12 Mart 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 12 Mart 2022 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün biraz daha fazla çaba göstermen gerekebilir. O yüzden halledilmesi gereken işleri ertelememen iyi olacak. Yapılması gereken şeyleri öncelik sırasına koymak ve kendini çok yormadan bir şeylere odaklanman iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Keyif alacağın şeyler yemek ve içmek sana iyi bir enerji sağlayabilir. Kendini çok kısıtlamamalı ve dengeli beslenmeye özen göstermelisin. Bir şeyleri kökten kesip atmak işe yaramayabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi, gösterdiğin çabayı fark edecek bugün. Aşkta daha pozitif etkiler görebileceksin. Bir şeyleri yoluna koyma arzun ve ortaya koyduğun emekler senin adına konuşacak bugün.

Para

Yarım kalan işleri bitirmek için yeteri kadar zamanın ve çaban olabilir. Bugün biraz daha yapıcı olman da olası. Hafta başında daha rahat etmek için bugün biraz daha faza çaba gösterebilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün enerjin ışık saçacak. Diğer insanlar sana hayret edecek nasıl bu kadar enerjik olabiliyorsun diye. Güne doğru bir biçimde odaklanman insanlara ilham verebilir. Kendini çok daha iyi hissedebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün keyfince ve enerjik bir gün geçirmen olası. Sevdiğin insanlarla daha fazla zaman geçirebilirsin. Arkadaşlarına öncelik vermek ve onlarla görüşmek sende daha iyi ve olumlu bir bakış açısı yaratabilir. Stresten uzaklaşabilirsin.

Aşk

Bugün aşka odaklanışın daha pozitif olabilir. Eğer sevdiğin kişiyle bazı sıkıntılar yaşadıysan bunları yavaş yavaş aşmaya başlayabilirsin. Bir şeyleri doğru bir biçimde öncelik sırasına koyabilirsin.

Para

Bugün yarım kalan işleri bitirip kendine zaman ayırman daha da kolay olabilir. Eğer bir süredir elini oyalayan işler varsa onlara öncelik verebilir ve maddi sonucuna odaklanabilirsin. Parasal anlamda şansın yerinde olacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün enerjin artacak. Bu güzel enerjiyi iyi şeylere kullanmalısın. Halledilmesi gereken ve bitmiş olması gereken meseleleri gündemden tamamen düşürebilirsin. Yarım kalan iş bırakmayacaksın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün keyfin ve enerjin yerinde olacak. Açık havada yürüyüşler yapmak sana daha iyi gelebilir o yüzden. Keyfini çıkaracağın bir yürüyüş gün içerisinde enerjini daha dikkatli kullanmanı da sağlayabilir.

Aşk

Bugün aşka o kadar yakın hissetmeyebilirsin kendini. Biraz kendi kafanı ve kalbini dinlemek iyi olabilir. Güne kendi önceliklerinle başlamak ve işleri yoluna koymak daha sıcak gelecek.

Para

İşe biraz daha odaklanmak sana iyi sonuç verebilir. Hallolması gereken bazı meseleleri hafta başına hazır hale getirmek işini çok kolaylaştırabilir. Biraz daha işe odaklanabilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2022 Cumartesi)

Genel

Biraz daha bağımsız olmak isteyebilirsin. Hem çevrendeki insanlardan hem de maddi kaygılardan. O yüzden günü kendine ayırmak ve biraz kafa dinlemek sana iyi gelebilir. Bu süreçte masrafları da ertelemek iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gün içerisinde biraz yalnız kalmak sana iyi gelebilir. Bazı aktiviteleri yalnız başına yapmak da kafanı toplamanı sağlayabilir. Herkesle göbeğin bir kesilmiş gibi hareket etmemek sana iyi gelecek.

Aşk

Romantik bir film izlemek enerjini artırabilir. Hayatında birisi olmayabilir ama izleyeceğin şeyler, dinleyeceğin güzel bir şarkı da sende aşka dair duyguları gün yüzüne çıkarabilir bugün.

Para

Bugün gereksiz masraflara girmemen iyi olacak. Eğer bir para harcanması gerekiyorsa bunu başka bir güne bırakman iyi olabilir. Acele edip cebinden fazladan para çıkmasına sebep olmamalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2022 Cumartesi)

Genel

Gereksiz yere insanlarla tartışmalara girmemelisin bugün. Çevrende seni ezmeye çalışanlar olabilir, fikir ayrılıkları yaşadığın insanlar da tabii. Ama hiçbiri bir şeyleri yıkıcı bir güçle çözmeye çalışmana sebep olamaz.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gerginliğin hayatını etkilemesine izin vermemelisin bugün. Biraz meditasyon yapabilirsin. Kendinle baş başa kalabilir, kafanı dağıtacak aktivitelere odaklanabilirsin. Sakinleşmek önemli olabilir.

Aşk

Bir şeyleri çözmeye çalışırken daha da yıkıcı olabilirsin bugün. O yüzden dikkatli olman gerekecek. Sevdiğin kişiyle bir şeyleri yoluna koymaya çalışmak seni gerebilir. Bazı şeyleri oluruna bırakabilmelisin.

Para

Bugün maddi konularda etrafındaki insanları bir şeylere ikna etmeye çalışmak gereksiz olabilir. Başkalarıyla aynı fikirde olmaya çalışmak da. İnsanlardan olabildiğince bağımsız olmak maddi konularda sana iyi gelebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün gücün kuvvetin yerinde olacak. Ve istediğin birçok şeyi yoluna koyabileceksin. Emek verdiğin işler güzel sonuçlanabilir. Daha iyi şeylere odaklanmaya başlayabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün temizlik yapman olası. Hem genel olarak evinde hem de hayatında. Negatif enerji veren kişi ve olaylardan uzaklaşma kuvvetini bulmak ruhen kendini daha sağlıklı hissetmene vesile olacak. Tabii evini temizlemiş olmak da cabası…

Aşk

Bugün aşk konularında içine sinmeyen şeyleri çok açık bir dille ifade edebilir, bir şeylerin çözülmesi için daha net olabilirsin. Yıkıcı bir etkin olmayacak, aksine bir şeylerin daha iyiye gitmesi için karşı tarafa da o enerjiyi geçirebileceksin.

Para

Bugün parasal kaygıların olmayacak. Eğer paraya odaklanacak olursan kaygı görmeyeceksin. Bazı şeylerin daha iyiye gittiğini görmek seni daha da rahatlatabilir. Maddi anlamda biraz daha hafifleyebilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2022 Cumartesi)

Genel

Çevrendekilerin seni kullanmasına izin vermemelisin bugün. Dik durma zamanı! Başkalarının çıkarları için senin önceliklerin göz ardı edilmemeli. Bugün kendin için ayakta durmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Günü olabildiğince yalnız ve kafanı dinleyebilecek bir şekilde geçirmek sana iyi gelecek bugün. Kendini çok zorlamamalısın. Biraz daha dinlenmeye açık olman gerekebilir. Günü kendince geçirmelisin.

Aşk

Aşk konularında bazı adımları senin atman gerekebilir. Bazı şeyleri karşı taraftan beklemek boşuna bir bekleyiş olabilir. Senin kendini ifade edip kendin için dik durman ise fark yaratabilir.

Para

Maddi konularda çevrende yalanlar söyleyerek senden bir şeyler almak isteyenler olabilir. Elinde para olduğunu bilen birileri varsa bir anda "acil harcama" çıkarabilirler. Bunlara kanmaman gerekecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2022 Cumartesi)

Genel

Bazı şeyleri tek başına halletmek için kendini zorlamaman iyi olacak bugün. Çevrendeki insanlardan destek alabilirsin. Bazı şeyleri ekip olarak planlamak sana kendini iyi hissettirebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Çevrendeki insanların sağlığını düşünebilirsin. Onların rahat ettiğini ve iyi olduğunu bilmek sana da iyi gelebilir. Sevdiklerin için yemekler yapmak isteyebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle bir şeyler paylaşmak iyi olabilir. Güçlü görünüp bir şeyleri tek başına halleder gibi durmamak ve biraz karşı taraftan destek istemek sana iyi gelebilir.

Para

Bugün halledilmesi gereken bir iş veya üstlenilmesi gereken bir masraf varsa bunu başkalarıyla ortaklaşa halletmen iyi olacak. Herkesin üstüne düşen sorumluluğa sahip çıkması seni rahatlatabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün kendini biraz endişeli hissetmen olası. Olaylara negatif tarafından bakabilirsin. Rüyaların da seni sıkıntıya sokabilir. Bilinç altını zorlayan meseleler daha fazla gün yüzüne çıkabilir. Aman dikkat.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gerginliğin vücudundaki etkileri tutulmalar şeklinde olabilir. Özellikle boynunu rahat ettirmen gerekebilir biraz. Esneme hareketleri ve rahat edeceğin bir yastık bugün sana iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda bazı gerginlikler yaşanması olası. Bazı şeyleri olduğundan daha negatif ve geri dönülmez görebilirsin. Bugün büyük kararlar almamak ve bütün gemileri yakmamak iyi olacak.

Para

Bugün önemli kararlar almak için kendini zorlamaman gerekecek. Bazı şeyleri başka günlere erteleyebilirsin. Özellikle de iş ve para ile alakalı meselelerde biraz kafanı toparlamak için zaman yaratabilirsin kendine.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2022 Cumartesi)

Genel

Bazı şeyler senin için daha iyi gidebilir. O yüzden bugünü boş geçmemelisin. Hedeflerine daha da yaklaşman olası. Hayallerine odaklanıp doğru kararlar alabilir, bunları daha iyi bir biçimde uygulayabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Keyifli ve sakin bir gün… Hayal gibi gelse de bugün bunun için iyi bir şansın olabilir. Bir şeyleri büyütmeden, sakince, bolca dinlenerek rahat bir gün geçirebilirsin.

Aşk

Aşkı biraz daha pozitif bir gözle görmen olası. Eğer sevdiğin kişiyle son zamanlarda bazı tartışmalar yaşadıysan bugün aranızdaki bu sıkıntıları biraz da olsa çözebilirsiniz. Daha yapıcı olabilirsin bugün.

Para

Bugün para konusunda şans yüzüne gülebilir. Bir süredir sonuçlanmasını beklediğin ve para ile alakası olan bir mevzu varsa bugün iyi gelişmeler yaşanabilir. Parasal açıdan güzel haberlere açık olabilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2022 Cumartesi)

Genel

Bir şeyleri kontrol etmek isterken başkalarının işlerine karışmamalısın bugün. Kendi işine gücüne ve hayatına odaklanman iyi olabilir. Kontrol etmek veya bir şeyleri doğru tutmak gibi konularda başkasına müdahalede bulunmamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün kendince bir gün geçirmek, biraz yalnız kalmak iyi olabilir. Hem stresten uzak durmak hem de dinlenmek için bugün biraz yalnız kalmalısın. Kafanı toparlamak böyle mümkün olacak.

Aşk

Sevdiğin kişiye karşı müdahaleci tavırlar sergilemek aşk değildir. Özgüvensizlikle hareket edip baskın çıkmak için her işine karışmamalısın onun. Bazı şeyleri sakin bir biçimde, olgunlukla kabul etmen gerekecek.

Para

Başkasının parasını nasıl harcayacağına karışmaman gerekebilir. Özellikle aile ve yakın çevrendeki insanlar için bu durum geçerli olacak. Başkasının kararlarına saygı duymayı öğrenmen gerekebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2022 Cumartesi)

Genel

İnsanlarla ters düşmen olası bugün. Fikirler bir türlü uyuşmayabilir. Bir şeyleri zorlamamak en iyi olabilir. Yıkıcı davranmak yerine kendine göre bir gün geçirmek daha iyi olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Stres ve gerginlik seni yorabilir. Gün içerisinde odaklanacağın negatif konular üstünde fiziksel etkilere sebep olabilir. Gerginliğin kas ağrılarına dönüşmemesi için biraz dikkat etmen gerekebilir bugün.

Aşk

Aşkta uzlaşma zor görünebilir. Sevdiğin kişiyle ters düşebilirsin bazı konularda. Üste çıkmak veya inat etmek yerine bir şeyleri başka güne ertelemek iyi olabilir. Haklı çıkmak için karşı tarafı ezmemelisin.

Para

Bugün maddi konularda çevrendeki insanlarla tam olarak anlaşamaman olası. Bir şeyleri oldurmaya çalışmamalısın. Karar almak için başka bir günü beklemek seni zarardan ve üzüntüden koruyabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel