12 Ekim 2021 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 12 Ekim 2021 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (12 Ekim 2021 Salı)

Genel

Senden yardım isteyen insanların etrafında birikmesi moralini bozmamalı. Bu durumun seni tüketmesine izin vermemelisin. Herkese aynı aynda yardımcı olmak yerine günü kendine göre düzenlemek daha iyi olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Masa başında hareketsiz kalmamaya özen göstermelisin. Egzersiz konusunda hevesli olmak sağlığın için yararlı olacak. Yediklerine daha çok dikkat etmek formunu korumada daha etkili olabilir.

Aşk

Mevcut ilişkinde sürekli bir şeyler veren taraf olmamaya özen göstermen gerekecek. Sevdiğin insanın senin kadar paylaşımcı olmasını sağlamak ilişkinin daha adil bir şekil almasına yardımı olacak.

Para

İş konusunda bilgi ve tecrübene danışacak insanlar kapında belirebilir. Onlara yardımcı olmak işini daha çok sevmeni sağlayacak. Vereceğin tavsiyeler sayesinde sosyal olarak kazançlı çıkacaksın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (12 Ekim 2021 Salı)

Genel

Yanındaki insanların seninle ilgili düşüncelerini fazla dikkate almaman gerekecek. Ne olursa olsun hayatın devam ettiğini bilmek senin yararına olacak. Bazı olayları akışına bırakmak gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Dışarıda daha çok zaman geçirmek senin yararına olabilir. Zihinsel olarak dinlenme imkanı bulmak senin için önemli. Fırsat buldukça yürüyüş yapmakta yarar var. Ağır yiyeceklerden uzak durmalısın.

Aşk

Uzun zamandır görüştüğün bir insanla bir konuşma yapabilirsin. Bu konuşma sonucunda birbirinize karşı olan hislerinizi anlatma fırsatınız olacak. Fırsatları değerlendirmek senin yararına olacak.

Para

Yeni iş fırsatlarını değerlendirip senin için uygun olanını seçme şansın olacak. Yapılan teklifleri makul bir zeminde kabul etmek için yapıcı düşünmeye devam etmelisin. İleride işler yoluna girecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (12 Ekim 2021 Salı)

Genel

Seni olumsuz bir ruh haline sokacak insanlardan uzak durman gerekebilir. Onlara gerekenden fazla vakit ayırmamak kendi sağlığın için de önemli. Her durumda kendini öncelikli tutmak seni daha mutlu edecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Karamsar olmamak için ortamına dikkat edebilirsin. Etrafında sana kötü hissiyat verecek insan olmayınca daha mutlu olacaksın. Bol su içip yürüyüş yapmak senin için önemli olacak.

Aşk

Arkadaş ortamında tanıştığın birisi, dikkatini fazlaca çekebilir. Onun da sana karşı ilgi duyması ileride olası bir ilişki yaşama şansını artıracak. Beraber zaman geçirmek için ayarlamalar yapmayı isteyebilirsin.

Para

İş konusunda aldığın kararları olumsuz eleştirecek insanları çok ciddiye almamakta yarar var. Senin için yapıcı ve yararlı yorumlar yapan insanlara daha çok zaman ayırmalısın. İleride daha güzel fırsatlar bulacaksın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (12 Ekim 2021 Salı)

Genel

Uzun zamandır ertelediğin bakım, tamirat işlerinin karşına büyük bir sorun olarak çıkmaması için bir şeyler yapabilirsin. Ne kadar erken davranırsan çözüm o kadar kesin olacak. İşlerini erkenden organize etmek yararlı olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Dışarıda zaman geçirirken daha dikkatli olmakta yarar var. Temizlik konularında daha tedbirli olmak senin için iyi olacak. Yediklerine ayrıca dikkat etmek hedefine varmada önemli olabilir.

Aşk

Karşına çıkacak bir insan sayesinde aşk hakkında farklı düşünebilirsin. Kendini daha heyecanlı bir durum içinde bulmak seni korkutmamalı. İçinden geldiği gibi davranmak şansını yükseltecek.

Para

Beklenmedik harcamalarla karşılaşmak moralini bozmamalı. Yapılması gereken harcamayı zamanında yapmak senin için iyi olacak. Ertelemek yerine olayı hemen çözmek, işlerini kolaylaştıracak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (12 Ekim 2021 Salı)

Genel

Bugün kendini bir telaş içinde bulabilirsin. Yapılması gereken işler arka arkaya sıralanabilir. Başını işten kaldıramamak canını sıkmamalı. Programına sadık kalmak işlerindeki düzenin bozulmasını engelleyecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yoğun temponun seni erkenden yormasına izin vermemelisin. Meditasyon yaparak zihnini boşaltmayı deneyebilirsin. Fırsat buldukça yürüyüş yapmak, bol bol temiz hava solumak sana iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin insana bugün düşündüğün kadar zaman ayıramayabilirsin. Ona karşı açık olup yardımcı olmasını isteyebilirsin. Anlayışlı olması seni mutlu edip onun değerini anlamana yardımcı olacak.

Para

İş yerinde sorumluluk almak gerekebilir. Senin çözebileceğin bir sorunun işin önünü tıkamasına izin vermek istemeyeceksin. Gün içinde harcadığın emeklerin ileride sana artı olarak dönmesi mümkün olacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (12 Ekim 2021 Salı)

Genel

İnsanlarla daha çok konuşmak, daha çok sosyalleşmek senin için daha iyi olacak. Kendini geliştirmek ve güncel tutmak için etrafındaki gelişmelerden haberdar olman gerekecek. Sosyalleşmekten çekinmemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

İnsanlarla daha çok zaman geçirmek seni yorabilir. Bu yorgunluğu üzerinden atmak için daha dikkatli olmalısın. Bulduğun fırsatları değerlendirmek senin için iyi olacak. Nefes egzersizleri yapmayı ihmal etmemelisin.

Aşk

Sevdiğin insanın yanında olmaması canını sıkmamalı. Onunla görüşmek için teknolojiden yararlanmaya devam etmelisin. Bu geçici süreci bu şekilde atlatmak ikiniz için de iyi olacak.

Para

Yeni şeyler öğrenmeye devam ettikçe yeni iş imkanlarıyla karşılaşmaya devam edeceksin. Bu şekilde iş konusunda seçeneklerini geniş tutma şansın olacak. Seçeneklerin çok olması sana rahatlık sağlayacak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (12 Ekim 2021 Salı)

Genel

İçinde bulunduğun ortamdaki gerginliğin seni etkilemesine izin vermemelisin. Olayların dışında durmak, seni yoracak gelişmelerin muhatabı olmamayı tercih edebilirsin. Kendine daha çok zaman ayırmakta yarar var.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlık durumuna dikkat etmekte yarar var. Rutin kontrolleri aksatmamak senin için önemli olacak. Diyet konusunda uzmanla görüşmek senin için daha iyi olabilir. Mümkün oldukça yürüyüş yapmak sana iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte hayatının gidişatı hakkında daha yapıcı kararlar alabilirsin. Alışkanlıklarını düzene sokmak, birbirinize göre ayarlamak, beklediğiniz heyecanı yaşatacak.

Para

İşlerin hakkında daha çok kafa yormak senin için daha iyi olacak. Yeni iş fırsatlarıyla karşılaşmak için yeni insanlarla tanışmaya devam etmelisin. İstediğin gelişmeyi yakalamak mümkün olacak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (12 Ekim 2021 Salı)

Genel

Etrafındaki insanlar sana yük olmaya devam edebilir. Onlara bir süre daha dayanmak senin için iyi olacak. Seni yoran, meşgul eden insanların zamanı gelince gidecek olması ve bir daha görüşmeyecek olman keyfini yerine getirmeli.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yalnız başına takılmak senin için önemli olacak. Kafanı dinlemek ve kendi dertlerinden başka kimsenin sorunlarıyla ilgilenmemek isteyeceksin. Yeme düzenin korumaya devam etmelisin.

Aşk

Karşına çıkacak bir fırsat aşk konusundaki düşüncelerinin değişmesine sebep olabilir. Kendini yanındayken rahat hissettiğin insanla daha çok zaman geçirmek isteyeceksin. Gelecekte daha mutlu olmak için fırsatları değerlendirmelisin.

Para

İşlerindeki gelişmeler seni farklı yatırımlar yapmaya teşvik edebilir. Yeni işlere girişmek için en iyi zamanda olabilirsin. Adımlarını dikkatli atman, gelecekte daha iyi gelirlere ulaşmanı sağlayacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (12 Ekim 2021 Salı)

Genel

Bugün içinden çok fazla hareketli olmak gelmeyebilir. Kendi köşene çekilip düşüncelerinle baş başa kalmayı tercih edebilirsin. Kötü düşüncelerden uzak durduğun sürece bu durum senin için yararlı olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sessiz ve sakin bir şekilde odanda oturmak isteyebilirsin. Tek başına geçirdiğin zamanı keyifli hale getirmek için girişimlerin olabilir. Bitki çayı içerek kitap okumak senin için yeterli olacak.

Aşk

Sevdiğin insanın uzakta olması canını sıkmamalı. İletişimi korumak için mümkün olan her fırsatı kullanmak yararlı olacak. İletişimi koparmamanız ilişkinin geleceği için önemli olacak.

Para

Harcama konusunda daha dikkatli olmak gerekebilir. Dışarıda zaman geçirmek yerine evde kalmak senin için daha iyi olacak. Gereksiz harcamalardan uzak durmak günü rahat geçirmeni sağlayabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (12 Ekim 2021 Salı)

Genel

Hayatında yeni başlangıçlar yapmak için kararlar alabilirsin. Etrafındaki insanların sana bu konuda destek olması adım atmanı kolaylaştıracak. Yanında tecrübesini paylaşacak insanların olması kendini daha cesur hissetmeni sağlayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığın konusunda yeni tedbirler almak, alışkanlıklarını değiştirmek isteyebilirsin. Daha dikkatli davranmak senin için daha iyi olacak. Yağlı ve ağır yiyeceklerden uzak durmak yararına olacak.

Aşk

Aşk konusunda hareketli bir gün geçirebilirsin. Hoşlandığın insanın sana olumlu cevap vermesi gününü daha da keyifli hale getirebilir. Yeni şeylere başlamanın heyecanını kaybetmemek isteyeceksin.

Para

Yeni girişimler için kararlar almak isteyebilirsin. Yanındaki insanların vereceği cesaret sayesinde yeni adımlar atmak kolay olacak. Arkanda güvendiğin insanların olması işlerinin daha iyi olmasını sağlayacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (12 Ekim 2021 Salı)

Genel

Bugün zamanının çoğunu bir akraban ya da komşuna yardımcı olarak geçirebilirsin. Onların sorunlarını çözmelerine yardımcı olmak, işleri konusunda fikirler vermek senin için yorucu olabilir. Kendine zaman ayırmayı unutmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Başkalarına yardımcı olurken kendini ihmal etmemelisin. Fırsatın oldukça dinlenmeyi ihmal etmeyeceksin. Hastalık konusundaki tedbirlerini artırmak günü rahat geçirmene yardımcı olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte yeni aktiviteler planlamak isteyebilirsin. Ondan sana zaman ayırıp beraber karar vermek ilişkinizin ilerlemesine faydası olacak. Birlikte vakit geçirmek sana iyi gelecek.

Para

Kendini bir telaşın ve hareketliliğin içinde bulabilirsin. Sakin kalmak olayın kontrolünü daha çabuk kazanmanı sağlayacak. Dikkatini dağıtmadan işe yoğunlaşmak sorunları çözmende etkili olacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (12 Ekim 2021 Salı)

Genel

Ailen senden karşılayabileceğinden fazla şeyler bekleyebilir. Paniğe kapılmadan, sakin bir şekilde bununla ilgilenmen gerekecek. Sakin ve dikkatli davranmak sorunları çözmekte daha rahat olmana yardımcı olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini daha sessiz ve sakin ortamlarda bulabilirsin. Bu durumun tadını çıkarıp fırsatın varken dinlenmek isteyebilirsin. Yediklerine dikkat etmek, hafif yiyecekler tüketmek senin için iyi olacak.

Aşk

Aklındaki planları sevdiğin insanla paylaşmak için doğru zamanı bulacaksın. Ona hayallerinden bahsedip tepkisini görmek seni sevindirecek. Gelecek hakkında yeni ve güzel kararlar alabilirsiniz.

Para

İş konusunda yeni kararlar alırken daha dikkatli davranmakta fayda var. Hayata geçirmeyi düşündüklerin hakkında daha çok hazırlık yapmak senin için iyi olacak. Her şeye hazırlık olmak işlerini kolaylaştıracak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel