12 Ağustos 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 12 Ağustos 2022 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Bugün senin için yorucu geçebilir biraz. Vaktinin çoğunu işe ayırmak ister istemez yorulmana sebep olacak çünkü. Günü daha rahat atlatabilmek için detaylarda kaybolmaman önemli olabilir. Kendine bir nebze de olsa zaman ayırabilmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Virüse yakalanmamak bugünlerde daha zor olabilir. Zira herkesin bir şeyleri boşlaması seni de aynı şeyi yapma tembelliğine itebilir. Bugün maske, mesafe ve dezenfektasyona eski önemi göstermen gerekecek.

Aşk

Bugünlerde sevdiğin insana düşündüğün kadar zaman ayıramayabilirsin. Bu durumun seni üzmesine izin vermemelisin ama. Geçici durumların aşkta o kadar da önemi olmadığını görmen gerekecek. Bu durumu telafi edebilirsin.

Para

Bugün kendini aşırı yoğun bir durum içinde bulabilirsin. Ama bir şeyleri ertelemek de zorlaşabilir. Bunun ilacı planlı hareket etmek olacak senin için. Bir iş önceliği sıralaması yapmanın faydasını daha fazla görebilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Hayattaki başarını artırmak için yeni insanlarla tanışman gerekebilir bugün. İletişim ağını güçlendirmek hedeflerine daha kolay varmanı sağlayacak zira. Planlarını içine atmamalı ve insanlarla iletişim kurarak bunları gerçekleştirmeye çalışmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Formunu korumak senin için önemli olabilir bugün. Egzersiz programında değişiklik yapmak için bir uzmandan yardım almak isteyebilirsin o yüzden bugün. Hazır gıdalardan uzak durmak ve şekeri biraz azaltmak sana iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte daha çok zaman geçirmek senin için önemli olabilir bugün. Yanında seni seven birinin olması kendine olan güveni de artırabilir zira. Paylaştıklarınız arttıkça ilişkinizin derinleştiğini görmek de seni çok mutlu edebilir.

Para

Eline geçecek para yardımıyla günü rahat geçirmek mümkün olabilir bugün. O yüzden bol bol şükretmeli ve elindekinin kıymetini bilmelisin. Her şey daha rahat harcamak için olmayabilir. Bunu daha net görmen gerekecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Kendini ifade etmek için yeni bir yöntem tercih edebilirsin bugün. Tecrüben yardımıyla yapman gerekenlerin üstesinden gelmek daha kolay olacak zira. Seçeceğin yolda kendine güvenmek ilerisi için çok daha başarılı adımlar atmanı kolaylaştırabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendini eve kapatmamalısın. Ama tabii dışarı çıkacağın zaman güneşin zararlı etkilerinden de korunman gerekecek. İyi bir güneş koruyucu kullanmak sana bu konularda çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Uzun zamandır açılmayı beklediğin insanla daha çok zaman geçirebilirsin bugün. Hatta doğru anda kendini ifade etmek için hamle yapman gerekebilir. Kendin olduğun sürece ve şansına güvendiğin sürece bir şeyler daha iyiye gidebilir.

Para

Yeni iş fikirleri konusunda daha üretken olabilirsin bugün. Aklına gelen fikirleri değerlendirmek için acele etmemelisin ama. Zira bir şeyleri sağlıklı bir zeminde mantığa oturtmak biraz zaman alabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Bugün hedeflerine varmak için daha sıkı çalışman gerekecek. İleride gerçekleşebilecekleri düşünmek, daha sıkı çalışmana sebep olabilir zira. Bugünden bir şeyleri yoluna koymak adına planlı ve programlı hareket etmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yeni alışkanlıklar edinmekten çekinmemelisin bugün. Hayatını bir nebze de olsa kolaylaştıracak şeylerin peşinden gitmek iyi olabilir. Sağlığın konusunda daha titiz davranmak senin için önem kazanabilir.

Aşk

Aşkı kendine çekmek istiyorsan eğer sosyalleşmen gerekebilir. Herkese potansiyel olarak bakman gerekmez tabii ama bir ortama girip ilgileri üstünde toplaman yeni gelişmelerin önünü açabilir. Bu tür ihtimallere hazır olmalısın.

Para

İş ortamında bir değişiklik düşünebilirsin bugün. Gerekli adımları atmadan önce arkadaşlarınla konuşmak senin için daha iyi olabilir o yüzden. Çevrenden destek görmek bu konularda daha cesur davranmana da vesile olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Duygularını kontrol etmeyi öğrenmen gerekebilir bugün. Vereceğin tepkilerle yanındaki insanların kalbini kırmamak önemli olacak çünkü bugün. Daha yapıcı olmaya çalışmak gününü kazasız belasız atlatmana vesile olabilir. Duygusal tepki vermekten kaçınmalısın o yüzden.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine daha çok zaman yaratmak sana çok daha iyi gelebilir. Kafanı toparlamak sana çok iyi bir enerji verecek zira. Ayrıca duygularını kontrol edip stresten arınmanı da bu vesileyle sağlayabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle düşündüğün kadar zaman geçirememek seni biraz üzebilir. Bu konuda kendini üzmemek adına biraz çaba göstermen gerekecek. Mesela ufak tefek jestlerle kendini ona hatırlatabilirsin. Direkt zaman geçiremeseniz de aşkı birbirinize hatırlatabilirsiniz.

Para

İş konusunda çevrendeki insanlar gereksiz bir müdahalecilik ile sana yaklaşabilir. Bu da seni biraz gerebilir. Ancak her ne olursa olsun, insanlar sana ne derse desin bu olaylar sende patlamamalı. İş konusunda yapıcı davranmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Bugün arkadaşlarınla daha çok zaman geçirmek isteyebilirsin. Bir proje hakkında çalışmak buna vesile olabilir o yüzden. Birlikte geçirdiğiniz zamanın herkes için yararlı olmasını sağlamak hem arkadaşlıkta hem de işte önem kazanabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz programında ufak değişiklikler yapmak iyi olabilir bugün. Uzman kontrolünde yeni şeyler denemek isteyebilirsin hatta. Fırsatın oldukça yürüyüş yapmayı ihmal etmemen gerekecek. Hareket etmek sana çok daha iyi gelecek bugün.

Aşk

Yeni tanışacağın biri sayesinde aşk konusundaki düşüncelerin değişebilir bugün. Ön yargılı olmak yerine o insana bir fırsat vermek senin için çok daha iyi olacak. Aşka kendini açman gerekebilir.

Para

Yeni bir ortaklık hakkında teklif alman mümkün olabilir bugün. Fırsatları değerlendirirken dikkatli davranmakta fayda var ama. Sorumlulukları en başından düzgünce dağıtmak ve herkesin üstüne düşeni yaptığından emin olmak önemli bir konu haline gelebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Çevrende yaşananlar dikkatini biraz dağıtabilir. İşlerinin bundan etkilenmemesi için planlı ve programlı hareket etmelisin. Programa uymak hafta sonuna girmeden önce birçok işi yoluna koymanı da kolaylaştıracak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gün içinde dikkatini tek bir yerde toplamak senin için zor olabilir. O yüzden de sana meditasyon iyi gelebilir. Nefes egzersizleri yapmak da senin için iyi olabilir. Rahat nefes alıp içinde bulunduğun anda kalmak önemli olacak.

Aşk

İlişkinin gidişatı hakkında endişelenip sevdiğin insanla konuşmak isteyebilirsin bugün. İlişkinin gidişatı için bir şeyler yapmak ikiniz için de önemli olacak zira. Gelecek ile ilgili kararlar almak ve uygulamak ikinize de çok iyi ve yenilikçi gelebilir.

Para

Bugün iş konularına odaklanmakta biraz zorluk çekebilirsin. Ama bu bütün her şeyi boşlaman gerekecek demek değil. Burcundaki etkiler planlı ve programlı hareket etmenin sana daha fazla şey katabileceğini gösterebilir sana.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Hayatını değiştirecek dokunuşlar yapacak bir insanla tanışman mümkün olabilir bugün. Onun sayesinde yeni insanlarla tanışıp yeni ortamlara da girebilirsin hatta. Güzel şeyleri sana çekecek bir etkiyle karşılaşmak bütün enerjini değiştirebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Ağız ve diş sağlığına daha çok özen göstererek kendine bir iyilik edebilirsin bugün. Çürükleri önlemek adına ve daha temiz bir ağız olması adına diş ipi kullanımını artırabilir, ağız gargaraları kullanabilirsin.

Aşk

Hayatında birinin olmasını istiyorsan alışkanlıklarını değiştirmen gerekebilir. Hayatında yeni bir insana yer açman gerekecek. Bazı şeylere niyetlenmen ve ona göre hareket etmen iyi olabilir bugün.

Para

Girdiğin ortamlarda tanıştığın insanlarla daha yakın ilişkiler kurmak gerekebilir bugün. İş için yeni ilişkiler, bağlantılar kurmak gelecekte daha fazlasına sahip olmanı da kolaylaştırabilir. Yeni bir iş ağı oluşturmak senin için çok daha iyi olacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Bugün eğlenmek ve bol bol gülmek sana çok daha iyi gelecek. Etrafındakileri güldürmek için de elinden geleni yapabilirsin. Hem kendinin hem de yanındakilerinin moralini yüksek tutmak bu hafta sonunu daha keyifli geçirmeni sağlayabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün moralini yüksek tutmak her şeyden önemli bir hal alabilir. Gülüp eğlendikçe sağlığın da iyiye gidecek çünkü. Eğlenmeye, keyifli şeylere odaklanmak sana çok daha ayrı bir enerji katabilir. Bunun peşine düşmelisin.

Aşk

Yeni tanıştığın biri sayesinde güne daha heyecanlı başlayabilirsin bugün. Onunla konuşmak için sabırsızlanman da olası hatta. İletişimi çoğaltıp o kişiyi tanımak sana aşk konusunda güzel şeyleri kapına getirebilir.

Para

Bugün işin konusunda daha yeni yöntemler tercih etmek isteyebilirsin. Gelişime açık olmak gelirini artırıp işlerinin daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilir çünkü. Burcundaki etkiler yeniliğe ve gelişime açabilir seni.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Zihninin çok meşgul olduğu bir gün geçirebilirsin bugün. Yeni fikirler üretirken kendini kontrol edemeyebilirsin hatta. Kendini bu açıdan serbest bırakmak iyi olabilir ama bunun üretkenliğine engel olmaması için istikrarlı çalışmayı da sürdürmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Virüs konusunda çevrendekilerden daha dikkatli olman gerekebilir bugün. Herkesin bir şeyleri boşladığı ve sıcağı bahane ederek maske kullanımını es geçtiği bugünlerde senin daha özenli olman ve mümkünse de mesafe kurallarına daha fazla uyman gerekebilir.

Aşk

Bugün hislerini ifade etme konusunda bir eksiklik çekmeyeceksin. Hatta hoşlandığın kişinin ilgisini çekebilecek yaratıcılıkta kendini ifade edebilirsin. Aşk konusunda çok daha güzel gelişmeler yaşanabilir.

Para

Karşına çıkacak fırsatları geliştirmek için yeni yöntemler denemekte yarar var bugün. Sana yarar sağlayacak olaylar için çaba gösterebileceksin. Yaratıcı fikirleri gerçeğe dökebilmek emek isteyebilir bugün. Bunun peşine düşmelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Kendini ifade ederken kısıtlanmamaya özen gösterebilirsin bugün. Yazılı ya da sözlü olarak duygularını, düşüncelerini ifade ederken çok açık olabilirsin hatta. O yüzden de söylediklerini önceden düşünmekte fayda var. Açık sözlü olmak başkalarını üzmemeli.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Meditasyon ve yoga gibi şeyler daha iyi odaklanmanı kolaylaştırabilir. Kendini biraz daha iyi hissedebilmek adına bu konulara öncelik vermen gerekecek. Gün içerisinde sakin bir ortamda kafa dinleyebilmelisin.

Aşk

Sevdiğin insanla konuşma tarzını değiştirmek isteyebilirsin bugün. İçten ve samimi olmak demek kalp kırmak demek değildir. Doğruyu söylemek adına karşı tarafı üzebilecek ifadelerden çekinmen gerekebilir. Bu tür şeyler birbirini tetikleyebilir.

Para

Bugün iş ortamlarında iletişimler öne çıkabilir. Doğru olanı söylemek iyidir ama densizlik etmemen gerekecek. Bu ikisi arasındaki fark ise iş konularında ne kadar yapıcı olacağını tetikleyebilir. Aman dikkat!
Koç Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Bir süredir görüşemediğin birinden bir haber alabilirsin. Bu haber sayesinde ileriye yönelik planlarında değişiklik yapmak isteyebilirsin hatta. Planlarında yapacağın güzel değişiklikler sayesinde için daha da rahatlayabilir, bazı şeyleri daha net görebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün özellikle de kendini fazla yormamaya dikkat etmelisin. Güçsüz, savunmasız düşmemeye dikkat etmek senin için önemli olabilir çünkü. Fırsat buldukça dinlenmeyi ihmal etmemelisin. Ayrıca bu konuda bol su içmek de iyi gelebilir.

Aşk

Hayata daha olumlu bakmak, sevdiğin insan hakkında daha olumlu düşünmene de vesile olabilir. Onunla birlikte bir gelecek planlamak seni yeterince heveslendirebilir. Onun da senin kadar özendiğini görmek güzel şeyleri tetikleyebilir.

Para

Yeni iş fırsatları hakkında daha derin düşünme imkanın olabilir bugün. Vereceğin yeni kararlar sayesinde geleceğin hakkında daha olumlu gelişmelerle karşılaşabileceksin. Gelişime açık olmak senin için çok daha önemli olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel