12 Kasım 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 12 Kasım 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

Arkadaşlıklarına özen göstereceğin bir gün olabilir. Kimle ne kadar anlaştığın, kimle anlaşamadığın kafana takılabilir. İnsanlarla iletişiminde yolunda gitmeyen meseleleri çözmek istemek daha farklı gelişmeler görmene vesile olabilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Hijyen konularına özen göstermen sana daha iyi gelebilir. Virüsten korunmak ve mikroplardan arınmak için biraz temizliğe özen gösterebilirsin. Özellikle eve giren eşya ve yiyeceklere karşı önlem alabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda içine sinmeyen mevzuları dile getirmekten çekinmemelisin. Sağlıklı bir iletişim için kendini geri çekmemen gerekecek. İsteklerini ve ihtiyaçlarını dile getirmen önemli bir durum oluşturabilir.

Para

Maddiyat konularını kendi haline bırakmak bugün sana daha iyi gelebilir. Bir şeylerin kendiliğinden gelişmesini beklemeli ve fazla zorlamamalısın. Odak noktanda farklı konular olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

İletişim konularına ekstra özen göstereceğin bir gün olabilir. Daha mantıklı kararlar almadan önce çevrendeki insanların fikirlerini alabilirsin. Sağlıklı iletişimler, daha önceden fark etmediğin detayları tek tek görmene vesile olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve gerginliklerle başa çıkmak için hayatında neleri değiştirmen gerekeceğine odaklanabilirsin. Stres kaynaklarından uzaklaşmak ve kendince bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Yeni bir aşka merhaba diyebilirsin. Hoşlanacağın yeni bir insan ile tanışman olası. Aşk konularında farklı etkilere kendini açmak kalbinin daha hızlı atmasına vesile olabilir bugün.

Para

İş ilişkilerini kuvvetlendirmen gereken bir gün olabilir. Olaya sadece para olarak bakmamalı, iş konularında daha yapıcı davranarak insanlarla daha iyi anlaşmaya odaklanmalısın. Bu durum sana daha fazla şey katabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

Hayatında nelere öncelik vereceğine tekrar tekrar odaklanacağın bir gün olabilir. Ancak bu ruh halinin seni negatif düşünmeye itmemesine senin dikkat etmen gerekecek. Bir şeylerin daha iyiye gideceğine inanmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kan dolaşımını artıracak hareketlerde bulunmak sana daha iyi gelebilir. Daha fazla hareket etmek vücudunun her yerine daha iyi kan gitmesine vesile olacak. Bu dolaşımı artırarak vücudunun oksijen seviyesini artırmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle samimi bir ortamda baş başa kalmak sana bir hayal gibi gelse de bugün bunun için hazırlıklara girişebilirsin. Bazı hazırlıkları senin yapman ve tekliflerle senin gitmen karşı tarafı mutlu edebilir.

Para

Sorumluluk almak ve işlerine odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Sadece daha fazla para kazanmak için elindeki işleri bitirmek için de dikkatini işe vermen gerekecek. Sahip olduğun sorumluluklara odaklanmalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

İş ve sorumluluklara çok fazla odaklanarak hayatında gerçekten neyin önemli olduğunu unutmamalısın. Kendini mutlu edecek şeylere odaklanmaktan çekinmemeli ve kendine özen göstermelisin. Hayat sadece işten ibaret değildir, bunu hatırlaman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sıcak bir çay içmek sana daha iyi gelebilir. Vücudunu sıcak tutmak, bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek önemli olabilir. Bu arada bol bol vitamin almayı da unutmamalısın tabii. Vücudunu içten kuvvetlendirmeye ve ısıtmaya çalışmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle sakin bir gün geçirmen sana daha iyi gelebilir. Aranızdaki iletişimi sakin tutmak ve uzlaşmacı olmak sana daha iyi gelecek. Daha sakin bir ortamda güzel konuşmalar, aranızdaki aşkı artırabilir.

Para

Parasal kaygılarla yola çıkmak yerine elindekilerle yetinerek, sahip olduklarına şükretmek daha iyi olabilir. Maddi kaygılarla daha fazlasına odaklanmamalı, sahip olduklarınla mutlu olmalısın bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

Sevdiğin kişilerle vakit geçirmeye çalışmak senin için daha iyi olabilir. Pozitif konulara odaklanmak için sevdiğin kişilerle vakit geçirmelisin. Kendini diğer konularda gereksiz yere yormamalısın bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Hijyene özen göstereceğin bir gün olabilir. Daha sağlıklı bir ortam için temizliğe odaklanabilirsin. Hem hijyen hem de dekorasyon konularına odaklanmak zihnini boşaltmana ve fiziksel olarak daha sağlıklı bir ortama sahip olmanı sağlayabilir.

Aşk

Aşk konularında içine sinmeyen mevzuları gündeme getirebilirsin. Ancak bazı durumları abartmamak yine sana düşecek. Sevdiğin kişiyle arandaki iletişimde ısrarın, inadın yeri olmaması gerektiğini görebilirsin.

Para

İş konularında dediğini yaptıracağın bir gün olacak. Ancak bunun için çevrendekilerin kalbini kırmana gerek yok. Patron olmak ile patronluk taslamak arasındaki farklı görmen gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

Alacağın bir telefon seni etkileyebilir. İnsanlarla iletişimini kuvvetli tutmak gündemini belirleyebilir. Kimle ne konuştuğunun önemli olacağı bir gün olabilir senin için.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Virüs ile savaşta kendine dikkat etmen gerektiği kadar sevdiklerini de gözden geçirmen gerekecek. "Bana bir şey olmaz" diye düşünmen çevrendekilere zarar verebilir. O yüzden üstüne düşen sorumlulukları yerine getirmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiye vakit ayırmak ve daha pozitif şeylere odaklanmak seni daha mutlu edebilir. Gergin konuşmalar yerine sakin ve huzurlu şeylere odaklanmanız gerekecek bugün.

Para

Maddi konularda kendine güvenmelisin bugün. Sahip olduğun yeteneklerin ve para kazanma ihtimallerinin üstüne düşmelisin. Eğer iş değiştirmek gibi bir düşüncen varsa bugün buna daha fazla değinebilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

Sevdiğin şeylere odaklanmak için başkalarının iznini beklememelisin. Kendine göre bir zaman çizelgesi oluşturup hem sorumluluklarına hem de ilgilenmek istediğin diğer konulara adapte olabilmelisin. Bugün bu konular daha fazla dikkatini çekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek sana yarayacak bugün. Daha sağlıklı bir su tüketim alışkanlığı bugün kalıcı olmaya başlayabilir. İçtiğin su miktarını artırmak senin için daha doğru olabilir.

Aşk

Aşk konusunda bugüne kadar sana iyi gelmeyen etkileri hayatından çıkarmak ve sana daha iyi gelecek insanları hayatına dahil etmen gerekebilir. Sevilmek de sevmek kadar hakkın, bunu unutmamalısın.

Para

Bir masraf yapılacaksa neden en iyisi ve en pahalısına odaklanıyorsun? Bugün bu sorunun cevabını araman gerekecek. Sana yetecek olan şeylere para ayırmak ile gösteriş arasındaki farkı görmelisin bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanlarla gereksiz ağız dalaşlarına girmemen gerekecek bugün. Daha mantıklı kararlar almak ve sağlam hareket etmek için sakin olmalı ve adımlarında ölçülü olmalısın. Bir şeylerin abartılmasına fırsat vermemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kişisel bakım için güzel bir gün olabilir. Stresin etkilerinden kurtulmak için kendine zaman ayırmalı ve bakım konularına odaklanmalısın. Özellikle cilt sağlığı gibi konular gündeminde olabilir.

Aşk

Samimi sohbetler, keyifli bir ortam sana da sevdiğin kişiye de iyi gelebilir. Aşk konularında daha pozitif etkilerle kendini çevreleyebilirsin. Neye odaklanacağın önemli olabilir aşk konusunda.

Para

Maddi konularda kendini gereksiz yere zorlamaman gerekecek. Gereksiz masrafları kısmak ve sahip olduğun şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Eğer bir şey için masraf yapılacaksa iki kere düşünerek hareket etmelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

Bir süredir tam anlamlandıramadığın konuları daha iyi öğrenebilirsin. Bazı konuları iki kere teyit ederek nerede durduğunu netleştirmen olası. Kafana yatmayan meseleleri çözebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlık konularında pozitif olmak sana fayda sağlayabilir. Kendini daha iyi bir enerjiye alıştırmak için egzersizler yapabilirsin. Kendi hayatını planladığını unutmamalı ve kendin için doğru kararlar almalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha pozitif konularda konuşabilirsiniz. Eğer hayatında kimse yoksa çok daha eğleneceğin bir sohbete dahil olacağın bir flört durumu yaşanabilir. Aşkta güzel etkilere kendini açacaksın.

Para

Maddi konularda gereksiz masrafları kısmak daha önemli olabilir. Fark etmeden astarı yüzünden pahalıya gelen şeylere para ayırıyor olabilirsin. Bunları kısmak ve kendine dikkat etmek için iyi bir gün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

Yeni bir konu öğrenmek, yeni bir dil öğrenmeye çalışmak… Zihnini farklı konulara açmak sana daha iyi gelebilir bugün. Algıların her zamankinden daha açık olabilir, bunu değerlendirmelisin.

Aşk

2/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün enerjik tarafından kalkabilirsin. Daha fazla egzersiz yapabilir, bir yürüyüşe çıkabilirsin. Vücudunu daha güzel bir enerjiye alıştırmak için iyi bir gün olacak. O yüzden bu enerjiyi boş geçmemelisin.

Aşk

Aşkta bir şeyler tam olarak istediğin gibi gitmeyebilir. Ama bunları değiştirmenin senin elinde olduğunu hatırlaman gerekecek. Seni mutlu etmeyen kişiye kapıyı göstermek sana ait bir davranış olacak. Bunu gözden geçirmelisin.

Para

Maddi kaygılarla yola çıkmak yerine sahip olduklarınla mutlu olmak sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı kararlar ile maddiyata odaklanmak için elindekilere odaklanmalısın, hayallere değil.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

Enerjinin artacağı ve daha pozitif olacağın bir gün olabilir. Daha önceden yolunda gitmeyen şeylerin kendiliğinden yoluna girdiğini görebilirsin. İletişim konularında daha pozitif etkilerle karşılaşman olası. Bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sürekli olarak senden bir şeyler bekleyen insanlarla arana mesafeler koymak sana daha iyi gelebilir. Duygusal gerginliklerin vücudunda fiziksel etkiler bırakmaması için stres yönetimine dikkat etmen gerekecek. Bugün bu konulara yönelebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle birbirinize karşı abartılı hareketlerden kaçınmalısınız. Ona, onu ne kadar sevdiğini göstermek için abartılı hareketlerle gitmemelisin. Biraz sakin olmak ve işi abartmamak size daha iyi gelecek.

Para

Maddiyat söz konusu olduğunda kendinden büyük beklentilere girmek normaldir ancak bu sebeple kendine işkence etmek… İşte anormal olan budur. Sahip olduklarınla mutlu olmadan daha fazlasına odaklanmamalısın bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

Değişim rüzgarlarını etrafında hissediyor olabilirsin. Bu değişimin senin hayatını nasıl etkileyeceğine ise sen karar vereceksin. Hayatında sana faydası olmayan şeylerden kurtulmaya çalışmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine ekstra özen göstermenin güzel faydasını görebilirsin. Daha sağlıklı tercihlerde bulunmak sende daha iyi bir enerji oluşturabilir. Şeker tüketimini azaltmayı deneyebilirsin bugün.

Aşk

Flörtleşmeler kalbini daha da ısıtabilir. Aşk konusunda büyük etkiler görmesen de bazı sohbetler sana daha iyi gelecek. Aşk konularında büyük beklentilerle değil de ufak sohbetlerle hareket etmek senin için daha iyi olabilir.

Para

İş ve maddiyat konusunda kendini kime kanıtlamaya çalıştığını hatırlaman gerekecek. Gereksiz sorumluluklarla kendini yormak yerine sahip olduğun meselelere vakit ayırmak ve elindeki işleri bitirmek sana daha iyi gelebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel