12 Aralık 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 12 Aralık 2019 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2019 Perşembe)

Genel

İletişim konularına özen göstermek ve bazı şeyleri yoluna koymak senin için yorucu olabilir. Ancak kendi isteklerini dile getirmek ve bazı konularda daha sağlam adımlar atmak için bu zorluğu göze almalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yoga ve meditasyon, vücudunun ihtiyacı olan etkiyi sağlayabilir. Esneme hareketler vücudundaki stresin etkisini atarken meditasyon da zihnini boşaltmana yarayacak. Bugün bu dengeyi kurmalısın.

Aşk

Sevdiğin insanlara aşk konusunda desteğin olabilir bugün. Bir arkadaşına aşk konusunda daha yapıcı akıllar verebilirsin. Karşındaki insana destek olmak, senin aşka bakış açını da değiştirecek.

Para

Etrafındaki insanlar, bazı konularda senden daha fazla bilgili olabilir. Maddi konularda ve iş ile alakalı mevzularda çevrene daha fazla güvenmen gerekebilir. İş bölümü ve planlama, gereksiz masrafların önüne geçebilir bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2019 Perşembe)

Genel

Bugün insanlarla arandaki iletişimde yapıcı olman gerek. Bazı konularda kendi fikirlerini ön plana çıkarmaya çalışabilirsin. Ancak empati yapmak ve karşındaki insana saygı duymak da en az kendi fikirlerini savunmak kadar önemli olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Rutin ve öz disiplin senin için önemli olabilir. Sağlığını kuvvetlendirmek için daha dikkatli olmalı ve hareketlerinde tutarlı olmalısın. Eğer bir egzersiz programına başladıysan bunu devam ettirmek görevin olmalı.

Aşk

İçinde bulunduğun ilişkide gidişatını değiştirmen gerekebilir. Seni mutlu etmeyen konuları gündeme getirmek ve bu konularda daha yapıcı olmak sana daha iyi gelecek. Aşk konusunda sadece mutlu olmak için susmamalısın.

Para

İş ağı kurmak bugün senin için daha önemli olabilir. Daha fazla para kazanmak veya iş değişimi yapmak için eskiden beri tanıdığın insanlarla iletişime ihtiyacın olabilir. Bugün bu konularda dikkatli davranmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2019 Perşembe)

Genel

Karşındaki insanı anlamak, her şeyden önemli olabilir bugün. Muhatap olduğun kişilerin amaçlarını ve ruh hallerini görmek, onlarla ilgili daha mantıklı adımlar atmanı kolaylaştırabilir. Bugün karşındaki insana empati yapmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Daha önceden denemediğin egzersizler sana daha fazla etki sağlayabilir. Bugün vücudunun kapasitesini görmek için farklı egzersizlere odaklanmalısın. Daha fazla hareket sana iyi gelecek.

Aşk

Bugün sosyal konulara daha fazla özen gösterebilirsin. Aşk konularında kendini yeni etkilere açmak daha kolay olabilir. Ancak kendi hislerini tam olarak anlamadan net bir adım atmak için kendini zorunlu hissetmemelisin.

Para

Maddi konularda ileriye adım atmak daha iyi olabilir. Sabit kalmamalı ve gelişime açık olmalısın. Değişim her ne kadar tedirgin edici olsa da eline daha fazla para geçmesi için neler yapman gerek, bakmalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2019 Perşembe)

Genel

Enerjin yüksek, keyfin yerinde olacak. Bu güzel keyfi sadece paraya odaklanarak harcamamalısın. Daha güzel konulara odaklanmak ve sosyal konularda adımlar atmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İç sesini daha rahat duyabilmek için duygusal yüklerinden kurtulman gerekiyor olabilir. Algılarını geliştirmek ve daha rahat hareket edebilmek için meditasyon ve yoga gibi şeylere daha fazla vakit ayırman gerekebilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile bazı önemli konularda kararlar almak sana daha iyi gelebilir. Aranızdaki ilişkiyi kuvvetlendirmek için daha fazla ortak kararlar almanız gerekecek. Aşk konusunda fikir birliği sağlamalısın.

Para

Parasal konularda mutlu olmak için kendini fazla zorlamamalısın bugün. Sadece para kazanmaya odaklanırsan etrafındaki insanları yorabilirsin. Kendi içini sıkmamak ve daha yapıcı olmak için kazançlardan başka şeylere odaklanmalısın bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2019 Perşembe)

Genel

Bugün kendini çok daha iyi hissedeceksin. Geçmişten gelen negatif yükleri üstünden atabilecek ve daha pozitif olana odaklanabileceksin. Hayatında yolunda gitmeyen konularda daha fazla söz sahibi olacaksın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Dengeli beslenmek ve karbonhidratları abartmamak önemli olabilir. Hem kilo kontrolü için hem de daha sağlıklı beslenmek için unlu mamullerden biraz uzak durmalısın bugün. Enerjini yediklerini yakmak için harcamak yerine daha keyifli şeylere harcayabilirsin böylece.

Aşk

Farklı bir insanın dikkatini çekebilirsin bugün. Karşındaki insanın sana olumlu yaklaşması seni biraz daha mutlu edebilir. Ancak kendi hislerini görüp tanımak için biraz vakte ihtiyacın olacak.

Para

İçine sinmeyen harcamalara çok dikkat etmen gerekecek. Parasal konularda içine sinmeyen her şeyi baştan düşünmen gerekebilir. Bugün algıların açık olacak. Bu algıları sorunları bulmak için kullanabilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2019 Perşembe)

Genel

Geleceği düşünerek hareket etmeyi seviyorsun. Ancak etrafındaki bazı insanlar senin bakış açına yetişemeyebiliyor. Sen bazı şeyleri erkenden görüp çözmeye çalıştıkça, sana ayak direyenler çoğalabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Taze sebze ve meyve tüketmek vücudunun ihtiyacı olan bir durum olabilir. Bugün yediklerine her zamankinden daha fazla özen göstermelisin. Beslenme programı oluşturmak ve vücudunun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmak sağlığına iyi gelecek.

Aşk

Aşk konusunda değişime hazır olman gerekecek. Beklenmedik gelişmeler ve sürprizler daha önemli olabilir. Aşkta mutlu olmak için biraz daha açık fikirli olman gerekecek.

Para

Parasal konularda denge önemli olabilir bugün. Kendini fazla zorlamadan suları test etmelisin. Yeni maddi kazanç kapıları aramak için sakin davranman gerekebilir. Bugün farklı şeyler bulabilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2019 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanların bazı şeyleri senden daha iyi bildiğini düşünerek kendini eziyor olabilirsin. Kendi bildiklerine ve kendi deneyimlerine güvenmek, bugün sana daha fazla katkı sağlayabilir. Bugün kendini övmelisin!

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Rüyalarına dikkat etmen gerekebilir. Bilinç altına attığın bazı konuların sana stres ve gerginlik olarak dönmemesi için rüyalarında neler gördüğüne dikkat etmen gerekecek. Bugün bu konularda daha dikkatli davranabilirsin.

Aşk

Sakin kalmak ve sevdiğin kişi ile arandaki muhabbetin daha yapıcı olmasını sağlamak aranızdaki duyguları artırabilir. Bazı can sıkıcı olaylara nasıl yaklaşacağınız birbirinize olan hislerinizi etkileyecek bugün.

Para

Maddi konularda büyük adımlar atmadan önce kafanı boşaltman gerekebilir. Parasal olarak büyük gelişmelere kendini hazırlamak için huzurlu ve sakin olman gerekecek. Bugün ailene vakit ayırmak daha iyi olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2019 Perşembe)

Genel

Yeni şeyler öğrenmek, rutinleri değiştirmek ve farklılıklara odaklanmak bugün seni heveslendirebilir. Özellikle teknoloji ile alakalı konularda daha fazla adımlar atabilirsin. Bugün yeni konulara vakit ayırabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz konularında yeni şeyler denemek sana daha fazla katkı sağlayabilir. Sağlığın için, her zamankinden farklı olana odaklanmalısın. Rutinini değiştirmek, enerjini artıracak!

Aşk

Hoşlandığın kişiye hislerini açmak sana daha iyi gelebilir. Duygularını içine atmamak ve doğru zamanı kollamak, aşk konusunda daha keyifli vakitleri kapına getirecek. Bugün, mutlu olmak için konuşmalısın.

Para

Değişime kendini açman gerekecek. Bir şeyler ters gidecek korkusu ile maddi konularda çekimser kalmamalısın. Kendini daha sağlam ifade etmek için biraz esnek olman gerekebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2019 Perşembe)

Genel

Bazı cevapları içinde bulman gerekecek. Etrafında olan bitenle uğraşırken sorunların sebebini dışarıda aramak yerine kendi yaptığın hatalara odaklanmak için iyi bir gün olabilir. Bugün bir durup düşünme zamanı. Kendine yeni bir yol çizebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Daha fazlasını yapabileceğini düşünmek, farkında olmadan seni çok fazla yorabilir. Vücudunun sınırlarını bilmeli ve kendini fazla yormamalısın. Bugün egzersiz programına da beslenme programına da dikkat etmen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişim birçok şeyi derinden etkileyecek. Karşındaki insana karşı ne kadar açık ve net olursan o kadar keyifli bir gün geçireceksin. Bazı şeyleri içinde tutmak zorlayıcı olabilir.

Para

Parasal konuları herkesle konuşmak olmaz. Ama bazen güvendiğin bir insandan destek alman gerekebilir. Bugün maddi konularda içini sıkan mevzuları, güvendiğin bir insana açman gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2019 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanları etkileyebilecek bir gündesin. Özellikle uğraştığın projelerde daha dikkatli olabileceksin. Etrafındaki kişiler, senin bu dikkatine hayran kalabilir. Daha güzel adımlar atmak için kendini gazlayabilirsin.

Aşk

2/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek sağlıklı bir hayat tarzı için güzel bir başlangıç olabilir. Kendin için mutfağa girmek ve vücudunun ihtiyacı olan besinleri tüketmek sana iyi gelecek. Bugün kendin için yemek yapmalısın.

Aşk

Aşk konusunda atacağın adımlar biraz yıkıcı olabilir bugün. İçinde tuttuğun bazı konuları gündeme getirmek biraz yorucu olabilir. Her ne olursa olsun yapıcı kalmalı ve kendini bu kadar üzmemelisin.

Para

Etrafındaki insanların parasal anlamda yaptığı hataları daha net görebilirsin. Ancak etrafındaki bu kişiler senden destek istemedikçe fazla burnunu sokmamalısın olaylara. Bazı fikirlerini kendine saklaman daha doğru olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2019 Perşembe)

Genel

İç huzuruna odaklanmak için iyi bir gündesin. Kafanı toparlayabileceğin ve rahat davranacağın bir gün olacak. Bazı şeyleri kendi içinde halletmen gerekiyorsa, o gün bugün olabilir. Bu enerjiyi dikkatli kullanmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri ve yoga gibi egzersizler sana daha iyi gelebilir. Egzersiz denince kendini sonuna kadar yorduğun ve hareket ettiğin bir vakit aklına gelmemeli. Kaslarını esnetmek ve hareket kabiliyetini artırmak da bugün sana iyi gelebilir.

Aşk

Flörtleşmek için iyi bir gündesin. Kafanı tek bir ilişkiye vermek yerine keyifli vakitler geçirmek bugün daha önemli olabilir. Farklı insanlarla farklı muhabbetler, aşk konusunda daha iyi gelecek sana.

Para

Bugün maddi konularda aceleci olmamak sana daha iyi gelebilir. Parasal anlamda etrafındakilere fazlaca güveniyor olabilirsin. Bazı şeyleri başkalarından beklemek yerine yavaş yavaş kendi başına halletmek daha iyi olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (12 Aralık 2019 Perşembe)

Genel

Bugün keyifli bir gün geçireceksin. Dikkatini daha rahat toparlayabilir ve adımlarını daha rahat atabilirsin. Yeni şeyler öğrenmek ve fikirlerini daha da geliştirmek için kafan daha rahat olacak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini doğru ifade etmen, stresin vücudundaki etkilerini de azaltabilir. Bazı konularda içine kapanman ise kaslarında ağrılar olarak geri dönebilir. Bugün sağlığın için zihnini boşaltman gerekecek.

Aşk

Eğer duygularını gizlediğin bir durum içerisindeysen bu hisleri canlı tutmak için çaba göstermen gerekebilir. Bir şeyleri paylaşmadığın sürece bu hisler yavaş yavaş solmaya başlayabilir. Bazı şeyleri dile getirmekten çekinmemelisin.

Para

Bugün parasal mevzularda kendini geliştirebilirsin. Algıların her zamankinden açık olacak. Maddi konularda nasıl adımlar atman gerektiğini öğrenebilir ve paranı biriktirmek için iyi adımlar atabilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel