13 Ekim 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 13 Ekim 2020 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (13 Ekim 2020 Salı)

Genel

Bugün yaşanan güzelliklere inanmakta zorluk çekebilirsin. Çözülmez dediğin konular güzel bir çözüme kavuşabilir. Bazı şeyler sana sıkıntıdan çok keyif verebilir. Keyfine göre güzel bir gün geçirebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve şeker tüketimini azaltmak enerjinin daha kalıcı olmasını sağlayabilir. Şekerli ve işlenmiş gıdaları azaltmalı ve özellikle de su tüketimini artırmalısın bugün. Böylece enerji seviyendeki yükselişi daha rahat görebileceksin.

Aşk

Bugün flörtleşmeler, yeni sohbetler seni daha fazla sarabilir. Aşka bakış açın bu konularda daha da artabilir. Kendini büyük beklentilere sokmadan keyifli sohbetler içerisinde bulabilirsin.

Para

Bugün sıkıcı bir durumu daha keyifli bir hale getirme potansiyelin olacak ve bunu para için kullanabileceksin. Maddi konularda isteğine göre hareket etmek sana daha iyi gelebilir. Bir şeylere daha farklı bakabileceksin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (13 Ekim 2020 Salı)

Genel

Bugün kendine daha fazla güvenebilirsin. Atacağın adımlar seni daha pozitif noktalara götürebilir. Hayatında istediğin konuya odaklanıp bunu daha iyi bir hale getirmeye çaba gösterebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Taze sebze ve meyve tüketimini artırmalısın bugün. Daha dikkatli beslenmeye odaklanmak kalıcı çözümler üretmene de vesile olabilir. Kendin için mutfağa girmek ve güzel yemekler yapmak sana çok daha iyi bir etki sağlayacak.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle keyifli konulara odaklanmak size daha iyi gelebilir. Bazı konularda daha iyi anlaşabilirsiniz. Hayatınızdaki değişimlere daha rahat odaklanabilir ve en önemlisi eğlenebilirsiniz bugün.

Para

Bugün parasal konuları iki kere düşünmen ve belki de iki kere adım atman gereken bir gün olabilir. Sağlıklı kararlar almak için kendine zaman ayırabilir ve daha mantıklı çözümler üretebilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (13 Ekim 2020 Salı)

Genel

Zihninin açılacağı ve maddi konuları bir yoluna koyacağın bir gün olacak. Resmi belgeler, evrak işleri, banka mevzuları gibi konularda daha hızlı ve doğru hareket edebilirsin. Dikkatini bu konuya vermen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini açmak ve stresin etkilerini azaltmak için meditasyon gibi konulara odaklanman gerekebilir. Dikkatini dağıtan elementlerden uzak durmak ve kendi iç sesini duymak sana çok yarayabilir.

Aşk

Bugün kendine zaman ayırmak sana daha iyi gelecek. Aşka fazla odaklanamayabilirsin. Bir şeyleri aceleye getirmek yerine sonradan odaklanmak senin için daha önemli bir durum olabilir.

Para

Bugün işine odaklanmak her şeyden önemli olabilir. Dikkatini dağıtmadan olaylara odaklanmalısın. Parasal konulara odaklanmak sana daha iyi çözümler getirebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (13 Ekim 2020 Salı)

Genel

Bugün iş ve maddiyat konularında daha fazla taktik düşünebilirsin. Zihnini bu konuda canlandırman olası. Hayattan beklentilerini belirlerken işe odaklanman ve ona göre kararlar alman seni daha mutlu edebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve gerginliklere geçici çözümler üretmek yerine düzenli meditasyon gibi konulara odaklanman gerekebilir. Gün içerisinde ruh halinin çok fazla değişmemesi ve kendini toparlaman için bu konuya özen göstermelisin.

Aşk

Bugün iletişim aşkta daha fazla adım atmana vesile olabilir. Hoşlandığın kişiyi tanımak, onun isteklerine, hayatına odaklanmak için iletişiminizi artırmalısın. Bir şeylerin kendiliğinden gelişmesini beklememelisin.

Para

Bugün geleceğe yaptığın yatırımları gözden geçirebilirsin. Parasal konularda giriştiğin tasarruf planlarını iki kere düşünmek ve daha doğru kararlar vermek sana daha iyi gelebilir. Bir şeyleri çok uzak bir gelecek olarak görmekten vazgeçmen gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (13 Ekim 2020 Salı)

Genel

Kendine güvenmek iyidir ama bu güvene sığınıp riske girmeden önce iki kere düşünmen gerekebilir. Bir şeyleri daha farklı bir bakış açısıyla görmek ve kendini güvene almak için biraz dikkatli düşünmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kan dolaşımını artıracak ufak tefek egzersizler sana daha iyi gelebilir. Sağlığın için daha doğru kararlar alabilirsin. Biraz egzersiz ve ufak bir yürüyüş sana kendini daha iyi hissettirebilir.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle sakin ve romantik bir gün geçirmek size daha iyi gelebilir. Aşk konularına daha pozitif odaklanabilirsin. Bir şeyleri daha sakin bir ortamda çözmek için iyi bir gün olabilir.

Para

Parasal konularda herkesten farklı bir yaklaşım sana çok daha iyi gelebilir. Kendin olmak, emeklerinin farkına varmak sana güzel getiriler sağlayabilir. Parasal açıdan daha kuvvetlenebilirsin bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (13 Ekim 2020 Salı)

Genel

Güzel ve sana yarayacak değişimler beklemelisin bugün. Hayatın sana güzel günler yaşatacağını kendine hatırlatman gerek. Bir şeylere çok uzak gözüyle bakmamalı ve günün tadını çıkarmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sosyal izolasyon konusuna ve mesafelere dikkat etmen gerekebilir. Hastalığın kol gezdiği ortamlara gireceğin zaman önlemini alman gerekebilir. Bir şeyleri göz ardı etmemen gerekecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiye jest yapmak için iyi bir gün olabilir. Karşındaki insanı mutlu etmek ve onun yüzünü güldürmek için daha fazla çaban olabilir. Bu konuları daha ciddiye alarak hareket edebilirsin.

Para

Bugün paranın azlığına üzülmek için doğru bir gün değil. Daha fazla çalışıp emek vermek günü. Parasal olarak kendini kuvvetlendirmek için daha doğru kararlar almaya kendini itmen gerekecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (13 Ekim 2020 Salı)

Genel

Bugün güzel iletişimler sana daha iyi gelebilir. Sevdiğin insanlarla daha keyifli konulara odaklanabilirsin. İnsanlarla aranda daha iyi bir iletişim olması, hayata bakış açını da daha pozitif bir hale getirebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığını düşünerek hareket etmek sana daha iyi gelebilir. Eksik gördüğün konulara odaklanmak ve vücudunun direncini artırmak her şeyden önce gelebilir. Sağlığına iki kere odaklanabilirsin bugün.

Aşk

Bugün aşk konusunda daha şanslı olabilirsin. Bir şeyler daha rahat ilerleyebilir. Eğer tıkanan bir iletişim varsa kendiliğinden açıldığını görebilir ve daha rahat olabilirsin.

Para

Paradan eksik olduğun durumlarda senin arkanı kollayacak insanlar olması güzel bir dinamik. Bugün insan ilişkilerine odaklanmak direkt paraya odaklanmaktan daha iyi olabilir. İnsanlara yatırım yapmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (13 Ekim 2020 Salı)

Genel

Yeni şeylere odaklanmak, kendini geliştirmek, öğrenmek… Bugün zihnini çok daha fazlasına açabileceksin. Kendini geliştirmek ve hayattan beklentilerini bir düzene koymak adına bugünün enerjisinden sonuna kadar faydalanmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yeni bir egzersize başlamak için iyi bir gün olabilir. Daha önceden denediğin ama uzun süreli devam ettiremediğin şeyleri bitirebilir ve yeni bir başlangıç yapabilirsin. Kendin için daha doğru tercihlerde bulunabilirsin.

Aşk

Bugün yeni insanlarla iletişime girmen olası. Ancak beklentileri arşa çekmeden önce karşındaki insanı tanıman gerekecek. Kendini dizginlemeli ve büyük beklentilere girmeden flörtün keyfini çıkarmalısın.

Para

Bugün ileriyi düşünerek adımlar atman daha doğru olabilir. Şu anda eline para geçmese de ileride eline geçebilecek paralar için hazırlıklar yapabilirsin. Maddi konularda kendini kuvvetlendirmen gerekebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (13 Ekim 2020 Salı)

Genel

Bugün arkadaşlık ve sağlık konularına ekstra özen gösterebilirsin. Hayatında odaklanman gereken şeyleri daha net seçmen ve ona göre odaklanman olası. Her şeyi para ile kıyaslamayı bırakabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmen gereken bir gün olabilir. Vücudunun su ihtiyacını görmezden gelmemelisin. Daha sağlıklı bir gün için içtiğin su miktarını artırman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle geleceğe dönük konuşmalar yapman olası. Bir şeyleri beklenti haline getirmeden önce açık açık iki tarafın da nerede durduğunu görmen gerekecek. İkiniz de bu konuşmaya daha olumlu bakabilirsiniz.

Para

Bugün eline büyük kazançlar geçmese de kendin için daha doğru kararlar alabileceksin. Maddi açıdan ileriyi düşünerek tasarruf planları oluşturabilir ve daha doğru kararlar alabilirsin. Paraya dikkat etmen gerekecek bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (13 Ekim 2020 Salı)

Genel

Bugün bir şeyleri düzene koymak her şeyden önemli olabilir. Hayatının gidişatını kontrol edebilir ve daha sağlıklı kararlar alabilirsin. Daha keyifli bir ruh haliyle bir şeyleri düzenleme yoluna gidebilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermende fayda var. Gereksiz yere şeker tüketmek yerine daha sağlıklı tercihlere odaklanmalısın. İşlenmiş gıdalarla arana bir sınır çekmen gerekebilir bugün.

Aşk

Bugün aşk konularına daha farklı odaklanabilirsin. Bir şeyleri eskisinden daha farklı görmen olası. Bu güzel değişimi iyi değerlendirmek ve yeni fikirleri hazmetmek için biraz zaman sana daha iyi gelebilir.

Para

Bugün kendini geliştirmen ve sorumluluk alman gerek. Atacağın adımlar senin adını taşıyacak. O yüzden de doğru olanı tercih etmeye odaklanmak ve sorumluluklarının bilincine varmak senin için önem kazanabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (13 Ekim 2020 Salı)

Genel

Maddi açıdan bir şeylere odaklanmak yerine hayatının diğer konularına odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Hayatında yolunda gitmediğini düşündüğün şeylere daha net odaklanabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Uyku düzenine özen göstermen gereken bir gün olabilir. Daha iyi bir uyku çekmek için odanı sadeleştirebilir, temiz çarşaflar ve güzel kokular ile kendine ortam hazırlayabilirsin. Uykuya özen göstermelisin.

Aşk

Eğer bir ilişkin varsa sevdiğin kişiyle bu ilişkinin gidişatını konuşabilirsin. Eğer hoşlandığın ama açılamadığın birisi varsa daha cesur davranabilirsin. Açık ve direkt olmak sana daha iyi etkiler kazandırabilir.

Para

Parasal mevzuların insanlarla iletişimini bozmasına izin vermemelisin. Arkadaşlıklarınla maddi konular arasına sert bir sınır çizmen gerekecek. Parasal mevzulardan sevdiklerinin kalbini kırmamalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (13 Ekim 2020 Salı)

Genel

Kariyer ve maddi gelişmeler, hedeflerini daha net görmene vesile olabilir. Kendin için kurduğun hayaller için "çok uzak bir gelecek" düşünmek zorunda olmayabilirsin. Daha sağlıklı ve güzel kararlar alabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

İyi bir egzersiz için büyük spor salonlarına gitmen gerekmeyebilir. Günlük hareketini artıracak, daha fazla adım atmana vesile olacak ufak detaylara odaklanabilirsin. Yürüyüşlere çıkmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün aşkta sabırlı olman gerekebilir. Her şey istediğin gibi kucağına düşmeyebilir çünkü. Ufak tefek konuşmalar, sabır gerektiren meseleler seni sınayabilir. Biraz zaman sana daha iyi gelecek.

Para

Bugün yaratıcılığını konuşturman ve sorumluluk alman gerekecek. Parasal konularda daha iyi çözümler üretebilmelisin. Bugün üreteceğin çözümler cebine ne kadar para gireceğini direkt olarak etkileyebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel