12 Nisan 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 12 Nisan 2020 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (12 Nisan 2020 Pazar)

Genel

Hayatına bir denge getirmen gereken bir süreçten geçiyor olabilirsin. Yolunda gitmeyen şeyleri bir yoluna koymak ve hem sağlığına hem de genel hayatına odaklanmak daha önemli olabilir. Yolunda gitmeyen şeyleri düzeltmeye odaklanabilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Harekete geçmeden önce sağlam bir planlama yapman gerekebilir. Bir şeyleri yoluna koymak ve vücudunun işleyişini kolaylaştırmak için iyi bir planlama yapman gerekecek. Bugün vücut sağlığın için yeni kararlar alabilirsin.

Aşk

Önemli konular hakkında konuşabilmek, iletişimin devam etmesi, bir ilişki için çok önemli olabilir. Sağlıklı kararlar alabilmek ve aşk konusunda daha net bir durum için iletişime özen göstermeniz gerekecek bugün.

Para

Sürekli bir şeyler ters gidiyormuş gibi hissedebilirsin. Ancak bu konuda yapabileceklerin sınırlı olabilir. Şu an için tek yapabileceğin kendini korumaya çekmek olabilir. Gereksiz masraflarla bütçeni daha fazla yormamalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (12 Nisan 2020 Pazar)

Genel

Kendine sakin bir şekilde zaman ayırmak önemli olabilir. Kafanı toplamak, düşüncelerini derlemek ve hareketlerine bir yön vermek için bugünü kendine ayırman gerekebilir. Kafanı toparlamak için sevdiğin ve keyif aldığın konulara odaklanabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz ve hareket konularına direnç gösterebilirsin. Biraz dinlenmek, tatil yapmak, ara vermek gündeme gelebilir. Ancak iyi bir değişim görmek için istikrarlı olman gerekecek.

Aşk

Bugün doğruları yalanlardan ayırabilirsin. Bildiğini sandığın bir şeyi baştan öğrenebilir, her şeye daha farklı bir anlam kazandırabilirsin. Yeni şeyler öğrenmek, atacağın adımlarda da önemli olacak gibi.

Para

Maddi konularda bir şeylerin yolunda gitmediğini görebilir ve bunu değiştirmek isteyebilirsin. Ancak hareketlerinde dikkatli olman gerekecek. İstikrar ve çaba ile gereksiz ısrar arasındaki o ince çizgiyi görebilmelisin. Bir şeyleri daha net görebilmek için kendine zaman vermek daha iyi olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (12 Nisan 2020 Pazar)

Genel

Kendini sağlama almak önemli olabilir. Hareketlerinde, işlerinde, ilişkilerinde… Kendini bir savaşa sürükleniyor gibi hissedebilirsin. Ancak bu negatif histen kurtulmak için sağlam hareketlerde bulunman daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sıcak çaylar, bitki karışımları ve bol bol su tüketimi sana daha iyi gelebilir. Vücuduna enerji verecek ve sindirim sistemini hafifletecek şeylere odaklanman sağlığın için daha iyi olacak bugün.

Aşk

Yanlış anlaşılmalara dikkat etmen gerekebilir. Hoşlandığın kişi ile alakalı bir şeyleri olması gerektiği gibi bilmiyor olabilirsin. Aşk konularında adımlar atmadan önce karşı taraf ile alakalı daha doğru bilgiler alman gerekebilir.

Para

Maddi konularda bir şeylerin netleşmemesi seni gergin bir hale sokabilir. Ancak şu anda vazgeçersen bütün emeklerin boşa gidebilir. İstikrarlı olmak ve emeklerinde sebat etmek sana iyi bir kapı açacak. Vazgeçmemelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (12 Nisan 2020 Pazar)

Genel

Sabır ve tolerans her şeyden önemli olabilir. İletişim kuracağın insanlarla bir şeylerin gerginleşmemesi için dikkatli davranman gerekecek. Yapıcı davranmak ve hareketlerinde ölçülü olmak bugün çok işine yarayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun sana verdiği mesajı algılayabiliyor musun? Aynada gördüğün insan ile yeteri kadar barışık mısın? Bir şeyleri değiştirmen mi gerekiyor? Bu sorulara cevap araman ve bir şeylere karar kılman daha iyi olabilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda gerginlik yaratan şeylere daha rahat odaklanabilirsiniz bugün. Bir şeyleri yoluna koymanız kolaylaşabilir. Aranızdaki iletişimi açık tutmak ve dürüst olmak size daha iyi bir etki sağlayacak.

Para

Eline hemen bir para geçmese de kendini meşgul tutmalısın. Bir işin sonunda para olup olmayacağını bilmesen bile o işe odaklanmak sana daha iyi gelecek. Ayrıca ne demişler bilirsin: İşleyen demir ışıldar.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (12 Nisan 2020 Pazar)

Genel

Sakin ve sabırlı olmak sana çok şey katabilir bugün. Hemen bir tepki vermemek, karşı tarafta tepki bekleyen kişileri şaşırtabilir. İnsanların kurduğu oyuna düşmemeli ve hareketlerinde ölçülü olarak kendini sağlama almalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyacı olan besinleri türlü türlü baharatlarda bulabilirsin. Bugün yiyeceğin şeylerde tüketeceğin baharatlar önemli olabilir. Sana enerji verecek ve yediklerini tatlandıracak seçenekleri deneyebilirsin.

Aşk

Her şeyin her zaman güllük gülistanlık olmasını beklemek kendine de karşı tarafa da haksızlık olabilir. Bir şeyleri açıkça dile getirebilmeli ve konular hakkında yapıcı olabilmelisiniz. Bir şeyleri zamanla çözebilmeniz için iletişim şart.

Para

Başkasının parasından sorumlu olmak o kadar iyi olmayabilir. Kendi masraflarını kendin çıkarmak da bu yüzden önemlidir. Başkasına güvenerek hareket etmemeli, başkasına akıl verirken iki kere düşünmelisin. Bugün herkes kendi cebine bakmalı.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (12 Nisan 2020 Pazar)

Genel

Aşırılıklara dikkat etmen gerekebilir bugün. Vücudunu gereksiz yere yoracak şeylerden uzak durman gerekecek. Yediklerine içtiklerine dikkat etmeli ve hareketlerinde ölçülü olmalısın. Önceliği sağlığına vermen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücuduna dikkat etmen gereken bir gün olabilir. Bir şeylerde ölçüyü kaçırmamalısın. Yediklerinde, içtiklerinde, günlük alışkanlıklarında aşırıya kaçmaman gerekecek. Bir şeylerde ölçülü olmak sana daha iyi gelebilir, o yüzden dengeye önem vermelisin bugün.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle konuşmalarında seçeceğin kelimeler büyük önem teşkil edebilir. Kelimeleri dikkatle seçmek ve karşı tarafı kırmamak daha önemli olabilir. Bir şeyi söylemeden önce nasıl söylemen gerektiği ile alakalı iki kere düşünebilirsin.

Para

Maddi konularda senin için önemli olan şeyleri net bir açıyla görmen gerekecek. Bir şeylerde kendini kaybetmemelisin. Daha fazlasını almak, daha fazla tüketmek sana yaramayacak. Şükretmek sana en iyi gelecek şey olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (12 Nisan 2020 Pazar)

Genel

Bugün hislerin çok açık olabilir. Etrafındaki insanları daha kolay anlayabilirsin. Sezgilerinin kuvvetlenmesi, dile getirilmeyen konularda iyi gelişmeler oluşturabilir. Bugün iç sesine güvenerek hareket etmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sabır senin için önemli bir konu olabilir. Zihnini boşaltmak ve kendine zaman vermek, sabır yetini artırabilir. Bir şeylere ani tepkiler verip kendini alevlendirmek yerine, sakin bir su gibi davranabilmelisin.

Aşk

Aranızda yaşanan bazı sıkıntılar varsa bunu sakin bir şekilde çözmen gerekebilir. Ayak diretmek veya olay çıkarmak ikinize de iyi gelmeyecek. O yüzden sakin ve sabırlı davranmak size daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda mantıkla hareket etmen gerekecek. Kendini biraz geri çekmeli ve olayları gözlemlemelisin. Bu gözlemlediklerini mantığına oturtman çok önemli. İçine sinmeyen veya aklına yatmayan hiçbir şey için para harcamamalısın bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (12 Nisan 2020 Pazar)

Genel

Kendi üstüne çok fazla gidiyor olabilirsin. Bir şeylerin ters gitmesi kendini hırpalamanı gerektirmiyor. Hareketlerinde dikkatli olmalı ve gelecekte olabilecek güzel şeylere odaklanmalısın. Kendine nazik olmak çok önemli olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermen sana daha iyi bir enerji sağlayabilir. Yediklerine içtiklerine dikkat etmek ve kalori hesabı yapmak, vücuduna gereksiz şeyleri sokmanı engelleyecek. Biraz dikkatli yemek yemek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin hislerinde bir değişim olup olmadığını merak edebilirsin. Ancak aşırı ısrarcı tavırlardan uzak durman ve karşı tarafa zaman ve alan tanıman gerekecek. Karşındaki insan aklındakileri, sana doğru zamanda iletebilecek.

Para

Pişmanlıklarla, negatiflikle gününü geçirmemelisin. Bir şeyleri yoluna koymak için çaba göstermelisin. "Ben demiştim" diyenlere karşı dikkatli olmalısın. Çevrendekilere karşı sınır geliştirdikçe maddiyat konularında da için rahat edecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (12 Nisan 2020 Pazar)

Genel

Bugün bir şeyleri fazla tüketmeye açık olabilirsin. O yüzden dikkatli davranman gerekecek. Hem sağlığın hem de zihnini çok fazla yormamak için dikkatli davranman gerekebilir. Kendine biraz zaman tanımalı ve bir şeylere çok abanmamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmelisin bugün. Fazla işlenmiş ve şekerli gıda tüketmen olası. Sindirim sistemini yormamalı ve yediklerinde, içtiklerinde dikkatli olmalısın. Vücudunu gereksiz yere yormaman gerekecek bugün.

Aşk

Görmezden geldiğin negatiflikleri görmen gerekecek bugün. Bir şeyleri görmemek, arkaya atmak işe yaramayabilir. İlişki ve mutluluk için kendini açıkça ifade edebilmeli ve içini sıkan şeyleri konuşabilmelisin.

Para

Maddi konularda bir şeyler ağır gelmeye başlayabilir. Ancak bu yorgunluğu aşmak için kendin için iyi kararlar alman gerekecek. Maddi olarak daha iyi kararlar alabilmek için fırsatları değerlendirmen ve hareket etmen gerekebilir. Şimdi vazgeçmenin zamanı değil!
İkizler Burcu Günlük Yorumu (12 Nisan 2020 Pazar)

Genel

Bugün algıların açık olacak. Yeni şeyler öğrenebilecek ve bu öğrendiklerinle yeni fikirler üretebileceksin. Hedefler koymak ve yeni kararlar almak için iyi bir gün olabilir. Bugün yeni şeylere kendini açman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarına özen göstermeli, bir şeyleri gözardı etmemelisin. Ağrı ve kasılmaları gözardı etmek daha sonra daha fazla başını ağrıtabilir. Vücuduna özen göstermeli ve bir şeylerin önlemini erkenden almalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki iletişim bazı gerginliklerin ortaya çıkmasına sebep olabilir. Bir şeyleri açıkça dile getirmek ve çözüm aramak size iyi gelecek. Açıkça konuşmanız aranızdaki bu gerginlikleri çözmenizi hızlandırabilir.

Para

Maddi konularda sıkıntıda hissedebilirsin. Ancak bugün seninle aynı durumda olan insanların da sesini duyabileceksin. Bu konuda yalnız olmadığını bilmek sende biraz daha iyi bir enerji yaratabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (12 Nisan 2020 Pazar)

Genel

Bugün alacağın bilgiler seni biraz yorabilir. Bir şeyleri iyice anlaman gerekecek. Etrafından duyduklarının gerçek olup olmadığını öğrenmek ve aldığın bu yeni bilgileri hazmetmek biraz zaman alabilir. O yüzden acele bir şekilde sonuca varmamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün yeteri kadar su tükettiğine emin olmalısın. Farkına varmadan su tüketimini azaltmış olabilirsin. Vücudunun ihtiyacı olan suyu içmeli ve kendine dikkat etmelisin. Böylece enerji seviyeni daha da artırabileceksin.

Aşk

Aşkta hızlı hareket etmek sana daha iyi gelebilir. Hoşlandığın birisi varsa bir şeyleri ifade etmen onun kendi hislerini gözden geçirmesine vesile olabilir. Ancak hislerini hızlı açman, hemen hızlıca bir sonuç beklemen anlamına gelmiyor. Karşındakine zaman tanıman gerekebilir.

Para

Bugün maddi açıdan büyük adımlar atmadan önce iki kere düşünmelisin. Çünkü bir şeylere hislerinle odaklanman olası. Maddi konularda mantığına vakit ayırana kadar karar almaman ve elini cebine atmaman daha önemli olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (12 Nisan 2020 Pazar)

Genel

İnsanlar sana ihtiyaç duyabilir. Ancak bir sınır çekmen gerekecek. Kendini gereksiz yere yormamalı ve biraz dikkatli davranmalısın. Kendine zaman ayırmak sana daha iyi olabilir. Bugün çok büyük yorgunluklara girmemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersize daha fazla özen gösterdiğin sürece yediklerini ona göre planlayabilirsin. Bugün hareketlerini artırmak ve daha aktif olmak, daha sonra istediğin şeyleri yemek için sana azim verebilir. Ama bir şeyleri dozunda bırakmayı unutmamalısın.

Aşk

Aşk ve iletişim konularına daha fazla özen göstermen gereken bir gün olabilir. Hoşlandığın kişi ile aranızdaki iletişimin iyi bir şekilde artması, aranızda oluşan bazı gerginlikleri çözmenizde de faydalı olabilir. Dikkatli olman gerekecek.

Para

Maddi konularda hızlı gelişmeler bekliyorsan, eylemlerinde de hızlı olmalısın. Bir şeyleri sadece beklemek sana yaramayacak. İsteklerin için harekete geçmen gerekecek bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel