12 Şubat 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 12 Şubat 2022 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (12 Şubat 2022 Cumartesi)

Genel

Günü kendine göre geçirmek sana çok iyi gelebilir. Haftanın yorgunluğunu atabilmek ve daha keyifli bir güne odaklanabilmek için dinlenmen gerekecek. Enerjini toplayacağın şeylere zaman ayırabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kaslarında biriken gerginlik ve stresi atmak için biraz esneme hareketlerine yönelmen olası. Yoga gibi egzersizlere zaman ayırabilirsin. Kaslarını esnetmek ve daha rahat hissetmek için bugün kendine o zamanı yaratabilirsin.

Aşk

Hislerini içine atarak ve kendini ifade etmeyerek çok şey kaçırıyor olabilirsin. Cesaretini toplamadığın sürece aşkta yeni gelişmeler görmen zorlaşabilir. Kendi güven çemberini aşabilmeli ve bir adım atabilmelisin.

Para

Maddi kaygıları bir kenara bırakacaksın bugün. Parasal anlamda bir derdin olmayacak. Sana sıkıntı yaratabilecek şeyleri başka günlere ertelemek senin için zorluk çıkarmayacak. Bu konularda kafanı toparlamak daha iyi olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (12 Şubat 2022 Cumartesi)

Genel

Kendine öncelik vermen bir lüks veya şımarıklık değildir. Bazen insanın önce kendini kurtarması gerekir. O oksijen maskesini kendine bağlamadan başkasına yardımcı olamayacağını fark etmen gerekebilir yani. O yüzden bugünü kendine ayırabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Günü istediğin gibi geçirmek, keyif alacağın aktivitelere odaklanmak iyi olabilir. Kendini çok da zorlamadan ve enerjini tüketmeden, daha keyifli bir gün planlayabilirsin. Bugün biraz daha kendi enerjini toplamaya odaklanmalısın.

Aşk

Flörtleşmek sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. Eğer hayatında birisi yoksa bugün aşk konularında sohbetlere odaklanman olası. Yeni insanlarla tanışabilmek için uygulamalardan da faydalanabilirsin.

Para

Parasal anlamda çevrendeki insanlarla uyum içerisinde olman olası. Fikir ayrılıklarından uzaklaşabilir, ortak kararlar alarak hareket edebilirsin. Bu durum senin içine daha fazla sinebilir. Harcamalarını bu doğrultuda yapabilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (12 Şubat 2022 Cumartesi)

Genel

Eğer gün içerisinde birden fazla yorgunluğun olduysa günü erken bitirmek senin de hakkın. Kendini daha fazla yoracak şeylerde ısrar etmemelisin. Verdiğin sözleri erteleyebilir, işleri başka bir güne bırakabilirsin. Bütün bunlar normal olmalı senin için de.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Dinlenmek önceliğin olabilir, kendini daha iyi hissetmek ve enerjini toplamak için dinlenmek isteyebilirsin. Bunun için gün içerisinde bazı ertelemeler yapman gerekebilir. Ancak bundan kaçınmamak ve kendine öncelik vermen iyi sonuçlanacak.

Aşk

Aşkta yeniliklerle karşılaşman olası. Eğer hayatında birisi yoksa bugün bu durum değişebilir. Flörtleşmeye daha açık olabilirsin. Kalbini yeni ve daha keyifli şeylere açman olası.

Para

Parasal anlamda beklentilerini azaltman sana kendini iyi hissettirebilir. Büyük beklentilerden biraz olsun uzaklaşmak ve sadece emeklerine güvenmek doğru olabilir. Kendi emeklerin haricinde, başkalarının sözüyle hareket etmemelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (12 Şubat 2022 Cumartesi)

Genel

Günü erken bitirmek isteyebilirsin. Biraz dinlenmek senin de hakkın. Eğer bütün bir hafta çok yorgun düştüysen artık bugünü kendine ayırmayı tercih edebilirsin. Ertelenebilecek şeyleri ertelemek daha iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığını düşünerek hareket etmek bencillik etmek değildir. Sana aksini düşündürenlere karşı dikkat etmen gerekebilir. Hele ki virüsün kol gezdiği ortamlarda dikkatli davranman örnek alınası bir davranış olabilir. Kendinden ödün vermemelisin.

Aşk

Bugün aşkta kazanan veya kaybeden olmayacak. Bir şeyleri kendi haline bırakmanın keyfini yaşayabilirsin. Bazı şeylerin ille de iyi veya kötü sonuçlanmasını beklemeden bir gün geçirmek seni rahatlatabilir. Daha huzurlu olabilirsin.

Para

Bir süredir ihtiyaç duyduğun ancak masraf yapmamak adına ertelediğin bir şey varsa bugün buna para ayırabilirsin. Kendini daha iyi hissetmek ve hayat kaliteni artırmak için bazı masraflar yapabilirsin. Parayı kendin için harcaman gerekecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (12 Şubat 2022 Cumartesi)

Genel

Kendini daha iyi hissetmek için elinden geleni yapacaksın bugün. Bunun için her zamankinden farklı şeylere odaklanman gerekiyorsa buna da hazır olacaksın. Kendi kabuğunu kıracak ve güven çemberinden uzaklaşacaksın. Bunun karşılığı güzel olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Dişlerinin yeterince sağlıklı olduğundan emin olman gerekebilir bugün. Bunun için bakım adına uyguladığın ürünleri gözden geçirmen de olası. Daha doğru tercihler ve diş ipi kullanımını artırman sana çok iyi gelebilir.

Aşk

Aşkta risk alabilirsin. Kalbinin sesini dinleyerek hareket edebilirsin. Kendini ifade etmekten çekinmeyeceksin. Daha güzel gelişmelere açılmak için kendi hislerini de açman gerektiğini görebilirsin. Bu konuda seni tutan olmayacak.

Para

Paranı nasıl bir yatırım aracına yönlendirdiğin daha önemli olabilir. Doğru kararlar alıp bütün birikimi tek bir yatırım aracında bekletmemen iyi olabilir. Sepet yatırımları araştırmayı tercih edebilirsin bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (12 Şubat 2022 Cumartesi)

Genel

İnsan ilişkilerine daha fazla odaklanabilirsin bugün. Özellikle de gönül meselelerine. Eğer sevdiğin bir kişi varsa günü onunla geçirmek önceliğin olabilir. Sevdiğin kişiye ayıracağın zaman seni daha mutlu edebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sıcak bitki çayları sana kendini iyi hissettirebilir. Enerjini toplamak veya bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek için değişik çaylar içebilirsin. Bunun için bir aktar ziyareti yapman da iyi olabilir.

Aşk

Hayatında biri yoksa eğer yeni muhabbetler kuracağın birisi ile tanışabilirsin. Aşkta şans senden yana olacak. Güzel gelişmeler, daha keyifli ortamlar seni neşelendirebilir. Aşkta dikkat çekeceksin.

Para

Masrafları dengelemek ve tasarruf yapmak için iyi bir gün olabilir. Gereksiz masrafları kısacağın bir gün yaşayabilirsin. Daha dikkatli kararlar alarak ve gereksiz adımları keserek düşündüğünden daha fazla tasarruf edebilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (12 Şubat 2022 Cumartesi)

Genel

Evinin hijyenine ve organizasyonuna daha fazla zaman ayırabilirsin bugün. Sakin bir biçimde yaşam alanına odaklanabilir, sana iyi gelmeyen şeyleri hayatından çıkarabilirsin. Fazla eşyalardan kurtulup temizliğe odaklanman sana iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Virüs konularında önlemleri artırmak için hijyene ekstra özen gösterebilirsin bugün. Temizlik yapmak, dışarıdan gelen şeyleri dezenfekte etmek iyi olabilir. Evinin eşyalarını ve havasını temiz tutmak sana yarayabilir.

Aşk

Bugün aşkta daha güzel gelişmeler görebilirsin. Üstelik bu güzel gelişmeler çok büyük patlamalarla da gelmeyebilir. Sakince ve güzelce yaşanacak değişimler yüzünü güldürebilir. Daha içten durumlarla karşılaşabilirsin.

Para

Bugün maddi anlamda rahat edebilirsin. Büyük kaygıların olmayabilir. İş ve maddiyat konularında kendini biraz geri çekerek de güzel gelişmeler görebileceğini fark edebilirsin. Kendine güvenmen yetecek bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (12 Şubat 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün dinlenmelisin. Fiziksel olarak da zihinsel olarak da buna çok ihtiyacın olabilir. Eline bir kitap alarak güzelce dinlenmeye çekilebilirsin. Bir şeylere ara vermek sana kendini çok daha iyi hissettirebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Düşen enerji seviyeni yükseltmek için günü biraz daha rahat geçirmen gerekebilir. Dinlenebilmen gerekecek. Kaslarını gevşetmen ve biraz masaja yönelmen iyi olabilir. Dinlenmeli ve enerjini artıracak şeylere odaklanmalısın bugün.

Aşk

Hislerin söz konusu olduğunda kendinden emin olacaksın. Ancak karşı tarafın kendini anlamasını beklemen gerekebilir. Aşkta acele etmemen bugün için iyi olabilir. Bırak karşı taraf kendini anlayacak bir noktaya kendi başına gelsin.

Para

Eğer son zamanlarda işe ve maddiyata çok fazla yüklendiysen bugün geri çekilmen iyi olabilir. Bugüne kadar ortaya koyduğun emeğe güvenmen gerekecek. Maddi olarak öncelikle kendini büyük beklentilere sokmaman önemli olabilir. Bugün parasal anlamda rahat olmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (12 Şubat 2022 Cumartesi)

Genel

Ailesel meselelere odaklanmak için iyi bir gün olabilir. Özellikle de aile büyükleri ile arandaki iletişim daha da netleşebilir. Birisine saygı duymak ile o kişinin söylediği her şeyi kabul etmek arasındaki farkı daha net görebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Fiziken yorgun hissetmen olası. Bu yorgunluğu atabilmek için günü dikkatlice planlaman gerekebilir. Erkenden uyumak ve dinlenmek için kendine zaman ayırmak da bu planlara dahil olabilir. Öncelikli olarak enerjini yükseltmeye odaklanabilirsin.

Aşk

Aşkta kalbini kıran kişiyle dikkatli konuşmalar yapmak isteyebilirsin. Bazı olayların daha da alevlenmemesi için kelimeleri dikkatlice seçmen gerekebilir. İletişime özen göstermen aşkta daha farklı konuları gündeme getirerek bir şeyleri iyileştirebilir.

Para

Bugün parasal konularda kendi kararlarının arkasında durman gerekecek. Eğer kendin için bir masraf yapmak istiyorsan bundan kaçınmamalısın. Başkalarının önceliklerine hesap yapmamalı, kendi ihtiyaçlarını gidermelisin bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (12 Şubat 2022 Cumartesi)

Genel

Günlük işlerini erkenden halletmen ve günün geri kalanında dinlenmeye çekilmen çok daha iyi olabilir. Yorgunlukları atlatman ve keyif alacağın konulara odaklanman için de bir zaman gerekebilir. Bugünü kendine göre planlamalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün dinlenmeye öncelik vermen şart olacak. Zihnini ve bedenini dinlendirmen gerekecek. Biraz daha fazla uyuyabilir, günü erken bitirebilir ve keyif alacağın şeylere zaman ayırabilirsin. Enerjini kendine harcamak isteyebilirsin.

Aşk

Aşkta canını sıkan meseleleri biraz kendi haline bırakman gerekebilir. Gereksiz yere canını sıkan kişi veya durumlarla ilgilenerek daha da üzülmemelisin. Bazı şeyler kendi halinde yolunu bulmalı. Bir şeyleri kendi haline bırakarak kendine bir iyilik edebilirsin.

Para

Maddi anlamda dikkatli kararlar alman olası. Birikime, yatırıma daha fazla odaklanabilirsin. Daha doğru kararlar alarak kendini sağlama alman olası. Parasal anlamda kendini yormadan rahat bir gün geçirebilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (12 Şubat 2022 Cumartesi)

Genel

Günlük odaklandığın konuları dikkatlice seçmen iyi olabilir. Özellikle de insanlarla olan ilişkilerinde bu konuda özenli davranabilirsin. Gereksiz yere dikkatini ve enerjini çeken kişilere karşı dikkatli olman gerekebilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve yorgunluklardan uzak bir gün geçirmek sana çok iyi gelebilir. Çevrendeki insanlar buna fırsat vermese de senin kendine bu alanı tanıman gerekecek. Dinlenebilmek için insanlara hayır demeyi öğrenmelisin.

Aşk

Eğer bir aşk seni mutlu etmiyorsa bunu sonlandırmanın zamanı gelmiştir. Bu tür konularda mutluluğa odaklanman önemli olabilir. Karşı tarafın davranışlarını daha dikkatlice tartman gerekebilir.

Para

Parasal olarak büyük masraflar veya kazançlar gündeme gelmeyebilir. Bu süreci kafanı toparlamak için kullanabilirsin. Maddi konularda elinde olanlara şükredip onlara odaklanmak daha iyi olabilir. Sahip olduklarına dikkat etmelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (12 Şubat 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün dinlenmeye öncelik vermen sana iyi gelebilir. günü kendini rahat ettirecek şekilde planlayabilir ve kararlarını acele etmeden alabilirsin. Biraz dinlenmen senin de hakkın, bunu kendine hatırlatman gerekecek.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Sırt ağrılarına dikkat etmen iyi olabilir. Son zamanlarda çok yorulduysan eğer fiziken dinlenmeye dikkat etmen gerekebilir. Sırt ağrıları ve kaslarında biriken stresi azaltmak için masaj tercih edebilirsin.

Aşk

Aşkta karşı tarafın sana olması gerektiğinden fazla bağlandığını düşünmen olası. Bu kişinin sana takıntı yaptığını bile düşünebilirsin. Bu konularda kendini biraz korumaya almak ve geri çekilmek iyi olabilir.

Para

Eğer çevrende parasal anlamda sana bel bağlayan insanlar varsa onlarla arana ufak bir sınır çekmeyi düşünebilirsin. Sevdiklerine destek olmak bir şey, onların bütün yükünü sırtlanmak başka bir şeydir. O yüzden dikkat etmelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel