12 Kasım 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 12 Kasım 2021 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2021 Cuma)

Genel

Kariyerin için önemli olacak ilhamı bulman mümkün. Karşına çıkacak fırsatları değerlendirmek çok farklı alanda ilerleme yapmana sebep olabilir. Bunların arasından senin için önemli olanını seçip ilerlemek isteyebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sıkı çalışma temposunu korumak için daha dikkatli olmak gerekebilir. Gün içinde enerjini sık sık yenilemek isteyeceksin. Egzersiz konusunda daha dikkatli olmakta fayda var. Ağır yiyeceklerden uzak durmak sana iyi gelecek.

Aşk

Mevcut ilişkinin ilerleyişi için yeni kararlar almaktan çekinmemelisin. Sevdiğin insanın desteğiyle birlikte yeni bir yola girmek mümkün olacak. Birlikte hareket ettikçe işleriniz kolaylaşacak.

Para

İş ortamında insanlara karşı daha kibar olmak isteyebilirsin. İnsanlarla arandaki iletişimi daha kısa ve net tutmak işlerin daha kolay ilerlemesini sağlayacak. Sonuca kısa yoldan ulaşmak seni mutlu edecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2021 Cuma)

Genel

Yeni şeyler öğrenmek için daha istekli olabilirsin. Yeni bir hobi edinmek, yeni bir dil öğrenmek senin için her zaman heyecan verici olacak. Karşılaştığın her olayda pratik çözümler bulmaya çalışmak senin için iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Dışarıda daha çok vakit geçirmek senin için iyi olacak. Fırsat buldukça yürüyüş yapmalısın. Açık havada nefes egzersizleri senin için önemli olabilir. Hazır yemekten bir süre uzak durmak sağlığın için iyi olacak.

Aşk

Uzun zamandır görüştüğün insan seninle ilgilendiğini belli edebilir. Bu fırsatı değerlendirmek için akıllı davranmak isteyeceksin. Hareketlerinde gerçekçi olmak, sana iyi gelecek.

Para

Maddi konularda sıkıntı yaşaman olası. Kendini buna karşı hazırlayıp bir harcama planı yapmak isteyebilirsin. Bu plana sadık kalarak ileride çıkması mümkün olan sorunlardan daha az etkileneceksin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2021 Cuma)

Genel

Çabalarının karşılığını alman yakındır. Verdiğin emeklerin sonunda istediğin şeylerin gerçekleşmesi seni mutlu edecek. Hayal gibi gelse de karşına çıkanların gerçek olduğunu hatırlaman gerekecek. Kariyerin için önemli gelişmeler olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Alışkanlıkların hakkında daha dikkatli olmakta fayda var. Zararlı olanlar hakkında önlem almakta gecikmemelisin. Egzersize devam etmek kendini iyi hissetmene yardımcı olacak. Fırsat buldukça yürüyüşe çıkmak sana iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin insanın senin kadar emek vermediğini düşünebilirsin. İçten içe üzülmek yerine bu konuyu onunla konuşmak daha iyi olacak. İki yetişkin insan olarak sorunları çözmek ilişkin için önemli olacak.

Para

Kariyerin konusunda kendinden emin olmak isteyeceksin. Karşına çıkacak tercihleri iyi değerlendirip ona göre hareket etmek gerekebilir. Karar vermek için acele etmemelisin. İyice düşünüp hareket etmekte yarar var.
Yay Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2021 Cuma)

Genel

Başkalarına yardımcı olmak için daha istekli olman mümkün. Senden yardım isteyen insanlarla birlikte zaman geçirmek senin için daha önemli olacak. Onların projelerine katkıda bulunmak, gelişmelerini sağlamak senin için önemli olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hak ettiğin zamanı kullanmakta tereddüt etmemelisin. Kendine zaman ayırmak senin için iyi olacak. Daha iyi dinlenme ve ilerleme fırsatı elde edebilirsin. Yediklerin konusunda daha dikkatli olmakta fayda var. Yağlı yiyeceklerden uzak durmak gerekebilir.

Aşk

Geçmiş hakkında gerekenden fazla zaman harcamaktan vazgeçmelisin. Kendini durduk yere üzmek yerine ilerisi için endişelenmek daha mantıklı olacak. Geleceğin için daha farklı planlar yapmak geçmişten kurtulmanı sağlayacak.

Para

Arkadaşlarınla birlikte bir çalışma içine girebilirsin. Bir başkasının fikri hakkında ciddi bir çalışma içerisine girmek seni bayağı meşgul tutacak. Bu fikri ilerletip geliştirmek ileride senin için çok yararlı olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2021 Cuma)

Genel

Gelecek hakkında daha fazla hayal kurmak isteyebilirsin. Elindeki fırsatların gelişmesi için hayal gücünü serbest bırakmak önemli olacak. Yeni yollar bulup bunlar sayesinde hayatına yenilik katmak isteyeceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnen canlı kalmak için daha fazla uğraşmak isteyebilirsin. Olumsuz düşüncelerden uzak durmak senin için önemli olacak. İyi şeylere odaklanmak için meditasyon yapmayı deneyebilirsin.

Aşk

Yeni kararlar almaktan korkmamalısın. Seni mutlu etmeyen durumları devam ettirmek yararına olmayacaksa bitirmeyi düşünebilirsin. Kendine güvenmek seni için önemli olacak. Mutlu olmak için hayatı ertelememelisin.

Para

Gelecek hakkında yaptığın planların sayesinde yeni işlerle tanışabilirsin. Bunların gelirleri sayesinde kendini daha özgür hissedeceksin. Özgürlüğü tattıkça planlarına daha sıkı sarılman mümkün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2021 Cuma)

Genel

Ufak bir gezi hakkında bir plan yapmak isteyebilirsin. Durumunu gözden geçirip olası bir tatil hakkında imkanlarını değerlendirmek gerekebilir. Yeni yerler görmek, yeni insanlar tanımak ihtiyaç duyduğun motivasyonu sana sağlayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gelecek hakkında daha çok planlama yapmak gerekebilir. İlerisi hakkında her şeyi düşünüp taşınmak senin için yorucu olacak. Bitki çayı içip sessiz bir odada dinlenmeyi ihmal etmemelisin. Bol su içmekte yarar var.

Aşk

Yaşanacak birkaç olay sevdiğin insanla aranın daha da iyileşmesine sebep olacak. Birlikte geçirdiğiniz zaman ikiniz için de önemli olacak. Birbirinizi her şeyden önde tutmak ilişkinin güzel yerlere gelmesine katkısı büyük olacak.

Para

Yapacağın ortam değişikliği sayesinde yeni fırsatlarla karşılaşmak senin için daha kolay olacak. Bu imkanları değerlendirmek yeni gelirler elde etmeni sağlayacak. Bu konudaki çalışmalarını geliştirmeye devam etmelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2021 Cuma)

Genel

Ev işleriyle daha çok ilgilenmek isteyebilirsin. Uzun zamandır ertelediğin işlerle ilgilenmek senin için önemli olacak. Eşyaların yerini değiştirmek ya da yeni bir ev eşyası için alan ayarlamak seni meşgul edecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini gereksiz yere yormamaya dikkat etmelisin. Senin için fazla olacak iş yükünden kaçmak sağlığın için iyi olacak. Kalabalık ortamlarda bulunurken tedbiri elden bırakmamaya devam etmelisin.

Aşk

Sevdiğin insanla daha çok zaman geçirmek için işlerinde ayarlama yapmak isteyeceksin. Kendine daha çok zaman ayırıp bunu partnerinle geçirmek sana iyi gelecek. İlişkinin derinleşmesine hazır olmakta fayda var.

Para

Sürpriz harcamalara karşı hazırlıklı olmakta yarar var. Ev ile ilgili çıkacak masraflarla ilgilenmek gerekebilir. Yapılması gereken harcamayı hemen halletmek senin için iyi olacak. İşleri ertelememek sorunların büyümesini engelleyecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2021 Cuma)

Genel

Yeni bir organizasyon için planlar yapmak sana yeni kapılar açacak. Hayatının her anında yeniliklerle karşılaşmak seni heyecanlandırabilir. Karşına çıkacak fırsatları değerlendirirken sabırsız olmamakta yarar var.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kaygı ve stresten uzak durmak senin için önemli olacak. Kendini gereksiz yere yormamalısın. Açık havada vakit geçirirken daha dikkatli olmakta yarar var. Soğuyan havalara karşı daha çok önlem alman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin insanın senden bir şey sakladığını düşünebilirsin. Ona bu konuyu açıkça sormak senin için iyi olacak. Doğru ve kesin bir yaklaşım sonuca daha kolay ulaşmanı sağlayacak. Gerekeni yapmaktan çekinmemelisin.

Para

İş konusunda beklentilerini yüksek tutmak genel anlamda iyi olacak. Karşına bu sırada yeni fırsatlar çıkabilir. Bunları değerlendirirken dikkatli olmakta yarar var. Beklediğin gelişmelerin yaşanması gelirini artıracak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2021 Cuma)

Genel

Bugün birkaç misafirin olabilir. Onları en iyi şekilde ağırlamak için elinden geleni yapacaksın. Misafirlerinin sayende iyi zaman geçirdiğini görmek senin için önemli olacak. Onlarla birlikte eğlenmek için daha istekli olman mümkün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini daha sağlıklı hissetmek için daha çok çabalamalısın. Egzersiz için daha çok zaman harcamak senin için önemli olacak. Yediklerine daha fazla dikkat etmek hedeflerine daha kolay ulaşmanı sağlayacak.

Aşk

Hoşlandığın insanla daha çok konuşmak isteyeceksin. Onunla aynı ortamda bulunmak seni gerse de rahatlamak için elinden geleni yapmalısın. Rahat ve kendinden emin bir şekilde onunla konuşmak şansının yüksek olmasını sağlayacak.

Para

Harcama planının dışına çıkmamaya özen göstermen gerekecek. Gücünü korumak için parana gereken önemli vermek isteyeceksin. Harcamalarında tutumlu davranmak senin için önemli olacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2021 Cuma)

Genel

Etrafındaki gelişmeler hakkında daha çok bilgi sahibi olmak yararına olacak. Olaylar hakkındaki kontrolünün artması gelişimin bir parçası olmanı kolaylaştıracak. Yanındaki insanlarla ilişkini iyileştirmeye özen göstermek sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini duygusal olarak sıkıntıda hissetmemelisin. Dikkatini başka şeylere yöneltmek senin için daha iyi olacak. Meditasyon sayesinde istediğin gelişmeyi yaşamak mümkün olabilir. Yemekte aşırıya kaçmamak sana iyi gelecek.

Aşk

Partnerinin yaptığı bir hata hakkında kendisiyle yüzleşmesini sağlamak isteyeceksin. Onun bu hatasını düzeltmesine yardımcı olmak aranızdaki ilişkinin gelişmesi için önemli olacak. Birlikte geçireceğiniz zaman size iyi gelecek.

Para

Maddi durumunun sürprizlerden uzak olması sana başka konular hakkında zaman harcamaya fırsat verecek. İstediğin harcamaları yapmak moralini yerine getirebilir. Yine de savurgan davranmamaya özen göstermek iyi olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2021 Cuma)

Genel

Yaratıcı düşünce konusunda kendini serbest bırakmak isteyeceksin. Gelişim ve değişim için özgür düşünceyi serbest bırakmak yararına olacak. Kendini geliştirmek için önüne çıkan fırsatları değerlendirmeye devam etmek senin için iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendini daha enerjik hissedebilirsin. Eve hapsolmak yerine dışarıda daha çok zaman geçirmeyi düşünebilirsin. Arkadaşlarınla birlikte zaman geçirmek senin için iyi olacak. Kalabalık içinde tedbirlere dikkat etmeyi ihmal etmemelisin.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte yeni adımlar atmak için kararlar alabilirsin. Hayatlarınızı etkileyecek olaylar hakkında daha sık konuşmanız gerekebilir. Kendinizi artan bir telaşın içinde bulmak gözünüzü korkutmamalı.

Para

Hedeflerine yakınlaştığını gördükçe daha sıkı çalışmak isteyeceksin. İşlerinin rayına oturması düzeninin daha kolay işlemesini sağlayacak. Bu sayede geliştirecek yeni fikirler bulmak mümkün olacak. Yeniliğe açık olmakta yarar var.
Koç Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2021 Cuma)

Genel

İşlerin şu an istediğin gibi gitmemesi canını sıkmamalı. İlk sonuca bakıp yaptığın işten vazgeçmemelisin. Sıkı çalışmaya, programına sadık kalmaya devam ettikçe başarıya ulaşmak kolay olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini daha hareketli olmak için zorlaman gerekecek. Egzersiz programında değişiklik yapmak isteyebilirsin. Diyet programına uymaya özen göstermek gününün güzel geçmesini sağlayacak.

Aşk

Kendine güveninin geri gelmesi sayesinde ortamlarda daha dik yürüme imkanın olacak. İlgi odağı olmaktan çekinmemelisin. Bu sayede yeni bir insanla tanışıp yeni bir aşk hakkında daha çok kafa yormaya başlayabilirsin.

Para

Doğru bildiğin yolda ilerlemeye devam etmekte yarar var. Kurduğun düzen sayesinde eline düşündüğün miktarda para geçmeye başlayacak. Programına uygun hareket etmek gelecekte sana daha güzel şeyler getirecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel