13 Ekim 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 13 Ekim 2019 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (13 Ekim 2019 Pazar)

Genel

Enerjinin çekildiğini hissedebilirsin bugün. Ancak tembellik yerine kendini mutlu edecek şeylere odaklanmak sana daha iyi gelecek. Sevdiklerinle güzel aktivitelere odaklanabilir ve farklı konularla ilgilenebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini çalıştıracak egzersizlere odaklanabilirsin bugün. Bulmacalar, oyunlar ve zeka gerektiren etkinlikler enerjini toplamanda ve kafanı çalıştırmanda etkili olacak. Zihnini çalıştırmak da strese karşı önlemler almanı sağlayabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle vakit geçirmek sana çok daha iyi gelecek bugün. Aranızdaki muhabbetin artması ve bazı konularda daha rahat konuşmanız ikinizi de mutlu edecek. Daha anlayışlı ve güzel bir muhabbete merhaba diyebileceksiniz bugün.

Para

Bugün tek bir şeye odaklanıp onda hata aramaktan kaçınmalısın. Genel olarak gelir gider tablosuna odaklanmak ve bir çıkar yol bulmak, büyük resmi düşünmek sana daha iyi etkiler sağlayabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (13 Ekim 2019 Pazar)

Genel

Etrafındaki insanların ruh halleri seni de etkileyebilir. Dış etkilerin günlük modunu etkilediği bir gün olacak senin için. Yaşanan gerginlikler seni de yorabilir. Yaşanan mutluluklar ise senin de mutlu olman için bir fırsat olacak. O yüzden etrafında neler olduğuna dikkat etmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Açık hava yürüyüşleri ve derin nefes egzersizleri kendini toplaman için etkili olabilir. Kaslarını ve ciğerlerini aynı anda çalıştırmak sana çok daha iyi bir enerji katacak. Bugün dışarıda hareket etmeye özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle birlikte keyifli vakitler geçirmen sana iyi gelebilir. Birbirinizin modundan çok etkileneceksiniz. O yüzden kendinizi güzel ve keyifli mevzularla çevrelemeniz size iyi gelecek.

Para

Bugün kendini bazı şeyler için kısıtlamamalısın. Maddi konularda çok katı davranmamalı ve isteklerine göre para harcamayı öğrenmelisin. Her şeyin ölçülü olması gerektiği bir gün olacak senin için.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (13 Ekim 2019 Pazar)

Genel

Tahmin edemediğin masraflara karşı dikkatli olmalısın. Bir anda karşına çıkan aksaklıklar cebinden daha fazla para çıkmasına sebep olabilir. Durduk yere bozulan gereçler sinirlerini yorabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve zihinsel yorgunluğa karşı önlem alman gereken bir gündesin. Hayatını zorlaştıran şeylere odaklanmak yerine stres atmak için fırsatlar kollamak sana kendini daha iyi hissettirecek.

Aşk

Sevdiğin kişinin sana güzel sürprizlerle gelmesi olası. Bazı konularda aranızda daha iyi ve yapıcı enerjiler olabilir. Aşk ve ilişkiler konusunda daha keyifli bir gün geçirebilirsin.

Para

Güne nasıl başlayacağın maddi konulardaki bakış açını etkileyecek. Parasal konularda güzel gelişmeler için kendini bu moda sokman gerekebilir. Bazı güzel gelişmeler sen kendini hazır hissettiğinde gelebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (13 Ekim 2019 Pazar)

Genel

Bu aralar meşguliyetin çok artmış gibi hissedebilirsin. Sürekli olarak ilgilenmen gereken bir mevzu çıkabilir karşına. Bu durumlarla başa çıkabilmek için arada bir durup dinlenmen gerektiğini de kendine hatırlatman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yorgunluklara karşı dikkatli olmalısın. Gün içerisinde enerjinin düşmemesi için yediklerine ve hareketlerine dikkat etmen gerekecek. Sadece kas yorgunluğuna değil aynı zamanda zihinsel olarak da yorgunluklara dikkat etmen gerekecek.

Aşk

Dışarı çıkıp yeni insanlarla tanışabilirsin bugün. Keyifli bir flört yaşayabilirsin. Çok fazla derine inmeden, ilişkiler ve ciddi mevzular düşünmeden rahat bir gün geçirebilirsin aşk konusunda.

Para

Bugün parasal konulara odaklanabilirsin. Ancak çevrendekilerden de aynı şeyi beklememelisin. Maddi konularda yapmak istediklerini kendine saklamak ve etrafındaki insanları bunlarla yormamak bugün en iyisi…
Akrep Burcu Günlük Yorumu (13 Ekim 2019 Pazar)

Genel

Bugün etrafındaki insanların dikkatini kolayca çekebilirsin. Etrafındaki kişiler bazı konularda neler düşündüğünü görmek isteyecekler. Fikirlerini paylaşmak ve yapıcı olmak senin için önemli olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek ve dikkatlice bir egzersiz programı seçmek senin için önemli olabilir. Kendince güzel kararlar almak daha rahat hareket etmeni ve sağlık konularına daha fazla özen göstermeni sağlayabilir bugün.

Aşk

Senden hoşlanan bir insanın sana duygularını açması olası. Bu kişinin senin hislerini merak etmesi ve senin düşüncelerini öğrenmek istemesi de aşk konularında sana bir hareketlilik getirecek. Kalp kırmamak en iyisi olabilir.

Para

İş ortamları söz konusu olduğunda bir yeniliğe gitmek isteyebilirsin. Halihazırda birlikte çalıştığın insanlara karşı daha farklı isteklerin olduğu imajı çizebilir ve yeni fırsatlara odaklanabilirsin bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (13 Ekim 2019 Pazar)

Genel

Bugün farklı konulara odaklanabilecek ve yeni ilhamlar bulabileceksin. Bazı şeyleri eyleme dökmek zor olsa da fikir bulma açısından rahat olacaksın. Yapmak istediğin şeyler için uygun fırsat kollamak isteyebilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yeni bir egzersiz programı veya günlük rutin hazırlamak için güzel bir enerji bulabilirsin. Daha sağlıklı tercihler yapmak ve bu tercihleri bir rutine dökmek için içinde bir kuvvet bulacaksın. Bu güzel enerjiyi dikkatli değerlendirmelisin.

Aşk

Hoşlandığın kişinin fikrini öğrenmek isteyebilirsin bugün. Bu kişinin senin hakkında neler hissettiğini görmek, aranızda gerçekleşebileceklere odaklanmak seni biraz hayallere itebilir. Karşındaki kişi ile direkt iletişim kurmak sana daha iyi gelecek.

Para

Daha önceden yaşadığın durumlardan bir ders çıkarmak ve maddi konularda bu derslere dikkat etmek ilerisi için daha iyi olabilir. Gereksiz hatalardan kaçınmak ve parana sahip çıkmak için oturup dikkatlice düşünmelisin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (13 Ekim 2019 Pazar)

Genel

Bugün başkalarına destek olmak için söz verirken dikkatli olmalısın. Günü kendine ayırman ve farklı şeylere odaklanman olası. Tutamayacağın sözler vermek yerine kendi mevzularına odaklanmak daha iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine zaman ayırmak, dinlenmek ve kafanı toplamak önemli olacak bugün. Kendine ayırdığın vakitte günlük rutininde neler yapmak istediğini de gözden geçirebilir ve daha sağlıklı tercihlerde bulunabilirsin.

Aşk

Aşk konularında dikkatli düşünmen gereken bir gün. Kendi kafanı dinlemek, iç sesini dinleyerek hayatın için kararlar almak aşk konularında nasıl düşündüğünü de etkileyecek bugün. Eskisinden daha farklı düşünebilirsin.

Para

Kendine karşı biraz acımasız olman gereken bir gündesin. Gereksiz masrafları kısmak ve daha fazla para biriktirmek için bazı zevklerinden vazgeçmen gerekebilir. Geleceğini düşünerek adımlar atmalısın bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (13 Ekim 2019 Pazar)

Genel

Güne enerjin yüksek bir şekilde başlayabilirsin. Ancak enerjini tek seferde tüketmemeli ve gün içerisinde halletmen gerekenleri planlayarak yola çıkmalısın. İş bölümü yapmak seni bu sıkıntılardan kurtarabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Enerjinin sürekliliğini sağlamak için tükettiğin gıdalara ve içtiğin su miktarına dikkat etmen gerekecek. Kendine daha iyi bir yeme planı hazırlamak ve sindirim sistemini yormayacak gıdalar tüketmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişi ile keyifli ve sakin bir gün geçirebilirsin. Aranızdaki durum hakkında fazla ileri gitmeden, birbirinizi tanıyarak keyifli bir flört durumu yaşayabilirsiniz bugün.

Para

Bugün maddi konularda herkesi memnun etmeye çalışmamalısın. Kendi isteklerine ve önceliklerine özen göstermek ve herkes için kendini hırpalamamak önemli olacak senin için.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (13 Ekim 2019 Pazar)

Genel

Etrafındaki insanların sana daha fazlasını, daha iyisini söz vererek seni kandırmalarına izin vermemelisin. Kendi araştırmalarını yapmalı ve olan bitene balıklama atlamamalısın bugün. Kandırılmaya müsait olabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Fiziksel aktivitelerini artırman gereken bir gündesin. Kendi enerjini daha olumlu şeylere yönlendirmen gerekiyor olabilir. Daha aktif olmak ve egzersize önem vermek hem zihnini hem de vücudunu çalıştıracak.

Aşk

Sevdiğin kişinin seni mutlu etmediğini düşünüyorsan ve bu kişi sana sürekli olarak bazı şeylerin daha iyiye gideceğini söylüyorsa dikkatli olman gerekebilir. Bugün ilişkiler konusunda kafanı toparlamalı ve kendi geleceğin için düşünmelisin bazı şeyleri.

Para

Bugün maddi konularda kendini aşmak isteyeceksin. Gerek kazanç gerekse harcamalar konusunda daha iyisini yapmak senin için önemli olabilir. Parasal konularda yeni yollar izleyebilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (13 Ekim 2019 Pazar)

Genel

Sevdiğin kişilere bazı konularda destek olmak isteyebilirsin. Onlara bazı tavsiyeler vermek ve ortak kararlar almak herkes için iyi olabilir. Ancak kendini başkaları için çok fazla yormaman gerektiğini de hatırlamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gün içerisinde farklı konularla ilgilenirken kendine yeteri kadar vakit ayıramayabilirsin. Enerjini toplamak ve kafanı dinlendirmek için kendine zaman ayırman önemli olabilir. Bir süreliğine de olsa kendin için zaman ayırmalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle ilginizi çeken konularda konuşmak ve farklı fikirler yürütmek hem aranızdaki enerjiyi canlandıracak hem de yeni şeyler öğrenmenizi sağlayacak. Bugün birbiriniz ile iletişiminizi kuvvetli tutmalısınız.

Para

Parasal konularda uzun vadede sonuç getirecek mevzular bugün seni biraz sabırsızlandırabilir. Hızlıca bir çözüme ulaşmak isteyebilir ve ilerlediğin yoldan şüphe duyabilirsin. Ancak kendi yolunda istikrarlı olman gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (13 Ekim 2019 Pazar)

Genel

Aile üyelerinin senden istekleri olabilir bugün. Etrafındaki herkesin senden bir beklentisi olabilir. Ancak bu durumda kendi sınırlarını dikkatle çizmen sana daha iyi gelecek. Çevrendekilerin isteklerine göre hareket etmemelisin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine vakit ayırmak ve kafanı toparlamak, enerjini yükseltmek için ihtiyacın olan bir hareket olabilir. Stres ve zihinsel yorgunluklarla başa çıkmak için kendine vakit ayırman gerekecek.

Aşk

Bugün keyifli bir gün geçirebilirsin aşk konusunda. Yeni insanlarla tanışmak, güzel muhabbetler etmek ve keyfine bakmak olası senin için. Ancak büyük ve güzel bir aşk için biraz daha beklemen gerekebilir.

Para

Bugün parasal mevzularda sana tavsiye veren insanları dinlemek isteyebilirsin. Çevrendeki kişilerin maddi konular ile alakalı durumlarını kendine örnek alabilir ve bu yoldan ilerlemek isteyebilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (13 Ekim 2019 Pazar)

Genel

Sevdiğin insanlara destek olmak isteyeceğin bir gündesin. Ancak kendini bu konuda çok fazla yormamalısın. Bazı insanların senin bu desteğini kötüye kullanmasına izin vermemeli ve gördüğün değer kadar değer vermeye dikkat etmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yorgunluklara ve bağışıklık konularına dikkat etmen gerekecek. Enerjini yüksek tutmak ve mikroplara karşı direncini artırmak için sıcak içeceklere vakit ayırabilirsin. Bol su tüketimi de sana bu konuda fayda sağlayabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyi mutlu etmek isteyeceksin bugün. Ancak sevdiğin kişinin de seni mutlu etmesi gerektiğini unutmamalısın. İlişkilerin tek taraflı olmadığını ve her iki tarafın da birbirine sevgi göstermesi gerektiğini hatırlamalısın bugün.

Para

Bugün parasal konularda dikkatli düşünmek için iyi bir vakit bulabilirsin. Önceliğini kazanç konularına verebilecek ve nasıl bir gelir elde edeceğini hesaplamak isteyebilirsin. Yeni bir strateji geliştirmen olası bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel