12 Haziran 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 12 Haziran 2021 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (12 Haziran 2021 Cumartesi)

Genel

Hislerini ifade ederken bazen utanabiliyorsun. Ama bugün bu utanma hissi seni memnun etmeyebilir. Direkt ve net olmak aşkta önem kazanabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Alışkanlıkları değiştirmek zordur. Hele ki bu alışkanlıklar vücuda zarar veriyorsa… Ama bunu çözmenin bir yolunu bulman gerekecek. Bugün bunun için iyi bir gün olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin kalbini kazanabilirsin bugün. Onunla daha iyi ve güzel bir iletişime girebilir, kendini daha net ifade edebilirsin. Aşkta güzel gelişmeler görmen olası.

Para

İşleri yoluna koyup fazlasını ertelemek sana iyi gelebilir. Bugün kendine zaman ayırmak için iş ve maddi konulardan uzaklaşabilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (12 Haziran 2021 Cumartesi)

Genel

Yeni şeyler öğrenmeye kendini açman önemli gelişmeleri kapına çekebilir. Kendini daha iyi tanıyabilir ve insanlarla nasıl iletişime geçeceğini daha net görebilirsin. Bugün kendine odaklanmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini yeni konulara açmak ve öğrenmeye hazır olmak için zihninin yeteri kadar dinlendiğine emin olman gerekecek. Dinç bir dimağ ile güne odaklanmak fark yaratabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi daha iyi tanımak önceliğin olabilir. Karşındaki insanı anlamak ve onun hislerine hitap edebilmek bu iletişimi ve anlayışı kurmayla netleşecek.

Para

Parasal konularda sakin bir gün geçirmek ve kendini zorlamamak iyi olabilir. Kendine yetebilmek çok daha keyifli olabilir senin için. Fazlasını istemeyi başka bir güne bırakabilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (12 Haziran 2021 Cumartesi)

Genel

Öz disiplinini korumak ve kuvvetlendirmek zor olabilir. Kendini salmış, boşlamış hissedebilirsin. Bunun sebebi yorgunluklar olabilir. Biraz dinlenmeye zaman ayırmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hareket etmekte zorlanabilirsin. Bunun sebebi yorgunluk olabilir. Öncelikli olarak bu yorgunluklardan uzaklaşmak sonrası için iyi olabilir.

Aşk

Aşk konusunda ilginç konuşmalar meydana gelebilir ve bu da seni memnun edebilir. Hiç beklemediğin birisiyle girişeceğin bir konuşma aşkı tetikleyebilir.

Para

Parasal açıdan büyük masraflardan kaçınmak sana yetecek bugün. Kendini çok da zorlamamak iyi bir gelişme olabilir, aşırıya kaçmamalı ve dikkatli olmalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (12 Haziran 2021 Cumartesi)

Genel

Üstünde garip bir gerginlik olabilir. Kendini çok sıkabilirsin, bir anda kendini bütün kaslarını sıkmış bir biçimde bulabilirsin. Bu gerginliğin temeline inmen iyi olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Gerginliklerin vücudunda kasılmalara veya spazmlara sebep olmaması için esneme hareketleri yapmalı ve bol bol su tüketmelisin. Bu konuda dikkatli olman önem kazanacak.

Aşk

Aşkta içine sinmeyen şeyler meydana geliyorsa bunları göz ardı etmemeli, açık bir biçimde konuşabilmelisin. Eğer bu konuda gerginlikler varsa bunu aşmak önemli bir adım olabilir

Para

Maddi açıdan seni yoran veya endişelendiren konular varsa bunlar için destek alabilirsin. Sana destek olacak ve içini rahatlatacak etkiler görmek iyi bir fark yaratabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (12 Haziran 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün keyfin yerine gelecek. Çok büyük bir heves ile kendi hayatına odaklanabileceksin. Bir süredir ertelediğin şeylere zaman ayırmak seni ayrıca memnun edebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunu kuvvetlendirmeye öncelik vermelisin. Bağışıklığını ve bünyeni kuvvetlendirmek sana çok iyi gelebilir. Dikkatli olmalı ve tükettiklerine özen göstermelisin.

Aşk

Aşkta daha keyifli etkiler görmen oalsı. Sevdiğin kişiye zaman ayırmak güzel gelişmeleri kapına getirebilir. Aşk konusunda daha baskın ve mutlu olman olası.

Para

Sevdiğin insanlarla görüşmek ve bu süreçte para harcamak seni memnun edebilir. Sevdiğin kişilerle alışverişe çıkabilirsin bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (12 Haziran 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün nasıl yönlendirilsen ona göre davranacaksın. Etrafındaki şeylerden ve insanlardan etkilenmen ve ona göre davranman olası. Bunların iyi etkiler olduğuna emin olman gerekecek.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Dış etkilere fazla açık olmak zihnen ve bedenen seni yorabilir. O yüzden dikkatli olmalı ve insanlarla iletişimini abartmamalı, biraz da kendince kalmak için zaman ayırabilmelisin.

Aşk

Aşk konusunda seni memnun etmeyen şeyler varsa bunlarla yüzleşmen gerekebilir. Ama karşı tarafın manipülasyonuna gelmemen ve kendi kararlarının arkasında durman gerekebilir.

Para

Parasal olarak çevrendeki insanların neler düşündüğünü görmek isteyebilirsin. Onların harcamalarını nasıl kontrol ettiğini görmek ve bunu anlamak sende de ilham yaratabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (12 Haziran 2021 Cumartesi)

Genel

Özgürlük bugün baskın bir konu olacak. Peki neyden özgür olmak istiyorsun? İşten mi, evden mi, çevrendekilerden mi? Buna cevabı senin bulman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sabretmekte zorlanıyorsan eğer duygusal gerginlikler çok artmış olabilir. Bunu aşmak, çözüm bulmak önemli olabilir. Zihnini boşaltmak için keyifli bir aktivite tercih etmelisin.

Aşk

Aşk konusunda kafanı yoran mevzulardan kurtulmak isteyebilirsin. Artık seni mutlu etmeyen, kalbini kıran mevzuları gündeminden düşürmek için bir adım atman gerekebilir.

Para

Halledilmesi gereken işleri yoluna koyup gerisini ertelemek sana iyi gelebilir. Kendini yüzde yüz işe veremeyebilirsin, bunun seni negatif etkilememesi önceliğin olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (12 Haziran 2021 Cumartesi)

Genel

Her şey yolunda gitse de sen sanki bir şeyler eksikmiş gibi hissedebilirsin. Bu hissin altında neyin yattığını görmek isteyebilirsin. Acaba bir aşk olabilir mi?

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bolca su tüketmek ve egzersizleri kontrol altına almak sana iyi gelebilir. Zihnen ve bedenen bir kontrol sağlamak adına su tüketimini ve egzersiz kontrolünü dikkatli yapmalısın.

Aşk

Aşk konusunda beklentilere girmen olası. Hayatında birisi yoksa eğer bunun değişmesini isteyebilirsin. Bu konuda adımlar atabilir ve yeni insanlarla tanışmayı deneyebilirsin.

Para

Parasal olarak için rahat olacak. Harcamalarda da kazançlarda da iyi bir noktada olacaksın. Alışveriş yapabilir, kendini memnun edebilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (12 Haziran 2021 Cumartesi)

Genel

Sakin ve huzurlu bir gün geçirmek enerjini artırabilir. Kendini ifade etmekte zorlansa da kendi başına kaldığında için daha rahat edebilir. Sakin ve huzurlu bir güne odaklanabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini yormamak ve biraz dinlenmek sana çok iyi gelecek. Enerjini toplamak için kendine zaman tanımalısın. Biraz dinlenmeli ve zihnini boşaltarak günün keyfini çıkarmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi seni şaşırtacak ve keyiflendirecek şeyler yapabilir. Bu keyifli etkilere kendini açman gerekecek. Daha güzel şeylerin aşkta şekil almaya başlaması seni mutlu edebilir.

Para

Birikim yapmak ve paranı çarçur etmemeyi öğrenmek sana kendini iyi hissettirebilir. Zira kontrolü elinde tutabilir ve daha doğru kararlarla kendini güvenceye alabilirsin. Birikim önem kazanabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (12 Haziran 2021 Cumartesi)

Genel

Düşüncelerini dile getirirken sonrasında neler olabileceğini düşünmemen olası. Ama bu durumun kalp kırmaması gerektiğini kendine hatırlatmalı ve kelimeleri tartarak seçmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve yağlı gıdalardan uzak durmak bugün sana iyi gelebilir. Bedenini yormayacak şeyler tüketmeli ve su tüketimini de artırmalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle konuşurken lafların tam olarak nereye gittiğini görmen gerekecek. Karşındaki insanı üzmeden, kalbini kırmadan konuşmak büyük fark yaratabilir.

Para

Maddi olarak kendini zorlamaman iyi olacak. Büyük masraflara girmeme yolları arayabilir, bu masraflardan kaçınmaya özen gösterebilirsin. Eşya yenilemek yerine tamirat, tadilat daha fazla gündemde olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (12 Haziran 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün düşüncelerin dört bir yana dağılabilir. Dikkatini toplamakta sıkıntı çekebilirsin. Kendini zorlamamalı ve dikkat gerektiren işleri biraz ertelemelisin, böylesi daha iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak bugün öncelik olabilir. Yoksa dikkatin çok dağılabilir. Bunun önüne geçmek için ufak tefek egzersizler veya açık hava yürüyüşleri sana iyi gelecek.

Aşk

Beklentilerinden farklı davranan birisi ile karşılaşman olası. Aşk konusunda daha farklı düşünmeye başlayabilir, bir şeyleri yeniden tartabilirsin içinde. Acele etmemelisin.

Para

İş konusunda bir şeyleri sonraya erteleme ve kendi zihnini boşaltarak hayatına odaklanma önemli olabilir. Maddi kararlar almadan evvel kendini rahatlatman gerekebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (12 Haziran 2021 Cumartesi)

Genel

Duygusal tepkiler vermek sana hayta yaptırabilir. O yüzden bugün sakin kalarak ve tepki vermemeye çaba göstererek bir gün geçirebilirsin. Kendini zihnen yormaman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginlikler seni üzebilir. Bugün olaylara çok duygusal yaklaşabilirsin. Bu duygusal gerginliği aşmak için meditasyon ve tek başına yapacağın egzersizler iyi olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin üstünde bir etki bırakman olası. O yüzden bu etkinin olumlu olduğundan emin olman gerekecek. Dikkati üstüne çekebilirsin, o yüzden kendini iyi ifade etmelisin, kötü değil.

Para

Maddi konularda büyük beklentilere girmek yanlış olabilir. Yapacağın masraflarda da edineceğin kazançta da kendini dizginlemen ve aşırıya kaçmaman gerekebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin AppGallery ile keşfedin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel