13 Eylül 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 13 Eylül 2019 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2019 Cuma)

Genel

Bugün halletmen gereken meseleler için çok fazla zaman ve çaba sarf edebilirsin. Halledilmesi gereken sorumluluklar için koşuşturman yorulmana sebep olacak. Bazı işleri günün erken saatlerinde halletmen sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugünkü enerjini yapıcı şeylere kullanmak ve gün içerisinde bu enerjinin devam etmesini sağlamak zor olabilir. Ancak bunun için yediklerine ve içtiklerine dikkat etmen güzel bir başlangıç olacak senin için.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile konuşmak ve bazı konularda fikirlerini belli etmek daha kolay olabilir. Aranızdaki iletişimi artırmak ve bazı şeyleri daha rahat ifade edebilmek, ikiniz için de güzel bir enerji yaratacak bugün.

Para

Maddi konularda dikkatli adımlar atman gereken bir gün. Eğer parasal konularda farklı insanlarla muhatap olman gerekiyorsa hesabını iki kere yapmalısın. Maddi olarak bir sıkıntı ile karşılaşmamak için dikkat etmen gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2019 Cuma)

Genel

Stres ve gerginliklere karşı dikkatli olmalısın. Bazı konularda kendini ifade etmeni zorlaştırabilirler. Kendine zaman ayırmak ve düşüncelerini toplamak için sana iyi gelen şeylere odaklanmak gününün daha rahat geçmesini sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve gerginliklerin kaslarında ağrı ve tutulmalara sebep olmaması için dikkatli olmalısın. Bol bol su tüketmek ve esneme egzersizleri ile kaslarını esnetmek bu ağrıların etkisini azaltmanda faydalı olacak. Ayrıca uzun bir yürüyüş de kafanı toplamak için iyi gelebilir.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişi ile daha güzel muhabbetler kurabilmek için karşına güzel bir fırsat çıkabilir. Bildiğin bir konu hakkında konuşmak ve bu kişiyi sahip olduğun bilgi ile etkilemek, aranızda daha güzel bir muhabbetin oluşmasını sağlayabilir.

Para

Bugün parasal konularda bazı işlerin hallolabilmesi için çevrenden destek alman gerekebilir. Maddi konularda sana yardım etmelerini isteyebilir ve sorumluluğu paylaşabilirsin. Bugün yükleri hafifletme günü olacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2019 Cuma)

Genel

Bugün arkadaşlarınla arandaki iletişime dikkat etmelisin. Aranızda bazı gerginlikler oluşabilir. Bu gerginlikler karşısında seçtiğiniz kelimelere özen göstermeniz gerekecek. Ani tepkilerden kaçınmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve geriginliklerden uzak durmak sana daha iyi gelebilir. Bazı konuların üstünde yarattığı stresi atmak için keyif aldığın aktivitelere odaklanabilir veya kendine vakit ayırarak dinlenebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle muhabbet etmek seni sevindirecek. Bu kişi ile konuşacak ortak konular bulmak veya birbirinize anlatabileceğiniz güzel hikayeler seçmek, aranızda daha güzel bir etki oluşturabilir.

Para

Maddi konularda hızlı hareket etmek sana daha iyi gelebilir. Ancak dikkatle düşünmeden hareket etmek anlamına gelmiyor bu durum. Bazı şeyleri dikkatle gözlemlemek ve ona göre eyleme geçmek, bunu hızlı bir şekilde yapmak sana güzel şeyler kazandıracak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2019 Cuma)

Genel

Bugün yeni şeyler öğrenmek veya halletmen gereken mevzular için bilgi toplamak enerjinin çoğunu alabilir. Farklı bir konuya odaklanmak her ne kadar güzel ve ilginç gelse de dikkatini toplamak için zamana ihtiyacın olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Tükettiğin şekere dikkat etmen gerekecek. Bu aralar çok fazla şekerli gıda tüketiyor olabilirsin. Bunun önüne geçmek ve daha sağlıklı yemek tercihleri yapmak sana çok daha iyi gelecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda güzel sohbetler olabilir. Bu sohbetler sizi daha da yakınlaştıracak. Karşındaki kişiyi daha iyi anlamak ve onu daha iyi tanımak için seçtiği kelimelere dikkat etmen gerekebilir.

Para

Bugün maddi konularda senin için önemli olan şeylere odaklanman gerekecek. Parasal olarak kontrol edebildiğin şeyler üzerinde daha dikkatli olmalısın. Senin sorumluluğunda olan ödemelere dikkat etmen gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2019 Cuma)

Genel

Bugün bazı fikir ayrılıkları yaşanabilir. Etrafındaki insanlarla daha farklı düşünebilirsin. Ancak bazı konularda yapıcı ve uzlaşmacı davranman karşı tarafın fikirlerine daha açık olmanı sağlayabilir. Bugün ani tepkiler vermemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yeni tarifler denemek, farklı gıdalar tüketmek, sindirim sistemine iyi gelebilir. Bugün her zamankinden daha farklı gıdalara odaklanabilirsin. Eğer dışarıda yiyeceksen, hiç seçmediğin bir yemeği deneyebilir ve bundan çok memnun kalabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimin artacağı bir gün. Birbirinizi anlamak ve fikirlerinize değer vermek için bazı konuşmalar yapmanız gerekebilir. Bugün bu iletişimi sağlamak ikinize de iyi gelecek.

Para

Maddi konularda sadece kendine göre kararlar almamalısın. Etrafındaki insanları düşünmek ve herkes için ortak bir yol bulmak bugün sana kalabilir. Parasal konularda bencilce davranmamalısın bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2019 Cuma)

Genel

Bugün bir arkadaşınla vakit geçirebilirsin. Bir süredir görüşmediğin veya muhabbetinden keyif aldığın bu kişiyle vakit geçirmek, enerjini yenilemek için sana iyi gelecek. Sosyal olmak için iyi bir gündesin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Rüyalarına dikkat etmen gereken bir gün. Bazen bilinç altında biriken şeyler kendini rüya olarak gösterebilir. Sana stres ve sıkıntı veren konuları anlamanda rüyaların sana destek olabilir bugün.

Aşk

Bugün hiç beklemediğin bir yerde aşkla karşılaşabilirsin. Yeni bir insan ile tanışabilir veya bir süredir tanıdığın bir insan ile yakınlaşabilirsin. Bu beklenmedik gelişme, kalbinin hızlı atmasını sağlayacak.

Para

Şuanda uğraştığın konular iş ve özel hayatın arasındaki dengeyi kurmanı zorlaştırıyor olabilir. Bu konuda adım atmalı ve daha rahat edebileceğin bir düzen kurmalısın kendine. Bugün maddi konularda düzeni yeniden yapman gerekebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2019 Cuma)

Genel

Bugün daha önceden yaşadığın konular ile alakalı bazı şeyler düşünebilirsin. Biraz melankoli, biraz da nostalji seni sarabilir. Ancak gün içerisinde enerjini yüksek tutmalı ve farklı konulara odaklanabilmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün sana eğlenceli gelecek aktivitelere odaklanmak sıkıcı egzersizlerden daha iyi gelebilir. Keyif aldığın yerlere gitmek, bol bol yürümek ve sevdiğin kişilerle vakit geçirmek sağlığına daha iyi gelecek.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişi ile alakalı kafanda kurduklarına inanmamalısın. Karşındaki insanı tanımak ve onun gerçekten ne hissettiğini öğrenmek, aklından geçen şeylerden daha farklı olabilir. Bazı konularda yargıya varmadan önce dikkatle düşünmen gerekecek.

Para

Bugün parasal konularda keyfin yerine gelecek. Elde edeceğin güzel bir kazanç veya başarı, maddi konulardaki kaygılarını dindirmende faydalı olacak. Daha rahat para harcayabilecek ve daha rahat adım atabileceksin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2019 Cuma)

Genel

Bugün normalden daha fazla yorulabilirsin. Halletmen gereken meseleler normalden daha fazla emek gerektirebilir. Günün bir kısmında kendine vakit ayırmak ve keyifli konulara odaklanmak enerjini yenilemene yarayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmeli ve daha fazla sebze ve protein tüketmelisin. Son zamanlarda karbonhidrat alımını artırdıysan eğer bunu dengelemek, sindirim sistemin için de genel olarak vücudun için de faydalı olacak.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile güzel muhabbetler edebileceğin bir gün. Bu kişiye karşı duygularını açmak için kendini henüz hazır hissetmesen de aranızdaki muhabbet sizi daha da yakınlaştıracak bugün.

Para

Bugün keyifli aktivitelere vakit ayırmak sana daha iyi gelebilir. Bu aktiviteler için çok fazla para harcamana da gerek olmayacak. Neşeli bir gün geçirmek, maddi konularda daha rahat düşünmeni sağlayacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2019 Cuma)

Genel

Bugün ani kararlar almamalı ve ani tepkiler vermemelisin. İçinde bulunduğun arkadaş grubunda bazı fikir ayrılıkları ve gerginlikler yaşanabilir. Ancak bu durumlara hızlı tepki vermek seni daha da üzecek. O yüzden sakin kalmakta fayda var.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kafanı toparlaman ve etrafında olan biteni anlamak için kendine zaman tanıman gerekebilir. Bazı konuların stres olarak geri dönüp vücuduna zarar vermemesi için dikkatli hareket etmen gerekecek.

Aşk

Bugün farklı konulara odaklanmışken hiç beklemediğin bir anda birisinden hoşlanabilirsin. Aşk konularında sürpriz gelişmeler yaşayabilirsin. Veya bir süredir tanıdığın bir insana karşı hislerin olduğunu fark edebilirsin.

Para

Bugün maddi konular hakkında şikayetçi olabilirsin. Veya parasını ödediğin bir şeyden memnun kalmayabilir ve bununla ilgili sıkıntılarını dile getirebilirsin. Hakkını korumak önemli olsa da kibar olmak da bir o kadar önem kazanacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2019 Cuma)

Genel

Bugün çevrendeki insanların hiç olmadık şeyler için tartışabileceğini görebilirsin. Alakalı alakasız her konuda fikir belirtmek isteyenler ve kendi istediklerinde ayak diretenlere karşı sakin kalmak sana düşebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün güzel bir enerjin olacak. Bu enerjiyi kendin için bir şeyler yaparak kullanabilirsin. Eğer bir süredir tembellik ediyorsan bugün hareket edebilir ve daha aktif olabilirsin. Egzersizi hayatına daha fazla sokman gerekecek.

Aşk

Bugün yeni bir insandan hoşlanabilirsin. Kendi hislerini anlamak ve karşındaki kişiyi daha iyi tanımak için kendine biraz zaman tanıman gerekebilir. Bazı şeyleri aceleye getirmemelisin bugün.

Para

Maddi konulardaki fikirlerini kendine saklamalı ve işine odaklanmalısın bugün. Parasal konularda güzel gelişmeler yakalaman olası. Ancak bu gelişmeleri kendine saklamak daha doğru olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2019 Cuma)

Genel

Bugün aile üyelerinin her biri farklı bir telden çalabilir. Ortak olarak bir şeyler yapmak isterken birden birbirinizden uzaklaşabilirsiniz. Fikir birliğine varmak için uzlaşmacı davranmak en başta sana düşecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün etrafında olan biteni anlamak ve dikkatle değerlendirmek, stresten uzaklaşmanı ve insanlara karşı daha anlayışlı olmanı sağlayabilir. Bol bol su tüketmek ve esneme hareketleri ile kaslarında biriken negatif enerjiyi de atabilirsin.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişi ile bol bol konuşabileceğin bir gün olacak. Bu fırsat aranızda güzel bir etkinin oluşmasını sağlayabilir. Birbirinize vakit ayırmanız ve sizin için önem taşıyan konuları konuşmanız güzel bir aşka açılmanızı sağlayabilir.

Para

Maddi konulara odaklanmak ve farklı şeylere vakit ayırmamak isteyebilirsin bugün. Parasal konuları bir düzene koymak ve güzel bir strateji geliştirmek bugünün önceliği olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (13 Eylül 2019 Cuma)

Genel

Bugün içine sinmeyen şeylere baştan başlaman gerekebilir. Kafanı tam veremediğin bir proje varsa veya ilgini gerektiren bir mesele varsa, dikkatini toplamak için kendine zaman ayırman gerekecek. Bazı şeyleri dikkatle gözlemlemek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Gün içerisinde enerjini yüksek tutmak ve istediğin şeylere daha rahat odaklanabilmek için hareket kabiliyetini artırman gerekiyor olabilir. Daha fazla egzersiz yapmak ve kaslarını çalıştırmak sağlığın için iyi bir adım olacak.

Aşk

Bir süredir tanıdığın bir insana karşı bazı hislerinin olduğunu fark edebilirsin bugün. Bu kişi ile iletişim kurmak ve onu daha iyi tanımaya çalışmak sana daha iyi gelecek. Kendi hislerini anlamak için kendine biraz zaman tanıyabilirsin.

Para

Maddi konularda etrafındaki insanlarla fikir ayrılıklarına düşebilirsin. Ancak bu durum eline para geçmeyeceği anlamına gelmiyor. Herkesten farklı bir yol izlemek seni güzel bir başarıya götürebilir bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel