12 Ağustos 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 12 Ağustos 2020 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)




Balık Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2020 Çarşamba)

Genel

Sevdiğin insanlarla iletişimini artırmak sende çok daha keyifli bir etki yaratabilir. Özellikle bir süredir konuşamadığın bir arkadaşınla daha güzel iletişimlere girmek içini ferahlatacak. İletişim yollarını açık tutmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Uyku düzenine özen göstermen gerekecek. Erkenden uyuyabilmek için gereken ortamı kendine sağlamak, temiz çarşaflar ve bir papatya çayı sana çok daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

Beklenmedik konuşmalar seni şaşırtabilir. Aşk konularında kendini ilginç etkilere açabilirsin. Bazı durumlar başta rahatsız edici gelse de daha sonra "iyi ki bunları görmüşüm" diyebilirsin.

Para

Şansa değil de emeğine güvenmelisin bugün. Maddi kazançlar emeklerle elde edildiğinde bir anlam kazanır. Bugün kendi emeklerine ve hareketlerine özenmek sana daha iyi gelecek.




Kova Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2020 Çarşamba)

Genel

Yaratıcılık gerektiren bir iş için uğraşıyorsan bugün senin için güzel gelişmeler olabilir. Hayatına farklı etkiler katabilir ve zihnini daha fazla açabilirsin. Bir şeyleri keşfetmen olası.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine ekstra özen göstermen gereken bir gün olabilir. Eğer son zamanlarda çok fazla kırmızı et tükettiysen bunu farklı şeylerle değiştirmen gerekecek. Daha sağlıklı tercihler sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Kendi içinde bir şeyleri çözmen gerekebilir. Aşk konularında en başta kendine karşı dürüst olman gerekecek. Hareketlerini ve hislerini kendine açıkça ifade etmen önemli olabilir.

Para

Maddi konularda nerelerde açık verdiğini gözden geçirmen gerekebilir. Parasal açıdan kendini kuvvetlendirmek için giderleri tek tek kontrol etmelisin. Böylece gerçekten o kadar da gerekli olmayan yerlere harcadığın paraları daha net görebilirsin.




Oğlak Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2020 Çarşamba)

Genel

Sevdiğin insanlarla iletişimi artırmak sana çok güzel etkiler getirebilir. Bir şeyleri içine atmamak ve yeni konulara kendini açmak daha iyi olacak. Olabildiğince iletişim kanallarını açık tutmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Su tüketimini artırmak zihnini boşaltmana yarayabilir. Stres ve gerginliklerin kaslarındaki etkisini azaltarak kafanın daha da rahat olmasını sağlayabilir. Bugün su tüketimini artırmalısın.

Aşk

Aşk konularında boş sözlere kanmamalı ve eylemlere odaklanmalısın. Karşındaki insanın sana verdiği değeri onun eylemlerinde göreceksin, sözlerde değil. Bir şeyleri gözlemlemek için iyi bir gün olabilir.

Para

Herkesten bir adım önde olmak içini rahatlatabilir. Maddi konularda plan ve program seni bu noktaya getirecek. Bir şeyleri önden hazırlamak ve tasarrufa girmen sana daha iyi gelebilir.




Yay Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün zihnin açık olacak. Algıların da hayal gücün de tepede olabilir. Daha güzel ve keyifli şeylere odaklanarak çok güzel gelişmeler görebilirsin. Bu güzel enerjiyi boşa harcamamalısın..

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığın için doğru adımlar atman gereken bir gün. Gerçekten neye ihtiyacın olup olmadığını sorgulayabilirsin. Eğer bir değişim yapılması gerekiyorsa bugünden bazı kararlar alman gerekebilir.

Aşk

Bugün normal şeylere odaklanarak o kadar da mutlu olmayabilirsin. Aşk konusunda farklı hareketlere odaklanmalısın. Hayatına bir enerji ve heyecan katmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Kendine olan güvenini artırmak için para harcamaktan kaçınmalısın. Kendine verdiğin değeri para ile ölçmemelisin bugün. Sırf daha iyi hissetmek için sonradan pişman olabileceğin masraflara girmemelisin.




Akrep Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün etrafındaki insanların ilgisini üstünde toplayabileceksin. Aynada gördüğün insanı çok seveceksin. İnsanlar da öyle… Güzel ilgiler toplamak kendine çok daha iyi gelecek etkileri hayatına çekmeni kolaylaştırabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve egzersize odaklanmak önemli olabilir bugün. Bu alışkanlıkları bünyene kazandırmanın etkisini ileride görebilirsin. Bugünden bu hareketlere girmek senin için çok önemli olacak.

Aşk

Aşk konularında daha keyifli etkileri hayatına çekebilirsin. Bir şeylere bakış açın değişebilir. Daha güzel gelişmeler görmek aşkta seni çok mutlu bir sürece itebilir.

Para

Bugün etrafındaki insanların kendilerini sana ait bir şeylere dahil etmeye çalışmasını görebilirsin. Ancak kendi masraflarına başkalarınınkini katmamalısın. Bugün kendi yağında kavrulmak ve başkasına da para ayırmamak daha doğru olabilir.




Terazi Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2020 Çarşamba)

Genel

Eşyalarını değiştirmeyi düşünüyor olabilirsin. Bugün bu konular için hazırlık yapabilirsin. Daha güzel ve keyifli değişimlere odaklanmak için bugünün enerjisini kaçırmaman gerek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bir şeylerden keyif almak stresin etkilerini çok azaltacak senin için. Daha sağlıklı kararlar alabilmek ve keyifli hareket edebilmek, zihnini de boşaltmana vesile olacak. Bugün sağlığına daha fazla odaklanabilirsin.

Aşk

Aşk konuları daha heyecanlı ilerleyebilir. Bir şeyler daha keyifli ve eğlenceli bir hale gelebilir. Beklenmedik gelişmeler, yeni muhabbetler, kalbinin daha hızlı atmasına vesile olacak.

Para

Maddi konularda bir şeyleri dengelemen gerekecek. Bugün başka şeylerle dikkatini dağıtmadan meselenin özüne inebileceksin. Kazanç ve masrafları dikkatle gözlemlemek sana daha iyi gelebilir.




Başak Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün iletişimle bir şeyler daha iyi bir noktaya gelebilir. Eğer çevrendeki insanlarla aranızda ufak tefek gerginlikler varsa, dürüst bir iletişim ile her şey daha iyi bir hale gelebilir. Kendini daha iyi ifade edebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

İçine sinmeyen alışkanlıklarını değiştirmek için iyi bir gün olabilir. Daha sağlıklı beslenmek, şekeri azaltmak gibi konular gündeminde olabilir. Değişime içten başlayacaksın.

Aşk

Bol muhabbet, hoşlandığın kişiyle arandaki buzları kırabilir. Aranızda daha keyifli bir iletişim olabilir. Bu konular sana daha iyi sonuçlar getirebilir. İletişim kanallarını açık tutmalısın.

Para

Bugün halledilmesi gerekenler çığ gibi büyüyebilir. Sorumluluklarına ayırdığın vakit seni yorabilir. Ancak bazı işleri bugünden halletmen ileride içinin daha rahat olmasına vesile olacak.




Aslan Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2020 Çarşamba)

Genel

Sevdiğin insanlarla iletişimin daha da kuvvetlenebilir. Arkadaşlıklar, aile içi iletişimler çok daha iyi bir noktaya gelebilir. Kendini çok daha iyi ifade edebilir ve sevdiklerinle daha mantıklı konuşmalara girebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün vücudunun ihtiyaçlarına odaklanabileceksin. Kan dolaşımını artırabilir, daha canlı hissetmek için hareket kabiliyetini çoğaltabilirsin. Bunlar için egzersize odaklanman gerekebilir.

Aşk

Bugün aşk konularında şansına ve kadere güvenmen gerekecek. Her şeyi tek başına kendi kafanda planlayarak hareket etmen yeterli olmayabilir. Bir şeyleri oluruna bırakmanın etkisi daha fazla olacak.

Para

Ufak tefek şeylere kafanı çok fazla takıyorsan bu durumun endişelerden geldiğini kendine hatırlatman gerekir. Gerçek düşüncelerini anskiyeteden ayırt etmen ve gerçekten neye özen gösterdiğini kendine hatırlatman gerekecek.




Yengeç Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2020 Çarşamba)

Genel

Sevdiğin kişilerin, aile veya dostlarının güzel haberler paylaşması olası. En yakınındaki insanlardan güzel haberler alacaksın. Bir şeyleri kutlama havasına girebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sindirim sistemine odaklanacağın bir gün olabilir. Daha sağlıklı beslenmek için mutfağa girebilir ve kendin için güzel yemekler yapabilirsin. Sağlıklı beslenmek için çaba göstereceksin.

Aşk

Bugün aşk konusunda alacağın kararlar gidişatı çok derinden etkileyebilir. Yapıcı olup sağlıklı adımlar atmak veya bir şeylere alevlenip daha sonradan pişman olmak… Tercih senin.

Para

Bir şeyleri yetiştirmen gerekiyorsa eğer, acele etmen gerekebilir. Bazı konuları son ana bırakmamalısın. Zamanlı hareket etmek daha mantıklı kararlar aldırabilir. İşini son dakikaya bırakmamalısın.




İkizler Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2020 Çarşamba)

Genel

Emeklerinin karşılığını alma zamanı olabilir. Birçok şeyi yoluna koymak adına keyifli hareketlere girebilirsin. Emeklerinin sonucu görmek sende daha pozitif bir etki yaratabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Hareketlerinde ve diyet konularında daha dikkatli tercihlerde bulunabilirsin bugün. Yeni şeyler deneyebilir ve sana daha iyi gelecek egzersizlere girişebilirsin. Kendini toparlayabileceksin bugün.

Aşk

Aşk konularında hızlı hareket etmen gerekebilir. Karşındaki insan ile arandaki iletişimi senin bir yere çekmen gerekecek. Bir şeylerde baskın adımlar atman daha mantıklı olabilir.

Para

Bugün sıkıntılı meseleleri halledebilecek enerjin olacak. Yarım kalan işleri çözebilecek ve bir çözüm arayan problemleri yoluna koyabileceksin. Maddi konularda daha sağlam basabilirsin yere.




Boğa Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2020 Çarşamba)

Genel

Aşk konuları daha baskın olabilir. Kendini bu konulara daha fazla verebilirsin. Sevdiğin kişiyle keyifli muhabbetler ve güzel bir ortam birçok şeyin ilacı olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bir şeyleri sonuca vardırmanın mutluluğunu yaşayabilirsin. İç huzurunu kazanabilir, tatmin duygusunu yaşayabilirsin. Stresi geride bırakarak daha rahat bir gün geçirebilirsin.

Aşk

Beklenmedik gelişmeler seni yeni birisi ile tanışmaya itebilir. Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir insan ile çok keyifli muhabbetlere girebilirsin. Kendini güzel etkilere açabileceksin.

Para

Değeri olan her şeyi para ile ölçmemelisin. Bazı şeyler paradan daha değerli olabilir. Bugün sahip olduklarına farklı bir gözle bakmak sana daha iyi gelebilir.




Koç Burcu Günlük Yorumu (12 Ağustos 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün elde edeceğin gelişmeler seni çok mutlu edebilir. Sevdiklerinle bir şeyleri kutlama noktasına bile gelebilirsin. Bazı konularda güzel gelişmeler görmek hayatına daha da pozitif odaklanmanın yolunu açabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Evini temizlemek için biraz zaman gerektiğini fark edebilirsin. Her şey bir günde temizlenmese de bir plan program yapmak ve bir şeyleri düzene bindirmek hijyen açısından sana çok daha iyi gelerek sağlığını iyi yönde etkileyecek.

Aşk

Bugün aşk konularında çok fazla konuşma dönebilir. Hem sevdiğin kişiyle hem de arkadaşlarınla bu tür muhabbetler çok geçebilir. Yeni fikirlere kendini açmak aşk konusunda daha pozitif olabilir.

Para

Yeni bir yol arayışına girebilirsin. Farklı para kazanma yollarına odaklanabilirsin. Bu süreçte gerçekten ilk olarak neye ihtiyacın olduğunu düşünmek sana daha mantıklı kararlar aldırabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel