12 Eylül 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 12 Eylül 2020 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (12 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

İnsanlar ve kontrol istekleri ile alakalı bir gün olabilir. Çevrendekilerin gün denemesi ile karşılaşabilir, hatta sen de bu duruma katılabilirsin. Herkesin kendi işine odaklanması ve başka insanları zorlamaması gereken bir gün olması gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendine vakit ayırmak çok daha iyi olabilir. Kendince zaman geçirmek ve zihnini boşaltmak senin için iyi enerjiler demek. Ayrıca şekeri çok abarttıysan son zamanlarda bunu kesmen gerekebilir.

Aşk

Bir şeyler senin kararına kalabilir. Bu işte var mısın, yok musun? Aşk konularında karar alman ve ona göre davranman gereken bir gün olabilir. O yüzden bir şeyleri aceleye getirmemen gerekecek.

Para

Parasal konularda her zamanki hareketler tam olarak istediğin şekilde sonuç vermeyebilir. Bugün kendini yeni gelişmelere, yeni durumlara adapte etmen gerekecek. Bir şeyleri değiştirmek sana daha iyi gelebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (12 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün enerjini yenilemenin bir yolunu bulman gerekecek. Daha sağlıklı davranışlar için zihnini boşaltman gerekebilir. Çevresel faktörlerin sendeki etkisini azaltmak isteyebilirsin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendi sağlığına odaklanman gereken bir gün olabilir. Şeker içerikli gıdaları azaltmak zihnine de vücuduna da iyi gelebilir. Kendi enerjini daha iyi bir noktaya getirmek için çaba göstermen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle birlikte bir şeyler yapma konusunda birden fazla seçeneğin olabilir. Ancak dikkatini toplayıp bir şeylere senin karar vermen gerekecek. Daha sonra istemediğin şeylerle vakit geçirmemek için bugünden bir şeyleri ciddiye alman gerekebilir.

Para

Maddi konularda değişim istiyorsan bugün bu konuda güzel gelişmelerle karşılaşabilirsin. Bir şeyler sana altın tepsilerde sunulmayabilir ancak emeklerinle güzel sonuçlara varabileceksin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (12 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün kendi işlerindeki kontrolü kaybetmemelisin. Etrafındaki insanların senin davranışlarına müdahale etmesine izin vermemen gerekecek. Kendi fikirlerinin arkasında durmalı ve hareketlerinde sağlam kararlarla devam etmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Bir şeyler tam yoluna girecekken daha fazla duygusal gerginlikle karşılaşman olası. Enerjin yükselmişken daha fazla şeyle uğraşmak durumunda kalabilirsin. Bu durumu kontrol etmek için kendine zaman ayırman gerekecek.

Aşk

Bugün aşk konusunda daha çok bilgi toplayabilirsin. Eğer hoşlandığın birisi varsa onunla ilgili daha fazla şey öğrenmen olası. Bu durumlar gelecekte fikrini daha da etkileyebilir.

Para

Herkesin maddi kaygılarla hareket ettiği bir gün olabilir. Bu süreçte insanlarla fikir birliğine vararak maddi kararlar alınması daha doğru olacak. Kimsenin canını sıkmamak önemli olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (12 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün enerjin çok artacak ve birden fazla şeyi halletmek isteyeceksin. Özellikle dürüstlük gerektiren konuşmalarda çok ön plana çıkabilirsin. Kendini sağlıklı bir biçimde ifade etmek ve hareketlerini kontrol etmek sana çok yarayabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine özen gösterip egzersize odaklanmalısın bugün. Daha sağlıklı davranabilmek için hareketlerini kontrol altına alman ve öz disiplinini artırman gerekecek. Bunun da esas yolu diyet ve egzersiz, bundan kaçmamalısın.

Aşk

Etrafındaki insanların senin özel meselelerine karışmasına izin vermemelisin. Kendi hislerini, iç sesini duymak için sükunete ihtiyacın olabilir. Kendince kararlar alabilmelisin bugün.

Para

Resmi evrak işlerine iki kere dikkat etmen gerekebilir. Bazı işleri halletmen gerekecek ancak çok aceleci davranarak sonradan pişman olmamalısın. Bir şeyleri iki kere okumak işine gelebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (12 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Geçici olaylara odaklanıp enerjini boşa harcamamalısın. Uzun vadeli konulara odaklanmak ve geçici şeylerden uzak durmak bugün sana çok daha iyi getiriler sunabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hayatına daha fazla pratiklik katman gerekecek. Bir şeyleri oldu bittiye getirmeden, daha fazla verim sağlayabilmesi için değiştirmen gerekebilir. Diyet ve egzersiz konuları bundan nasibini alabilir.

Aşk

Aşk konularında güzel konuşmalar ön plana çıkabilir. Sevdiğin kişiyi daha iyi tanıyabilir, onunla ilgili daha fazla bilgi toplayabilirsin. Bir şeyler daha fazla kendini açık edebilir.

Para

Bugün değişimler için iyi bir gün olabilir. Bu süreç için etrafında olan biten ve iş ile alakalı konuları kafanda iyi değerlendirmen gerekecek. Değişim rüzgarını yakalamak için işe odaklanmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (12 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün seçtiğin kelimelerin büyük etkiler yaratması olası. Nasıl konuştuğunu küçümsememelisin. Bir şeyleri daha sağlıklı ifade etmek ve yapıcı olmak için kelimeleri doğru seçmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İhtiyacın olan şey ile düşündüğün şeyler aynı olmayabilir. Bugün vücudunun ihtiyaçlarına odaklanmalısın. Kaslarını kuvvetlendirmek, daha fazla su tüketmek ve yeri geldiğinde daha iyi dinlenebilmek… Bu konular öncelikli olabilir.

Aşk

Bugün hoş bir insan ile karşılaşıp onunla daha keyifli konuşmalara girmen olası. Eğer devam eden bir ilişkin varsa o zaman sevdiğin kişiyle aranızdaki iletişim daha iyi bir noktaya gelebilir. Aşkta güzel etkiler seni bekliyor olacak.

Para

Maddi konularda yanlış anlaşılmalarla karşılaşman olası. Bu durumlarla başa çıkabilmek için kendini biraz geri çekmen gerekebilir. Bugünden büyük harcamalar yapmamalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (12 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün güneş ışığına daha fazla vakit ayırmalısın. Bazı şeyleri dışarıda halletmek sana daha iyi gelebilir. Güneşten kaçmamalı ve enerjini artırmanın yollarını aramalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine daha fazla özen göstermen gereken bir gün olabilir. Sağlıklı beslenmek ve sağlıklı hareketlerde bulunmak için dikkatli davranmalısın. Yeni bir diyet ve egzersiz programına başlayabilirsin.

Aşk

Aşk konularında iletişim ön plana çıkarabilir. Bir şeyler paylaşmak ve samimiyet konusu dürüstlükle pekişebilir. İletişim konularına özen göstermen gerekecek bugün.

Para

İş ile alakalı konularda kendini daha fazla geliştirmen gerekebilir. Attığın adımları sıklaştırmak ve maddi konuları daha ciddiye almak bugün sana maddi açıdan çok daha iyi gelecek.yeni şeyler öğrenebilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (12 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün enerjin çok yüksek olacak, hayat sana daha fazla şey sunacak. Bu güzel enerjiyi keyifli konulara odaklanarak kullanman gerekebilir. Hayatta bir şeylerin artık daha iyi gitmeye başladığını görebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

İhtiyaçlarına odaklanman gereken bir gün. Yeteri kadar beslenebilmeli, yeteri kadar dinlenebilmelisin. Bir şeyleri geçiştirmek enerjini daha da düşürebilir, aman dikkat!

Aşk

Bir şeylere sabırsızlıkla yaklaşmamalısın. Her şeyi oluruna bırakmak, biraz zaman iki tarafa da iyi gelebilir. Aşk konusunda aceleci olmamak senin için daha doğru olabilir.

Para

Bugün işlere odaklanmak için iyi bir gün olacak. Yeni şeyler keşfedebilirsin. Daha önceden fark etmediğin bazı şeyleri daha net görerek hareket etmek maddi açıdan sana daha kazançlı gelebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (12 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün fiziksel kuvvetini artırmak için bazı hareketlere girebilirsin. Bir açık hava yürüyüşü, her zamankinden farklı bir aktivite sana çok daha iyi gelebilir. Bu enerjiyi değerlendirmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Yoga gibi egzersizlere odaklanarak ruh halini ve fiziksel durumunu daha iyi bir noktaya getirebilirsin. Sağlığın için alacağın kararlarda duygusal ve fiziksel sağlığa birlikte özen göstermen gerekiyor. Bunun için yogaya odaklanman gerekebilir.

Aşk

İletişimi artırmanın aşkı artırması olası. Eğer hoşlandığın birisi varsa bu konuda ilk adımı senin atman gerekecek. Bir şeylerin kendiliğinden kucağına düşmesini bekleyerek kendini hayal kırıklıklarına atmamalısın.

Para

Bugün maddi konularda yeni kararlar almak isteyebilirsin. Bir şeyleri araştırabilir, daha farklı para kazanma yollarını gözden geçirebilirsin. Maddi konularda kendini eğitebilirsin bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (12 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Kendi işlerine odaklanmak, kendini daha iyi bir noktaya götürmekte kötü bir şey yoktur. Bir şeyleri yoluna koymanda daha sağlıklı kararlar alabilmek için biraz geri durman gerekecek. Etrafındaki gereksiz eleştirilerden uzak durmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Nasıl hissettiğini fark etmek, duygusal gerginliklerin önüne geçebilir. Kasılmalar ve ağrıların önüne geçmek için içinde bulunduğun durumları daha net görmen ve kendine bir huzur alanı yaratman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle ortaklaşa kararlar almak ve birlikte bir şeyler yapmak konusunda şanslı olabilirsiniz. Ancak birbirinizi çok fazla zorlamamanız gerekecek bir iletişiminiz olacak. Nezaket her şeyden önce gelmeli.

Para

Bugün temel ihtiyaçların için para harcamak dışında başka şeyler için kendini paralamamalısın. Bir şeylerde sorumluluk almak iyidir ancak etrafındakilerin bu durumu kötüye kullanmasına izin vermemek için kesenin ağzını kapatmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (12 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün etrafında olan biten işleri "boş işler" olarak değerlendirmen mümkün. Bu süreçte bir şeyleri daha net ve iyi görmeye kendini zorlaman gerekebilir. Ayrıca etrafında seni küçümseyen etkilerden uzak durmak için de iyi bir gün olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine vakit ayırmak ve keyfine göre bir gün geçirmek enerjini daha da artırabilir. Güzel aktivitelere odaklanmak ve neşelenmek için iyi bir gün olabilir senin için. Bu enerjiyi, isteği boş geçmemelisin.

Aşk

Aşk konularında bir şeyler tam olarak içine sinmiyorsa acele etmemen gerekecek. Bir şeyleri iki kere düşünmek isteyebilirsin. Düşündüğün etkiler tam olarak hayatına giremeyebilir. Bu konuda dikkatli olmalısın.

Para

Bir şeyleri aceleye getirerek daha iyi paralar kazanamayabilirsin. Bugün aceleci hareketlerden kaçınmak sana çok daha iyi gelecek. Maddi konularda yeni kararlar için biraz düşünmen gerekebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (12 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün iyi bir enerjin olacak. Bir çok şeyi yoluna koyabilirsin. Etrafındaki olayları daha sağlıklı değerlendirmede kuvvetin yerinde olacak. Boş boş vakit öldürmemelisin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Duygusal gerginliklerin gününü kitlemesine ve enerjini düşürmesine izin vermemelisin. Zihnini boşaltabilmek için enerjini doğru yönlendirmen gerekebilir. Bir açık hava yürüyüşü veya keyifli bir aktivite sana çok daha iyi gelecek.

Aşk

İletişim ve önemli konuşmalar aşkta daha önemli olabilir. Sevdiğin kişiyle fikirlerini paylaşabilir ve bazı konularda iletişiminizi daha da artırabilirsiniz. Bu durum size çok daha iyi etkiler verebilir.

Para

Etrafındaki insanların senin hayatındaki durumları gereksiz yere eleştirmesine fırsat vermemelisin. Kendi düzenini kurmak ve istediğin şekilde hareket etmeye hakkın var. Bugün insanlara bir sınır çekmen gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel