12 Nisan 2022 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 12 Nisan 2022 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (12 Nisan 2022 Salı)

Genel

Etrafındaki herkesin sana ihtiyacı olduğu bir gün olabilir. Ama senin kendine sahip çıkıp "bu kadarı yeter" diyebilmen gerekecek. Herkesin işine senin koşmaman gerektiğini insanların bilmesi gerek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bolca su tüketmek kasların için de faydalı olabilir. Tutulma ve kramplarla başa çıkabilmek için daha fazla su tüketmelisin. Bugün tükettiğin sıvı miktarını artırman sana yarayacak.

Aşk

Aşkta kendi beklentilerinle yüzleşebilirsin bugün. Tam bir hayaller hayatlar kıyaslaması yapman olası. Hataları görmezden gelmemeli ve biraz iğneyi kendine batırmalısın.

Para

Bugün çevrendeki insanlar sen olmadan bir işi başaramayacak gibi. Ama başkalarının işini onların yerine yapmamalısın. Maddi konularda sağlıklı sınırlar çizmeye her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyabilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (12 Nisan 2022 Salı)

Genel

Hayatına bir denge getirmen gerekecek. Her şeyi "çok fazla" yapmaya başlamış olabilirsin. Bir şeyleri dengelemek genel olarak hayatında daha rahat bir enerji sahibi olmanı sağlayabilir. Aman dikkat.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kas ağrılarından kurtulmak veya bunların oluşmasını engellemek adına esneme hareketleri bol bir egzersiz seçebilirsin. Biraz hareket etmek ve kaslarını esnetmek sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularına daha gerginlikle odaklanabilirsin. Bu durum seni memnun etmeyebilir. Karşı tarafla aranızdaki iletişimi zorlamamak bugün daha iyi olabilir. Bir başka gün daha sakin kafayla düşünebilirsin bazı şeyleri.

Para

Çok çalışmak bir şeylerin çözümü olmayabilir. Mantıklı ve akılcı hareketlerde bulunmak daha doğru olacak. Emeklerini doğru zamanda doğru noktalara verebilmen gerekecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (12 Nisan 2022 Salı)

Genel

İş ortamlarında dikkat gerektiren bir mesele gündeme gelebilir. Bununla başa çıkmak çok fazla zaman ve emek isteyebilir. Dikkati elden bırakmadan ve hata yapmadan bir şeyleri yoluna koymak seni yorabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Stresi üstünden atabilmek için biraz kendince zaman geçirmek ve tek başına bazı aktivitelere dahil olmak iyi olabilir. Açık havada tek başına yürümek sana daha iyi gelebilir. Biraz yalnız kalmalısın.

Aşk

Haklı çıkmak seni mutlu etmeyebilir. Bir şeyleri zorlamak da öyle. Karşındakini de kendini de çok fazla zorlamamalısın. Sırf haklı çıkmak uğruna gerginliği hayatlarınızın merkezine koymamayı öğrenmen gerekecek bugün.

Para

İş konuları gergin geçebilir bugün. Ancak dikkatini verdiğin sürece bir şeyleri yoluna koyabileceksin. Sadece göz göre göre hata yapmamaya özen göstermen gerekecek bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (12 Nisan 2022 Salı)

Genel

Olaylara daha objektif bakabilmek için biraz geri çekilmen gerekebilir. Kendini çok fazla öne atmanın sana bir faydası olmayabilir. Daha dikkatli ve sakin davranmayı öğrenmen gerekecek.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve kaygıyla dolu bir gün geçirmek sana iyi gelmeyebilir. Özellikle kas ağrıları ve tutulmalar kendini belli edebilir. Bunların önüne geçmek ve dikkatli olmak için esneme hareketlerine daha fazla özen göstermen gerekecek.

Aşk

Aşkta hep ben hep ben demeye başlamış olabilir misin? Kendini biraz geri çekip ilişkideki etkini gözlerinle görmen gerekebilir. Yapılan hatalarla ilgili iğneyi kendine batırman gerekecek bugün.

Para

Parasal açıdan kendini çok zorlamaman gerekecek. Eğer çevrendeki insanlar sürekli senden bir şeyler bekliyorsa ve bunu alışkanlık haline getirdilerse bununla başa çıkabilmek için geri çekilmen gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (12 Nisan 2022 Salı)

Genel

İçsel bir denge yakalaman gerekecek bugün. Hayatında odaklandığın şeyleri ne yöne çektiğini kendi gözlerinle görmelisin. Kendi etkinle şekillenen negatiflikleri çözebilmek için dengeli ve sakin davranışlar sergilemen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Dengeli beslenmek, ölçülü olmak ve gün içerisinde daha aktif olmak sağlıklı bir biçimde kilo vermeni kolaylaştırabilir. Bugün hayatına daha fazla denge getirmeyi tercih ederek kendine bir iyilik edebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiye çok fazla sevgi göstermek ters tepebilir. Biraz kendini geri çekmen gerekecek. Karşındaki insanın da kendini bu durum içerisinde değerlendirebilmesine zaman ve alan tanımalısın.

Para

Bugün işe çok fazla zaman ayırmak o kadar da mantıklı gelmeyebilir sana. Biraz dinlenmeye ve sakin bir enerjiyle bir şeyleri idare etmeye odaklanmalısın. Kendini çok zorlamamalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (12 Nisan 2022 Salı)

Genel

Sabırlı ve sakin olman gereken bir gün olabilir bugün. Kendini çok fazla zorlamayacağın ve hayatın akışına uyum sağlayacağın bir gün geçirmek daha doğru olabilir. Sabretmeyi ve anlayışlı olmayı öğrenmelisin.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Hani bazen bir şeker yersin, çok hoşuna gider bir tane daha yersin, belki bir tane daha. Ama daha sonra etkisini kötü bir biçimde görürsün ya, miden ağrır, şeker fazla gelir… İşte bugün bu tür hislerden uzak durmak için ölçülü olman gerekecek.

Aşk

Kıskançlık etmen olası. Karşındaki insanın düşüncelerini merak ederek ve hayatındaki insanları irdeleyerek kendini çokça yorabilirsin. Negatifliği hayatının merkezine sokmaman gerekecek.

Para

Bugün iş konularında sabırsız davranmak veya çok büyük beklentilere sahip olmak seni zora sokabilir. Daha yapıcı ve sakin etkiler için sabretmeyi, bir şeyleri zorlamamayı öğrenmen gerekebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (12 Nisan 2022 Salı)

Genel

Aşırıya kaçmamak günün önceliği olabilir. Bir şeyleri abartmamayı öğrenmen gerekecek. Hayatını bir dengeye oturtmaya bugün her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyabilirsin. Abartı bugün senin düşmanın olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Tükettiğin şeylere dikkat etmen gerekebilir. Bir şeylerde aşırıya kaçıyor olabilirsin. Beslenme düzenini bir dengeye oturtmak ve abartılı tüketimden kaçınmak bugün senin için daha iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye çok fazla odaklanıyor olabilirsin. Bugün biraz geri çekilmen gerekebilir. İlişkinin daha sağlıklı ve yolunda ilerlemesi için ilgini abartmamak iyi bir seçenek olabilir.

Para

Bugün çok çalışmak seni bir yere vardıramayabilir. Kendini yorup harcayacak kadar işe odaklanmak başkalarının işine gelir ancak. Bugün ölçülü davranıp biraz da dinlenmeye öncelik verebilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (12 Nisan 2022 Salı)

Genel

Bugün bazı şeyler içine doğacak. İç sesin daha da kuvvetlenebilir. Bazı şeyler konuşulmadan nasıl sonuçlanacak daha net bilebilirsin. Bu güzel durumu sonuna kadar değerlendirmen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve kendine öncelik vermek bugün sana çok daha iyi gelebilir. Meditasyon yapabilir, yoga gibi egzersizlerle kendini daha da iyi bir noktaya getirebilirsin. Bugün hassas davranacaksın.

Aşk

Aşk konularında bazı şeyleri daha net görmen olası. Yeni bir adım atmadan önce içinde bulunduğun durumları kendine ifade etmen daha iyi olabilir. Bugün bir şeyler ayna gibi ortada olacak.

Para

İçine sinmeyen şeylere evet dememen seni daha iyi fırsatlara götürebilir. Maddi konularda içine doğan şeylere biraz inanman gerekecek. Mantıksız gelen veya içini sıkan şeylere kendini açmamalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (12 Nisan 2022 Salı)

Genel

Kendi üstüne çok fazla gidiyor olabilir misin? Bugün biraz daha nazik olmalısın, üstelik kendine karşı. Gerek iş konularında gerekse hayatın sana yüklediği diğer konularda biraz sakin ve yapıcı davranmak en başta sana iyi gelecek.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün tükettiğin kafein miktarını kontrol etmen gerekecek. Sana daha fazla enerji vermesi için içtiğin kahvenin seni daha fazla yormaması için doğru miktarlarda tüketmen gerekebilir. Sağlığın için buna özen gösterebilirsin.

Aşk

Aşk konularında bir sıkıntı varsa bu sıkıntının hep kendinden kaynaklandığını düşünmek kötüye işarettir. Bugün karşındaki insanın seni bu şekilde manipüle etmesine izin vermemeli ve kendi değerini daha net görebilmelisin.

Para

Çok fazla iş yükün varsa eğer bunu zamanlara bölmen iyi olabilir. Kendini çok fazla yorman daha iyi para kazanacağın anlamına gelmeyebilir. Bugün biraz daha düzenli hareket ederek daha verimli olabilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (12 Nisan 2022 Salı)

Genel

Eğer dikkatli olmazsan bugün bazı şeylerde aşırıya kaçman olası. Gerek çok çalışmak, gerek çok yemek, gerekse çok konuşmak seni yorabilir. Dikkatli davranıp ölçülü olmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün gözlerini dinlendirebilirsin. Günün sonunda bilgisayar ve telefon ekranlarından uzaklaşmak, biraz gözlerini kapatıp dinlendirmek, gerektiğinde çay pansumanı gibi şeyler yapmak iyi olabilir.

Aşk

Aşka özenli bir yaklaşım sergilemek için şu anda biraz kendini geri çekmen gerekebilir. Zihnini tam olarak bu konulara vermeden önce biraz kendince zaman geçirmen ve kendi isteklerini düşünmen gerekebilir.

Para

Gereksiz masraf yapmaman gereken bir gün olacak bugün. Zira buna daha açık olabilirsin. Çevrendekilerin gazına gelerek biraz daha fazla para harcamaya açık olmamalısın. Kendi bütçenden sen sorumlusun, bunu hatırlaman gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (12 Nisan 2022 Salı)

Genel

Bugün zihnin bir sünger gibi olacak. Önüne çıkan birçok konuda yeni şeyler kapabileceksin. Ancak bu kaptığın şeylerin hepsinin iyi olduğuna özen göstermek ve kendini negatifliğe açmamak özen isteyebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün dinlenmeye zaman ayırman sana iyi gelebilir. Zihnini çok fazla yormuş olabilirsin. Bu tür stres dolu yorgunlukları aşabilmek için biraz daha uyuyabilmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin nelere özen gösterdiğini, nelere öncelik verdiğini görmek isteyebilirsin. Onun ilgi alanlarını anlamaya çalışmak, sevdiği kitapları öğrenmek iyi bir adım olabilir.

Para

İşte daha başarılı olabilirsin bugün. Çünkü öğrenmeye, kendini geliştirmeye daha açık olacaksın. Çevrendeki insanlarla da uzlaşmacı konuşmalar yapmak işte seni daha da ön plana çıkarabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (12 Nisan 2022 Salı)

Genel

Bugün alacağın bilgiler seni yorabilir. Sürekli olarak ilgilenmen gereken veya öncelik vermen gereken durumlar yaşanabilir. İnsanlarla iletişimin sürekli yeni bilgiler içerebilir. Bunları hazmetmek zaman isteyebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnin yorgun düşebilir bugün. Bu yorgunluğu aşabilmek için kendince biraz zaman geçirmen ve mümkünse biraz daha fazla uyuman gerekebilir. Günü erken bitirip biraz daha dinlenmeye zaman ayırabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi tanımak istiyorsan bugünden iyi bir başlangıç yapabilirsin. Karşındaki insanı anlamak, onu tanımak için biraz geri çekilmek ve sana gelen bilgileri düşünmek iyi olabilir.

Para

İş konularında daha fazla iletişim, daha fazla gelişim yaşanabilir. Ama bütün bunlara odaklanabilecek kadar kendini açman gerekecek. Öğrenmek ve ona göre hareket etmek önemli bir adım olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel