12 Eylül 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 12 Eylül 2019 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (12 Eylül 2019 Perşembe)

Genel

Bugün etrafındaki insanların seni tam olarak anlamadığını düşünebilirsin. Karşı tarafın seni anlamasını beklemek yerine kendini ifade edebilmek için bir fırsat yaratmak ve yapıcı olmak sana çok daha iyi enerjiler verecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gününün daha iyi geçmesini sağlayabilir. Ağır ve işlenmiş gıdalardan uzak durmalı ve daha sağlıklı beslenmelisin bugün. Yeşil sebzeler ve taze gıdalar sana daha iyi bir etki bırakabilir.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile keyifli bir aktiviteye katılmak, kafandaki sıkıntıları ve içindeki gerginlikleri atmak için iyi olabilir. Bazı şeyleri kelimelerle çözemiyorsanız eğer, hareketli aktivitelere katılmanız size daha iyi gelebilir.

Para

Etrafındaki insanlarla arandaki iletişimi para ile güzelleştiremezsin. Bugün maddi konulardan çok insanlarla aranda zor giden iletişime odaklanmak isteyebilirsin. Maddi konularda paranı kendine saklamak daha iyi olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (12 Eylül 2019 Perşembe)

Genel

Bugün gözlerinin içi gülebilir. Bu güzel enerjiyi kendini daha iyi hissetmek için kullanabilir veya halledilmesi gereken meseleler için harcayabilirsin. Gün içerisinde güzel haberler alabilir ve mutlu olabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyacı olan vitaminleri alman gerekebilir bugün. Kan tahlilleri ve rutin kontroller ile vücudunun ihtiyacı olan şeylere daha rahat odaklanabilirsin. Bu konularda bir profesyonele danışmak çok daha iyi olabilir senin için.

Aşk

Bugün yeni bir aşka merhaba diyebilirsin. Yeni etkiler, güzel gelişmeler ve mutluluklar kapıda olabilir. O yüzden kendini içine kapamamalı ve günün keyfini çıkarmalısın. Sosyal ortamlarda bulunmak aşk konularında güzel etkiler sağlayabilir.

Para

Bugün maddi konularda güzel haberler alabilirsin. Ancak bu haberleri kendine saklamak isteyeceksin. Bazı konulardaki başarıları çevrendekilerle paylaşmak yerine bunları kendine ayırmak sana daha iyi gelebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (12 Eylül 2019 Perşembe)

Genel

Kendine güvenmen gereken bir gün olacak bugün. Yapmak istediğin şeyler için hazırlıklar yapabilir veya anlatmak istediğin konular için kendini hazırlayabilirsin. Çevrendeki insanlara kendini ifade edebilmen ve kontrolü ele alman gerekecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarına özen göstermen gereken bir gün. Eğer yorgun hissediyorsan dinlenmeye öncelik vermelisin. Enerjinin düşük olduğunu hissediyorsan kendini daha iyi hissetmene yarayacak aktivitelere odaklanmalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile ortak bir şeyler yapmak aranızda daha güzel bir enerjinin doğmasını sağlayacak. Gerek birlikte yapacağınız aktiviteler, gerekse ortak kararlar alarak hareket etmek size çok daha iyi gelebilir bugün.

Para

Maddi konularda yaşanan şeyleri tek başına halletmen gerekebilir. Karşına çıkan değişim veya düzeltilmesi gereken sıkıntıları etrafındaki insanların desteği ile değil, kendi başına çözmelisin bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (12 Eylül 2019 Perşembe)

Genel

İnandığın şeyleri savunmak ve kendi fikirlerini ifade etmek için geri durmamalısın bugün. Kendini istediğin gibi rahat bir şekilde ifade edebilmelisin. Bugün kelimelerle aran çok iyi olacak. Bu güzel yeteneği seni sıkan mevzular için kullanarak çözüm üretebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Esneklik kazanman kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayacak. Kaslarını esnetmek için güzel hareketler öğrenebilir veya bol bol su tüketerek kendini daha enerjik hissedebilirsin. Hareket kabiliyetini artırmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

Bugün bazı arkadaşların senin aşk hayatına müdahale edebilir. Seni yeni bir insan ile tanıştırmak isteyenler olabilir etrafında. Sosyal ortamlarda bulunmak ve yeni yüzlerle tanışmak aşk konularında seni merak ettirebilir.

Para

Parasal konularda farklılıklar söz konusu olabilir senin için. Bu durum seni kısıtlamayacak, aksine daha farklı şeyler düşünmen için sana güzel bir şans tanıyacak. Maddi konularda hayal gücüne ve kendi stratejilerine güvenmelisin bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (12 Eylül 2019 Perşembe)

Genel

Kendi düşüncelerine ve hislerine önem vermeli ve etrafındaki insanlara göre yaşamamalısın bugün. Kendi isteklerine öncelik vermek ve sadece sana odaklanmak, hayatında değiştirmek istediğin şeyleri daha dikkatli bulmana yarayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün hayatında hoşlanmadığın şeyleri değiştirmek için iyi bir gün olacak. Eğer bir egzersiz yapıyorsan ve bunun sonuçlarından emin değilsen farklı bir şeyler deneyebilirsin. Sana negatif enerji veren şeyleri hayatından çıkarman daha iyi olabilir bugün.

Aşk

Bugün senden hoşlanan birisi ile iletişim kurabilirsin. Aşk konularında güzel sürprizlerle karşılaşacaksın. Yeni gelişmeler ile kalbinin daha hızlı atmasına hazırlıklı olmalısın bugün. Aşkta sürprizlere doyabilirsin!

Para

Maddi konularda bugüne kadar elde ettiklerine odaklanman ilerisi için güzel stratejiler oluşturmanı sağlayabilir. Bugün yeni bir adım atmadan önce kendine güvenmen ve önceden başardıklarını hatırlaman gerekecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (12 Eylül 2019 Perşembe)

Genel

Yeni şeylere başlamak için güzel bir gündesin. Farklı konulara odaklanmak ve dikkatini bu yeni konulara vermek sana daha iyi gelecek. Bazı şeyleri ertelememeli ve eyleme geçmelisin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendi üstüne gidebilirsin bugün. Vücudunun etkileneceği stres kaynağını kendi başına yaratabilirsin. Kendine karşı daha nazik olmak ve anlayışlı davranmak sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli ve hareketli bir gün geçirebilirsin. İkinizin de içinde bulunduğu duygusal gerilimi yenebilmesi için aktif olmanız gerekebilir. Birlikte bazı planlar yapmak için iyi bir gündesin.

Para

Maddi konularda yaşanan değişimler, kendini düşünmene sebep olabilir. Önceliği kendi isteklerine vermen normal ancak bencillik etmemek için etrafındaki insanların görüşlerine de saygı duymalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (12 Eylül 2019 Perşembe)

Genel

Kendini tedirgin hissedebilirsin bugün. Bazı şeyler tam olarak içine sinmeyebilir. Bu durumu halletmek için kendine zaman tanımak ve farklı bakış açıları ile olaylara odaklanmak sana daha iyi gelecek. Bugün dikkatlice düşünmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün sana iyi gelecek gıdalar için alışveriş yapabilir veya yeni tarifler deneyerek daha sağlıklı beslenmek için bir adım atabilirsin. Vücudunun ihtiyaçlarına öncelik vermen gereken bir gün olacak.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli bir aktiviteye katılabilirsiniz. Aranızdaki muhabbetin artmasını sağlayacak ortamlarda bulunmak size çok daha iyi gelecek. Bugün için planları senin yapman, karşı tarafın da hoşuna gidecek.

Para

Parasal konularda tedirgin olabilirsin bugün. Ancak endişelerin seni hata yapmaktan alıkoyacak. İç sesini dinlemek ve maddi konularda dikkatli olmak sana güzel kazançlar sağlayabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (12 Eylül 2019 Perşembe)

Genel

Bugün kendine güveneceğin ve rahat olacağın bir gün. Kendin olmak, birçok meseleyi çözmende faydalı olacak. Halletmen gereken mevzular için çok büyük çaba sarf etmene gerek kalmayabilir. Bugün rahat edeceğin bir gün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendi ihtiyaçlarına özen göstermen gereken bir gün olabilir. Bu ihtiyaçlar, vücudunun daha iyi bir halde olması demek olabilir. Egzersizlere öncelik vermek ve yediklerine dikkat etmek sana daha iyi gelecek.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişiye kendini ifade etmek senin için hiç de zor olmayacak. Bu tür konularda çekinceleri bir kenara bırakabilir ve eyleme geçebilirsin. Aşk konusunda kontrolü ele alabileceğin bir gündesin.

Para

Parasal konularda kendi fikirlerine güvenmek iyi olacak bugün. Başkalarını dinlemek yerine kendi isteklerini göz önünde tutmak seni güzel kazançlara götürebilir. Masraf yapman gerekiyorsa kendi istediğin şey için yapmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (12 Eylül 2019 Perşembe)

Genel

Bugün erken kalkmak ve işlerini erkenden halletmek sana çok daha iyi bir enerji katacak. Günün geri kalanında istediğin şeylere odaklanmak ve dikkatini gereken konulara vermek için erkenden işlerini halletmelisin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kaslarının daha kuvvetli olması ve kan dolaşımını artırman sağlığın için önemli olabilir bugün. Bol bol nefes egzersizi ve hareket sana çok daha iyi gelecek. Güzel bir egzersiz seçmek ve buna düzenli olarak devam etmek için planlar yapabilirsin bugün.

Aşk

Bugün yeni bir insan ile tanışabilir veya bir süredir tanıdığın bir insan ile farklı bir muhabbete girebilirsin. Kalbinin daha hızlı atacağı bir gündesin. Aşkın nereden çıkacağını sen bile tahmin edemeyeceksin!

Para

Bugün maddi konularda doğru ya da yanlış yerine senin önceliklerin ve başkalarının öncelikleri olabilir. Nasıl harcamalar yapacağına sen karar vereceksin. Bir şeylerin yanlış gideceğini düşünerek endişe etmemelisin bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (12 Eylül 2019 Perşembe)

Genel

Sen bugün alttan almak isterken karşı taraf savaş isteyebilir. Sakin kalmak ve kavgalara fırsat vermemek senin için önemli olacak. Karşına çıkan mevzuları çözmek için sabırlı olmalı ve ani tepkiler vermemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Hijyen konularına özen göstermen gerekebilir bugün. Kullandığın cihazların, oturduğun koltuğun ve içinde bulunduğun ortamın genel temizliği, gereksiz hastalıklara yakalanmanı engelleyecek bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini ifade etmek isteyebilirsin. Hissettiğin duyguları onun da hissettiğini öğrenmek önceliğin olabilir bugün. Aranızda bir açıklık ve dürüstlük olması size iyi gelecek enerjiler sağlayabilir.

Para

Bugün parasal konularda inat etmemelisin. Bazı şeyleri kafaya takarak hareket etmek seni zarara uğratabilir. Olayları dikkatle gözlemleyerek bir çıkarım yapmalı ve maddi konularda da ona göre davranmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (12 Eylül 2019 Perşembe)

Genel

Bugün halletmen gereken mevzulara kolay bir şekilde odaklanabileceksin. Güne erken başlamak ve sorumluluklarını erken bir saatte yerine getirmek gününü daha rahat kontrol etmeni sağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun düzenini oturtmak için belli bir rutininin olması gerekiyor. Hem yemek, hem egzersiz hem de uyku düzenini saat gibi tıkır tıkır işletmek, kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayacak. Hangi noktada tıkandığını görerek eyleme geçebilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda geçecek olan konuşmalar seni biraz düşündürebilir. Ancak aranızda güzel bir samimiyet ve dürüstlük olması her şeyden önemli olacak bugün. Konuşacağınız hiçbir şey kalbinizi kırmayacak.

Para

Bugün parasal konularda kendi isteklerine öncelik verebilirsin. Ancak bu durumun yanlış anlaşılması da mümkün. Etrafındaki insanları düşünmeden hareket etmemelisin bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (12 Eylül 2019 Perşembe)

Genel

Bugün yapacağın konuşmalar seni biraz gaza getirebilir. Bazı fikirlerini savunurken kendini çok fazla öne atabilirsin. Bazı şeyleri kişisel algılayabilir ve savunmaya geçebilirsin. Bu durumun sende strese sebep olmamasına dikkat etmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stresin vücuduna etkisi biraz artabilir bugün. Ağrılara ve kasılmalara dikkat etmen gerekecek. Bol bol su tüketmek ve sakin bir ortamda bulunmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün bazı şeyleri oluruna bırakmak senin için daha iyi olabilir. Eğer sevdiğin kişi ile aranda bir mesele varsa bunu hemen çözmek için acele etmemelisin. Bazı konularda iki tarafın da zamana ihtiyacı olabilir.

Para

Parasal konularda duygularınla hareket edebilirsin bugün. Maddi konularda karşına çıkabilecek sıkıntıları bilmene rağmen kalbin başka bir şey söylüyor olabilir. Kendine bir bütçe ayırıp onun dışına çıkmamak iyi olabilir senin için.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel