12 Kasım 2019 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 12 Kasım 2019 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2019 Salı)

Genel

Sevdiğin kişiyle daha fazla vakit geçirmek sana daha iyi gelebilir. Değer verdiğin insanlara vakit ayırmak ve onlarla bazı aktivitelere girmek kendini çok daha iyi hissetmene vesile olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Nasıl oturduğuna dikkat etmen gerekebilir. Postürüne dikkat etmek nasıl nefes alacağını ve vücudunun ne kadar oksijen alacağını belirler. Bugün duruşuna ve oturuşuna dikkat etmeli, kaslarını çok fazla yormamalısın.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile baş başa vakit geçirebileceksin. Sevdiğin insana zaman ayırmak ve sizi mutlu edecek konulara odaklanmak kalbinin daha hızlı çarpmasına ve mutlu olmana vesile olabilir.

Para

Hayallere dalmak ve maddi konularda bu hayallere göre karar almak sana bir noktaya kadar iyi gelebilir. Ancak günün sonunda dünyaya geri dönmeli ve elindekilere bakmalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2019 Salı)

Genel

Hayatında yolunda gitmediğini veya tıkandığını düşündüğün konular için daha farklı bir çözüm yolu arayabilirsin. Bazı şeyleri yoluna koymak için farklı olana dikkat etmen ve yeni şeylere odaklanman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kuvvetini artırman gerekebilir bugün. Vücudunun kuvvetini ve direncini artırmak için hem egzersizlere hem de yediklerine dikkat etmelisin. Enerjini artırmak ve daha sağlıklı tercihlerde bulunmak senin için iyi bir yol olabilir.

Aşk

Bugün aşk konularında kararlar almak için acele etmemelisin. Bir adım atmadan önce iki kere düşünmen gerekebilir. Ani kararlarla hareket etmek daha sonradan mutsuz olacağın mevzuları gündeme getirebilir.

Para

İleriyi düşünerek hareket etmen sana güzel kapılar açabilir. Aklında, geleceğine dair güzel fikirler olabilir. Bu fikirleri mantıklı bir yola dönüştürmek için ise çaba göstermen gerekecek bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2019 Salı)

Genel

Bugün kafanı ve dikkatini toplayabileceksin. Ancak dikkatini vermek istediğin farklı konular olabilir. Sorumluluklarından önce daha farklı bir konuyu halletmek sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz konularına özen göstermek ve planlama yapmak sana iyi gelebilir. Günlük rutinine daha fazla hareket katmak kendini çok daha iyi hissetmene vesile olacak. Bugün daha fazla harekete geçmek için özen göstermelisin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile alakalı hayaller kurmak yerine eyleme geçmen gerekebilir bugün. Daha fazla hareket sana aşk konusunda güzel etkiler kazandıracak. Hoşlandığın kişiyle konuşmak için iyi bir gündesin.

Para

Kendi kendine işleyen şeyleri değiştirmeye kalkmamalısın bugün. Sadece meraktan veya 'daha fazla olur mu' dürtüsüyle parasal konuları zorlamak sana zarar getirebilir. O yüzden maddi konularda bazı şeyleri oluruna bırakmalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2019 Salı)

Genel

Bugün etrafında olan bitene dikkat etmelisin. Hayallerin ile hayatların bir araya geleceği bir gün olacak. O yüzden etrafında daha pozitif etkiler olmasına dikkat etmelisin. Geleceğin ile alakalı güzel kararlar alabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunda biriken gerilimleri atmak için esneme hareketlerine daha fazla vakit ayırman gerekebilir. Daha rahat nefes alabilmek için kaslarını esnetmeli ve gün içerisinde derin nefes egzersizlerine zaman ayırmalısın.

Aşk

Aşk konusunda daha farklı hareket etmek sevdiğin kişi ile aranda daha iyi bir enerjinin oluşmasına vesile olabilir. Normalden farklı düşünmeli ve her ikinizi de mutlu edecek yeni konulara odaklanmalısın.

Para

Parasal konularda etrafındaki insanlarla arandaki iletişim önemli olabilir. Kendine göre planlar yapmak yerine insanlarla uyum içerisinde olmak sana daha iyi gelecek. Maddi konularda etrafındaki insanlarla daha iyi bir anlayış yakalamalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2019 Salı)

Genel

Etrafında olan biteni algılamak için iki taraflı düşünmen gerekecek. Her olayın iki farklı yüzü olduğunu hatırlamalı ve bir karar almadan önce bu iki tarafı da dikkatle değerlendirmelisin. Bir karar almak için acele etmemen gerekecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersizlere özen göstermen gereken bir gündesin. Bir egzersizin günlük rutinine girmesi için daha istikrarlı olman gerekebilir. Bugün hareketlerinde ve egzersizlerde daha dikkatli olman gerekecek.

Aşk

Bugün romantizmi göz önüne alarak yeni planlar yapmak isteyebilirsin. Sevdiğin kişi ile daha fazla vakit geçirmek için ortam hazırlamak sana düşebilir. Bu güzel ortamı hazırlamak hem sana hem de ona iyi gelecek.

Para

Parasal konularda karşına çıkarılan mevzulara dikkatle yaklaşmalısın. Ne zaman paranın adı geçse o zaman bir sorun çıkabilir bugün. Bu sıkıntıların kaynağını bulup onunla başa çıkman gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2019 Salı)

Genel

Bugün uzun zamandır halletmek istediğin konulara odaklanabilirsin. Kendi isteklerini ön plana alacağın bir gün olabilir. Kafanı toparlamak için kendine vakit ayırmak ve zevk aldığın konulara odaklanmak enerjini yenileyebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal gerilimleri vücudundan atmak ve daha huzurlu bir mentaliteye sahip olmak sağlığına iyi etkiler bırakabilir. Stres ve gerginliklerden uzak durmanın güzel etkisini bugün görebileceksin. O yüzden kendine vakit ayırabilmelisin.

Aşk

Aşk konularında güzel durumlar yaşanabilir bugün. Beklenmedik gelişmeler ve mutlu ortamlar keyfini yerine getirebilir. Aşk konusunda daha şanslı ve hareketli olacağın bir gündesin. Bu güzel enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Para

Bugün duygusal konulara özen göstermen gerekecek. Duygusal anlamda kendini nasıl hissettiğini bilmek mantık gerektiren parasal mevzularda karar almanı da kolaylaştırabilir. Bugün kendini iyi anlamalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2019 Salı)

Genel

Bugün kendini genel olarak daha iyi hissedeceksin. Ancak etrafındaki insanlarla arandaki iletişime dikkat etmen gerekebilir. Senden bilgi almaya çalışan veya kendi çıkarı için kullanmaya çalışan insanlara karşı dikkatli olmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmen ve yediklerine dikkat etmen gereken bir gündesin. Sindirim sistemini yormayacak gıdalarla beslenmen ve tükettiğin su miktarını artırmak genel olarak kendini çok daha enerjik hissetmeni sağlayabilir.

Aşk

Bugün aşk konularında aceleci olmamalısın. Eğer bir ilişkin varsa sevdiğin kişiye emrivaki yapmadığından emin olmalı ve onun fikirlerine saygı duymalısın. Bir şeyleri aceleyle değiştirmek aranızı gerebilir.

Para

Günlük masraflarında yapacağın ufak bir değişim sana çok iyi bir etki bırakabilir. Bu ufak tefek değişimler parasal açıdan daha güzel kararlar almana vesile olacak. Paranın kontrolünü daha fazla elinde tutabilirsin bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2019 Salı)

Genel

Etrafındaki insanların sözleriyle çok çabuk etkilenmemelisin bugün. Kendine dikkat etmeli ve işine odaklanmalısın. Gereksiz dramlara kapılmamalı ve insanlarla arana sağlıklı bir sınır çekebilmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kalp sağlığına özen göstermen gerekebilir. Daha hareketli bir rutine sahip olmak ve kalbine iyi gelecek gıdalarla beslenmek sana iyi gelecek. Bugün bu konulara özen göstermek genel olarak kendini daha iyi hissetmene vesile olabilir.

Aşk

Aşk konularında daha önceden fark etmediğin şeyler bugün gündeme gelebilir. Eğer bir ilişkin varsa bu ilişkide görmezden geldiğin sıkıntılar ortaya çıkabilir. Eğer bir ilişkin yoksa genel olarak aşka dair bakış açında bir farklılık görebilirsin.

Para

Maddi konularda karşına çıkan mevzuları ego meselesi haline getirmemelisin. Kendini biraz geri çekmek ve parasal konularda daha sakin tepkiler vermek sana daha iyi gelebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2019 Salı)

Genel

Etrafındaki insanlar sana bazı konularda fazlaca güveniyor olabilirler. O yüzden bugün hareketlerinde dikkatli olmalı ve kimseyi kırmamalısın. İnsanlarla arandaki iletişime ekstra özen göstermen gereken bir gün olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiğin insanlarla vakit geçirmek sana daha iyi gelebilir. Stres ve gerginlikleri üstünden atmak için sana iyi gelen kişilerle daha fazla vakit geçirmeli ve bol bol gülebilmelisin bugün. İnsanlarla keyifli vakitler geçirmek ruh sağlığına iyi gelecek.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişi ile daha fazla iletişim kurabilirsin. Bu kişiyle daha fazla zaman harcamak onu tanımanda faydalı olacak. Ancak olayların gerilmemesi ve kendini kötü hissetmemen için biraz dikkatli olmanda fayda var.

Para

Bugün parasal konularda mantığını konuşturmalısın. Hislerine göre ani harcamalardan uzak durmalısın. Geleceğini düşünerek mantıklı kararlar almak gereksiz masraflardan uzak durmana vesile olacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2019 Salı)

Genel

Bugün bazı şeyler tam olarak içine sinmeyebilir. Kendini bu konularda zorlamak yerine oluruna bırakmak daha iyi olabilir. Seni sıkan mevzuların ne olduğunu tam olarak anlamak için kendine zaman tanıman ve kafanı dinlemen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Vücuduna nasıl davrandığın önemli olacak bugün. Daha sağlıklı tercihler yapmak tembelliğe kaçmamak senin için önemli olabilir. Yediklerini seçerken daha mantıklı ve sağlıklı tercihlerde bulunman bunun ilk adımı olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişi hakkında kafanda hayaller kurmak yerine bu kişiyi gerçek anlamda tanımak isteyebilirsin. Beklediğinden farklı bir insan çıkmaması için hayallerine değil, gördüklerine ve yaşadıklarına güvenmelisin.

Para

Maddi konularda kesin gözüyle gördüğün bazı mevzular bugün gündeme gelebilir. Değişime hazır olmasan bile hızlı davranman gerekecek. Parasal olarak hiçbir şeyin taşa yazılmadığını görmen gerekebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2019 Salı)

Genel

Bugün hislerine dikkat etmelisin. Kaynağını, nereden geldiğini bilmediğin bir negatiflikle uğraşmak zorunda kalabilirsin. Kendini fazla yormamak ve seni düşündüren mevzularla arana bir sınır çekmek daha iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Meditasyon ve derin nefes egzersizleri sana daha iyi gelecek. Geleceğin ile alakalı alacağın kararlardan önce kendi kafanı dinlemek ve meditasyon gibi konulara özen göstermek duygusal yükü ve stresi azaltabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile sürekli olarak aynı şeyleri tekrarlamak seni biraz sıkabilir. Hem kendini hem de sevdiğin kişiyi şaşırtacak planlarla gelebilirsin bugün. Normalden farklı olan şeylere özen göstereceksin.

Para

Parasal anlamda bazı savaşlara girmeden önce kendi içinde bir huzur bulmalısın. Maddi konularda seni bu kadar tedirgin eden şey nedir, ilk olarak onu bulmak ve kendine dikkat etmek daha iyi olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (12 Kasım 2019 Salı)

Genel

Bugün hislerinin seni kontrol altına almasına izin vermemelisin. Hayaller ve hayatlar arasında büyük bir fark görmemek için mantığınla hareket etmen gerekecek. Hislerini kontrol altına almak ve tavırlarında dikkatli olmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün rüyalarına özen göstermelisin. Bu rüyaları dikkatle hatırlamak ve anlamlandırmak sana iyi gelebilir. Bilinç altında biriktirdiğin negatif duyguları fark etmek sağlığın için daha iyi kararlar almana vesile olacak.

Aşk

Aşk konularında yeni ve güzel etkilere kendini açabileceksin. Farklı bir kişi ile iletişim kurman olası. Ancak kendi hislerini anlamak ve ona göre davranmak için kendini biraz geri çekmeli ve olan biteni gözlemlemelisin.

Para

Maddi konularda bazı işlere tek başına odaklanmak seni ancak bir yere kadar götürebilir. Kuvvet birliği yapmak ve parasal anlamda güvendiğin insanlarla ortak iş yapmak ise sana çok daha iyi sonuçlar getirebilir bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel