13 Eylül 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 13 Eylül 2020 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2020 Pazar)

Genel

İşleri yoluna koyma isteği daha ağır basabilir. Dinlenmen gerektiğini hissetsen bile bir şeyleri bir an önce bitirmek isteyebilirsin. Bir şeyleri sıraya koymak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek bugün sana daha iyi gelebilir. Kasılmalar veya kramplara karşı dikkat etmen gerekecek. Bol bol su tüketerek kaslarını kuvvetlendirebilir ve kan dolaşımını daha iyi bir hale getirerek sağlığına özen gösterebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın birisi ile konuşma fırsatı bulabilirsin. Aşk konusunda daha baskın hareketlere girebilirsin. Bir şeylerin daha iyi bir hale gelmesi için iletişim kanallarını açarak kendini aşka bırakmak güzel bir adım olabilir.

Para

Duygusal kararlar almak sana yanlış yaptırabilir. Ancak bu durumda olmak sadece sana ait bir durum değil. Bir şeyleri aceleye getirmemek ve çevrenden de aynı hızı beklememek daha doğru olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2020 Pazar)

Genel

Sevdiğin insanlara vakit ayırman gerekebilir. Sadece yüz yüze görüşmek olarak anlamamalısın. Ancak iletişim kanallarını açık tutmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

COVID-19' u ciddiye alman gerekecek. Her ne kadar önlemine dikkat etsen de biraz daha özenli olman gerekebilir. Sosyal mesafelere dikkat etmen gerekecek.

Aşk

Bir şeyleri gözardı etmemeli ve aşk konularını daha ciddiye almalısın. Eğer sevdiğin kişi ile aranda bazı sıkıntılar varsa bunları ötelememeli ve direkt olarak içine dalmalısın.

Para

Bir şeyleri yargılayıcı tavır sergilemen maddi konularda yanlış yapmana sebep olabilir. Bir şeyleri sakince halletmeye çalışmalısın. Sakin kalmak ve bir şeyleri oluruna bırakmak senin için daha doğru olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2020 Pazar)

Genel

Algıların çok açık olacak bugün. Etrafında olan biteni daha iyi görebileceksin. Kendini daha iyi bir noktaya getirmek için bugün bir şeyleri gözlemlemen gerekebilir. Daha güzel kararlar alabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yeme içme düzenini kontrolden geçirmen gerekebilir. Daha sağlıklı adımlar atabilmek için yediklerine özen göstermen gerekecek. Sağlıklı beslenmek, birçok şeyin temelini oluşturabilir.

Aşk

Dürüst olmak bir şeyleri daha iyi bir hale getirebilir. Sevdiğin kişiyle arandaki iletişimini daha iyi bir hale getirmek ve bir şeyleri açık açık konuşmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda sakin kararlar alarak hareket etmen gerekecek. Bir şeylerin kötüye gideceğini düşünüp kendini gereksiz yere anksiyeteye itmemelisin. Bir şeylerin yolunda gideceğini kendin görmelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2020 Pazar)

Genel

Bir şeyleri halletmek zaman alabilir. Ancak bu süreçte yeni şeyler öğrenebilirsin. Algılarını yeni konulara açman daha iyi gelebilir. Birçok konuyu yoluna koyabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Baş ağrılarını gözardı etmemelisin. Kendini daha sağlıklı hissetmek için bu ağrıları önceden kontrol etmen gerekecek. Sebebini merak etmek ve araştırmalar yapmak, gerektiğinde doktordan destek almak daha iyi olabilir.

Aşk

Gerçeklerin açığa çıkması için iyi bir gün olabilir. Aşk konularında gözardı edilen konular daha fazla gündeme gelebilir, bir şeyler daha açık konuşulabilir. Bu etkiye karşı koymamalısın.

Para

Parasal konularda yardıma ihtiyacın varsa bunu insanlara senin söylemen gerekecek. Bir şeylerin kendiliğinden gerçekleşmesini beklemek seni mutsuz edebilir. Bazı adımları senin atman gerek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2020 Pazar)

Genel

Bugün birçok farklı konuda ilham bulabilirsin. Güzel kararlar almak ve yeni başlangıçlar yapmak için güzel bir imkanın olabilir. Sadece bir şeylere gereksiz yere olumsuz yaklaşmaman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermek ve sindirim sistemini fazla yormamak sana iyi bir enerji katabilir. Bir şeyleri boşvererek eline geçeni tüketmek yerine sağlıklı tercihler yapman gerekecek.

Aşk

Bugün içinde bulunduğun durumu daha net görmek ve bunun için bir adım atmak daha önemli olabilir. Karşına çıkan durumları olduğu gibi kabullenemeyebilirsin. Aşkta daha baskın etkiler gösterebilirsin.

Para

Maddi olarak daha sağlıklı kararlar almak için acele masraflar yapmaman gerekebilir. Paranı kolay kolay harcamamalısın. Bir şeyleri beklemek daha iyi olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2020 Pazar)

Genel

Bugün bol bol mesaj alabilir, telefonlaşabilirsin. Kişilerle iletişimin artabilir. Kendini daha iyi hissedebilirsin. Bir şeyleri daha farklı bakış açısıyla görmek için bu iletişimler önemli olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek sana daha iyi gelebilir. Enerjini daha iyi bir seviyeye taşımak için bugün su tüketimini daha iyi bir seviyeye çıkarabilirsin. Bunu alışkanlık haline getirmen gerekecek.

Aşk

Bugün daha atak olabilirsin. Eğer hoşlandığın birisi varsa adım atabileceksin. İletişim konularında daha baskın olabilirsin. Bu güzel enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Para

Bir şeylere daha pozitif odaklanman gerekecek. Maddi olarak sadece sıkıntıları görmemelisin. Bir şeylere daha pozitif odaklanman gerekebilir. Böylece daha doğru kararlar alacaksın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2020 Pazar)

Genel

Bugün birden fazla insan ile iletişimin olabilir. Direkt olarak yüz yüze olmasa bile iletişim kanalların dolu olacak. İnsanlarla iletişimini kuvvetlendirmek daha güzel kararlar almana vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve daha rahat bir enerjiye sahip olmak, bunu devam ettirmek için kafana göre bir gün geçirebilirsin. Sevdiğin aktivitelere odaklanmak egzersizlerden daha iyi gelebilir.

Aşk

Bir şeylerin daha iyiye gitmesi için emek sarf edebilirsin. Aşkta daha yapıcı ve uzlaşmacı olman olası. Sevdiğin kişiyle güzel bir enerji oluşturabilir ve mutlu olabilirsin.

Para

Maddi olarak birden fazla sorumluluğun olabilir. Önceliklerine dikkat etmen gerekecek. Her şeye aynı anda para yetiştirmek yerine bir şeyleri sıraya koymak daha doğru olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2020 Pazar)

Genel

Bugün enerjin iyi olacak. Bu enerjiyi nereye harcayacağına sen karar vereceksin. Gününü istediğin gibi yönetmek, keyifli bir vakit geçirmene vesile olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hijyene özen göstermen gereken bir gün olabilir. Gerek yaşam alanını gerekse sürekli olarak kullandığın araçları temizlemelisin. Bu konularda özenli olmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Son zamanlarda canını sıkan konuları daha net görmek için kendince bir zamana ihtiyacın olabilir. Bir şeyleri zorlamamak ve olan biteni düşünerek gözlemlemek daha doğru kararlar almana vesile olacak.

Para

Maddi konularda söylenmeyi geride bırakmalı ve adımlar atmalısın. Bir şeyleri düzeltmek için bugünden harekete geçebilirsin. Söylenmek yerine daha baskın hareketlere geçmelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2020 Pazar)

Genel

Sevdiğin insanlara bir şeyler danışabilir daha farklı şeylere odaklanabilirsin. Onlara vermek yerine onlardan alabilirsin bugün. Bir şeyleri dış etkilerden öğrenmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Temizliğe özen göstermen gereken bir gün olacak. Yaşam alanını temiz tutmak ve kendini daha iyi bir düzene alıştırmak için bugünden hareket etmen gerekebilir. Temizliğe vakit ayırabilirsin.

Aşk

Bazı konularda artık daha fazla sessiz kalamayabilirsin. Aşk ile alakalı durumlarda içinden geçenleri ifade etmen gerekecek. İletişim kanallarını daha açık tutmak sana yarayabilir.

Para

Maddi konularda doğru adımlar atmak için iyi bir gün. Eğer bir süredir bazı şartların gelişmesini bekliyorsan bugün daha güzel durumlarla karşılaşabilirsin. Parasal açıdan güzel kararlar alabileceksin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2020 Pazar)

Genel

Çok keyifli gelişmeleri insanlarla iletişimini artırarak hayatına çekebilirsin. Kişilerle konuşmak, farklı konulara odaklanmak zihnini açacak. Bir şeyleri daha açık görmeye başlayabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Maske, mesafe, hijyen. Bundan daha açık olabilir mi? Hastalığı ciddiye alman ve bir şeylerin önlemini alman senin için önemli olabilir. Bugün bu konulara özen göstermelisin.

Aşk

Bugün seçtiğin kelimeler aşka daha da yaklaşmana vesile olabilir. Bir şeylerin daha iyi bir hale gelmesi için sözlerinde özenli olabilirsin. İlişkinde daha uzlaşmacı olabilirsin.

Para

Kendini geri plana atman ve çevrendekilere para harcaman seni mutlu etse de biraz kendine zaman ve para ayırman gerekecek. Kendi önceliklerini dikkatle seçmen gerekebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2020 Pazar)

Genel

Bugün bir şeyleri daha iyi bir hale getirmek için çabalara girebilirsin. Elde ettiğin maddi gelişmeleri artırmak için çabaların olabilir. Daha iyiye ve farklıya yönelmek sana iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığına özen göstermek için egzersize odaklanman gerekecek. Evde tembellik etmemeli ve ev içinde bir egzersiz düzeni kurmaya odaklanmalısın. Bunun etkilerinin kalıcı olduğunu görebilirsin.

Aşk

Aşkta ikinci şanslara inanır mısın belli olmaz ancak bugün eski meselelerin tekrar gündeme geldiğini görebilirsin. Bir şeyleri daha farklı bir bakış açısıyla görmek sana daha iyi gelecek.

Para

Bugün kendine yetecek maddi bir durumun olmayabilir. Ancak bu durumda bile çevrendekileri düşüneceksin. Bir şeylerde hata yapmamak için önceliği kendi ihtiyaçlarına vermen gerekebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2020 Pazar)

Genel

Bugün zihnin daha fazla çalışabilir. Güzel kararlar alabilir ve güzel şeylere odaklanabilirsin. Elde etmek istediğin sonuçlara daha fazla yaklaşman olası bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Uyku düzenine özen göstermen gereken bir gün olacak. Yorgun zihnini dinlendirmek için uykuyu düzene bindirmen gerekecek. Erkenden yatağa girmek için gününü dikkatli planlaman gerekebilir.

Aşk

Aşk konusunda bazı durumlar değişime girebilir. İlişkilerde bir şeyler eksik ise bugün bu eksikleri gidermek için iletişimini kuvvetlendirebilirsin. Sevdiğin kişiyle uzlaşmacı davranmalısın.

Para

Maddi konularda nasıl adımlar atacağın seni düşündürebilir. Her zaman işe yarayan yollar bu sefer seni biraz yorabilir. Maddi konularda yeni adımlar atmadan önce biraz düşünmen gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel