12 Kasım 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 12 Kasım 2022 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Ortamı yumuşatmak için senin çabaların gerekebilir. Eğer tartışan iki kişi varsa aralarındaki huzuru sağlamak biraz sana bağlı olabilir. En iyisi yapıcı davranıp her iki tarafı da dinlemek olacak. Hızlıca bir şeyleri yargılamamak gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek için bugünden bazı hazırlıklar yapabilirsin. Yeni tarifler öğrenmek, kendine bir beslenme düzeni çıkarmak, hafta içinde yenecek şeyler için öğün hazırlamak... Bütün bunların sağlığında oldukça iyi bir etkisi olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin yaşadığı anlaşmazlıklarda ona karşı objektif kalman gerekebilir. Zira bu kişi olaylara biraz fazla duygusal yaklaşıyor olabilir. Hataları baştan görebilmek için en azından birinizin objektif olması gerekecek.

Para

Bugün maddi açıdan kendini zorlamayacağın bir gün olabilir. Parasal açıdan daha kontrollü olmak sana iyi gelecek. Çevrendeki insanlara gerektiği noktalarda hayır diyebilmek de bu konuda önemli olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün çevrendeki insanların seni dinlemediğini, sana anlayışsızca yaklaştığını düşünebilirsin. Ancak bu durum yanılsama olabilir. Her ne olursa olsun yapıcı davranmak ve karşı tarafla iletişim kurmaya çalışmak önemli olacak. Zor olsa da buna öncelik vermen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sevdiğin güzel bir yemeği yemek sana çok iyi bir enerji katabilir. Güzel bir kitap okumak, sevdiğin müzikleri dinlemek, keyfini yerine getirecek ortamlara girmek... Bazı şeyleri kendine göre yaşamanın zamanı gelmiş olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin kafasına göre hareket ettiğini düşünebilirsin. Seni es geçtiğini, kendi bildiğini yaptığını düşünmen olası. Bu tür durumlarda bütün gemileri yakmadan önce durup bir düşünmek gerekebilir. Senin bu konuda nasıl bir adım atacağın ileride önemli olabilir.

Para

Maddi açıdan kendine göre hareket etmen yeterli olmalı. Başkalarını düşünerek masraf yapmamalı, başkalarının eksiğini kapatmamalısın. Zira bunların bir kıymete geçmemesi olası. En iyisi kendine göre hareket etmek olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün liderlik vasfını tazeleyebilirsin. Çevrendeki insanlara sözün daha fazla geçebilir. Eğer ortada halledilmesi gereken bir iş veya sorumluluk varsa bununla en iyi sen başa çıkabilir, doğru zamanda doğru şekilde hareket edebilirsin. Bu da takdir görebilir tabii.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün beslenme tarzında dikkatli olduğun sürece enerjini hiçbir şey düşüremeyebilir. Eğer çok yağlı ve tuzlu yemezsen, bünyeni fazla yormamış olursun. Bu da sana günün tamamında neye odaklanacağını seçme fırsatı verebilir.

Aşk

Aşk konusunda ilk adım senden gelmeli bugün. Zira karşı taraf senin nasıl hareket edeceğine göre düşüncelerini netleştirebilir. Eğer sen kendinden eminsen ve ne istediğini biliyorsan ona göre hareket etmeli, karşı tarafa örnek olmalısın.

Para

Bugün iş konularında içine sinen daha fazla şey olabilir. Çevrendekilere sözünü geçirmek de buna dahil tabii. İnsanlar senin rehberliğinde hareket etmeyi tercih edebilir. Doğru şeylere odaklanmak çok iyi sonuçlar getirebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün senin için oldukça hareketli geçebilir. Günün hareketine adapte olmak için enerjini doğru kullanman gerekecek. Kendine bir öncelikler sıralaması yaparak daha mantıklı hareket etmen gerekebilir. Zihnen ve bedenen kendini fazla yormamaya gayret göstermelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gün içerisinde enerjini tazelemek için biraz çaba gösterebilirsin. Molalar vermek, açık havada zaman geçirmek ve neler yediğinde seçici olmak genel olarak sana daha iyi gelebilir. Bu tür konularda kendine özen göstermen gerekecek.

Aşk

Aşka dair düşüncelerini toparlaman gerekebilir bugün. Kötü bir şeyler olduğu için de değil, bazı konularda daha net hareket etmek için dikkatli olman gerekebilir. Kendi hislerini ve düşüncelerini ne kadar bilirsen, karşı tarafla da bu konuda o kadar iyi anlaşabilirsin.

Para

Eğer hallolması gereken bir iş varsa bunu ertelemek yerine bugünden çözmeye çalışabilirsin. Bu hareket sana çok şey katabilir. Bir şeyleri başka bir güne ertelemek yerine bugünden eyleme geçmek diğer insanlardan çok senin kararlarının konuşulmasına vesile olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün sürekli önüne bir engel konuluyormuş gibi hissedebilirsin. Özellikle de insanlarla iletişiminde geri gidiyor gibi hissedebilirsin. İnsanların seni kasıtlı olarak yanlış anladığını bile düşünebilirsin. Bu tür yanılgılara düşmemek önem kazanabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığına öncelik vermen ve haftanın yorgunluğunu bugünden atmaya çalışman iyi olabilir. Bu hafta sonunu kafanı dinlemeye ve enerjini geri kazanmaya çalışarak geçirebilirsin. Bu durum sana kendini çok daha iyi hissettirebilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin sana kötü davrandığını düşünmen olası. Ancak bir şeyleri kişisel algılamaya çok meyilli olabilirsin. Karşı tarafın can sıkıntısını sana bir şekilde yansıtması, onun seni sevmediği anlamına gelmiyor olabilir. Bu konuda kısıtlı düşünmemen gerekecek.

Para

Maddi açıdan seni çok fazla yorup düşündürecek bir şey ile karşılaşmayabilirsin. Ancak bir sonuç bekliyorsan, bir işin yoluna girmesi konusunda bazı gecikmeler yaşanabilir. Bunları normal olarak görüp hemen altında bir sıkıntı aramaman daha iyi olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Her şeyi fazlaca yapmaya çalışıyor olabilir misin? En çok emek veren, en çok fedakarlık eden, en çok seven... Bunlar sana madalya kazandırmayabilir. En iyisi bugün kendi hayatını kendi akışına bırakmak olacak. Bir şeyler için kendini zorlamaman daha güzel sonuçlar verebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Günün önceliği dinlenmek olabilir, senin için. Hem kafanı toparlamak hem de enerjini yerine getirmek için vücudunu dinlendirme ihtiyacı hissedebilirsin. Gün içerisinde uyuyabilir, ufak molalarla kendine zaman ayırabilirsin.

Aşk

Sevdiğin birisi yoksa eğer bu konuda yeni gelişmeler yaşanabilir. Ancak bu gelişmelerden çok kısa sürede büyük değişimler beklememen gerekecek. Bir şeylerin zamanla daha iyi bir hale bürünmesi olası, bu konularda acele etmemelisin.

Para

Senden para isteyen mi var? Bu zamana kadar verdiklerine saysınlar. Senden bir işi çözmeni isteyen mi var? Bu zamana kadar çözdüklerine saysınlar. Çevrendeki insanlardan bağımsız olmak onlara çok iyi bir ders verebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Sana gereksiz yük olan şeyleri önden görüp bunlar için önlem almak isteyebilirsin. Angarya işleri azaltmak, seni memnun etmeyen kişilerden uzak durmak ve maddi konulara çeki düzen vermek... İşte bunların hepsini görebilmek ve doğru bir çıkarımda bulunabilmek için kendini biraz geri çekmen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini daha iyi hissetmek için günlük rutininde bazı değişimler yapmaya hazır olman gerekebilir. Bu hazırlıkları hemen bugünden yürürlüğe sokmayabilirsin belki ancak ileride ne gibi şeyler yapacağına bugünden karar verebilirsin. Bu sana daha iyi gelecek.

Aşk

Bugün aşka açılan kapıların önünde bir engel olabilir. Ancak bu engel geçici bir durum olabilir. Sırf bugün bir şeyler istediğin gibi gitmedi diye ileride de bunlarla karşılaşacak değilsin. Bu konuda açık fikirli olman gerekecek.

Para

Maddi açıdan kendini kuvvetlendirmek için tasarruf planlarını gözden geçirmen gerekebilir. Daha mantıklı harcamalar yapabilmek için kendini eğitebilirsin. Uygun fiyatlı ürünler araştırması yapmak, birikim konularında farklı şeyler öğrenmek genel açıdan iyi olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün biraz geri durup genel olarak olan biteni gözlemlemen gerekebilir. Değişim gerektiren şeyleri yoluna koyabilmek adına bugünden biraz daha özenli davranabilir, analiz yaparak daha mantıklı kararlar alabilirsin. Hayatını daha rahat yaşayabilmek için değişimler konusunda yeni kararlara açık olabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendini rahat ettirmek ve biraz meditasyona zaman ayırmak sana iyi gelecek. Vücudunun ihtiyaçlarını dinlemelisin. Eğer çok yorgun düşüyorsan bu konuda sana iyi gelebilecek vitamin takviyelerine odaklanabilirsin. Dinlenmek, enerjini toparlamak ve meditasyon sana çok iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle ne noktada olduğunuzu gözden geçirmek için biraz kendini geri çekmek isteyebilirsin. Karşındaki insanın sana olan davranışlarını ve hislerini daha iyi analiz etmeye ihtiyaç duyabilirsin. Bu tür konularda hemen en olumsuzu düşünmemen bugün sana iyi gelebilir.

Para

Hem evinde hem de çalışma ortamında seni rahatlatabilecek, işini senin için kolaylaştırabilecek şeylere odaklanmak adına biraz masraf yapmayı isteyebilirsin. Bu tür masrafları yaparken aceleci davranmamak ve biraz araştırmaya açık olmak daha iyi olabilir. Parayı hemen gözden çıkarmamalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Her şeyi kontrol etmeye çalışmak hiçbir şeyi istediğin şekle sokamamaya sebep olabilir. Bugün kendine öncelikler belirleyip ona göre hareket etmen gerekecek. Zira bu şekilde adım atmak ileride sana daha rahat edeceğin bir manevra alanı sağlayabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bolca sıvı tüketmek genel olarak sana iyi gelebilir. Bu hafta sonu ne yediğine, ne içtiğine, neyi ne zaman tükettiğine dikkat etmelisin. Bolca su içmek sana kaybettiğin enerjiyi kazandırabilir.

Aşk

Aşkta dediğinin olmasını istemek ve karşı tarafın isteklerini göz ardı etmek iyi bir hareket olmayabilir. Israr da inat da güzel sonuçlanmayabilir. Aşkta uyum yakalamak bugün senin için önemli olmalı.

Para

Harcamalarda öncelikler listesi yapman iyi olabilir. İhtiyaçlarını dikkatlice belirleyip ona göre hareket etmek sana çok iyi gelecek. Bugün parasal açıdan kendini yormamaya dikkat etmelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Hedeflerine ulaşmak için hızlanmak isterken aksi şekilde etkileri kendine çekiyor olabilirsin bu aralar. Bugün de böyle bir gün olabilir. Her ne kadar hızlı hareket etmek ve güzel sonuçlar elde etmek istesen de hayatın farklı planları olabilir. Strese girmemek ve akışa inanmak en iyisi.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün stresin günün enerjisini belirlemesine fırsat vermemen gerekecek. Dinlenmek, sevdiğin insanlarla zaman geçirmek daha iyi olabilir. Bir şeyleri oldurmaya çalışmak yerine var olan durumlarla barışmak, bir şeylerle savaşmayı bırakmak daha iyi olabilir.

Aşk

Önünde sürekli bir engel varmış da onu aşman gerekiyormuş gibi hissetmemen gerekecek bugün. Özellikle de aşk konusunda. Bir şeyler sürekli ters gidiyor gibi hissediyorsan belki de bu bir şeylerin işareti olabilir.

Para

Maddi anlamda kendini gereksiz yere zorlamaman önemli bir konu haline gelebilir. Çok açılmamanda fayda var. Temkinli bir biçimde tasarruf planları yapmak, gereksiz harcamaları kısıtlamak sana çok iyi gelebilir bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün enerjinin düştüğünü hissedebilirsin. Hafta sonunu iple çekmiş olsan da bir şeylere odaklanacak enerjin azalmış olabilir. En iyisi kendine dinlenecek bir zaman yaratmak ve kendini fazla zorlamamak olacak, bu konularda dikkatli olmaya çalışabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Doğru zamanda doğru şekilde alınan vitamin ve mineral takviyeleri inanılmaz bir enerji katabilir. Özellikle de Covid ile düşmeye başlayan bağışıklığı kuvvetlendirmek için buna özen gösterebilirsin. Bu konularda bir doktora danışman daha iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin senin yanında olduğunu görmek isteyebilirsin. Ona karşı ufak tefek nazların olabilir. Karşı tarafın seni ne kadar ciddiye aldığını görmek isteyebilirsin. Ancak bunun için akıl oyunlarına gerek olmadığını, direkt bir iletişimle daha şanslı olabileceğini hatırlaman gerekecek.

Para

Her şeyi bugünden halletmeye çalışmak ters tepebilir. İşte de parada da bu durum kendi etkisini gösterebilir. Zihnen ve bedenen kendini rahat ettirmeden parasal konularda büyük kararlar almamaya çalışmalısın. Temkinli olmak iyi olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün senin sevdiğin insanların seni ne kadar sevip sevmediğine kafayı takabilirsin biraz. Ortaya koyduğun emek ve sevginin karşılığını alıp alamadığın dikkatini çekebilir. Bu tür konularda kendine de başkalarına da haksızlık yapmamak önemli olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Can sıkıntısı ve baş ağrısı dikkatini dağıtabilir bugün. Bir şeyleri yavaşça yoluna koyabilmek adına kendine zaman tanıman gerekebilir. Eğer baş ağrısı çok fazlalaştıysa bu konuda bir doktordan destek almak iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin seni sevip sevmediğinden şüphe edebilirsin bugün. İşler bir anda bir şeyleri sorgulama noktasına gelebilir. Ancak her şeye rağmen yapıcı kalmaya çalışmak ve olaylara biraz zaman tanımak daha doğru olacak.

Para

İşe odaklanmak zorlaşabilir. Gün içerisinde önceliğin daha farklı konular olabilir. Eğer önemli kararlar alman gereken bir günse bunu biraz ertelemen iyi olabilir. Çevrendeki insanlarla alakalı konuları işlere yansıtmaman daha iyi olacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel