13 Aralık 2022 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 13 Aralık 2022 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (13 Aralık 2022 Salı)

Genel

Kendini konumlandırdığın noktada insanların beklentisi biraz şaşmış olabilir. Bugün bu şaşkınlığı giderme zamanı. Gerek var olan iş tanımın olsun gerekse sosyal çevrende insanların senden beklentileri olsun, bir ayar çekmen gerekebilir. Dik durmanda fayda var.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Bolsa sıvı tüketmek bugün sana ayrıca iyi gelebilir. Eğer bir süredir sende ödem yaratan bir yiyecek varsa bunu kesmen de iyi olacak. Vücudunun ihtiyaçlarına daha fazla odaklanman gerekecek bugün.

Aşk

Aşkta kendini kullandırtmaman gerek. Bu kadar basit. Duygusal olarak karşı tarafın senden beklentilere girmesi ama karşılığında aynı sıcaklığı sana vermemesi sıkıntılı olabilir. Aşkta her şey karşılıklıdır, bunu unutmaman gerekecek.

Para

İş konularında her şeyin senden beklenmesi iyi bir şey değildir. Bir işin tamamen sana yıkılması da... Bundan gurur duymamalı veya "ben olmadan iş yapamıyorlar" dememelisin. İnsanların senden nasıl nemalandığını görerek kendini biraz geri çekmen gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (13 Aralık 2022 Salı)

Genel

Var olan koşulları güzelleştirebilmek için doğru adımları atabileceksin. Eğer bir masraf yapılacaksa bunu önden planlama şansına erişebilirsin. Maddi açıdan kendini kuvvetlendirmen ve daha iyiye odaklanman olası.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Güne erken başlayıp sorumluluklarını erken saatte yerine getirmek, günün geri kalanında biraz daha keyfi hareket etmene vesile olabilir. Ve hem zihnen hem de bedenen böyle bir molaya ihtiyaç duyabilirsin. Keyfine göre zaman geçirmek sana iyi bir enerji katacak.

Aşk

Aşkta sildiğin insanların geri gelmeye çalışması olası. Ancak senin dik durman ve sözünden geri dönmemen gerekecek. Zira seni daha önceden mutsuz etmiş kişilerin bir anda mutlu edecek hali de yok. En iyisi kendini bunlardan sıyırmak olacak.

Para

Eğer bir süredir devam eden bir kredi veya borç varsa bugün bunu kapatabilirsin. Elinin biraz daha rahatlaması söz konusu. Emeklerinin karşılığını daha iyi almak sana kendini iyi hissettirecek. Maddi olarak daha rahat olabilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (13 Aralık 2022 Salı)

Genel

Etrafındaki insanların üzerine fazlaca geldiğini düşünebilirsin, özellikle de bugün. Ama her ne olursa olsun her şeyi kişisel algılamamak senin için daha iyi olacak. Bazen yanındaki insanlar da gününde olmayabilir, bu gayet doğal. Anlayışlı kalmak biraz sana düşebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hareketsiz kalıp tembellik etmemek önemli bir nokta olabilir bugün. Mümkün olduğunca yürüyüş yapmak yararına olacak o yüzden. Açık havada geçireceğin zamanda daha dikkatli olman gerekebilir. Özellikle de üşütmemeye özen göstermelisin.

Aşk

Aşk konusunda pek de gününde olmayabilirsin. Etrafındaki insanların seninle ilgilenmesi dahi düşünceni değiştirmeyebilir hatta. Bugünü kendine ayırıp senin için doğru olanı düşünmek daha iyi olabilir. Aşk konularında kendini ihmal etmemelisin.

Para

Başarıya ulaşmak için çalışmaya devam etmen gerekebilir bugün. İstediğin yere varmak için çalışmak seni memnun edecek zaten. Burada önemli olan çevrendeki insanlarla da yapıcı iletişimlerde kalmayı becermek olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (13 Aralık 2022 Salı)

Genel

Hareketlerinin sonuçlarına daha çok dikkat etmen gerekebilir bugün. Yanındaki insanları üzmemeye çalışmakta yarar var o yüzden. Etrafına karşı daha yapıcı davranarak hareket etmen birtakım meseleleri kolaylıkla çözmeni sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Havaların soğuması seni hazırlıksız yakalamamalı bugün. Önlemini almadan dışarıya çıkmamakta yarar var o yüzden. Sıkı giyinmek, sıcak bitki çayları tüketmek ve kendini fazla yormamak iyi olacak bugün.

Aşk

Başkalarının seninle ilgilendiğini görmek kendine güvenini yerine getirebilir bugün. İnsanların ilgi odağı olmak olaylara farklı bakmanı da sağlayabilir. Gelecek ile ilgili farklı düşünmek yeni bir ilişkiye başlamana sebep olabilir o yüzden.

Para

Bazı işlerinin planladığın gibi gitmesi sana zaman yaratabilir. Bu zamanı en iyi şekilde değerlendirip gelecek ile ilgili farklı yatırımlar yapmak için kullanman gerek. Bu sebeple de kendin için para harcamaktan çekinmemelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (13 Aralık 2022 Salı)

Genel

Ailenle birlikte zaman geçirmek durumunda kalmak seni yorabilir. Ama her ne olursa olsun onların isteklerini öncelik haline getirmek kendini ihmal etmene sebep olmamalı. Bir şeylere angarya iş olarak bakmamalı, kendine de zaman ayırabilmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Soğuk algınlığına karşı daha dikkatli olmakta yarar var, özellikle de bu zamanlar. Önlemini aldığından emin olmak senin için çaba gerektirebilir. Soğuk havada daha az zaman geçirmek isteyebilirsin. Sıkı giyinmek de bu konuda önemli bir hale gelecek.

Aşk

Partnerinle birlikte yeni gelecek planları yapmak senin için ilginç bir hal alabilir. Olası gelecek hakkında konuşmak sana keyif verebilir hatta. Hayaller kurup bir gelecek hakkında fikir yürütmek, ilişkine daha fazla sahip çıkmana vesile olabilir.

Para

Sıkı çalışmanın karşılığını almak seni mutlu edebilir. Maddi olarak sağlam bir konuma gelmek kendini iyi hissetmene vesile olacak. Ancak bu güzel başarıları insanlarla paylaşırken sağlıklı bir denge kurmaya da özen göstermelisin bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (13 Aralık 2022 Salı)

Genel

Her şey istediğin gibi şekillenebilir bugün. Bu konuda oldukça kısmetli olabilirsin. Uzun zamandır beklediğin gelişmelerin yavaş yavaş hayata geçmesi seni daha da cesaretlendirebilir. Hayattan istediklerini alma zamanı gelmiş olabilir!

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine gereken özeni göstermekten çekinmemelisin, özellikle de bugün. Kişisel ihtiyaçlarını önemsemek, onlara dikkat etmek senin için iyi olabilir. Kişisel bakıma özellikle odaklanman gerekebilir ayrıca.

Aşk

Geçmişte kalan olayların zihnini gereksiz yere meşgul etmesine izin vermemelisin. Geride kalanı tamamen geride bırakabilmen şart. Tamamen önüne bakmalı ve geçmişten beklenti içerisine girmemelisin. Aşk seni gelecek etkilerle daha çok memnun edebilir, geçmiş değil.

Para

Karşına çıkan fırsatları değerlendirerek mevcut gelirini artırman daha mümkün olacak bugün. Daha fazla çalışmak için de istekli olabilirsin. Emeğinin karşılığını görmek seni daha fazla kamçılayabilir. Güzel şansını sonuna kadar değerlendirmelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (13 Aralık 2022 Salı)

Genel

Kendini fazla yormadan, sakin bir gün geçirmek sana çok iyi gelebilir. Gün içerisinde kendine öncelik vermeyi öğrenmen gerekecek. Var olan şartları daha iyiye götürebilmek için ihtiyaçlarına odaklanman şart.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün var olan enerjiyi daha iyi değerlendirmen gerekebilir. Kendini fazladan yormamak için neye odaklandığına dikkat etmelisin. Sana iyi gelmeyen kişi ve konulara mesafeli yaklaşman, zihinsel olarak daha sağlıklı kalmanı sağlayabilir.

Aşk

Aşka kendini biraz daha rahat açabilirsin bugün. Olmaz diye baktığın konular o kadar da ters gelmeyebilir gözüne. Bazı konularda bir açık kapı bırakmak sana çok keyifli bir aşk durumu getirebilir.

Para

İş konularında elindeki bazı şeyleri bitirmeden yenilere başlamaman en iyisi. Her ne kadar farklı konular için heveslensen de bugün bu konuda aceleci olmaman gerekecek. Var olan işlere odaklanıp onları bitirmek ve angarya iş çıkarmamak çok önemli olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (13 Aralık 2022 Salı)

Genel

İşler söz konusu olduğunda kısmetinin açıldığını daha net görebilirsin bugün. Tam da istediğin gibi gelişmeler yaşanabilir. Bu zamana kadar gerçekleşmesini beklediğin şeyler varsa bu konuda daha şanslı olacaksın. Parasal anlamda kısmetli bir gün seni bekliyor.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bünyeni fazla yormadan işlere odaklanmak biraz zor olabilir. O yüzden en iyisi gün içerisinde biraz molalar vermek olacak. Kendini var olandan daha fazla yormamak ve angarya iş çıkarmamak çok daha iyi gelebilir sana.

Aşk

İlgileri üstünde toplayacağın bir gün olacak. Gerek başarıların gerekse fiziksel duruşun, insanların sana hayranlıkla bakmasına vesile olabilir. Bu tür konularda flörte açık olmak seni güzel bir ilişkiye de götürebilir.

Para

Bugün beklediğin güzel iş haberleri gelebilir. Yeni teklifler alabilirsin. Var olan işinden daha iyi getiriler almaya başlayabilirsin. Bir şeylerin somut olarak sonucunu göreceksin. Ve bu da seni çok mutlu bir insan yapabilir bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (13 Aralık 2022 Salı)

Genel

Hayal kurarken dikkatli olman gerekebilir bugün. Aşırı hayalci yaklaşımlardan uzak durmak senin için önemli olabilir. Sadece hayallerle hareket etmemen en iyisi. Var olan şartlara göre hareket etmek ve hedeflerinde gerçekçi olmak, başarının senin için daha kolay gelmesini sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hareketten uzak kalmak isteyebilirsin bugün. Biraz tembellik etmek senin de hakkın. Kendini gereksiz yere yormamak çok cazip gelebilir. Bu konuda kendini biraz şımartman ve daha rahat bir gün geçirmen gerekebilir.

Aşk

Senden hoşlanan birisiyle daha fazla görüşme imkanın olabilir bugün. Yapacağı görüşme teklifini kabul etmek kendini daha iyi hissetmene vesile olabilir. Yüz yüze görüşemeseniz bile kuracağınız iletişimler oldukça yapıcı olabilir.

Para

Bugün iş konularında sadece kendi hayallerine göre hareket etmek yanıltıcı olabilir. Var olan şartlara göre bir şeyleri düzenlemek ise çok fark edecek. Hedefler koymak normal ancak bu hedeflere giden yolda değişimler için de esneklik payı bırakabilmelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (13 Aralık 2022 Salı)

Genel

Bugüne daha keyifli başlayabilirsin. Gün içerisinde seni çok fazla zorlayan bir şey olmayabilir. Aksine, insanlarla her iletişiminde daha iyi şeylerle karşılaşabilirsin. İş konusunda yeni teklifler alman olası.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Güne erken başlamak sana iyi gelecek bugün. İşlerini öğlen olmadan bitirmek ve günün geri kalanını da istediğin gibi geçirmek sana çok farklı bir hava katabilir. Keyfini yerine getireceğin bir gün olabilir bugün.

Aşk

Bazen yalnızlık iyidir. İnsanı ayıktırır. Aşk konusunda bir şeylere odaklanmak istemiyorsan bugün bu konuda daha iyi bir gün geçirebilirsin. Kafanı boşaltmak, önceki ilişkilerin negatif etkisinden sıyrılmak bugün daha mümkün olacak senin için.

Para

İş konularında şansın daha da artacak. Eğer bir iş teklifi bekliyorsan bu konuda şanslı olabilirsin. Var olan işlerin artmasını istiyorsan o konuda da gelişmeler görebileceksin. Bir şeylerin nasıl da katlanarak arttığını görmen sana iyi gelecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (13 Aralık 2022 Salı)

Genel

Yanındaki insanlar sayesinde hayata karşı daha olumlu durman mümkün olabilir bugün. Yapıcı yaklaşımlar seni her zaman daha güzel olaylarla ve fırsatlarla odaklayabilir. Bugün bunun etkisini daha net görebilirsin. Yeni girişimlerden de çekinmemen gerekecek. Hayata odaklanmaktan çekinmemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

İnsanlarla daha fazla zaman geçirmek senin için daha iyi olabilir. Kalabalık ortamlarda olurken temizlik konusunda daha dikkatli olduğun sürece seni zorlayan bir şey kalmayabilir. Virüs konusunda önlemlerini alarak hareket etmek sana yetecek bugün.

Aşk

Partnerinle birlikte daha çok zaman geçirmek senin için önemli olabilir bugün. Programında değişiklik yapmak senin için daha iyi olabilir o yüzden. Birbirinize zaman ayırmak ve karşılıklı olarak ne kadar değer verdiğinizi görmek aşkta önemli bir nokta olabilir.

Para

Eline geçmesini planladığın para ile yapacaklarını planlaman gerekebilir bugün. Sağlıklı bir harcama planı oluşturup buna göre hareket etmek ileride rahat etmeni kolaylaştıracak. Aşırıya kaçmadan hareket etmenin faydasını daha net görebilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (13 Aralık 2022 Salı)

Genel

Her şeyi kontrol etmeye çalışmak demek seni direkt olarak başarıya götürmeyebilir, o yüzden de kendini yormamalısın. Bazen işleri akışına bırakmak daha iyidir. Farklı konulara öncelik vermek zihnen yenilenmeni sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün zihnen rahatlamak isteyebilirsin biraz. Yorucu, tüketici fikirlerle meşgul olmak yerine rahatlamayı denemen gerekecek. Açık havada yürüyüş yapmak veya evinin sıcağında yoga ve meditasyon yapmak sana iyi gelebilir. Bol su içmekte de fayda var tabii.

Aşk

Hoşlandığın insanla aranızdaki uyum beklentinin üzerinde olabilir bugün. Onunla beraber zaman geçirmek seni her zamankinden fazla mutlu edecek o yüzden. Beklenmedik ölçüde duyguların gelişmesi seni korkutmamalı. Bir şeylere kendini açabilmelisin.

Para

İş konularında her şeye karşı dediğim dedik bir tavır sergilememen, biraz daha esnek olman seni başarıya götürebilir. Ancak bir şeyleri inada bindirmek sadece seni üzecek. O yüzden bu konuda kendi çabalarını inatla harcamaman gerek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel