12 Aralık 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 12 Aralık 2022 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2022 Pazartesi)

Genel

Var olan arkadaşlıklarının üstüne düşmen gereken bir gün olabilir. Kalbi kırılan veya gücenen arkadaşların varsa onların gönlünü almaya çalışmalısın. Bu tür konularda egoyu arkadaşlıktan üstte tutmak seni yalnızlaştırabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bu hafta daha rahat bir enerjiye sahip olmak önceliğin haline gelebilir. Bunun için de biraz meditasyona zaman ayırmayı öğrenmen gerekecek. Kendine ayıracağın bir zaman, bir şeyleri daha rahat bir enerjiyle görmeni sağlayabilir.

Aşk

Aşk konularında kendi etkini gözden geçirmen gerekebilir. Bir şeyleri sürekli olarak karşı taraftan beklemek seni istediğin mutluluktan uzaklaştırabilir. Buna fırsat vermemek senin elinde olacak.

Para

İş konularında kendine yetebileceğin bir gün olacak. Eğer yetişmesi gereken bir proje varsa doğru kararlar alabileceksin. Burada önemli olan iş ortamında iletişim kurduğun insanlarla iletişimini de sağlam tutmak olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2022 Pazartesi)

Genel

Uzak ortamlara seyahatler planlanabilir, farklı ortamlara giriş için hazırlıklar yapılabilir bugün. Ve sen de buna oldukça heveslenebilirsin. Keyfini yerine getirecek planlamalar yapmak için çok iyi bir gün olacak. Bunun tadını çıkarmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Keyfini artıracağın bir hafta geçirmek niyetiyle güne başlamak iyi olabilir. Bu haftanın iyi geçeceğini bilerek yataktan kalkman gerek o yüzden. Zihnen ve bedenen daha iyi şeylere hazırlanabilirsin. Biraz müzik de sana iyi gelebilir hatta.

Aşk

Arkadaşlarının aşk hayatında olanlara çok fazla dahil olmaman gerekebilir. Her ne kadar sevdiğin insanların aşkta mutlu olmasını istesen de bir yere kadar... Bazı noktalarda bir şeylere müdahale etmemen gerekebilir.

Para

İş ile alakalı bazı seyahatler planlaman gerekebilir. Bu konuda kendini güzel hedeflere açman iyi olacak. Eğer bir işin yoksa uzaktan bir yerden sana bir teklif gelebilir. İş konularında daha fazla hareket yaşanabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2022 Pazartesi)

Genel

Olumsuz düşüncelerden uzak durmak için uğraşman gerekecek bu hafta. Olumsuz olan ne varsa araya mesafe koymalısın o yüzden. Olaylar, insanlar, seni karamsar olmaya zorlayan her şeyi görmezden gelmen gerekebilir. Sınırları sağlam çizmelisin.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İşlerine daha iyi odaklanmak için meditasyonu tercih edebilirsin bugün. Bu durum daha zinde bir kafa yapısına ulaşmanı sağlayabilir. Egzersiz konusunda da daha kararlı olman gerekecek. Fırsatın varsa bir yürüyüş yapabilirsin.

Aşk

İstediğin ilişkiye kavuşmak için kendini değiştirmekten vazgeçmen gerekecek. İnsanların ne isteyeceği ya da beğeneceğini düşünmek yerine sahip olduğun değerlere ve kişiliğine özen göstermen gerekecek.

Para

İşlerin yolunda gitmesi seni şaşırtmamalı veya hemen bunun altında bir terslik aramamalısın. Doğal işleyiş sayesinde işlerinin başarılı olması mümkün olabilir, bu gayet normal. Karşılığında beklediğin paraları kazanmak hayal olmayacak. Hemen bir terslik beklememek önemli olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2022 Pazartesi)

Genel

Haftaya başlarken biraz duygusal olarak hassas olabilirsin. Etrafındaki gelişmeler seni her zamankinden fazla etkileyebilir hatta. O yüzden de mantıklı davranmak senin için daha iyi olacak. Olaylara duygusal tepkiler vermekten kaçınmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stresin seni daha haftanın ilk gününden yormasına izin vermemek sana bağlı olacak. Bunun için günlük rutinine dikkat etmek ve neler tükettiğine özen göstermek iyi olabilir. İzlediğin şeylerin kalitesinden, yediğin yemeklerin içeriğine kadar, her şeye dikkat etmelisin.

Aşk

Aşk konusunda yeni insanlarla tanışmak için daha girişken olman gerekebilir. Flörte açık olmalısın. Yapmacık ve zorlama yöntemlerden uzak durmak bu süreçte kimlerle nasıl iletişimler kuracağını da etkileyebilir.

Para

Bugün biraz daha para konusunda daha dikkatli olman gerekecek. Yapmak istediklerin için yeterli miktarda para sahibi olmak sana istediğin özgürlüğü verebilir ama bu konuda kendini çok da açmaman gerek. Bugün, hayattaki hedeflerin daha rahat ulaşmak için paranı dikkatli harcamalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2022 Pazartesi)

Genel

İnsanlarla konuşurken onların görüşlerini, fikirlerini öğrenmek için daha istekli olabilirsin, özellikle de bu hafta. Onların önerilerini dinlemek kendini geliştirmek için önemli olacak çünkü. Hayallerinin gerçekleşmesini istiyorsan bu konuda destek görmen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Haftaya başlarken kendini daha zinde hissetmek için daha çok uğraşman gerekebilir. Tembellikten kaçmak senin için iyi olacak o yüzden. Güne erken başlamak ve işleri erkenden yoluna koymak enerjini daha iyi kontrol etmeni sağlayabilir.

Aşk

Mevcut ilişkinin gidişatı seni endişelendirebilir biraz. Hatta biraz olayların çok hızlı gittiğini düşünebilirsin. O yüzden biraz yavaşlamak daha iyi olacak. Anın tadını çıkarıp işlerin ilerleyişini doğal akışa bırakmak her ikinize de iyi gelebilir.

Para

Maddi durumunun sağlam olması başka konulara odaklanmana yardımcı olabilir. Parasal getiriden çok insanlarla iletişimine odaklanabilirsin o yüzden. Bu konuda daha özenli hareket etmen ileriye yatırım olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2022 Pazartesi)

Genel

İnsanlara karşı daha fazla empati yapman gerekebilir bugün. Onların düşüncelerini, duygularını anlamaya çalışmak senin için önemli olabilir. Bu çaban, kurmak isteyeceğin düzenin temelini oluşturmaya da oldukça yardımcı olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlık için attığın adımların bir anda değişiklik yaratmasını beklememen en iyisi. Böyle şeyler bir rutin ve düzen ister. Bu sürecin doğru şekilde ilerlemesi istediğin sonuçları zamanla verecek. İstikrar ve öz disiplin bu konudaki destekçin olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte yeni etkinlikler planlamaya heveslenebilirsin. Onunla beraber olası tercihleri değerlendirirken aceleci olmamak iyi olabilir ama. İkinizin de programına uygun olan bir etkinlik bulmak zor olsa da buna zaman ayırdıkça bir şeyleri yoluna koyabileceksiniz.

Para

Eline geçecek bir miktar para sayesinde ilerisi ile alakalı daha kesin hayaller kurman mümkün olabilir. Gelirini artırmak için yeni iş imkanları hakkında daha yaratıcı düşünmeye başlayabilirsin hatta. Gelen parayı iş konusunda yatırım aracı olarak kullanabilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2022 Pazartesi)

Genel

Bugün işler tam olarak istediğin gibi gitmeyebilir. Gerçekleşen olaylar, memnun olmayacağın sonuçlar doğurabilir hatta. Ancak ne olursa olsun detaylarda kaybolmaktan vazgeçmelisin. Gelişmelerin genel gidişatına bakmak senin için yararlı olacak şeyi fark etmeni kolaylaştırabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Canlı ve hareketli kalmaya özen göstermelisin. Enerjini yüksek tutmak senin için önemli olabilir bugün. Yenilenmeni kolaylaştıracak egzersiz programlarını tercih etmekte yarar var o yüzden. Haftaya hareketli başlaman en iyisi.

Aşk

Kendine olan güveninin yerine gelmesi aşk konusunda tekrar ortamlarda görünmeni sağlayabilir. İstediğin ilişkiyi bulmak adına yeni ortamlara girmekten çekinmeyeceksin o yüzden. Kendine güvendikçe ilgileri de üstünde toplaman olası.

Para

İşlerin istediğin gibi düzene girmesi biraz zaman alabilir belki. Ancak yine de bir şeyleri düzeltebileceksin. İş konusunda ilk karşına çıkan sıkıntıda kendini kapatmamayı öğrenmen gerekecek. Gün içerisinde bir şeyleri nasıl değiştirebileceğini görebilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2022 Pazartesi)

Genel

Hayallerin seni zirveye çıkarabilir bugün. O yüzden biraz gerçeklikten uzak bir gün geçirebilirsin. Kendi kafanda hayallerinle baş başa kalmak sana iyi bile gelebilir. Bu tür konularda kendine iyi davranman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersizi aksatmaman gerekecek bugün. Hareket etmek sana iyi bir beden sağlığı katabilir çünkü. Burada önemli olan rutinine sadık kalmak olacak. Eğer başladığın bir program varsa bugün bunun üstünde durmalısın.

Aşk

Aşkta ayaklarını yerden kesen bir durum ile karşılaşman olası bugün. Kalbini çok hızlı attıracak bir iletişim kurulabilir. Alacağın mesajlar veya seninle ilgilendiğini belli eden kişiler, bir şeylere daha pozitif bakmanı sağlayacak.

Para

Projeler konusunda kendi emeklerine ve fikirlerine güvenebilirsin. Eğer yaratıcılık gerektiren bir işin varsa bugün çok daha kolay bir gün geçebilir. İsteklerine odaklanabileceğin ve kafandakileri gerçeğe dökebileceğin bir gün olacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2022 Pazartesi)

Genel

Hayallerine daha düşkün olabilirsin bugün. Düşüncelerini oluştururken kendi hedef ve hayallerine öncelik verebilirsin. Ve çevrendeki insanlar da bu durumu eleştirmeyi kendilerine hak görebilirler. O yüzden kavga etmemeye dikkat etmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Bazen insanlarla neler paylaştığımız, o kişilerden bize aksettirilen stresi de doğal olarak hayatımıza çekebilir. O yüzden insanlarla neler paylaştığına dikkat etmen gerekecek. Başkasının negatif enerjisini sana sıçratmaması için mesafeli olman iyi olabilir.

Aşk

Aşkta ileri odaklı kararlar almayı hedefleyebilirsin. Sevdiğin birisi varsa eğer onunla gidilecek bir tatil veya birlikte atılacak önemli bir adım seni mutlu edebilir. Bu konulara zaman ayırmak kalbini ısıtacak.

Para

İş ve para konularında kendi bildiğine ve kendi hedefine odaklanmalısın. Başkalarının bu konuda sana üstünlük taslamasına izin vermemen gerekecek. Kendi kararlarının arkasında durmalı ve bildiğinin peşine düşmelisin. Bu konuda dik durman gerekecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2022 Pazartesi)

Genel

Eğer bir çözüm üretemiyorsan, o sorun hakkında şikayet etmemen gerekecek. Eğer bir şeylerden şikayet ediyorsan onlara çözümlerle gitmen gerek. Aksi takdirde boş boş söylenen insanlardan hiçbir farkın kalmaz bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Etrafındaki negatif enerjinin sana yansımasına izin vermemelisin. Çevrendekilerin stresini sana yüklememesi için kendi başınsa sakin ortamlarda bulunman iyi olabilir. Kendi sağlığın için biraz mesafelere dikkat etmen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişinin sana iyi davranmadığını düşünebilirsin. Daha fazla ilgi isteyebilirsin. Ondan daha çok şey bekleyebilirsin. Ancak biraz iğneyi kendine de batırman gerekecek. Bu ilişkide kendi yerini sorgulaman gerekebilir.

Para

İş ortamında gergin durumlar olabilir. Ancak bunun önünü almak sana düşebilir. Eğer bir sıkıntı varsa buna çözüm üretmek seni daha değerli bir hale getirebilir. Bu konularda bir adım önden gitmelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2022 Pazartesi)

Genel

Çevrendeki insanların kaba davrandığını düşünebilirsin. Ama bunda bir art niyet olmayabilir. O yüzden çevrendekilere odaklanırken hep bir hesap peşinde olduklarını düşünmemen gerekecek. Anlayışla karşı tarafa yaklaşmak sana düşebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Güne erken başlamak ve işlerini erkenden toparlamak enerjin açısından daha iyi olabilir. Gün içerisinde enerjinin giderek azalması olası. O yüzden önemli meseleleri günün erken saatlerine çekmelisin.

Aşk

Hislerini kendini ifade edebileceğin bir gün olabilir bugün. Karşı tarafa bir adım atmasan da kendi içinde neler olduğunu daha net görebilirsin. Aşka dair hislerini tartman gerekecek bugün.

Para

İş ortamlarında insanların davranışları canını sıkmamalı. Bir şeyleri kişisel algılamamalısın. Olaylara profesyonelce yaklaşmak için bir fırsatın olabilir. Kendini negatiflikten sıyırman gerekecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2022 Pazartesi)

Genel

Bugün sırtından büyük bir yük kalkmış gibi hissederek yeni haftaya başlaman olası. Özellikle de iş ile alakalı olarak aklında bir soru varsa bunu çözebilirsin. İçini rahatlatan durumlarla karşılaşmak seni hayata karşı daha hevesli bir hale getirebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini daha iyi hissedeceğin bir gün olabilir. Haftaya sakin başlamak sana iyi gelebilir. Kendini fazla zorlamadığın rahat bir gün zihnen kendini çok daha iyi hissetmeni de sağlayabilir.

Aşk

Hoşlandığın ama bir türlü açılamadığın birisi varsa ona bir mesaj atman gerekebilir. İnternetten de olsa bir iletişim başlatman gerekecek. Bu konularda kendini geri çekmemeyi öğrenmen gerek.

Para

İş konularında yeni gelişmeler seni bekliyor! Bütün bir hafta, bir süredir emek verdiğin konularda güzel sonuçlar elde edebilirsin. Ektiklerini biçmeye başlayabilirsin. Bir şeyler senin için çok daha olumlu sonuçlanabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel