12 Mart 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 12 Mart 2021 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2021 Cuma)

Genel

Kendi isteklerine odaklanacağın bir gün olacak. Hayatında yeni gelişmelere yer açabilirsin. Değişimler ve isteklerin daha baskın olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Şekeri azaltmak sana iyi gelebilir. Daha düzenli bir enerji için şekeri azaltmalı ve bol bol su içmelisin. Bunun için bedenini eğitmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye bir jest yapmak isteyebilirsin. Onun gönlünü almak veya yüzünü güldürmek öncelikli olabilir. Sevdiğin kişiye odaklanabilirsin.

Para

İsteklerine para ayırabilirsin. Masraflara girebilirsin. Keyfini yerine getirecek şeyler satın almak sana bir yük oluşturmayacak bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2021 Cuma)

Genel

Bugün romantik tarafından kalkacaksın. Sevdiğin kişiye zaman ayırmak önceliğin olabilir. Birlikte vakit geçirmek için planlamalar yapabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Virüse karşı önlemleri artırman iyi olabilir. Mesafe kuralları, maske kullanımı özen isteyebilir. Bugün dezenfektan kullanımını da artırabilirsin.

Aşk

Aşka kendini açmak güzel gelişmeler görmene vesile olabilir. Eğer hayatında birisi yoksa yeni bir insandan hoşlanman, onunla vakit geçirmen olası.

Para

Sevdiğin kişilere jestler yapmak seni daha mutlu edecek. Parayı sadece biriktirmemeli aynı zamanda keyfini yerine getirecek şeyler için de harcayabilmelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2021 Cuma)

Genel

Bugün evde vakit geçirmek sana inanılmaz bir keyif verebilir. Rahat olmak, evinin işini görmek, sakin bir biçimde yemek hazırlamak… Biraz kendince zaman geçirmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Güzel bir yemek yemek enerjini geri yerine getirebilir. Sağlıklı bir yemek hazırlamak ve mideni fazla yormamak öncelikli olacak. Bu süreçte şekeri de azaltabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle sıcak ve samimi bir zaman geçirmek önceliğin olabilir. Birbirinize zaman ayırabilir, sakin bir biçimde vakit geçirebilirsiniz.

Para

İş kaygılarını ertelemek iyi olabilir. Başka bir güne işleri erteleyerek bugünü boşaltabilirsin. Biraz mola vermek isteyebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2021 Cuma)

Genel

Canın sıkkın veya bıkkın olabilir. Hayat enerjin çekilmiş gibi hissedebilirsin. O yüzden biraz mola vermek ve keyfince bir vakit geçirmek önceliğin olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Enerjini toplamaya ihtiyacın olabilir. Biraz dinlenmek, keyfince vakit geçirmek sana iyi gelecek. Zihnini boşaltacak aktivitelere odaklanabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle vakit geçirmek zorlaşabilir. Birbirinizi ısrarla yanlış anlayabilirsiniz. Bu sıkıntılı ruh halini yalnız olarak düzeltmeniz daha iyi olabilir.

Para

Maddi konularda büyük kaygılara girmemen gereken bir gün olacak. Sakin bir gün geçirmek ve isteklerine para ayırmak sana daha iyi bir enerji verebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2021 Cuma)

Genel

Evini veya çalışma ortamını düzenlemek sana iyi bir ruh hali verecek. Temizlik ve düzen konuları önceliğin olabilir. Hatta işi bir boyut büyüterek yeniden dekorasyona bile dökebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Temizlik konusu sadece mikrop ve virüslerden arınmanı değil aynı zamandan stres ve kaygılardan arınmanı da sağlayabilir. O yüzden biraz temizliğe odaklanabilirsin.

Aşk

Aşk konularında aklına yatmayan şeyler olabilir. Bunları düşünmek için biraz zaman gerekebilir. Kendini acele ettirmeden bir şeyleri düşünmek daha iyi olacak.

Para

Para harcamak isteyeceksin bugün. Evin için, çalışma alanın için bir şeyler almak isteyebilirsin. Kendi keyfince, sana fayda sağlayacak şeyler için para ayırman olası.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2021 Cuma)

Genel

Bir şeyleri bırakıp gidesin mi var? Bunu yapmak istesen de fırsatın mı yok? Aramıza hoş geldin Terazi. Bugün biraz ileriyi düşünerek bu konularda planlar yapabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak için biraz molaya ihtiyacın olabilir. Hatta son zamanlarda bu molalara her zamankinden fazla ihtiyacın olabilir. Bunun altında yatan sebebi bulman gerekebilir.

Aşk

Aşk konusunda biraz dışa kapalı olabilirsin. Sana ima edilen şeyleri anlamayabilirsin bile. Aşk konularında biraz durup düşünmen gerekebilir.

Para

Maddi konularda ileriyi düşünerek öncelikler belirlemek senin için iyi olacak. Eğer bir tatil planlıyorsan bugünden para biriktirmelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2021 Cuma)

Genel

Sevdiğin insanları aramayı ihmal etmemelisin. Senden haber bekleyenler olabilir. Hallerini hatırlarını sormak için bile olsa insanlarla iletişim kurman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Daha sağlıklı bir yaşam tarzı için mutfağında neler olduğunu görmek ve bazı değişimler yapmak önemli olabilir. Sağlıklı beslenmek adına bir alışverişe çıkabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa eğer aranızdaki iletişimi artırmak tek çare olacak. İletişimsizlikle mucizeler beklememelisin. Konuşmanın temelini senin atman gerekebilir.

Para

Kendi parasal hesaplarını kendin yapacaksın. Bu konuda önünde bir engel olmayacak. İsteklerine para ayırabilecek ve keyfince para harcayabileceksin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2021 Cuma)

Genel

Etrafındaki herkes bir şeylerde aceleci olabilir ancak bu süreçte gerçekçi olup sakin kalmak sana düşecek. Bazı şeyleri sakin bir kafayla düşünmek sana daha güzel fikirler getirebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bolca su tüketmelisin bugün. Vücudunun su ihtiyacını gidermek görevin olacak. Bunun için ne kadar su tükettiğini hesap edebilir ve daha özenli olabilirsin.

Aşk

Aşka kendini açabilirsin. Ama bunu hemen birisinin kollarına koşmak olarak algılamamalısın. Ruhen ve bedenen bir şeylere kendini hazır hissetmen olası bugün.

Para

Paranın kıymetini bileceğin bir gün olacak. Kenara biraz para ayırmak, masrafları kesmek seni mutlu edebilir. Planlamalar yapma konusunda daha başarılı olabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2021 Cuma)

Genel

Hayatında ne yapmak istediğine dair derin düşüncelere tam da bugün dalabilirsin. Ne yapmak istediğini anlamak, ona göre kararlar alıp ona göre adımlar atmak önceliğin olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kardiyo yapmak sana iyi gelebilir. Kan dolaşımını artırmak ve vücudunu kuvvetlendirmek için spora başlayabilirsin. Bugün bunları düşüneceksin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli bir plan yapman olası. İleriye dönük güzel kararlar alabilir veya basit gibi görünse de sizi çok mutlu edecek planlar yapabilirsiniz.

Para

İleriye dönük veya belli bir hedefe yönelik para biriktirme amacın olabilir bugün. Kenara biraz para koymak sana iyi gelecek. İsteklerine odaklanabileceksin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2021 Cuma)

Genel

Bu aralar etrafında çok fazla konuşan ve birden fazla hikaye anlatan insanlar olabilir. Özellikle belli bir konuda birden fazla, farklı şeyler anlatılıyorsa neyin gerçek neyin yalan olduğunu anlamak sana düşebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sevdiğin bir yemeği yiyerek kendine güzel bir enerji düzeyi yakalayabilirsin. Mutlu olacağın ve vücuduna iyi gelen bir şeyler yemeği kendine görev edinmelisin bugün.

Aşk

Aşık olmak gündeminde olmayabilir ama aşk gündemine girecek. Çünkü etrafında ilgini çekmeye çalışanlar olabilir. Veya başkalarının aşk konuları senin gündemine düşebilir.

Para

İş ortamlarında yapılan konuşmalara dikkat etmen ve bir şeyleri dikkatle dinlemen gerekecek. Söylenen yalanları gerçeklerden ayırt etmek için biraz dinlemen gerekebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2021 Cuma)

Genel

Bugün hayatının kıymetini bileceksin. Attığın her adımın, harcadığın her saniyenin kıymetini bilmen gerekecek. Güzel şeylere odaklanabilir ve bol bol şükredebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İnsanlarla mesafene dikkat etmelisin. Kendini tehlikeye atacak hareketlerden kaçınmalısın. Virüsü ciddiye alarak mesafe ve maske kurallarına uymalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel vakitler geçirebilirsin. Birbirinize zaman ayırmak sana çok iyi gelecek. Zihnen ve kalben anlaşıldığını hissedeceksin.

Para

Sahip olduklarından mutlu olmak seni bir başka düzeye itebilir. Daha fazlasına sahip olma arzusundan çok sahip olduklarının keyfini çıkarma konusu daha baskın olacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2021 Cuma)

Genel

Bugün yaratıcılığın artabilir. Bu durum da kendini ifade etmene yansıyabilir. İletişim konularında da kendini belli etme durumlarında da daha baskın bir şekilde hareket edebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak için iyi bir gün. İçinde tuttuklarını ifade ederek ve bir şeylerle yüzleşerek stres düzeyini azaltabilirsin. Bu konularda özenli olacaksın.

Aşk

Hoşlandığın ancak açılamadığın birisi varsa bugün bu konuda değişimler yaşanabilir. Çünkü ilk adımı atan taraf sen olabilirsin. Aşkta daha cesur davranman olası.

Para

İşte emeklerinin arkasında durman gereken bir gün olacak. Ve bunda zorlanmayacaksın. Yaptıkların için sorumluluk almak ve güzel gelişmeleri karşılamak seni mutlu edecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel