12 Ekim 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 12 Ekim 2019 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (12 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün günlük rutinine yeni bir şey daha katabilirsin. Severek yaptığın bir aktiviteyi günlük olarak gerçekleştirmeyi düşünebilir ve bunun için hazırlık yapabilirsin. Kendi hayatına bir renk katacağın gündesin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Farklı bir egzersiz türü sana daha iyi gelebilir bugün. Yeni bir aktivite, daha fazla hareket etmeni sağlayarak enerjini artırabilir. Bunu alışkanlık olarak edinmek sana çok daha iyi gelecek sağlık açısından.

Aşk

Sevdiğin kişiyle arandaki fikir ayrılıklarını sonlandırmak için iyi bir gün olabilir. Bugün birbirinizi daha iyi anlayabilir ve fikirlerinize daha fazla değer verebilirsiniz. Daha iyi anlaşacağınız bir gün olacak.

Para

Kimin sana destek olduğunu, kimin ise seni maddi konularda iteklediğini görmen gerekecek bugün. İyi niyet ve kötü sonuçlara karşı dikkatli olman gerekebilir. Gün sonunda kendi maddi durumuna göre hareket etmelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (12 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

Aşk ve ilişki konularına özen göstermen gereken bir gün olabilir. Bu konularda alacağın kararlar ve atacağın adımlar hayatındaki mutluluğun gidişatını etkileyebilir. Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir insana kapılarını açabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığını daha iyi bir hale getirmek için ihtiyacın olan şey biraz zaman olabilir. Hayatında bazı şeylere yer açmak ve daha dikkatli egzersizlere odaklanmak için biraz zaman gerekebilir. Yeni başladığın diyet programına uyum sağlamak için de bu zamanı kullanabilirsin.

Aşk

Romantik düşünceler, aşk ve ilişki konularındaki fikirler gününü meşgul edebilir. Bu konularda daha açık olacağın bir gün. Sevdiğin kişiyle daha keyifli bir gün geçirmen ve mutlu olman olası.

Para

Maddi konularda daha iyimser olmak isteyebilirsin. Yapmak istediğin harcamalar seni heyecanlandırabilir. Ancak dikkatli davranmalı ve geleceği düşünerek hareket etmelisin bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (12 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

Parasal konularda elde etmek istediğin gelişmelerin hayalini kurmak sana daha güzel yollar bulman için de ilham almanı sağlayabilir. Nasıl bir yol izleyeceğini görmek, nasıl adımlar atacağını kestirmek için dikkatli düşünmen gerekecek bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri ve açık hava yürüyüşleri sana daha iyi gelebilir bugün. Sağlığını ön plana alarak kararlar almak ve bunun için harekete geçmek enerjini yenilemen için güzel bir adım olabilir.

Aşk

Eğer hoşlandığın ancak açılamadığın birisi varsa bugün bu konuda daha paylaşımcı olabilirsin. Direkt olarak hoşlandığın kişiye hislerini açamasan da güvendiğin arkadaşlarına bu konuda daha fazla şey anlatabilirsin.

Para

Disiplin ve iyi kararlar almak seni güzel bir düzlüğe çıkarabilir. İstikrarlı hareketler ve paranın nasıl harcanacağına dair göstereceğin özen maddi konularda rahat etmeni sağlayacak bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (12 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün yeni başlangıçlar yapabilirsin İş ve kariyer konularında daha farklı düşünmen gerekebilir. Zor ve önem gerektiren konularda kararlar alman gerekebilir. Gün içerisinde zihnini çalıştırman ve dikkatli olman gereken bir gün olacak bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihninde biriken gerilimi boşaltmak ve duygusal olarak daha rahat hissetmek için açık hava yürüyüşleri ve derin nefes egzersizleri senin için faydalı olabilir. Günü sevdiğin insanlarla geçirerek de bu gerginliği atabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha fazla vakit geçirmek almak istediğin önemli kararlarda daha farklı düşünmene vesile olabilir. Daha yapıcı olmak ve daha dikkatli davranmak için bu desteğe ihtiyacın olabilir bugün.

Para

Yatırım konularına özen gösterebilirsin bugün. Harcamalardan çok birikimlere odaklanmak güzel sonuçlar elde etmene vesile olabilir. Birikim ve kazanç konuları ön plana çıkacak bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (12 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

İş ve kariyer konularında farklı düşünmene vesile olacak olaylarla karşılaşabilirsin. Bazı konularda değişime gitmeye daha yatkın olacaksın. Eğer bulunduğun ortamda mutlu değilsen bunu değiştirmek isteyebilirsin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Strese ve gerginliklere karşı dikkatli olman gerekecek. Kendini yoracak ve kaslarına ağır gelecek hareketlerden bu dönemde kaçınman gerekebilir. Büyük bir egzersiz programına girmeden önce esneme hareketlerine daha fazla özen göstermen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye zaman tanımak ve kendi hayatındaki mevzuları çözmesi için ona fırsat vermek aranızdaki muhabbete daha iyi gelebilir. Aşk ve ilişkiler konusunda aceleci davranmaman gereken bir gündesin.

Para

Bugün yapacağın masraflarda dikkatli olman gerekecek. Gereğinden daha fazla para harcamaya meyilli olabilirsin. Bunun önüne geçmek için kendine bir bütçe belirlemen gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (12 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün yeni insanlarla tanışabilir ve arkadaş çevreni genişletebilirsin. Farklı bakış açılarına sahip insanlarla daha fazla iletişim kurmak sana daha yapıcı bir enerji sağlayabilir. Bugün bazı konulardaki düşüncelerin değişebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Arkadaşlarınla keyifli vakitler geçirmek ve kahkaha atmak strese karşı önlem almanı sağlayabilir. Eğer son zamanlarda kendini sürekli gergin hissediyorsan bugün keyifli bir aktiviteye yer açman daha iyi olabilir.

Aşk

Eğer hayatında kimse yoksa bugün yeni bir insan ile yakınlaşabilirsin. Flörtleşmek ve güzel muhabbetlere girmek enerjini yenileyebilir. Aşka bakış açını değiştirecek, keyifli bir insan ile sohbet edebilirsin bugün.

Para

Bazı şeyleri görmezden gelmeye meyilli olabilirsin bugün. Maddi konulardaki sıkıntılar da buna dahil. "Her şey yoluna girecek" demek yerine nasıl yoluna gireceğini dikkatle kendine açıklaman gerekebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (12 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

Sahip olduklarına şükretmek, sevdiklerinle vakit geçirmek ve kendini yormamak enerjini yenilemeni sağlayabilir. Bugün hareketlerinde dikkatli olmalı ve sana ağır gelecek şeylerden uzak durmalısın. Kendi enerjini toplamak için kendine zaman ayırman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Günün yorgunluğunu üstünden atmak için iyice dinlenmek işe yarar. Ancak uzun süreli bir yorgunluk varsa o zaman daha düzenli bir hayat tarzına geçmen gerekebilir. Seni yoran ve sana iyi gelmeyen alışkanlıklardan uzak durman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin farklı konularla ilgilenmesi seni biraz kırabilir. Bütün ilgiyi üstünde isteyebilirsin. Ancak herkesin kendi hayatı olduğunu hatırlamalı ve sen de kendi hayatına odaklanmalısın bugün.

Para

Canını sıkan masraflara karşı dikkatli olman gerekecek. Maddi konularda kendini gereksiz yere zorlamamalısın. Eğer bir masraf yapılacaksa bunda canını çok fazla sıkmamayı öğrenmen gerekecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (12 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün hayatını değiştirmek ve daha keyifli şeylere odaklanmak için daha istekli olabilirsin. Bazı konularda çevrendekilere danışman iyi olabilir. Değişmesini istediğin konularda somut çözümler bulabileceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığını ön plana alarak kararlar vermek sana iyi gelecek. Daha sağlıklı tercihler yapmak, vücudunu dinlendirmek ve derin nefes egzersizleri, genel olarak kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir.

Aşk

Bugün aşk konularında dikkatle düşünmen gerekecek. Bazı konularda daha ince düşünmen ve ona göre davranman gerekebilir. Aşk konusunda nasıl bir yol izleyeceğine sen karar verecek ve hayatında nasıl gelişmeler yaşanacağına sen izin vereceksin.

Para

Parasal konularda daha güzel getiriler sağlamak için evden dışarı çıkman gerekecek bugün. Evde bir şeyler bekleyerek para kazanman mümkün olmayabilir. Bugün daha aktif olmalı ve insanlarla konuşmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (12 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün halletmen gereken bazı işlere vakit ayırabileceksin. Bir süredir aklını meşgul eden, halledilmesi gereken ancak ertelediğin konular varsa bugün bunları bir düzene koyabilir ve daha rahat edebilirsin. Sorumluluklarını halletmek sana daha iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Mutfağa daha fazla girmen gerekiyor olabilir. Bugün bunun için bir adım atabilirsin. Daha sağlıklı tarifler öğrenmek ve kendin için yemekler yapmak sana daha iyi gelecek. Bugün yediklerine dikkat etmelisin.

Aşk

Bugün kendini biraz karamsar hissedebilirsin aşk konularında. Ancak kendi enerjini yüksek tutmak bu konuda daha güzel gelişmeler görmeni sağlayabilir. İçine kapanmamalı ve kendini dış etkilere açmalısın.

Para

Bir işten ne kadar para kazanabileceğini tam olarak görmek için çevrendeki insanlara da dikkat etmen gerekebilir. İş ortamındaki insanlarla arandaki uyum bugün daha fazla gündeme gelebilir. Bugün bu konulara özen göstermen gerekecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (12 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün yeni bir insan ile tanışman olası. Bu kişinin arkadaşlığı sana güzel etkiler sağlayabilir. Eğer yalnızsan ve aşk konularında yenilik arıyorsan bu kişi sana bu ışığı yakabilir. Heyecanlı ve güzel bir gün geçirebilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığını daha iyi bir hale getirmek için hayatında neleri değiştirmen gerektiğini düşünebilirsin. Daha sağlıklı tercihler yapmak ve günlük rutinini ona göre ayarlamak kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayabilir.

Aşk

Yeni bir aşka açılman daha kolay olabilir bugün. Kendini karşındaki insana ifade etmen kolaylaşabilir. Aşk ve ilişkiler konusunda daha yapıcı ve paylaşımcı olacaksın. Bunun etkisini hayatında hissedebilirsin.

Para

Geleceğini düşünerek hareket etmen gereken bir gün olabilir. Birlikte çalıştığın kişilerin sana destek olduğunu mu yoksa tamamen seni sürüklediklerine mi karar verebilirsin. İleride kimle iş yapıp yapmak istemediğini düşünebilirsin bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (12 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

İçinde bulunduğun ortamı değiştirme fikri seni sarabilir. Yeni bir ortama girme, ev konularında farklılıklar düşünme seni biraz oyalayacak bugün. Eğer yeni bir eve çıkmak istiyorsan bugün daha fazla enerji verebilirsin bu konuya.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

İçinde bulunduğun ortamı farklılaştırmak, temizlik ve yenilik konuları zihnini boşaltmak için güzel bir etki sağlayabilir sana. Hem temizlik hem de organize olma konuları sağlığın için güzel etkiler sağlayacak.

Aşk

İçinde bulunduğun ilişkinin sana mutluluk sağlamadığını düşünebilir ve bu durumu değiştirmek isteyebilirsin. Seni üzen bir ilişkiyi bitirmek ve kendini korumaya almak için daha kararlı hissedebilirsin bugün.

Para

Bugün birlikte iş yaptığın insanlarla arandaki iletişime dikkat etmen gerekebilir. Kendini doğru ifade etmek ve karşındaki insanla aynı sayfada olmak sana daha güzel getiriler sağlayacak bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (12 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün senin için havada aşk kokusu var. Bu tür konulara daha fazla öncelik vermen olası. Gün içerisinde beklenmedik gelişmeler yaşayabilir ve sevdiğinle daha keyifli bir vakit geçirebilirsin. Bu tür etkilere kendini açman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yeşil sebzeler tüketmeye özen göstermen gereken bir gün olabilir. Sindirim sistemini yormamalı ve daha fazla taze sebze tüketmelisin. Yediklerine dikkat etmen enerji seviyeni de etkileyecek.

Aşk

Eğer hayatında kimse yoksa yeni birisi ile tanışabilirsin bugün. Aşk ve ilişkiler konusunda daha yapıcı düşüneceksin. Romantizm söz konusu olunca kendini daha iyi hissedebilir ve bu konulara daha rahat yönelebilirsin.

Para

Daha fazla para kazanabilmek için etrafında olan biteni iyi anlaman gerekebilir. Bazı konularda daha fazla araştırma yapman ve kendini geliştirmen gerekebilir. Öğrenme ve kendini yenileme konularına öncelik vermelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel