12 Aralık 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 12 Aralık 2020 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün kendine zaman ve alan yaratmak her zamankinden önemli olabilir. Çevrendeki insanlarla arana bir mesafe koymak sana daha iyi gelecek. Sağlıklı iletişimler için sınırlar çekmen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Sakin bir gün planlamak, kendince bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. Başkalarına bağımlı olmadan günü kendince planlamak enerjini daha da artırabilir. Bugün kendine odaklanmalısın.

Aşk

Aşkta güzel gelişmeler görmek için bir şeyleri oluruna bırakmayı öğrenmen gerekebilir. Israr ve inat seni ileriye götürmeyebilir. Biraz sakin olmak sana daha iyi gelecek.

Para

Maddi açıdan kendi isteklerine ve kendi parana odaklanmalısın. Başkasına bağımlı olmadan veya başkasına para dökmeden kendi isteğince harcama yapman gerekecek. Bu konulara özen gösterebilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün kulağına gelecek bilgilerden emin olmak için onları iki kere teyit etmen gerekebilir. Zira etrafta çok fazla dedikodu yapanlar olabilir. Doğruyu ve gerçeği senden saklamaya çalışanlara karşı dikkatli olmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Strese karşı önlem alman gerekebilir. Zira stres vücudunda fiziksel etkiler bırakmaya başlayabilir. Kasılmalar, kramplar, ağrılar… Bütün bunların önüne geçmek için stres kaynaklarından uzak durman gerekecek.

Aşk

Aşkta seni yoran şeyleri sonlandırmak için iyi bir gün olabilir. Bir şeyleri yoluna koymak zorlaştıysa eğer "bu kadar zor olmamalı" diye düşünmeye başlayabilirsin. Kendi kalbini yormamayı öğrenebilirsin bugün.

Para

Maddi konularda ortak kararlar alınmasından önce her şeyden emin olman gerekecek. İçinde bulunduğun durumun gerçekliğini anlamak için insanlarla iletişimini kuvvetlendirmen gerekebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün hayatını kolaylaştıracak şeylere vakit ayırabilirsin. Özellikle ev eşyaları kullanmada… Daha rahat iş yapmanı sağlayacak, işlerini kolayca halletmene vesile olacak eşyalara yatırım yapabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hijyene özen göstermek için iyi bir gün. Yaşadığın alanı temizlemek isteyebilirsin. Daha temiz ve rahat bir ortam oluşturmak hem zihinsel olarak hem fiziksel olarak sana daha iyi gelecek.

Aşk

Aşk konularında kafanı dinlemek isteyebilirsin. Büyük beklentilere girmeden sakin bir gün geçirmek sana daha iyi gelecek. İletişim konularında ısrarcı olmayabilirsin bugün.

Para

Maddi açıdan kesenin ağzını açman gereken bir gün olabilir. Ama bu keseyi kendi ihtiyaçların için açacaksın. Sana yarayacak şeyler için geleceğe yatırım yapmak seni yormayacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Yeni şeylere odaklanmak senin ruhunda var. Ve bugün bunlar için daha güzel bir fırsat da bulabileceksin. Fikirler geliştirmek, yeni konulardan ilham almak sana iyi gelecek. Zihnini güzel konulara açabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek gün içerisinde enerjini yenilemene vesile olacak. Daha sağlıklı bir beden için su tüketimini artırman gerekecek. Bolca su içmek vücudundaki toksinleri daha rahat atmana vesile olabilir.

Aşk

Aşkta isteklerine odaklanmak için iyi bir gün. Sevdiğin kişiyle arandaki iletişim daha iyi bir biçimde artabilir. Aranızda daha keyifli konuşmalar yaşanabilir. Bu güzel enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Para

Maddi konularda yeni gelişmeler yaşanması olası. Karşına çıkacak bu yeni durumları değerlendirmek için güzel fırsatların olacak. Yeni bir iş konusu gündeme gelebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün kendini biraz daha iyi hissetmeye başlayabilirsin. Kafanı kurcalayan meselelerde çözüme kavuşman olası. Kendini daha iyi ifade edebilirsin. Karşına çıkan fırsatları değerlendirirken daha cevval olacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Virüse karşı önlem alman gereken bir gün. Hijyeni artırman gerekebilir. Özellikle de eve yeni giren yiyecek ve içeceklere karşı. Dikkatli ve temiz olmak virüse karşı daha dik durmanı sağlayacak.

Aşk

Aşkta içine sinmeyenleri dile getirebileceksin. Ama nazik olmalı bırakmamalısın. Kibar olmak ve kendini daha net ifade etmek ilişkinde çok daha keyifli gelişmeler meydana getirebilir.

Para

Maddi açıdan içine sinmeyenleri dile getirmede kimse seni engelleyemeyecek. Ama bu sıkıntılara çözüm üreterek yaklaşmalısın. Aksi takdirde sadece söylenen ama bir şey yapmayan insan olarak anılabilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün kendini ödüllendirme günü. Kendine zaman ayırabilir, bakımlar yapabilir, istediğin şeyleri yiyebilirsin. Seni mutlu edecek şeylere zaman ayırmak enerjini bambaşka yerlere götürebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kişisel bakım için kendine zaman ayırmak sana daha iyi gelecek. Sıcak ve güzel bir banyo, ardından gelecek bakımlar aynada gördüğün kişiyle barıştıracak seni. Kendine zaman ayırabilirsin.

Aşk

Aşkta büyük gelişmeler olmasa da sakin olmak sana iyi gelecek. Hayatında kimse yoksa eğer, birisinin girmesinden önce kendi hislerinle barışabilirsin. Bugün kendince düşünebileceksin.

Para

Maddi açıdan kendi isteklerine odaklanabilirsin. Almak istediğin şeyler için bir bütçe ayarlayabilirsin. Güzel şeylere odaklanmak için fırsat bulabilirsin maddi olarak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün kafana göre bir gün geçirmek, keyif aldığın şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Başka şeylerle vakit geçirmek yerine kendi isteklerine odaklanabilirsin. Bugün kendine bu zamanı tanımalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sıcak bir kahve, sakin bir ortam bütün enerjini değiştirebilir. Veya günü sıcak yatağında geçirmek. Kendine biraz zaman vermen ve dinlenmen sana daha iyi gelecek.

Aşk

Aşkta beklentilerle hareket etmek değil de önündekilerle hareket etmek daha iyi gelebilir sana. Sakin bir gün geçirmek ve kafanı toparlamak, ilişkini zorlamamak daha iyi bir seçenek olacak.

Para

Maddi açıdan büyük kararlar almayı yarına erteleyebilirsin bugün. Fazla para harcamamak, kendince bir gün geçirmek sana daha iyi gelecek. Gereğinden fazla kendini yormamalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün hayal kurmaya daha yatkın olabilirsin. Fikirlerin değişebilir. Ama etrafındaki insanlar seni bu konularda bilip bilmeden yargılamak isteyebilir. Kimseye kulak asmadan kendi fikirlerini oluşturmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginliklerden uzak bir gün geçirmek enerjini toplamana vesile olabilir. Daha sakin bir gün için kendine ortam hazırlayabilirsin. Keyifli ve eğlenceli aktivitelere vakit ayırabileceksin bugün.

Aşk

Kendini sevmek, kendine saygı duymak diğer insanların peşine düşmekten daha önemli olabilir. Başkasından değer görmek için önce kendine o değeri vermen gerekecek. Bugün kendi hislerine odaklanabilirsin.

Para

Maddi konularda sana her "olmaz" dediğinde oldurmak istiyorsun. Ama bu gaza gelmemelisin. Negatif insanların isteklerini yaptırmak için seni kullanmalarına fırsat vermemen gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bilmediğin veya anlamadığın konular hakkında yüksekten konuşmamalısın. İnsanları yargılamamalı ve içinde bulunmadığın konuları hafife almamalısın. Bugünkü sözlerin ileride seni sıkabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermen gereken bir gün olacak bugün. Yağlı ve tuzlu gıdalar yerine daha sağlıklı tercihlerde bulunmalısın. Bünyeni yoracak besinlerden uzak durman gerekecek.

Aşk

Yeni bir insandan hoşlanman mümkün. Ama bu kişiyi etkilemek için olmadığın birisi gibi davranmamalısın. Biraz sakin olmak ve karşıdaki insanı oluruna bırakarak tanımak, onun da seni bu şekilde tanıması daha önemli olabilir.

Para

Maddi açıdan emek verdiğin konulara odaklanman gerekecek. Bilmediğin işlerden para kazanmaya çalışmak yerine bildiğin, emek verdiğin konulara odaklanmak daha iyi olabilir. Kendine yeni şeyler öğretmeden o yeni şeylere atlamaman gerekecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün etrafındaki insanların sert tavrı seni biraz gerebilir. Herkes kendi isteğini oldurmak için seni zorlamak isteyebilir. Mümkün oldukça az insan ile iletişim kurmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Virüse karşı en dikkatli önlem sosyal mesafe. Bugün insanlarla arana mesafe koymak sadece kafanı toplamana değil aynı zamanda virüsle de arana mesafe koyacak. Buna dikkat etmelisin.

Aşk

Aşk konularında içine sinmeyen durumları gözden geçirmek için iyi bir gün olabilir. Yaşananları kendi içinde değerlendirebilir bir duygu muhasebesi yapabilirsin. Kafanı toparlamak yeni şeyler fark etmene vesile olacak.

Para

Parasal açıdan bağımsız davranmalısın. Başkasının parasına odaklanmamalısın. Başkasının da senin parana odaklanmasına izin vermemelisin. Maddi konularda sınırlar çizmen gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün üstünden büyük bir yük kalkmış gibi hissedebilirsin. Bitmesi gereken işleri sonlandırmak, içini rahat ettirecek şeyler yaşamak seni mutlu edecek. Güzel haberler alabileceksin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sakin bir gün geçirip kafanı toparlamak sende daha iyi bir enerji yaratabilir. Kendini daha iyi hissetmek için biraz dinlenmeye ihtiyacın olacak. Bugün sakin bir gün geçirmelisin.

Aşk

Aşkta bugüne kadar seni üzen konulara dikkatli bir biçimde bakman olası. Bu durum nostaljiden çok "bana nasıl hata yapılmış" diye bir analiz durumu olacak. Yaşadıklarını daha farklı bir gözle görebilirsin.

Para

Maddi açıdan bir süredir devam eden bir sıkıntı bugün sonlanabilir. Özellikle iş ile alakalı konularda daha şanslı olabilirsin. Kulağına yeni bir iş fırsatı çalınabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün işlerin daha rahat yoluna girebilir. Biraz daha rahat hareket edebilirsin. Gün içerisinde odaklanman gereken konular sana korku ve kaygı değil de rahatlık sunabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığını daha iyi bir noktaya getirmek için kendine dikkat etmen gerekecek bugün. Genel olarak bünyeni kontrol edebilir, nerede sıkıntı yaşadığını kendine gösterebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle çözülmeyen meselelerin çözülmesi seni daha mutlu edebilir. Kafanın rahat oluşu aranızdaki ilişkiye yansıyacak. Bugün iletişim kanallarını açık tutmalısın.

Para

Maddi konulara kafan rahat gireceksin. Daha rahat hareket etmek harcamalarına yansıyabilir. Gereksiz masraflardan kaçınmak için bir bütçe belirlemen gerekebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel