13 Aralık 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 13 Aralık 2020 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (13 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Bugün aşk konusunda daha mutlu olman olası. Hayatına bir renk getirebilirsin. Sevdiğin kişiyle daha samimi konuşmalar yapabilirsin. Aşk sana mutluluk getirecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Şekeri kesmen gereken bir gün olabilir. Vücudunda gereksiz yere enerji dalgalanmaları yapan şekeri kesebilirsin. Beyaz şekerin vücudunda bıraktığı negatif etkileri azaltmak için bazı hazırlıklara girişebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha samimi bir iletişimin olabilir. Eğer hoşlandığın ama açılamadığın birisi varsa onunla daha güzel gelişmeler görebilirsin. Aşk konusunda beklenmedik gelişmeler seni çok mutlu edebilir.

Para

Parasal konularda büyük beklentilere girmemek ve sakin bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. Biraz daha rahat olmak ve kafana göre bir gün geçirmek, bunu yaparken de masraflara girmemek seni mutlu edebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (13 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Bugün eyleme geçmelisin. Harekete geçmek ve bir şeyleri eyleme dökmek sana iyi gelecek. Kafanda biriken fikirleri bir yola koymak seni daha iyi bir ruh haline itebilir. Gerçekten ilerlemeye başlayabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bolca sebze meyve tüketmek sana daha iyi gelecek. Sağlıklı beslenmenin faydasını görebilirsin. Sıcak bir tencere yemeği sana çok daha iyi gelebilir. Bu sebze yemeklerini kendin hazırlayabilirsin.

Aşk

Aşkta bir şeyler istediğin gibi olmayabilir. Ama yolunda gitmeyen durumları düşünmek ve bunları düzeltmek için vaktin olacak. Bugün aşkta seni yoran konuları daha dikkatle düşünebilirsin.

Para

Maddi konularda durup beklemek sana yaramayabilir. Daha güzel kararlar alarak adım atabilirsin. Eyleme geçerek daha iyi paralar kazanabilirsin. Bugün işi düşünmek sana fayda sağlayabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (13 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Bugün kendi isteklerinden çok çevrendeki insanların ihtiyaçlarına odaklanabilirsin. Eğer bir masraf yapılacaksa bu açıdan düşünebilirsin. İhtiyaçları gidermek sana daha iyi bir mutluluk getirebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Virüse karşı önlemleri artırabileceğin bir gün olabilir. Son zamanlarda tek duyduğun şey bu olabilir ama çevrendekilerin dikkatsizliğini telafi etmek sana düşebilir bugün de.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel bir konuşma yapman olası. Bu kişiyle yüz yüze görüşemesen de hislerinizin bir olduğunu sezebileceksin. Daha samimi konuşmalarla aşkınızı artırabilirsiniz.

Para

Paranı paylaşmayı tercih edebilirsin bugün. Sevdiğin ve desteğe ihtiyaç duyan insanlara karşı daha cömert olabilirsin. İnsanların sıkıntılarını gidermek sana çok iyi gelecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (13 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Bugün daha rahat bir gün geçirmek için bazı düzenlemeler yapabilirsin. Telefonunu kapatabilir, acil durumlar haricinde insanların sana ulaşmasını engelleyebilirsin. Daha sakin bir gün için kendine vakit ayırabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kişisel bakıma özen gösterebilir, kendince bir spa günü yapabilirsin. Kişisel hijyen, bakım ve daha rahat bir gün senin bütün enerjini yenileyebilir. Kafana göre bir gün geçirmelisin.

Aşk

Aşkta isteklerini görmemen olası. Ama bu isteklere karşı tutumun değişebilir zaten. Bugün kafanı toparlamak ve olan biteni daha dikkatli düşünmek için iyi bir fırsatın olabilir.

Para

Maddi konularda şükredeceğin bir gün olabilir. Sahip olduklarınla daha mutlu olabilirsin. Büyük beklentilere girmeden sakin bir gün geçirmen olası.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (13 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Bugün sakin olman gerekecek. Bencillik etmemeli ve çevrendeki insanlara sıkıntı çıkarmamalısın. İçine sinmeyen veya seni sinirlendiren şeyleri daha sakin bir biçimde dile getirmen gerekebilir.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Sakin bir gün geçirmek enerjini değiştirebilir. Stres ve duygusal yüklerle güne başlamak seni sinirlendirebilir. Daha sakin ve rahat olmak için kendince bir gün geçirmelisin.

Aşk

Aşkta hoş olmayan konuşmalar yapmak zorunda kalabilirsin. Ama bu konuşmaları sert bir tonda değil de daha uzlaşmacı bir şekilde yapmak sana daha iyi gelebilir. Kendini fazla germemelisin bugün.

Para

Maddi konulardan çok insan ilişkileri gündeminde olabilir. İş konusunda kafana yatmayan konuları gündeme getirenlere karşı sakin kalmak ve uzlaşmacı davranmak sana daha iyi gelebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (13 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Bugün dikkatini daha farklı bir şeye vermek isteyebilirsin. Ama aklına yeni bir fikir gelmeyebilir. O yüzden çevrenden ilham almak isteyebilirsin. Yeni şeylere odaklanmak sende daha farklı bir etki yaratabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığına dikkat etmek için önemli bir gün olabilir. Dinlenmek, enerjini toplamak ve bu virüs zamanlarında bağışıklığını kuvvetlendirmek senin için daha iyi olacak. Evinin rahatlığında hijyene özen göstermek daha önemli olabilir.

Aşk

Yeni birisinden hoşlanabilirsin bugün. Bu kişiyi merak edebilirsin. Onunla iletişime geçmek seni mutlu edebilir. O yüzden iletişim kanallarını açık tutmalı ve aşktan kaçmamalısın.

Para

Maddi konularda halledilmesi gereken işleri bitirmek ve yenilere başlamadan önce dikkatle düşünmek daha iyi olabilir. Yeni bir masraf çıkarmadan önce neler olabileceğini hesap etmelisin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (13 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Bugün çevrendeki insanlara empati yapabileceksin. Onların sıkıntılarını, dertlerini, onların gözünden görebileceksin. Çevrendekilere destek olmak için biraz daha fazla çaba sarf edebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığına özen göstererek kendine bir iyilik yapacaksın bugün. Sakin bir günde dinlenerek, daha sağlıklı beslenerek ve bol bol su içerek kendini kuvvetlendirebilirsin. Bugün enerjini yenilemeye çalışabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için kendin gibi davranman gerekecek. Ve tabii onun sözlerini dinlemeyi de öğrenmelisin. Hoşlandığın kişi ile samimi bir iletişim kurmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Sahip olduklarına şükretmek ve çevrende aynı şansa sahip olmayanlara odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Bugün parasal açıdan daha paylaşımcı olabilir, sıkıntıda olanlara destek çıkabilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (13 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Bugün harekete geçmelisin. Durup beklememelisin. Bir şeyleri güzel bir hale getirmek için çaba göstermelisin. Böylece elde etmek istediklerine çok daha yaklaşabileceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bolca su tüketmek enerjini yenileyebilir bugün. Gün içerisinde enerji düzeyini stabil tutmak için su tüketmeye özen göstermelisin. Bu süreçte şekeri de azaltmayı deneyebilirsin.

Aşk

Aşkta kendini pek mutlu hissetmediğin bir gün olabilir. Ama durup beklemek de sana iyi gelmeyecek. Hoşlandığın kişiye nasıl hissettiğini açıklamak durumda değişim yaratabilir.

Para

Maddi açıdan kendi kararlarınla hareket etmek sana daha iyi bir sonuç getirebilir bugün. İsteklerinin peşine düşmek seni mutlu edecek. Daha keyifli gelişmelerle güzel adımlar atabileceksin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (13 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Bugün bir şeyler senin için daha iyiye gidecek. Kendini daha rahat hissedeceksin. İnsanlarla iletişimin yoluna girecek. Güzel gelişmelere ve yeni konulara kendini açabilecek ve böylece daha mutlu olabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Virüse karşı dikkatli olmalısın. Mesafelere, hijyene ve maskeye… Evine hastalık gelmemesi için ekstra önlemler alman gerekebilir. Kendini biraz temizliğe verebilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle sıcak ve samimi bir gün geçirmen olası. Aranızda daha keyifli bir muhabbet olabilir. Birbirinizi daha iyi anladığınız ve olaylara anlayışla yaklaştığınız bir gün olacak.

Para

Maddi açıdan içinin rahat olacağı bir gün olabilir. Kafan rahat oldukça bu durum maddiyata da yansıyabilir. Paraya kaygılarla değil de sakin bir kafayla bakmak sahip olduklarına şükretmene vesile olacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (13 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Bugün oyunlara gelmemelisin. Etrafındaki insanlara dikkatli yaklaşmalı, olayları direkt olarak gördüğün gibi kabul etmemelisin. Seni manipüle edebilecek durumlara karşı dik durman gerekecek.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginliklere karşı önlem alman gereken bir gün olacak. Etrafındaki insanlarla mesafe koymak sadece virüse karşı değil aynı zamanda strese karşı da önemli olabilir. Biraz kendince vakit geçirmelisin.

Aşk

İçine sinmeyen durumları kabul etmenin beklenmesi manipülasyondur. Sorun sanki sendeymiş gibi davranılıyorsa çok dikkatli davranman gerekebilir. Gerektiğinde bir şeyleri sonlandırmaktan çekinmemelisin.

Para

Paranı başkası ile paylaşmamalısın. Paranı kendine saklamalısın. Senden para isteyenlere ve bunun için sebep sunanlara karşı dikkatli olmalı, onların her dediğine inanmamalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (13 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Bugün daha eğlenceli ve keyifli bir gün geçirebilirsin. Bir şeyler daha rahat ilerleyebilir. Kafanı toparlayabilirsin. Kendince geçireceğin bir gün bütün enerjini iyi bir yöne çekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendince sakin bir gün geçirmek, seni mutlu edecek aktivitelere fırsat vermek seni çok mutlu edebilir. Stresin negatif etkilerini üzerinden atmaya başlayacağın bir gün olabilir bugün.

Aşk

Aşkta yeniliklere gitmen olası. Eğer hayatında birisi yoksa yeni birisinden hoşlanmaya başlayabilirsin. Yeni bir etki, yeni bir merak kalbinin tekrar ısınmasına vesile olabilir.

Para

Maddi konularda sahip olduklarınla mutlu olacaksın. Para sana kaygı vermeyecek. Aksine sahip olduklarına şükredecek ve bunlarla yetineceksin. Parasal konularda için rahat olacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (13 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Bugün çözmen gereken meseleler olabilir. Bunları göz ardı etmemelisin. Halledilmesi gereken meseleler için kolları sıvaman ve çaba göstermen gerek. Bugün düşündüğünden farklı geçebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığına özen göstermek için yarını beklememelisin. İyi bir rutin oluşturmak bünyene iyi gelebilir. Egzersiz, diyet ve uyku düzenine göstereceğin özen seni çok daha sağlıklı bir hale getirebilir.

Aşk

Aşkta içine sinmeyen konular gündeme gelebilir. İletişime geçmen gerekebilir. Sevdiğin kişiyle içinize sinmeyen, kafanızı kurcalayan konuları bugünden halletmeniz gerekebilir.

Para

Parasal açıdan büyük gelişmeler olmasa da yine de memnun olabilirsin. Sahip olduklarına şükredeceğin ve elindekilerle yetineceğin bir gün olacak. Bugün zihninde paradan başka şeyler olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel