12 Mayıs 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 12 Mayıs 2020 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (12 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Bir şeylerin daha iyiye gideceğine dair haberler alabilir, ilerisi ile alakalı daha pozitif düşünebilirsin. Sadece bugünün negatifliğiyle hayatını kendine cehenneme çevirmemeli, ileride bir şeylerin daha iyiye gideceğini kendine hatırlatmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kaslarını esnetmek sana daha iyi gelecek. Özellikle de üst vücut kaslarını. Boyun ve sırt kaslarını rahatlatmak, stresi vücudundan atmanı kolaylaştırabilir. Daha sağlıklı hareketlerde bulunabilmelisin bugün.

Aşk

Aşk konularında kendini daha iyi tanıyabileceğin bir gündesin. Hislerini daha net görmen ve kime karşı ne hissettiğni fark etmen sana iyi gelebilir. Eyleme geçmeden önce biraz düşünmek sana iyi gelecek.

Para

Para eksikliği ile canını sıkmamalısın. Eksiklerin yerini doldurabileceğine inanman gereke. Bugün paraya fazla odaklanmadan, daha farklı konularla günü geçirmek sana daha iyi gelebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (12 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Keyif alacağın konulara odaklanmaya çalışmak sana daha iyi gelebilir. Seni geren ve negatif düşünmene vesile olan şeylerle arana bir sınır çekmeli, sana daha iyi gelen konulara odaklanmalısın. Bu tür konularda kontrolün sende olduğunu kendine hatırlatman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve şeker tüketimini azaltmak sana daha iyi gelebilir. Vücudunda gereksiz bir negatif enerji varsa eğer bunun temeli tükettiğin şekerli ve işlenmiş gıdalar olabilir. Vücuduna destek çıkmak için bol bol su tüketmelisin.

Aşk

Hislerin kuvvetlendiğini görmen gerekebilir. Eğer birisine karşı hislerin varsa ona karşı ne hissettiğini kendine hatırlatman gerekecek. Eğer hayatında birisi yoksa bugün daha farklı bir konuda duygular geliştirebilirsin.

Para

Maddi sıkıntılar fiziksel sıkıntılar yaratabilir. Bir şeyleri negatif görmen ve stres yapman sana yaramayabilir. Bugün bir şeyleri oluruna bırakmak sana daha iyi gelecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (12 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Nelere vakit ayırabileceğini, nelere para ayırabileceğini düşünmek sana daha iyi gelebilir. Gelecek ile alakalı plan ve düzenlemeler yapabilirsin. Bazı şeyleri daha sakin ve sağlam bir yolla ifade etmen olası. İleri odaklı düşünmen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Fiziksel ve zihinsel gelişimin için bir sonraki adımı atmaya kendini hazır hissediyor olabilirsin. Egzersizi artırabilir, zihnini boşaltmak için daha iyi fırsatlar bulabilirsin. Vücudunu kuvvetlendirmenin yollarını arayabilirsin bugün.

Aşk

Duygusal olarak kendini daha sağlam ifade edebilirsin bugün. Sağlıklı bir yaklaşımla aşk konularına odaklanabilirsin. Bir şeyleri daha sağlam görmek sana kendi hislerini daha net anlamana vesile olabilir.

Para

Enerjini doğru yönlendirememek sana zarara mal olabilir. O yüzden bugün biraz geri çekilmek sana daha iyi gelecek. Maddi açıdan daha sağlıklı kararlar alabilmek ve enerjini doğru konulara yönlendirebilmek için biraz düşünmen gerekebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (12 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Senden uzakta olan arkadaşlarınla iletişim kurmak sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı iletişimler, güne nasıl başlayacağını, nelere odaklanacağını tetikleyebilir. O yüzden yapıcı olmak ve iyi şeylere odaklanarak sevdiğin insanlara vakit ayırman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Enerjini iyi tarafa yönlendirmek sana iyi gelebilir. Nedir bu iyi taraf? Bol egzersiz, stresten uzak ortamlar ve zihnini boşaltabileceğin aktiviteler tabii ki. Hem zihnini boşaltmalı hem de vücudunu hareket ettirmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle samimi konulara odaklanmak isteyebilirsin. Ancak aranızda gerginlikler olabilir. Bu gerginliklerin temeline inmek ve yanlış anlaşılmaları düzeltmek sana düşebilir bugün.

Para

Hayatında bir şeyleri değiştirmek için güzel bir enerjin var. Bu enerjiyi iyi değerlendirmek ve maddi açıdan daha sağlam hareket edebilmek için biraz geri çekilip planlar yapman gerekebilir. Kendine zaman vermen gerekecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (12 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Senin için önemli, yeni bir gelişme gündeme gelebilir. Ancak bu durumlara olumlu yaklaşabilmek için negatif düşünce bulutundan çıkman gerekecek. Bir şeyleri iyi yanından görmek, bardağın dolu tarafına odaklanmak daha iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak için fiziksel hareketlere odaklanabilmelisin. Sağlıklı bir gün geçirmek için daha fazla hareket etmen gerekebilir. Bu tür hareketler için sağlıklı bir yürüyüş ve ev içerisinde yapabileceğin egzersizleri düşünebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki duyguları kuvvetlendirmeye çalışabilirsiniz. Bazı konularda daha samimi paylaşımlarınız olabilir. Bu güzel iletişim sizi birbirinize daha da yaklaştırabilir.

Para

Kontrolün dahilinde olmayan şeyler için üzülmeyi bir kenara bırakmalısın. Bugüne, elinde olan fırsatlara odaklanman gerek. Bazı şeyleri gözden geçirmek ve maddi olarak kendini daha güvenceye almak için iyi bir gün olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (12 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Fiziksel aktivitelere odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Vücudunu hareket ettirmeli ve en azından bir yürüyüşe çıkmalısın. Sağlık konularında sosyal izolasyona dikkat ettiğin sürece hareket etmek sana iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Enerjini neye yönlendireceğine dikkat etmelisin. Vücudunda biriken negatif etkileri atmak ve daha fiziksel hareketlere odaklanmak sana iyi gelebilir. Kaslarını esnetmeli ve onları kuvvetlendirmelisin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha iyi bir noktaya gelmek için iletişiminizi düzgün bir biçimde artırabilirsiniz. Size iyi gelecek konularda konuşmak enerjinizi yükseltebilir. Aranızda daha keyifli bir enerji için güzel konulara odaklanmanız gerekecek.

Para

Bozulan eşyaların hemen yenisini almak yerine elindekileri kurtarmaya çalışmak daha az masraflı olabilir. Bir şeylerden hemen vazgeçmemeli ve onları tamir etmek için bir yol aramalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (12 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Yaratıcı olacağın bir gün olabilir. Olaylara, durumlara farklı çözümler üretebilirsin. Kendini daha net ifade edebilir ve güzel gelişmelerle karşılaşabilirsin. Bugün daha iyi şeylere odaklanabileceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Daha önceden yaşanan negatiflikleri vücudundan atmanın bir yolunu bulman gerekecek. Daha sağlıklı bir gün için, negatif etkileri ve stresi üstünden atabilmelisin. Yoga ve esneme egzersizleri sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda yapıcı olmak sana düşebilir. Sevdiğin kişiyle aranızda bazı gerginlikler oluştuysa eğer, bunları çözebilmek için bir adım atmanız gerekecek. Bu konuda öncü sen olabilir ve sağlıklı bir iletişim için fırsat yaratabilirsin.

Para

Maddi açıdan istediğin kadar gelişme görmemen olası. Ancak biraz zaman her şeyin ilacı olabilir. İlerisi için atacağın adımları kestirmeden önce bugün kafanı toparlamak daha iyi olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (12 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Zihnini çalıştırman gereken bir gün olacak bugün. Bazı şeyleri daha net bir biçimde ifade edebilmelisin kendine. Zihnini açmak, yeni şeyler öğrenmek ve farklı yollar türetmek yarının için sana daha iyi bir durum yaratabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Güne erken başlamak sana daha iyi gelebilir. Bazı şeyleri erkenden halletmek, gün içerisinde kendine daha fazla vakit ayırabilmene vesile olacak. O yüzden ne kadar erken kalkarsan o kadar iyi bir gün yaşayabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişinin sana, senin ona gösterdiğin değeri göstermediğini düşünebilirsin. Bu konuda açık olmanız ve iletişim kurmanız daha önemli olabilir. Hislerinizi ifade etmenin bir yolunu bulmanız gerekecek.

Para

Maddi açıdan kendini toplamak için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Parasal açıdan kendini iyi hissetmek için biraz geri çekilmen gerekecek. Kendi ihtiyaçlarına özen göstermen ve bir şeylerde daha dikkatli davranman sana daha iyi gelebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (12 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Bugün güzel bir gelişme ile karşılaşman olası. Ufak bir sürpriz, seni mutlu edecek bir durum. Bu güzel gelişmeye bol bol şükretmen ve geleceğine daha dikkatle odaklanman sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Esneme hareketleri ve ufak egzersizlerle kendini çok daha iyi hissedebilirsin. Vücudunun nasıl rahatladığını, hareket kabiliyetinin nasıl arttığını görmek sana çok daha iyi gelebilir. Sağlık için bu tür hareketler öğrenmen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiye karşı dürüst olmak, bir şeyleri açık açık dile getirmek sana daha iyi gelebilir. Aranızdaki gerginlikleri çözmek için daha iyi bir şansınız olabilir bugün, o yüzden bunu değerlendirebilmelisin.

Para

Bugün sayılara odaklanarak kendi enerjini tüketmemelisin. Maddi açıdan sadece elindekilere şükrederek hareket etmen ve kaygılanmaman gerekecek. Parasal olmayan gelişmelere odaklanmak isteyebilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (12 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Sevdiğin insanlara vakit ayırmak isteyebilirsin. Sağlık konularına özen göstererek bu konularda girişimlerin olabilir. Sosyal izolasyona uyarak da insanlarla iletişim kurmanın yollarını bulabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek, organik ürünler ve taze sebzeler sana daha iyi gelebilir. Vücudunun hareket kabiliyetini ve sağlıklı duruşunu desteklemek için ne tükettiğine özellikle dikkat etmen gerekebilir bugün. Yediklerinde sağlıklı tercihler yapmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle alakalı olarak sadece söylenmemeli, değişmesi gereken bir konu varsa üstüne gitmelisin. Bu durum gerginliği çözmenizde faydalı olabilir. İçinize sinmeyen konularda harekete geçebilirsiniz.

Para

Olaylara adapte olabilme yeteneğin maddi olarak daha iyi bir noktaya gelmene vesile olabilir. Başkalarının bırakıp gideceği noktada kendini geliştirip değiştirme özelliğin bugün sana çok yarayacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (12 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Evine odaklanmak isteyebilirsin bugün. Temizlik, düzen, değişim… Bu tür konulara özen göstermen zihnini boşaltmana ve daha iyi şeylere odaklanmana da vesile olacak gibi. O yüzden bugün evinle ilgilenmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Negatif etkileri hayatından çıkarmak için kendine zaman tanıman gerekebilir. Stres ve gerginliklerin vücudunu etkilememesi için biraz daha dikkatli olman gerekecek. Sağlıklı kararlar almak ve kendine vakit ayırmak daha doğru olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle ufak tefek sohbetler size daha iyi gelebilir. Ancak büyük beklentilere girerek kendinizi zora sokmamalısınız. Bir şeylerde hislerinizi ifade etmek için biraz daha zaman gerekebilir.

Para

Maddi olarak bazı eksikliklerin olabilir. Ancak isteklerini gerçekleştirmek için daha fazla paraya değil, daha farklı fırsatlara odaklanman gerekebilir. İnsan ilişkileri, paradan daha iyi sonuçlar getirebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (12 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Farklı insanlarla farklı konularda muhabbetlerin olabilir. Telefonun hiç susmayabilir bugün. İnsanlarla iletişimini doğru yönde artırmak ileride sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Güne başlamadan egzersize odaklanmak insana daha iyi bir zindelik katar. Zihnini boşaltır ve insan ilişkilerinde daha iyi olursun. Bir şeyleri algılaman kolaylaşır. O yüzden güne başlamadan enerjini doğru yönlendirecek bir egzersize odaklanman gerekebilir.

Aşk

Sakin bir gün geçirmek, duygusal gerginlikleri atmak için kendine vakit ayırmak daha iyi olabilir. Romantik filmler izleyerek deşarj olabilirsin. Aşk konusunda kendi içindeki hisleri kontrol altına almalısın.

Para

Bugün enerjini üretmeye yönlendirmelisin. Eğer elinde bir iş yoksa ve maddi olarak neler yapabileceğini bilmiyorsan, o zaman genel olarak hayatında bir şeyler üretmeye, öğrenmeye çalışmalısın. Bugünün enerjisini boş geçmemelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel