13 Ağustos 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 13 Ağustos 2022 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (13 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Kendini başkalarıyla kıyaslamaman gerekecek. Herkesin kendine göre bir hayat yolu olabilir. Başkalarına yetişmeye çalışmak ve bu konuda kendini hırpalamak seni mutlu etmeyebilir. Günün sonunda seni neyin mutlu ettiğine odaklanmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

2/5

Para

3/5

Sağlık

Bolca sıvı tüketmen gereken bir gün olabilir bugün. Vücudun çok susuz kalmış olabilir. Hem sıcak havalarda terleyerek hem de gereği kadar su içmeyerek kendini zorlayabilirsin. Bunun önüne geçmen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişinin kalbini kırmadan daha sakin bir iletişim kurman gerekebilir. Bazen lafların tam olarak nereye gittiğini görmeden hareket edebilirsin. İşte bugün buna bir dur deyip daha özenli davranman gerekecek.

Para

Maddi açıdan başkasının elinde ne var diye düşünmek senin kazancını artırmayacak. O yüzden bugün sadece kendi emeklerine ve kendi parana bakmalısın. Başkasının ne yaptığı, ne kadar harcadığı seni o kadar da ilgilendirmemeli bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (13 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün şansına sen bile inanamayacaksın. Karşına çıkacak fırsatlar, odaklanacağın konular günün sonunda seni çok şaşırtabilir. Hayatın sana getireceği güzelliklere inanmak zor olsa da bunlara iyi adapte olabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün sağlık açısından seni zorlayan şeyler olmayabilir. Tükettiğin su miktarına dikkat ettiğin ve beslenme konularında daha özenli tercihlerde bulunduğun sürece bir şeyler kendiliğinden yoluna girebilir.

Aşk

Aşk konusunda kafanda daha da netleşen bir durum olabilir. Eğer birisine karşı hisler besliyorsan bu hisleri daha net anlayabilirsin. Kendini anladıkça da karşı tarafa kendini ifade etmen daha da kolaylaşabilir.

Para

Bugün eline çok iyi bir para geçebilir. Ve bu da seni çok memnun edebilir. Şansına ve bereketine şaşırabilirsin. Güzel şeylerin sana akması ve bunun da kolaylıkla gerçekleşmesi kalbini çok rahatlatacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (13 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Sahip olduğun şeylere odaklanıp bol bol şükretmek isteyebilirsin. Hatta elindekileri paylaşmayı da düşünebilirsin. Bir yardım kuruluşuna gönüllü olarak katılmak veya onlara para vermek iyi bir başlangıç olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Virüs konusunda önlemleri daha da artırman bugünün daha rahat geçmesini sağlayabilir. Kendini daha rahat ettirmek için maske ve mesafe kurallarına öncelik vermen gerekecek. Ayrıca evinin hijyenini sağlamak da bu konuda seni rahatlatabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle yapacağın aktiviteler sana kendini iyi hissettirebilir. Aşka ayıracağın her bir dakikanın kıymeti artabilir. Sevdiğin kişiyle iletişimini daha sağlam bir noktaya taşıyabilirsin.

Para

Bugün şükretmeli ve elindekileri paylaşmalısın. Bir şeyleri sürekli kendine tutmak paranın kıymetini kaybetmesine sebep olabilir. Paylaşımcı olmak ise birden fazla insanın bu duruma şükür dolmasını sağlayabilir. Bu tür incelikleri gözden geçirmelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (13 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Eline aldığın şeyi bitirmen gerekecek bugün. Maymun iştahlı olup işleri yarım bırakmaman gerekecek. Bir şeyleri sonuna kadar götürmek biraz zaman ve emek isteyebilir. Bu sana daha iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün bir şeylere odaklanmakta zorlanabilirsin. Zihnini toparlamak seni biraz yorabilir. Ancak gününün daha iyi geçebilmesi için bu odaklanma sorununu çözmen gerekecek. Gerektiğini hissettiğin noktada bir doktora danışabilirsin.

Aşk

Aşktan çok arkadaşlık gündemde olabilir. Hoşlandığın kişi ile önce arkadaş olman gerekebilir mesela. Bu kişi ile aranızdaki iletişimi arkadaşça tutman, aşkın ileride daha rahat bir zeminde büyümesini sağlayabilir.

Para

Yeni işlere başlayıp onları bir sonuca vardırmadan öylece bırakmak para kazanmanı engelleyebilir. Başladığın işi bitirmeden bir yenisine başlamamalısın o yüzden. Emek verdiğin işi bir sonuca götürmek daha iyi olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (13 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Aşkı gözünde biraz fazla büyütmüş olabilirsin bu aralar. Bir şeylerin istediğin gibi gitmemesi kalbini kırabilir mesela. En iyisi kendi beklentilerini gözden geçirip, biraz da iğneyi kendine batırmak olacak.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Baş ağrılarına karşı kendini koruman gerekebilir. Bunun için bol bol sıvı tüketmek iyi olabilir. Elin hemen ilaca gitmemeli ama. Bazı şeyleri daha sağlıklı tercihlerde bulunarak da kontrol edebilirsin.

Aşk

Karşındaki insanın sana karşı iyi bir sevgili olma borcu olduğunu düşünmen seni mutsuz edebilir. Eğer o kişinin içinden gelmiyorsa bazı şeyler, bunu bir düşünmen gerekecek. Kimse hiçbir şeye mecbur değil.

Para

Maddi açıdan seni büyük meseleler beklemeyebilir bugün. Kazanç konusunda da masraflar konusunda da bir şeyler orta halli devam edebilir. Bu süreci bir şeyleri gözlemleyip yeni adımlar atmadan önce plan yapmak için kullanabilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (13 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Kalbini yoran ne varsa bugün bunlarla arana bir mesafe çekebilirsin. Kendini biraz dinlenmeye alabilirsin. Negatiflikten uzak durmak ve kendini biraz geri çekmek sana çok daha iyi bir etki bırakabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün stresten arınman gerekecek. Bunun için de sana ne iyi geliyorsa ona odaklanmalısın. Keyfini yerine getirecek aktiviteler veya evde daha sakin bir ortamda kafa dinlemeler sana çok daha iyi bir enerji katabilir.

Aşk

Aşk konusunda kalbini kıran kişi ve durumlara karşı biraz daha mesafe koyman olası. Sana iyi gelmeyen insanları hayatından çıkarman gerekebilir. Kalbini yoran, seni üzen şeylerden uzaklaşman gerekecek.

Para

Bugün iş ve maddiyat konuları öncelikli olmayabilir. Bu tür konuları kendi haline bırakabilirsin. Bir şeyler istediğin gibi gitmese de bugün bunlara odaklanacak kuvveti bulamayabilirsin. En iyisi başka şeylere odaklanmak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (13 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Bol bol müzik dinleyip keyifli filmler izlemek için güzel bir gün olabilir. Sana ilham verecek ve ruhunu doyuracak şeylere odaklanabilirsin. Zihnini güzel şeylere vermek bu vesileyle rahat olabilir. Sanata daha fazla yer açmalısın hayatında.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve haftanın yorgunluğundan sıyrılmak önemli olabilir bugün. Kendini biraz daha iyi hissedebilmek için meditasyona da odaklanabilirsin. Keyfine göre ve sakin bir gün geçirmek de etki edecek sana.

Aşk

Hislerini ifade etmek için güzel bir şarkı seçebilirsin ona. Kendini daha iyi anlatacağını düşündüğün şarkı sözleri, film replikleri veya kitap cümleleri iyi olabilir. Aşkı sanatla ifade edebilirsin.

Para

Maddi konularda kafanda büyük sorular olmayabilir bugün. Bir şeyleri kendi haline bırakabileceksin. Çünkü bunları kendi haline bıraksan da kötü bir şey olmayacağını bileceksin. İçin daha rahat edebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (13 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Gün içerisinde odaklanman gereken her şeye zaman ayırabileceksin. Birçok şeyi sonlandırman olası o yüzden. Verimli bir gün geçirebileceksin. Yarım kalan iş bırakmamak sana kendini çok daha iyi hissettirecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hem kendi sağlığın hem de çevrendekilerin sağlığı için özenli davranmaya devam edebilirsin. Eğer dışarı sıklıkla çıkıyorsan, evdekilerin sağlığına dikkat etmek için virüse karşı korunmanı artırman gerekebilir. Sen önlemlerini alırsan sadece kendini değil, herkesi koruma şansın da olabilir.

Aşk

Aşka dair beklentilerini gözden geçirmenin zamanı gelmiş olabilir. Tam olarak kendini tanımadan bu beklentilere girmemelisin. Etrafında gördüğün şeyleri kendine bir norm olarak kabul etmemelisin. Önce senin kendi başına ne istediğini bilmen gerekebilir.

Para

Parasal açıdan için rahat olabilir bugün. Bu rahatlık sana kaygılardan uzak kararlar almanda fayda sağlayabilir. Verimli geçireceğin bu gün içerisinde parasal anlamda da mantıklı hareket etmenin faydasını kat be kat görebilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (13 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Ev içerisinde daha fazla zaman geçirmen gerekebilir. Evinin temizliğini yapmak, eşyaları düzenlemek, fazlalıklardan kurtulmak... Bu tür şeylere daha öncelik vermen zihnen ve bedenen daha iyi hissetmeni de sağlayabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün düzen ve temizlik sana çok iyi gelecek. Evinin hijyenini sağlamak için tembellik etmemen gerekecek. Rahat nefes almak ve mikroplardan arınmak sana çok daha iyi gelecek. Hijyene odaklanmak gününün daha rahat geçmesini sağlayabilir.

Aşk

Aşk konusunda bu zamana kadar içine sinmeyen bir şeyler olduysa bunları uzaktan gözlemlemen gerekebilir. Kendine karşı objektif olman zor olabilir belki ama tekrarlayan hataları gözden geçirmen gerekebilir.

Para

Bugün parasal açıdan için rahat olabilir. Bu rahatlık bir şeyleri doğru yaptığını bilmekten gelecek. İşini sağlama alacaksın. Paranı daha dikkatli kullanacaksın. Maddi konular sana kaygı vermeyecek bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (13 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

İleriye odaklanmak günün önceliği olabilir. Geçmişi geçmişte bırakmak sana biraz zorlayıcı gelse de bunu yapman gerekecek. Sana iyi gelmeyen şeyleri hayatından çıkarman gerekebilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Stres ve gerginliği üstünden atabilmek için sana iyi gelmeyen şeyleri kendinden uzaklaştırman gerekecek. Midene iyi gelmeyen yiyecekler, seni yoran uğraşlar, iyi gelmeyen insanlar... Kendine biraz daha öncelik vermen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin sana karşı olan davranışlarını gözlemlemeye başlayabilirsin. Aşkın gözünü kör etmesine izin vermemen gerekecek. Aslında hiç kabul etmeyeceğin şeyleri sırf bu kişinin hatırına kabul etmek ileride sorun olabilir.

Para

Parasal açıdan ileri odaklı düşünebilirsin. Masrafları kısıp ileriye dönük birikimler yapmak sana çok daha iyi gelecek. Yatırım konularına odaklanabilir, finansal olarak kendini geliştirebilecek şekilde hareket edebilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (13 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün parasal konulara daha fazla odaklanabilirsin. Ama bunun sebebi bir ihtiyaç veya mecburiyet olmayacak. İleride yapmak istediklerine bir bütçe ayırabilmek için bugünden bazı şeyleri gözden geçirmen gerekebilir sadece.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Ağız ve diş sağlığına öncelik verebilirsin bugün. Diş eti temizliği yaptırmadıysan bir süredir, bugün bunu halletmen gerekebilir. Bir dişçi randevusu alabilir ve bu konuya öncelik verebilirsin. Bu sana daha iyi gelecek.

Aşk

Hislerini önce kendine ifade etmen gerekecek. Önce kendi hislerini net bir biçimde görmen gerekecek. Eğer içine sinmeyen şeyler varsa en başta bunlarla başa çıkmalısın. Aşk sonra gelebilir.

Para

İleriye dönük plan ve programını yaparken iyi bir bütçe ayırman gerekebilir. Yapmak istediğin seyahatler, keyfine yapacağın harcamalar için bugünden kendini hazırlaman gerekebilir. Bugün bu konularda daha fazla karar alabilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (13 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Önceliklerini belirlerken gün içerisinde en çok işine gelecek şeylere odaklanabilirsin. Ancak etrafınca bu durum bencillik olarak görülebilir. O yüzden bugün önceliklerin hakkında çevrende olan bitene odaklanabilirsin.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sevdiğin insanların sağlık durumları gözüne çarpabilir. Onların kendilerini daha iyi hissetmesi için bazı çabaların olabilir. O kişilerin doktor randevularını almasında onlara yardımcı olabilirsin.

Aşk

Aşkta kendini çok fazla öncelikli görebilirsin. "Benim dediğim, benim istediğim, bana göre, benim ihtiyacım, benim mutluluğum"... Bu konuda biraz kendini geri çekip kendine çekidüzen vermen gerekebilir.

Para

Bugün para harcarken sadece kendine göre yapmaman gerekebilir bazı harcamaları. Etrafında olan bitene göre bazı kararlarını alman gerekebilir. Evin ihtiyaçları, sevdiklerine iyi gelecek şeyler derken, bazı masraflar birikebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel