12 Temmuz 2022 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 12 Temmuz 2022 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (12 Temmuz 2022 Salı)

Genel

Arkadaşlara zaman ayırmak önemli bir konu olabilir. Özellikle de kalbini kırdığın insanlar varsa bu konuda daha dikkatli olman gerekecek. Yapıcı davranıp hatalarını düzeltmek büyük bir emek ve iyi niyet isteyebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Duygusal olarak hassas hissedebilirsin bugün. Kendini daha iyi hissetmek adına bazı hatalardan dönmen gerekebilir. Stresi daha rahat kontrol edebilmek adına onunla yüzleşmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin insanla daha çok vakit geçirmek isteyebilirsin bugün. Birlikte ufak bir sohbet etmek bile sana iyi gelebilir. Sevdiğin kişinin sana zaman ayırabilmesi önemli bir konu haline gelebilir o yüzden.

Para

Bugün maddi konularda kendini kontrol etmen gerekebilir. Gereksiz masraflarla kendini ileride zora sokmamalısın. Ayrıca çevrende seni dolandırmak isteyen kişiler olabilir. Bu kişiler ailenden bile olsa hayır demeyi bilmelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (12 Temmuz 2022 Salı)

Genel

İşlerin şu an istediğin gibi gitmemesi moralini bozmamalı, özellikle de bugün. Bu durumun geçici olduğunu bilip ona göre davranman gerekecek zira. Deneyimlerinden daha çok ders çıkarıp ileride bunları değerlendirmen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Dışarıda daha çok zaman geçirmen gerekebilir bugün. Fırsat buldukça dinlenmeyi ihmal etmemelisin o yüzden. Ağır ve yağlı yiyeceklerden uzak durmak da günü daha rahat geçirmene yardımcı olabilir.

Aşk

Aklını meşgul eden insanın senin kadar istekli olmaması hayallerin hakkında düşünmene sebep olabilir. Olmayacak bir şey hakkında ısrarcı olup üzülmekten vazgeçmen gerekebilir. Aşkta gerçekçi olman en iyisi.

Para

Girişimlerin senin elinde olmayan sebeplerden dolayı aksayabilir bugün. Bu durumu lehine çevirmek elinde olacak ama. Geri çekilip olayları gözden geçirerek bazı değişimler yapman kolaylaşabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (12 Temmuz 2022 Salı)

Genel

Bugün hayallerinin peşinden koşmak sana daha fazla heyecan verebilir. Yeni yollar ve yöntemler denemek kendini geliştirmek için daha fazla imkan sağlayabilir zira. Farklı yollar denemek ilerleyişinden daha çok keyif almanı sağlayacak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Stresten arınmak ve rahat bir gün geçirmek zihnini açabilir. Daha fazla şeye odaklanabilirsin bugün. Bir şeyleri kontrol etmen ve duygusal olarak bunları bir yola koyman daha mümkün olabilir. Bu güzel enerjiye kendini açmalısın.

Aşk

Aşk konusunda beklediğin gelişmelerin olması için daha çok zaman gerekebilir. Ama eğer özellikle hoşlandığın bir kişi varsa ve bu kişi ile alakalı gelişme bekliyorsan bu konuda sebat etmenin faydasını görebilirsin.

Para

Karşına çıkacak fırsatlar seni yeni fikirler konusunda cesaretlendirebilir bugün. Alışılmışın dışında şeyler denemek isteyebilirsin o yüzden. Yeni yollar denemek yeni imkanlarla daha fazla karşılaşmanı sağlayabilir genel olarak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (12 Temmuz 2022 Salı)

Genel

Etrafında yaşanacak olayları, söylenecek sözleri çok ciddiye almaman gerekecek bugün. İnsanlarla iletişimini kısa ve net tutmak seni gereksiz sohbetlerden kurtarabilir. Negatifliğe bir sınır çizmek ve olayları kişisel algılamamak sana kalabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Daha sağlıklı bir gelecek için radikal kararlar alabilirsin bugün. Alışkanlıkların hakkında sağlıklı düzenlemeler yapmak kendini daha iyi hissetmene yardımcı olabilir. Açık havada daha çok zaman geçirmek sana iyi gelebilir mesela.

Aşk

Yeni tanışacağın birisiyle daha sık görüşme imkanın olabilir. İnternet veya telefon aracılığı ile bu kişi ile her zamankinden daha fazla iletişim kurabilirsin. Pozitif şeylere odaklanmak sana genel olarak daha iyi gelebilir.

Para

Yatırımlarının planladığın gibi gitmesi sana başka fırsatları değerlendirme imkanı verebilir. İşleyen sistemine iyileştirmeler yaparak ilerlemen maddi konular hakkında ilerisi için iyi olacak. Girişken davranmak bugün yararına olacak senin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (12 Temmuz 2022 Salı)

Genel

Karşına çıkacak her fırsatı kendini geliştirmek için kullanman gerekecek bugün. Her şeyden ders çıkarıp ileride kullanacağın şekilde yatırım yapmak isteyebilirsin zira. Öğrendiklerin sayesinde kendini daha cesur hissetmen çok daha mümkün olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Yanındaki insanların seni karamsar bir ruh haline sokmasına izin vermemelisin bugün. Sana kötü enerji yükleyen insanlardan uzaklaşmakta yarar var o yüzden. Enerjini kendin belirlemeli, günün tonuna kendin karar vermelisin.

Aşk

Uzun zamandır haber beklediğin birinden sevindiren mesajlar alabilirsin bugün. Uzun zaman sonra bu kadar mutlu olmak senin için çok daha iyi olacak. Aşka dair umutların tekrar yeşerebilir.

Para

Yeni fırsatları değerlendirmek için adım atmaktan çekinmemelisin bugün. Bazı şeyleri yaparken yeni şeyler öğrenmen gerekebilir. Yaptıklarından ders çıkarıp öğrendiklerini uygulayarak daha başarılı olman mümkün olabilir bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (12 Temmuz 2022 Salı)

Genel

Bugün tek başına kalmak sana daha cazip gelebilir. Düşüncelerinle baş başa kalmak planların hakkında detaylı değerlendirmeler yapmana yardımcı olacak zira. Hayallerin hakkında daha cesur adımlar atmak adına bugün biraz kendini geri çekebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini bedenen daha iyi hissetmek için yeni alışkanlıklar kazanman mümkün olabilir. Bolca su tüketmek, öğün aksatmadan beslenmek gibi konularda farklılıklar yapabilirsin. Günlük rutin konularında yeniliklere açık olmalısın.

Aşk

Hayal kurarken gerçeklikten çok uzaklaşmaman gerekecek, özellikle de aşkta. İstediklerine ulaşmak için ayaklarının yere basması iyi bir konu olabilir. Ne istediğini belirlemek ve aşk konusunda bunu yürütmek önemli olabilir.

Para

Maddi açıdan kendine yetmek bugün yeterli olabilir. Başkasına bağlı kalmadan kendi kararlarını almanın keyfini çıkarabilirsin. Bugün kendine yetmek genel olarak sana daha iyi gelebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (12 Temmuz 2022 Salı)

Genel

Bugün yeni şeyler denemekten ve sınırları zorlamaktan çekinmemen gerekecek. Bir sonraki adımı düşünmek ve daha iyiye ulaşmak adına planlarda değişim yapman ve gaza basman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün spor ve diyet konularında daha sağlıklı kararlar almaya başlayabilirsin. Kısa ve uzun vadeli iki farklı plan çıkararak daha iyi kararlar alabilir, istikrarlı bir biçimde bunlara uyabilirsin. Bugün alınacak kararlar daha kalıcı olabilir senin için.

Aşk

Sevdiğin insandan gelecek bir haber sayesinde günün çok güzel geçmesi mümkün bugün. Aldığın haber sayesinde gelecek ile ilgili daha farklı düşüncelere sahip olabilirsin. Değişikliklere açık olmak aşkta iyi olabilir.

Para

Bugün ileriyi düşünerek daha fazlasına odaklanabilirsin. İşin için yatırım yapabilirsin veya yeni bir proje için daha cesur adımlar atabilirsin. Para getirecek konulara odaklanman iyi sonuçlanabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (12 Temmuz 2022 Salı)

Genel

Yapmak istediklerin hakkında aşırı düşünmekten vazgeçmen gerekebilir bugün. Aşırı planlayıp detaylarda kaybolmak sana düşündüğün rahatlığı veya mutluluğu yaşatmayabilir zira. Karşına çıkacak olaylardan daha çok keyif alman için bir şeyleri olduğu gibi yaşamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Fiziksel olarak sınırlarını bilmek, sağlığın hakkında daha fazla önlem almanı sağlayabilir bugün. Sana iyi gelmeyen besinlerden uzak durmak iyi bir tercih olabilir bugün. Kendi canını kendin düşünmelisin biraz da.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte yeni şeyler öğrenmek ve denemek senin için eğlenceli olabilir bugün. Birlikte geçireceğiniz zaman size çok şey katabilir. Bazı şeyleri bir arada ve rahat bir şekilde yaşamanız aşkta önem kazanabilir.

Para

Bugün planlara göre değil var olan gerçeklere göre yaşaman gerekebilir. Bazı şeyleri rahat bir gözle görmen gerekecek. Plana ve programa göre değil de var olan şeylere şükrederek rahat bir gün geçirmek daha önemli olabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (12 Temmuz 2022 Salı)

Genel

İnsanlarla daha çok sosyalleşmek isteyebilirsin bugün. Arkadaşlarınla daha çok zaman geçirmek, ev halkıyla daha çok konuşmak sana çok daha iyi gelecek. Ev ile ilgili işlerde gönüllü olman da kıymet görebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün keyifli bir gün geçirmeye odaklanmak stresten uzaklaşmanı da sağlayacak. Daha rahat ve eğlenceli bir güne odaklanmak bütün enerjini yenilemeni sağlayabilir. Kendini daha iyi hissetmek için güzel şeylere odaklanmalısın.

Aşk

Bugün aşk konusunda sürprizlerle karşılaşman olası. Sevdiğin insan seni şaşırtmak için yeni şeyler deneyebilir mesela. Onunla beraber güzel zaman geçirip anın tadını çıkarmaya bakman iyi olacak.

Para

Harcamaların konusunda dikkatli olman gerekebilir bugün. Zorunlu harcamalarına öncelik verip diğerlerini ertelemeyi düşünebilirsin hatta. Bugün kendini çok fazla açmamak genel olarak maddi açıdan önemli olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (12 Temmuz 2022 Salı)

Genel

Bugün detaylarda kaybolmamalısın. Olaylara genel olarak yaklaşmak kontrol kurmanı kolaylaştırabilir. Detaylarda kaybolmak dikkatinin dağılmasına sebep olabilir bugün. O yüzden olaylara genel yaklaşmaya çalışabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Daha sakin bir gün geçirmek isteyeceksin bugün. Heyecandan ve stresten uzak durmak keyfini yerine getirebilir zira. Bir odada sessizce kitap okuyup bitki çayı içmek bile senin için yeterli olacak. Ağır yiyeceklerden uzak durman da iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğin insanla arana mesafeler girebilir bugün. Bu mecburi durumu atlatmak için iletişimi koparmamak önemli olacak sizin için. Her fırsatı değerlendirmek ilişkinizin geleceği adına öncelik kazanabilir.

Para

Bugün maddi konularda kendini çok zorlamamak yetecek. Elindekilerin kıymetini bilmek ve fazla para harcamamak rahat bir gün geçirmeni kolaylaştırabilir. Gereksiz yere kesenin ağzını açmamalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (12 Temmuz 2022 Salı)

Genel

Yapmak istediklerin için gereken cesareti içinde bulabilirsin bugün. İlerleme kaydetmek için kendine güvenmen yeterli olacak hatta. Karamsarlığa düşmek yerine kendine odaklanmak sorunların daha kolay çözülmesini sağlayabilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gün içinde enerjini sık sık yenilemek ihtiyacı hissedebilirsin bugün. Günlük hareketlerini buna göre planlaman da o yüzden önemli olabilir. Enerjini yenileyeceğin, daha dikkatli olacağın bir gün geçirmek isteyebilirsin.

Aşk

Seninle ilgilenen birisi hakkında haberler alman mümkün olabilir bugün. Onunla denk gelmek için daha çok sosyalleşmen gerekebilir hatta. Eline geçecek fırsatları akıllıca değerlendirmek, bu kişiyle aranızı daha iyi bir noktaya getirebilir.

Para

Maddi konularda kendini daha şanslı hissedebilirsin. Bu şansı iyi değerlendirmek isteyeceksin bugün. Yeni bir proje üzerinde çalışmak ya da iş ortamın hakkında değişiklik yapma gibi konular üzerinde daha net davranabilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (12 Temmuz 2022 Salı)

Genel

Arkadaşlarınla zaman geçirme fikri bile sana keyif verebilir bugün. Onlarla birlikte çeşitli aktiviteler planlamak kendini çok daha canlı hissetmene yardımcı olabilir. İhtiyaç duyduğun yenilenme için gereken enerjiyi bu sayede bulabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sosyal bir ortamda zaman geçirmek senin için daha iyi olabilir. Hayat sadece kısıtlamalar, egzersizler ve stresin önünü almak demek değildir. Bazen sadece güzel ve keyifli bir gün geçirmek gerekir. Bugün senin için öyle bir gün olabilir.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte zaman geçirmek seni daha mutlu edebilir bugün. Gün içinde onunla daha çok olmak için vakit ayırmak isteyebilir, birlikte sosyalleşebileceğiniz fırsatları kollayabilirsin. İlişkinin derinleşmesi de seni mutlu edebilir bugün.

Para

Bugün parasal konularda yeni adım atmadan önce beklemenin kıymetini daha iyi görebilirsin. Zira dün çok pozitif görünen bazı fikirler veya fırsatlar bugün şekil değiştirebilir. Önünü daha net görmek için sabırlı olman gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel