12 Şubat 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 12 Şubat 2020 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (12 Şubat 2020 Çarşamba)

Genel

Belge işleri biraz seni yorabilir. Ancak hayatında bir düzen olması için bazı şeyleri bugünden halledebileceksin. Parasal açıdan daha keyifli şeylerle vakit geçirebilirsin bugün. Buna vakit ayırmak için işlerini erkenden halletmen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Şeker alımını azaltmak ve daha fazla su tüketmek sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı bir gün için bol bol su tüketmelisin. Şeker alımını azaltarak vücudundaki enerji düzeyini daha rahat kontrol edebilirsin bugün.

Aşk

Aşk konuları güzel ilerlerken dürüstlük ve açık sözlülük olayları farklı bir noktaya taşıyabilir. Birbirinizi anlama ve kendinizi ifade etme konularında dikkatli davranmanız gerekebilir. Aşk konularını ciddiye alman gerekecek bugün.

Para

Maddi konularda birden fazla fırsat ele geçebilir. Daha fazla ve daha keyifli kazançlar elde etmek için sana en çok uyan tercihi yapman gerekecek. Bu konularda iç sesini dinlemek ve kendi kararını kendin almak daha doğru olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (12 Şubat 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün yeni şeyler öğrenebilir ve öğrendiklerine göre kararlar almak isteyebilirsin. Ancak bir konuda net bir karar almadan önce dikkatli davranman gerekebilir. Bütün kaynaklarının doğruyu söylediğine emin olman gerekebilir. Algılarını açmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yoga gibi egzersizler sana daha iyi gelebilir. Hem zihnini hem de bedenini bir dengede tutmak isteyebilirsin. Bu konulara özen göstermek enerjini daha rahat kontrol etmene de vesile olabilir.

Aşk

Aşk konularında şanslı bir gündesin. Hayatına yeni bir insan girebilir ve aşk konularını şenlendirebilir. Veya bir ilişkin varsa sevdiğin kişiyle daha keyifli konular gündeme gelebilir. İlişkiler açısından daha sağlam adımlar atabilirsin bugün.

Para

Bugün kendi harcamalarını ön planda tutman gerekebilir. Parasal anlamda bazı hesaplar yapıyorsan önceliklerini dikkatle belirlemen gerekecek. Masraflara girmeden önce neye ihtiyacın olduğunu görebilmelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (12 Şubat 2020 Çarşamba)

Genel

Eğer bazı şeyleri evden halletme imkanın varsa bugün bu fırsatı değerlendirmelisin. Halledilmesi gereken mevzuları kendi rahatlığında halletmek daha önemli olabilir. Bugün kendini çok fazla yormamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun görünüşüne odaklanabilirsin bugün. Aynada gördüğün kişiyi beğenmek isteyebilirsin. Bunun için bazı çabalara girmen olası. Ancak sağlığını tehlikeye atacak zararlı diyetlerden uzak durmalısın.

Aşk

Aşk konularında herkesin kendini ifade etme hakkı olduğunu unutmamalısın. Karşındaki insanı "dinlemiyorum, duymak istemiyorum" diye terslememeli ve onun kendini ifade etmesine izin vermelisin. Ha tabii sonradan istediğin kararı alabilirsin orası ayrı…

Para

Maddi konularda güzel sonuçlar elde etmek için çevrendekilerin sözünü dinliyor olabilirsin. Ancak bugün alacağın kararlarda kendi iç sesini dinlemen gerekecek. Parasal açıdan daha sağlıklı adımlar atmak için kendine vakit ayırabilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (12 Şubat 2020 Çarşamba)

Genel

İçinde bulunduğun ortamları düzeltmek ve güzelleştirmek isteyebilirsin. Çevrendeki insanlardan bu konularda destek ve akıl alabilirsin. Hayatını güzelleştirmek için çaba göstermek sana ayrı bir keyif katabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal olarak kendini biraz fazlaca yorabiliyorsun. Zihinsel olarak bir yorgunluk söz konusu olabilir. Bu durumu atlatmak için keyifli konulara odaklanman gerekecek. Yaşam alanını güzelleştirmek gibi konular sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

Aşk konularına daha farklı bir gözle bakabilirsin bugün. Yapıcı olmak ve içinde bulunduğun ilişkiyi şekillendirmek ön plana çıkabilir. Aşk ve ilişkiler konusunda kendini yeniden keşfedebilir ve daha önce farklına varmadığın konuları gündeme alabilirsin.

Para

Maddi konularda bir sonuca varmak giderek zorlaşıyorsa o zaman düşünce biçimini değiştirmen gerekebilir. Parasal açıdan daha farklı bir bakış açısına sahip olmak eline daha iyi paralar geçmesini sağlayacak. Bugün bu konulara özen gösterebilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (12 Şubat 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün bazı şeylere odaklanmak zor olabilir. Ancak bu odaklanmanın zorluğu tembellikten değil, hırstan gelebilir. Her şeyi aynı anda düzeltme isteği ağır basabilir bugün. Kendine nazik davranmayı ve senin de bir insan oğlu olduğunu hatırlamalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün günlük rutininde ufak tefek değişimler yapmak sana daha iyi gelebilir. Birkaç adım fazladan atmak, asansör yerine merdiven inip çıkmak gibi şeyler seni daha iyi hissettirecek. Daha sağlıklı bir egzersiz programına başlangıç olabilir bu durum.

Aşk

Aşk konularında kendini tedirgin hissedebilirsin. Sevdiğin kişi seni bu şekilde hissettirebilir. Bazı konularda aranızdaki iletişimin azalması ve kendinizi ifade edememeniz sizi huzursuz edebilir. Bu konuları ciddiye almalısınız bugün.

Para

Maddi konularda hemen karamsarlığa düşmemelisin. Keyfine göre bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. İşlerin en kötü tarafından görmemek için keyif alacağın konulara odaklanmalısın bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (12 Şubat 2020 Çarşamba)

Genel

İş veya farklı konuları konuşmak için ayağına gelenler olabilir. Ancak hızlı kararlar almamalısın bugün. Bu tür konuları etraflıca düşünmek ve dikkatli bir karar almak için zamana ihtiyacın olacağını göstermen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri ve düzenli bir egzersiz programı sağlığına iyi gelebilir. Fiziksel olarak kendini dinç ve zinde hissetmek için bu iki konuya da eşit derecede önem vermelisin. Hem nefesini kontrol etmek hem de kan dolaşımını artırmak bugün sana çok iyi gelebilir.

Aşk

Bugün kalbin daha hızlı çarpabilir. Yeni bir insandan hoşlanabilirsin. Aşk konularına merakla bakmana vesile olacak bir etkiyle karşılaşman olası. Beklentilerini aşacak bir durum yaşamak seni çok daha mutlu edebilir.

Para

Bir şeyleri sonlandırmak için aceleci olmamalısın. Maddi konularda bir sonuç elde etmek için işleri hızlandırmak sana yaramayabilir. Eğer kazanç getirecek bir konuya odaklanıyorsan, kendine zaman vermen gerektiğini unutmamalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (12 Şubat 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün ileriye dönük kararlar almak için güzel bir gün olabilir. Kendine hedefler koymak, yeni şeyler öğrenmek gibi konular daha iyi sonuç verebilir. İleriyi düşünerek hareket etmek senin için daha keyifli olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine bir hedef koymak ve o hedef için çabalamak daha kolay olabilir senin için. Sağlığın için de kendine bir hedef koyman gerekebilir. Düzenli bir rutin ve emeklerinin boşa gitmeyeceğini görebilirsin bugün.

Aşk

Aşk konularında değişimlere açık olmalısın. İlişkinizde değişen dinamikler varsa buna ayak uydurman gerekebilir. Beklentiler ve yaşananlar ile alakalı daha sağlıklı adımlar atmak bu ilişkiyi kuvvetlendirebilir bugün.

Para

Maddi konuları dengede tutman gerekecek. Sadece harcamaya değil aynı zamanda birikimlere de öncelik vermen gerekecek. Parasal konuları gözden geçirmek ve düzenli bir program çıkarmak sana daha iyi gelebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (12 Şubat 2020 Çarşamba)

Genel

Yasal işlemler bugünden halledilmesi gerekebilir. Belgeler, imzalar, teslimler… Her şey seni biraz daha dikkatli düşünmeye itecek gibi. Sorumluluklarını erkenden halletmek sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunla barışma vaktin gelmiş olabilir. Kendini daha fit hissetmek için çok büyük zorluklara girmek yerine sağlığına odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Güzel bir egzersiz programı çıkarabilirsin bugün.

Aşk

İlişki konularına özen gösterebileceğin bir gündesin. İlişkini kuvvetlendirebilirsin. İletişim konularında daha başarılı olabilirsin. Aşk ve mutluluk için göstermen gereken çabayı gösterebileceksin.

Para

Maddi konularda iç sesini dinlemen gereken bir gün. Büyük masraflara girmemek sana daha iyi gelebilir. Parasal konularda iki kere düşünmek ve harcamaları planlamak seni gereksiz masraf yapmaktan alıkoyabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (12 Şubat 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün ortaklaşa yapılan şeyler daha güzel sonuçlar verebilir. O yüzden insanlarla arandaki iletişimi sağlıklı tutmalısın. İş ve başarılar ile alakalı güzel gelişmeler görmek için çevrendekilerle aranı iyi tutman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Taze sebzeler ile beslenmek sana daha iyi gelebilir. Yemek tercihlerinde sebze ağırlıklı gitmen gerekebilir. Yediklerinden yeterince vitamin alabilmek için çaba göstermelisin. Taze ve organik besinler sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün ilişki açısından keyifli bir gün geçirebilirsin. İçinde bulunduğun ilişki daha iyi bir hale gelebilir. Aşk konularında daha şanslı olabilirsin. Bu tür konulara vakit ayırmak sana daha güzel ve keyifli bir hava katabilir bugün.

Para

Çevrendekilere destek olmak sana daha iyi bir etki sağlayabilir bugün. Enerjini çevrendeki insanlara yardım etmeye odaklaman gerekebilir. Parasal açıdan adımların sana fazla bir şey katmayabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (12 Şubat 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün yasal işlemler, belgeler, imzalar öncelikli olabilir. Bazı şeyleri sadece sorumluluğun olduğu için halletmen gerekebilir. Ancak tembellik etmemek ve bazı işleri bugünden halletmek sana daha iyi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz sana çok iyi gelebilir bugün. Zihnini boşaltmak ve fiziksel enerjini artırmak için egzersize odaklanmalısın. Bunun için de spor salonlarına gitmene gerek kalmayabilir. Kendi evinin rahatlığında hareket etmeyi deneyebilirsin.

Aşk

Aşk konularında iletişime dikkat etmen gerekebilir. Sevdiğin kişi ile başlayan bir "şakalaşma" ciddiye dönüşebilir. Birbirinize karşı açık olmak ve canınızı sıkan konuları gündeme getirmek size daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konular ile alakalı daha önceden aldığın yanlış kararlar bugün seni sınayabilir. Bu konuların etkisini yitirmesi için beklemek ve parasal olarak büyük hareketlere girmemek gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (12 Şubat 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün sana ilham verecek şeylere vakit ayırabilirsin. Okunacak kitaplar, dinlenecek konuşmalar, müzikler… Her şey sana bir ilham verebilir. Düşüncelerini çalıştıracağın bir gün olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve keyifli konulara odaklanmak sağlığına daha iyi gelebilir. Stres ve gerginliğin getirdiği yorgunlukları atmak için zihnini çalıştırman gerekecek. Keyifli konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

Hislerini ifade etmek sana daha iyi gelebilir bugün. Hoşlandığın kişi ile bunun için bir ortam ayarlamak sana düşebilir. Bu kişiye nasıl hissettiğini açmak aşka bir adım atmanızı kolaylaştırabilir.

Para

Bugün herkesin işi başından aşkın olabilir. O yüzden parasal konularda kendi işine odaklanman gerekecek. Maddi açıdan kendini ön plana çıkarmalı ve halledilmesi gereken mevzulara tek başına odaklanmalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (12 Şubat 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün halledilmesi gereken konular canını sıkabilir. Ancak daha sonra tekrar aynı konularla uğraşmamak için bugünden bir şeyleri halletmen gerekecek. Bazı şeyleri sadece sorumluluğun olduğu için çözmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Ağrılara karşı dikkatli olmalısın. Kas ağrıları seni biraz yorabilir. Bu ağrıların önünü kesmek ve sebebini görmek için dikkatli davranman gerekecek. Gerektiğinde profesyonellerden destek almayı gözardı etmemelisin.

Aşk

Aşk konularında ilginç tesadüflerle karşılaşman olası. Bir telefon haberi, tesadüfen duyduğun bir şarkı, bahsi açılan bir konu... Bugün her şey seni aşka itebilir. Kendini bir anda bu konuya odaklanmış bir şekilde bulabilirsin.

Para

Parasal konularda güzel sonuçlar elde etmek için gösterdiğin çabalar bugün için yeterli olmayabilir. Farklı konulara odaklanmak ve para haricindeki mevzulara vakit ayırmak sana daha iyi gelebilir bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel