12 Ağustos 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 12 Ağustos 2021 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Bugün içindeki çocuğu dinlemek isteyeceksin. Hayatından daha çok zevk almak için hayata içindeki çocuğun gözüyle bakmak isteyebilirsin. Yetişkin karmaşıklığından uzaklaşmak sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün tek başına kalmak isteyeceksin. Fiziksel aktivitelerden uzak durmayı tercih edebilirsin. Yine de yürüyüş yapmakta yarar var. Güneşten ve sıcaktan korunmayı unutmamalısın.

Aşk

Sevdiğin insanla yaşanması mümkün anlaşmazlıkları çözmek senin için kolay olacak. Kendinden emin oldukça anlaşmazlıkları çözmekte bir engel görmeyeceksin. Bu yapıcı tavrın ilişkiniz için iyi olacak.

Para

Maddi özgürlüğünü kazanmaya başladıkça kendine olan güvenin güçlenecek. Karşına çıkan iş fırsatlarına daha güvenle yaklaşacaksın. Mevcut durumunu korumak sana güç verecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Seni harekete geçmekten alıkoyan ne varsa tek tek çıkaracaksın hayatından. Hedeflerinin ve planlarının peşinde gitmek için en uygun zamandasın. Planlarını buna göre yapmak senin için iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığın için önlem almak isteyebilirsin. Sağlıklı alışkanlıklarına daha çok dikkat etmek senin için daha iyi olacak. Yeni bir egzersiz programı denemek yeni alışkanlıklar kazanmanı sağlayabilir.

Aşk

Aşk hayatında önemli gelişmeler yaşanacak. Yeni bir insanla tanışıp onunla beraber yeni bir dönem açman mümkün. Aşk konusunda fırsatlara açık olmanda yarar var.

Para

Uzun zamandır kafa yorduğun iş fırsatlarını gerçekleştirmek için harekete geçeceksin. İşlerin planlarına göre gerçekleştiğini görmek seni mutlu edecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Bugün bir arkadaşın yardımına ihtiyaç duyabilir. Ona yardımcı olmak hem senin için bir değişiklik olacak hem de başkasına yardımcı olmanın keyfini tadacaksın. Başkalarına yardımcı olmak senin iyi hissetmeni sağlayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gerekebilir. Sindirimi kolay yiyecekleri tercih etmen gün içinde daha rahat etmeni sağlayacak. Bol su ve bitki çayı tüketmek sindirimine yardımcı olacak.

Aşk

Aşk sana sürprizler ve yeniliklerle gelecek. Yeni ortamlara girmek, yeni insanlarla tanışmak senin için olası. Yeniliklere açık olmak senin için faydalı olacak.

Para

Yeni iş fırsatlarını değerlendirip yeni insanlarla tanışabilirsin. Kendine yeni bir profesyonel ağ kurmak isteyeceksin. Gelecekteki fırsatları değerlendirmek senin için daha önemli olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Olayları kontrol etmek yerine hayattan zevk almaya çalışmak isteyeceksin. Bu gerçeği kabul etmek kendini işlerine daha rahat vermeni sağlayacak. Farklı şeylerle bir arada yaşamanın senin için bir kazanım olduğunu bilmek sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Seni karamsar bir ruh haline sokan insanlardan uzak durman lazım. Enerjini emmelerine müsaade etmeyeceksin. Egzersiz için açık havayı tercih edebilirsin. Tek başına fiziksel aktivitelerini tamamlamak daha iyi olacak.

Aşk

Beklentilerini değerlendirmen gerekebilir. Aklındaki insan senin hakkında beklediğin kadar endişelenmeyebilir. Kendini bunu düşünerek üzmek yerine geleceğe odaklanmak senin için daha yararlı olacak.

Para

Bugün maddi beklentiler istediğin gibi gerçekleşmeyebilir. Onun yerine girişim fırsatlarını değerlendirmek isteyebilirsin. Geleceğe yatırım yapmak ileride daha rahat etmeni sağlayacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Bugün senin için çok güzel başlayacak. Bu olumlu enerjiyle beraber hayallerini gerçekleştirmek için çalışmaya başlayacaksın. Hedeflerine ulaşmak için olumlu duruşunu korumak senin için iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sindirim sisteminde sıkıntı yaşamamak için yediklerine dikkat etmen gerekecek. Ağır yiyeceklerden uzak durmak senin için iyi olacak. Bol su tüketmeyi ve fırsat buldukça hareket etmeyi ihmal etmemelisin.

Aşk

Eskiden tanıdığın biri sana ulaşmak isteyebilir. Söylediklerinde pişmanlık hissetsen de dikkatli yaklaşmakta fayda var. Bitmiş bir ilişki hakkında gereğinden fazla konuşmamak senin için iyi olacak.

Para

Yeni iş görüşmeleri yapabilirsin. Bu görüşmelerde kendine ve projelerine inanman seni hedeflerine daha da yaklaştıracak. Karşındakilerin dikkatini çekip onların sana inanmasını sağlayacaksın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Bugün kendini duygusal olarak güçlü hissedeceksin. İçgüdülerine ve sezgilerine güvenmek sana yardımcı olacak. Vereceğin kararlarda hislerine başvurmak isteyebilirsin. Sezgilerin seni doğru kararlara yönlendirecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini enerjik bir ruh hali içinde bulabilirsin. Hareketsiz kalmak canını sıkacak. Mümkün olduğunca hareketli olmakta yarar var. uzun bir yürüyüşe çıkmak senin için iyi olacak.

Aşk

Aşk konusunda şanslı olduğun bir gündesin. Karşına yeni fırsatlar çıkabilir. Yeni flörtleşmeler yaşayabilirsin. Romantik olarak yeni şeyler keşfedip bunların keyfini çıkarmak isteyeceksin.

Para

Önüne çıkan fırsatları tecrübene dayanarak değerlendirmek senin için iyi olacak. Kararlarını verirken başkalarının fikirlerini önemsemeyebilirsin. Başkalarının fikrini sormak senin için iyi olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Bugün senin için çok güzel geçecek. İnsanlarla sık sık iletişim halinde olacaksın. Enerjini insanlarla yapıcı muhabbetler için girmek için harcamak isteyebilirsin. Olumlu tavrınla etrafındaki insanları etkileyeceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Günün temposuna ayak uydurmak için enerjini koruman gerekecek. Ağır yiyeceklerden uzak durmak senin için iyi olacak. Egzersiz programını aksatmamak da enerjini toparlaman için önemli olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla beraber ilişkiniz hakkında konuşmak isteyebilirsin. İlişkinin gidişatı hakkında değerlendirme yapmak senin için yararlı olacak. İlişkinin derinleşmesi için atılması gerekli adımları görebileceksin.

Para

Yeni iş fırsatları hakkında çekingen davranmaman gerekecek. Girişken davranmak senin için daha iyi olacak. Fırsatları zamanında değerlendirmek gelecekte sana çok yarar sağlayacak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Bugün hayatında beklenmedik hareketliliklere hazırlıklı olman gerekecek. Olayları kontrol etmeye çalışarak yorulmamalısın. Kendini akışa bırakıp günün tadını çıkarmak senin için daha iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini duygusal olarak yorgun hissedebilirsin. Sevdiğin işlerle uğraşmak, yorgunluğunu atmana yardımcı olacak. Arkadaşlarınla beraber yürüyüşler yapmayı planlayabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın insanla aynı zevklere sahip olduğunu öğrenmek seni mutlu edecek. Seni onunla yan yana getirecek aktiviteler tercih etmek gelecekte bir ilişkiden bahsetmek için daha iyi olacak.

Para

Gelecek ile ilgili konularda masraf yapmaktan çekinmemelisin. Yaptığın harcamalar bugün sana zarar gibi görünebilir. Emeklerinin karşılığını gelecekte alacaksın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Başkalarının duygusal olabileceğini unutmaman gerekecek bugün. Verdiğin tepkilerle etrafındakilerin kalbini kırmamaya dikkat etmende yarar var. Empati yapmak senin için daha iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Alacağın kararlar hakkında daha sakin düşünmek isteyebilirsin. Uzun yürüyüşler yapmak sana yardımcı olacak. Egzersizi ihmal etmemek kan dolaşımın için önemli olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla daha çok şey paylaşmak ikiniz içinde iyi olacak. Birbirinizin mutluluğu için hareket etmek, ikiniz için de iyileştirici bir etkiye sahip olacak. Paylaştıklarınız, ilişkinizin derinleşmesine yardımcı olacak.

Para

Karşına çıkan iş fırsatları için aceleci davranmaman gerekecek. Elindeki imkanların hepsini yatırım için kullanmak gelecekte sıkıntı yaşamana sebep olabilir. Tasarruf fikrinden vazgeçmemek senin için iyi olacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Bugün kendini duygusal bir durumda bulabilirsin. Tepkilerinde duygusal olmamaya özen göstermek senin için daha iyi olacak. Söylediklerini dikkatli seçmek günün senin için daha rahat geçmesini sağlayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün sağlığını korumak için pozitif enerjiye ihtiyaç duyabilirsin. Yoga ve meditasyon sana gereken enerjiyi toplamak konusunda yardımcı olacak. Ağır yiyeceklerden uzak durmak sana iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin insanla beraber daha çok zaman geçirmek isteyeceksin. Birlikte çeşitli aktiviteler planlayıp daha çok zaman geçirmeniz mümkün. Bu aktiviteler sonucunda aranızdaki bağ daha da kuvvetlenecek.

Para

Hesapta olmayan harcamalar karşına çıkabilir. Maddi düzenini sarsmadan bu harcamalarla başa çıkman gerekecek. Tutumlu davranmaya dikkat etmek senin için daha iyi olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Bugün kendini bir sürü yere yetişmek zorunda hissedebilirsin. Yapman gereken tonlarca işin altından kalkmak zorunda olduğunu düşüneceksin. Bu iş yükünün altından rahatça kalkmak için programlarını dikkatli hazırlaman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini çok iyi ve zinde hissedeceksin. Bu düşünceni korumak ve sana olan olumlu etkisini artırmak için sağlıklı alışkanlıklardan vazgeçmemen gerekecek. Diyet programına sadık kalmak senin için iyi olacak.

Aşk

Aşk arayışı için başka yerlere odaklanmak senin için daha iyi olacak. Yeni ortamlara girmek, yeni insanlarla tanışmak beklediğin aşkın sana daha çabuk gelmesini sağlayacak.

Para

İş konusunda daha fazla sorumluluk alman gerekecek. Yeni iş imkanları konusunda öncülük etmek işlerin ilerleyişini senin açından daha kolay kılacak. Sorumluluk almaktan çekinmemelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Karşına çıkan zorluklarla baş etmekte başta sıkıntı yaşayabilirsin. Hemen teslim olup vazgeçmemelisin. Kendi bakış açının yetersiz kaldığı yerde başkasından yardım istemeyi deneyebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün zihin olarak daha dinç hissetmek isteyeceksin. Dikkatini dağıtacak her şeyden uzaklaşmak ve tamamen kendine odaklanmak sana yardımcı olacak. Yediklerine dikkat etmek senin için daha iyi olacak.

Aşk

Hoşlandığın insana duygularını anlatmak için gereken ortama gireceksin. Bulunduğunuz ortamlar ve beraber yaptığınız aktiviteler aranızda bir ilişki başlaması için her şeyi hazır hale getirecek.

Para

Maddi konularda kendini yetersiz hissetmemelisin. Hareketlerinin karşılığını almak için belli bir zaman geçmesi gerekli olabilir. Sabırlı olmak senin için daha güzel bir gelecek sağlayacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel