12 Mart 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 12 Mart 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Bugün etrafın çok kalabalık olabilir. Daha fazla insan ile muhatap olmak seni biraz gerebilir. Bu tür gerginliklerin tuzağına düşmemek için zihnini boşaltmaya ve daha sağlıklı şeylere odaklanman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal gerginlikler, fiziksel dengesizliklerden de meydana gelebilir. Yediklerine ve hareketlerine bir denge getirmek, zihnini boşaltmaya ve stresle başa çıkmana da yardımcı olabilir. Bugün bu konulara odaklanman gerekecek.

Aşk

İlişkiler konusunda sıkıntılarla karşılaşmak olası. Ancak bu sıkıntılara nasıl tepkiler vereceğin önemli olabilir. Karşı tarafa dikkatle yaklaşmak ve fikirlerini paylaşırken daha sakin olmak sana iyi gelecek bugün.

Para

Birden fazla şeye aynı anda odaklanmış olabilirsin. Bu durum ruh halini sıkmaya başlayabilir. Bugün paradan çok keyifli konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir. O yüzden kendini çok sıkmamalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Çevrende canı sıkılan, enerjisi düşen insanlar olabilir. Ve sen de bu kişilerle muhatap olabilirsin. Ancak bu insanların senin de enerjini düşürmemesi ve seni germemesi için, bazı konularda senin sınırlar çizmen gerekecek. İnsanlarla arandaki iletişimde dikkatli olmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Günlük rutin ve öz disiplin sana daha iyi etkiler kazandırabilir. Hayatında daha iyi bir enerjiye sahip olmak için hem yediklerinde hem de hareketlerinde denge sahibi olman gerekecek. Daha sağlıklı adımlar atmak için yeni kararlar alabilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile fikir birliğine varmak bugün daha önemli olabilir. İki tarafın da benzer şekilde düşünmesi negatifliklerin önüne geçecek. Bugün yapıcı davranmak ve birbirinize saygılı olmak daha önemli olabilir.

Para

Bugün maddiyatı geri plana atman gerekebilir. Bir şeyleri sadece para için yapmamalı ve gerçekten keyif aldığın şeylere odaklanmalısın. Bugün maddi konular seni mutlu etmeyebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Sevdiğin bir insan sana derdini açabilir bugün. Ancak bu dertleri kendi derdin gibi üstlenmemelisin. Karşı tarafın bazı şeyleri tek başına halletmesi gerekebilir. Bazı konularda sağlıklı sınırlar çekmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine güzel bir yemek hazırlamak, evinde huzurlu birkaç saat geçirmek sana çok daha iyi gelebilir. Kendini şımartmak ve biraz da dinlenmek için iyi bir gün olacak. Kendini çok fazla yormamalı ve sağlıklı beslenmelisin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi de sen de kendi fikirlerinizden ödün vermek istemeyeceksiniz bugün. Bazı konularda kendi bildiklerinizden şaşmayabilirsiniz. Bu konularda negatif olmamak için kendi işlerinize odaklanmanız daha iyi olabilir.

Para

Bugün uzun vadeli planlar yapmamalı ve kendi keyfine odaklanmalısın. Parasal konularda seni gerecek kararlar almak yerine kendini mutlu edeceğin şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Bugün kendin için güzel konular bulabilecek ve keyifli şeylere odaklanabileceksin. Hayatında daha keyifli şeylere odaklanmak senin de enerjini yükseltecek. Sadece bu gelişmeleri çevrendekilerle paylaşmak için aceleci olmamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal gerginliği üstünden atmak için fiziksel aktivitelere odaklanman olası. Bugün zihnini boşaltmak için daha fazla hareket etmen gerekebilir. Daha aktif bir hayat sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile fikir ayrılıklarına düşebilirsin. Bu negatifliği büyütmemek ve aranızda gerginlik oluşturmamak için çaba göstermeniz gerekebilir. Yapıcı davranmak ve fikirlere saygı duymak daha önemli olabilir.

Para

Para harcamak için doğru zaman gibi olmasa da sürekli olarak kullandığın cihazlarla ilgili masraf yapman gerekebilir. Bugün bu masraflardan kaçınmamalı ve bunları bir yatırım olarak görmelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Bugün bazı konularda gerginliklerle karşılaşman olası. Ancak bu gerginliklere nasıl tepkiler vereceğin de önemli olacak. Sakin kalmak ve yapıcı davranmak günün sana getirdiği negatifliği iyi bir şekle dönüştürebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Duyguları kontrol altına almak için günü nasıl geçirdiğin önemli olabilir. Kendine odaklanmak ve hislerini kontrol altına almak için stresi üstünden atmana vesile olacak etkinliklere vakit ayırabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda bir uyum yakalamanız gerekiyor olabilir. Bazı konularda çok ters düşüyor olabilirsiniz. Bu negatifliği aşmak için birlikte çaba göstermeniz gerekebilir bugün. Bu konulara odaklanmak size iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda sıkıntılı bir haldeysen ilk vazgeçtiğin şeylere dikkat etmen gerekebilir. Parasal açıdan sıkıntıda olmak kendinden ödün vermeyi gerektirmeyebilir. Neleri masraf olarak kesebileceğini gözden geçirmen gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Derdini sana açmak isteyen insanlara karşı sakin kalmalısın. İnsanların seni kullanmasına izin vermemen gerekiyor. Sıkıntılarını sana atıp rahatlamaya çalışan kişilere hayır demeli ve kendi huzurunu ön plana çıkarmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve hayatında bir denge sağlamak sana iyi gelebilir. Bazı şeyleri dengede tutmak için aşırılıklara odaklanabilir ve bunları sonlandırmak isteyebilirsin. Böylece gün içerisinde enerjini daha iyi koruyabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiye ona olan tutkunu göstermek önceliğin olabilir. Hislerinin daha yoğun olacağı bir gün olacak. Bu yoğunluğu pozitif bir şekilde aktarmak için yaratıcı fikirlerle gelmek sizi daha mutlu edebilir.

Para

Maddi konularda daha önceden yaşananlardan ders çıkarabilirsin. Parasal açıdan önceden yaşananları gözlemlemek, bugün aynı hatalara düşmeni engelleyebilir. Eğer karşında bir masraf varsa geçmişte neler olduğuna bakman gerekebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Maddi konuların sevdiğin insanlarla arana girmesine izin vermemelisin. Eğer beklediğin ancak bir türlü eline geçmeyen paralar varsa bu konuda sakin olman gerekecek. İnsanlarla iletişimine özen göstermen gereken bir gün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hayatında yaşanan ve etkisini hala yitirmemiş sıkıntıları atlatmak için zihnini boşaltman gerekebilir. Daha önceden yaşanan negatifliklerin stresi yeni çıkabilir. Bu durumun gününü zehir etmemesi için zihnini boşaltmaya odaklanabilirsin.

Aşk

Eğer sevdiğin kişi ile aranızda gerginlikler varsa farklı konulara odaklanmak size daha iyi gelebilir. Negatif enerji ile birbirinizi yüklemek yerine daha yapıcı şeylere odaklanmanız gerekecek. Karar almada aceleci olmamalısın bugün.

Para

Tutumlu olmak sana daha fazla şey katabilir. Eğlenmek, keyifli vakitler geçirmek için elini hemen cebine atmamalısın. Güzel vakitler geçirmek için büyük paralar harcaman gerekmediğini görebilirsin bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Bugün aşk konuları daha keyifli sonuçlar verebilir. Eğer hayatında birisi varsa aranızda daha romantik ve daha derin konuşmalar olabilir. Aşk konusunda birbirinizi daha net anlayacağınız bir gün olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine yeni hedefler koyman gerekebilir. Sağlığını düşünerek daha dikkatli hareket edebilirsin. Hayatına bir denge kazandırmak için aşırılıkları bulup bunlara odaklanman gerekecek. Bu süreç seni biraz yorabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranızda daha keyifli durumlar yaşanabilir. Aşk konusunda birbirinizi daha net görebilirsiniz. Hoşlandığın kişinin ilgisini kazanmak seni daha da mutlu edebilir. O yüzden bugün bu kişiye vakit ayırmalısın.

Para

Birden fazla sorumluluğun olabilir bugün. Ancak en çok dikkat çekenler ufak tefek sorumluluklar olacak. Hayatını bir düzene koymak için gereken detaylara masraf yapmak sana daha iyi gelebilir bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Bugün kendine olan güvenin daha da artabilir. Zor görülen bir mevzunun altından kalkabilirsin. Hayatında daha yapıcı etkiler olabilir. Bugün neye odaklanırsan o konuda güzel gelişmeler görebileceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığın için güzel kararlar alman gereken bir gün olabilir. Kendine bir günlük rutin belirlemek ve aktif bir hayat tarzı benimsemek daha güzel sonuçlar verebilir. Bugün kararlar almak ve bu kararları uygulamada daha başarılı olabilirsin.

Aşk

Aşk konularında karşı tarafın hisleri senin için önemli olabilir bugün. Bazı şeyleri sen kendi kafanda çözmüş olsan da karşı tarafın hisleri ve düşünceleri kendi kontrolünde olacak. O yüzden bu konuda yapıcı davranmak ve bir şeyleri zorlamamak daha iyi olabilir.

Para

Bugün elin hemen cebine gitmemeli. Karşına çıkan durumlar için hemen harcamalar düşünmemelisin. Parasal olarak kendine hakim olmak daha iyi bir etki sağlayabilir sana.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Aşk konularında güzel gelişmeler görebilirsin bugün. Eğer sevdiğin kişi ile aranda bazı anlaşmazlıklar olduysa bugün bu konularda daha sağlıklı gelişmeler görmen olası. Hem kendini ifade etmede hem de karşındaki insanı anlamada başarılı olacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve meditasyon gibi konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Etrafında olan biten şeylere hassasiyetinin artması zihninde biriken enerjileri kontrol etmen gerektiğini gösterebilir. Bugün algılarını iyi bir şekilde yönetmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel bir uzlaşmaya varabilirsin bugün. Aşk konularında daha yapıcı etkilerle karşılaşabilirsin. Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir aşka odaklanman da olası. Bu keyifli enerjiyi iyi değerlendirmen gerekecek.

Para

Bugün sahip olduklarına şükretmek sana iyi gelebilir. Daha fazlasına odaklanmadan önce kendi elinde neler olup olmadığını görmen gerekebilir. Sahip oldukların seni mutlu etmeli bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Evine özen göstermek isteyebilirsin bugün. Dekorasyon, yeni eşyalar, kafanı boşaltacağın bir ev aktivitesi seni daha da sarabilir. Düzen ve tertip konularına odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Temizlik konuları ön plana çıkabilir. Sadece mikroplardan arınmak için de değil aynı zamanda zihnini boşaltmak için de güzel bir temizliğe girişmen gerekebilir. İçinde bulunduğun ortama temizlik getirmek sana iyi gelecek.

Aşk

Aşk konularında sevdiğin kişiyle fikir ayrılıklarına düşmen olası. İkinizin aynı konuya farklı bakış açılarıyla bakması aranızda bazı tedirginlikler yaratabilir. Bu konuda açık fikirli olmak ve dürüstlüğe önem vermek size daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda çevrendeki insanlarla uyum içerisinde olmak sana iyi gelebilir bugün. Çevrene göre bazı şeyleri belirlemek sana da iyi gelecek. O yüzden masrafları düşünürken kendinden çok genelin iyiliğini düşünmelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (12 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Bugün algıların daha açık olacak. Bu algıları keyifli konulara yönlendirmek sana daha iyi gelebilir. Etrafında olan biteni daha dikkatli göreceğin ve kendin için daha keyifli konular seçeceğin bir gün olacak. Bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Açık hava yürüyüşleri ve derin nefes egzersizleri sende daha iyi bir etki yaratabilir. Zihnini boşaltmak ve ciğerlerine temiz hava çekmek için hareket etmek seni daha iyi bir enerjiye sokacak.

Aşk

Aşk konusunda kendini soktuğun beklentileri düzeltme vakti olabilir. Karşı tarafın haberi veya ilgisi olmadan kendini bu konuya çok odaklamış olabilirsin. Aşkta kendi beklentilerinle cebelleşebilirsin bugün.

Para

Maddi konularda masraf kesmek daha öncelikli olabilir. Ancak kestiğin masrafların neler olduğunu dikkatli bir biçimde görmen gerekecek. Parasal olarak daha sağlıklı kararlar almak için harcamalara dikkatle odaklanman gerekebilir bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel