13 Eylül 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 13 Eylül 2021 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün kendi kafanı boşaltman gerekecek. Daha huzurlu ve keyifli bir gün planlamak, daha iyi şeylere odaklanmak önemli olabilir. Bugün kendine, iyi düşüncelere öncelik göstermelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Evinin hijyenini sağlamak bugün önemli bir konu olabilir. Daha temiz ve mikroplardan arınmış bir eve sahip olmak zihnen kendini daha rahat hissetmene de vesile olacak. Bugün temizlik yapmalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle olabildiğince açık ve net bir iletişim kurman gerekecek. Bir şeyleri kendi kafanda kurmamalısın. Karşı taraf ile net konuşmak ve onun neler düşündüğünü görmek önemli olabilir.

Para

İleriye dönük yatırımlar ve birikim konuları gündeme gelebilir. Elindekileri çarçur etmeden bir birikime koymak önemli bir konu olabilir. Parasal açıdan daha dikkatli kararlar alabilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2021 Pazartesi)

Genel

Çevrendeki insanların derdini çözmeye çalışmak sana düşen bir sorumluluk değil ama bu kişilerle ortak sorumluluklarında bütün yükü onların omuzlarına da atmamalısın. Aradaki dengeyi iyi kurman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugünü kendine ayırıp biraz bakım yapman iyi olabilir. Kişisel bakıma özen gösterip aynada gördüğün insanla barışman zihnen kendini çok daha iyi hissetmene vesile olabilir. Bir bakım günü oluşturabilirsin.

Aşk

Senden hoşlanan bir insan ilgini çekmek için ekstra özen gösterebilir bugün. Bu kişiyi terslememek ve kalbini kırmamak önemli olabilir. Aşkta daha yapıcı bir tavır takınmalısın.

Para

Bugün eve masraf yapabilirsin. Sadece mutfak masrafı bile olsa bu, birlikte yaşadığın insanları düşünerek hareket etmen ve onları mutlu edecek adımlar atman iyi olabilir. Düşünceli tavrını eve elin boş gelmeyerek gösterebilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2021 Pazartesi)

Genel

Etrafında olan bitenlere karşı ekstra dikkatli olabilir ve çevrendekilere de bu konuda örnek olabilirsin. Eğer halledilmesi gereken sosyal bir konu varsa bu durumda öncülük etmek ve doğru örnek oluşturmak sana düşebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Cildine ne kadar özen gösteriyorsun? Güneşten korumak için veya nemlendirmek için ne gibi adımlar atıyorsun? Bugün bu tür konulara öncelik gösterebilir ve yenilikler yapabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda senin ilgini çekmeye çalışan birisi gündeme gelebilir. Bu kişi seninle iletişim kurmaya çok hevesli olabilir. Aşk konusunda daha pozitif bir etki ve iletişim gündeme gelebilir.

Para

Bugün çevrendeki insanlar senin maddi konularda neler yaptığına dikkat ederek kendilerine örnek çıkarabilirler. Daha sorumluluk sahibi olarak hareket etmek sana ve çevrendekilere yarayabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2021 Pazartesi)

Genel

Geçmişte yaptıklarından ders çıkarman gerekecek. Özellikle de arkadaşlıklar söz konusu olduğunda… Kalbini kırdığın ve haksızlık ettiğin insanlardan özür dilemen gerektiğini hatırlaman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bolca su içmen gerek, bunun için kendine bahaneler uydurmamalısın. Su tüketimini artırabilecek her türlü adımı atman ve yardımı alman gerekebilir. O yüzden bugün suya öncelik vermen gerekecek.

Aşk

Aşk konusunda kendi özgüvensizliklerinle yüzleşmen gerekebilir. Çevrendeki insanların düşüncelerine göre değil de kendi hislerine göre bir şeyleri yaşaman gerekecek. Bu konuda özenli olmalısın.

Para

Bugün kendi parana hakim olacaksın. Harcamalara da kazancına da sen karar vereceksin. Gereksiz konulardan uzaklaşarak ve insanların etkisinde kalmadan daha doğru kararlar alabilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2021 Pazartesi)

Genel

Sevdiğin arkadaşlarına vakit ayırman gerekebilir. Sosyal ilişkiler daha ağır basabilir. İşte de aşkta da sosyal konulardaki aktifliğin gündeme gelebilir. O yüzden kendini içine kapatarak insanlardan uzaklaşmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün yediklerine ekstra özen göstermen gerekebilir. Mideni yormayacak gıdalar tüketmen gerekecek. Ekstra yağlı ve tuzlu yiyeceklerden uzak durmak ve daha fazla sebze tüketmek iyi olabilir.

Aşk

Aşk konusunda hayatında birisi yoksa eğer gireceğin ortamlarda yeni bir insan ile karşılaşman olası. Hayatına yeni bir aşkı dahil edebilirsin. Kalbini daha hızlı attıracak bir muhabbet ortamı oluşabilir.

Para

Bugün işten çok kurduğun iş ağı ile iletişimlerin öncelikli olacak. Çevrendeki insanlarla ne kadar iyi iletişim kurarsan ilerisi için daha doğru kararlar alabilirsin. O yüzden konulardan çok insanlara odaklanmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2021 Pazartesi)

Genel

Maddi konularda yeni kararlar almak sana daha iyi gelebilir. Yapacağın masrafları düzenlemek ve ileriye dönük daha dikkatli kararlar almak bugün öncelikli olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün açık havada ufak bir yürüyüş sana hem zihnen hem de bedenen çok iyi gelebilir. Zihnini boşaltıp kan dolaşımını artırmak gün içerisinde kendini çok daha iyi hissetmene vesile olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyi mutlu etmek için ne kadar fedakarlık yapman gerektiğini gözden geçirebilirsin. Zira karşı taraf bu fedakarlıklarla o kadar da mutlu olmayabilir. O yüzden sürekli kendinden veren taraf olmamaya çalışmalısın bugün.

Para

Maddi açıdan daha dikkatli kararlar alabilir, uzun vadeli sonuçlar elde etmene vesile olacak konulara vakit ayırabilirsin. Bir şeyleri düzenleyip sıraya sokman önemli olabilir para konusunda.
Başak Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün hayatında bazı öncelikler belirlemen gerekecek. Sana iyi gelen, halledilmesi gereken ve dikkatini isteyen şeylere daha fazla öncelik verebilirsin. Her şey sadece görev ve sorumluluk olmamalı.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini dinlendirmek için meditasyon sana daha iyi gelebilir. Bugün meditasyon için kendine zaman ve alan yaratmak sana bütün bir hafta için enerji sağlayabilir. O yüzden bu enerjiyi es geçmemelisin.

Aşk

Sevdiğin kişinin düşüncelerini öğrenmek isteyeceksin bugün. Onun ilerisi için neler hayal ettiğini görmek istemen olası. Ama bunları öğrenmek için ısrarcı bir dil kullanmaktan kaçınmalısın.

Para

Bugün evin için bazı masraflar yapabilirsin. Evinde daha konforlu bir yaşam alanı oluşturmak için bazı eşyalar satın alabilirsin. Organizasyona ve düzene daha fazla odaklanabilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2021 Pazartesi)

Genel

Kendi isteklerini gözden geçirebilirsin bugün. Neyi ne için istediğini ve hayatının merkezine koyduğunu gözden geçirebilirsin. Bu süreçte sana yük olan ve aslında hiçbir faydası olmayacak şeylere ne kadar vakit harcadığını da görebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunu ve zihnini dinlendirmek demek hiçbir şey yapmadan boş boş oturmak demek değildir. Bugün zihnini boşaltmak için keyifli bir aktiviteye öncelik vermek zihnen ve bedenen sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün daha önceden yaşanan sohbetleri gözden geçirebilirsin. Flörtleşme sürecinde yaşananları gözden geçirmen ileride aynı hatalardan kaçınmana vesile olabilir. Geçmişten ders çıkarabilirsin bugün.

Para

İş konularında sana sıkıntıdan başka bir şey getirmeyen mevzuları gözden geçirerek bunları hayatından çıkarman gerekebilir. İşte bugün bunun için daha dikkatli ve derin düşünebilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2021 Pazartesi)

Genel

Sevdiğin dostlarınla vakit geçirmek sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. Eğer bir süredir ihmal ettiğin arkadaşların varsa onlarla iletişim kurabilir, daha fazla sohbete dahil olabilirsin. Arkadaşlıklar öncelik olmalı bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gün içerisinde az da olsa egzersize odaklanman iyi olabilir. Kan dolaşımını artırman ve kaslarını kuvvetlendirmen genel olarak enerjine çok daha iyi yansıyabilir. Bunu unutmamalı ve biraz hareket etmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli bir vakit geçirmek sana iyi gelebilir. Eğer hayatında birisi yoksa bugün daha sosyal olmak genel olarak sana çok daha iyi gelebilir. Sohbetler, güzel ortamlar enerjini açacak bugün.

Para

Harcamalarını kontrol etmek adına önden bir bütçe ayırıp onun dışına çıkmamak iyi olabilir. Kendini ve bütçeni fazla yormamak ilerisi için önemli olabilir. Bugün maddi konularda önlemlere odaklanmalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2021 Pazartesi)

Genel

Çevrendeki insanları dinlemek ve onları anlamaya çalışmak gününün nasıl geçeceğini daha net belirleyebilir. Daha anlayışlı olmalı ve insanlarla empati yapmalısın. Çevrendeki insanlara iyi niyetle yaklaşman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Virüs konusunda önlemleri boşlamaman iyi olabilir. Mesafe ve maske kurallarını göz ardı etmemeli, dezenfektasyona özen göstermelisin. Evine giren eşya ve gıdaları iyice temizlemen gerekebilir.

Aşk

Aşk konusunda acele etmemen en önemli adım olabilir bugün. Eğer hoşlandığın birisi varsa bu kişiyle iletişim kurmak ve ısrarcı olmak ters tepebilir. Bazı şeyler için doğru zamanı kollaman gerekecek.

Para

Paylaşımcı olmak sana kendini iyi hissettirebilir. Yardıma ihtiyacı olan kişilere veya canlılara destek olmak için var olan yardım derneklerini inceleyebilir, bu tür şeylere yatırım yapabilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün etrafında olan biten şeylere daha fazla odaklanabilirsin. Algıların, çevrende olan şeyleri daha net kapabilir. Kulağına gelmeyen ama arkada konuşulan şeyler, sana haber verilmeyen ama alınan kararlar… Bir şeyleri gözlerinle görebileceksin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Evindeki ecza dolabını gözden geçirebilirsin bugün. Tarihi geçmiş ilaçları atmayı ve eksikleri gidermek için bir liste çıkarmayı öncelik haline getirebilirsin. İlaçların son kullanma tarihini kontrol etmen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişinin düşüncelerini ifade ediş biçimine odaklanabilirsin. Bir şeyleri daha çok gözlem boyutunda ilerleteceksin bugün. Ani tepkiler veya tavırlardan uzak durman en iyisi.

Para

Bugün maddi açıdan bağımsız kalmaya özen göstermelisin. Başkasından beklentilerini azaltman gerekebilir. Eğer birisinden sana destek çıkmasını bekliyorsan bunu beklemeden bir yol üretmelisin kendine.
Koç Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün erkenden uyanmak ve gününü erkenden planlamak sana iyi gelebilir. Gün içerisinde yapacak fazla bir şeyin olmasa bile erkenden güne başlamak sana başka bir enerji katabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün ağız ve diş sağlığına ekstra özen göstermen gerekebilir. Ağız bakımına daha fazla zaman gösterebilir ve iyi bir rutin için gereken hijyen maddelerine yatırım yapabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda kafanda bazı soru işaretleri olabilir. Bunları cevaplamak için aceleci olmamalısın. Çünkü acele kararlar almak seni hata yapmaya itebilir. Biraz durup düşünmek ve olanları gözlemlemek daha iyi olacak.

Para

Bugün maddi konularda kafan rahat olabilir. İş ve parasal konuları başka bir güne erteleyebilir, günün keyfini çıkarabilirsin. Maddi konular sende kaygı yaratmayacak bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel