11 Temmuz 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 11 Temmuz 2022 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2022 Pazartesi)

Genel

Arkadaşlarınla beraber vakit geçirmekten çok keyif alacaksın bugün. Onların kıymetini bilmek, zor zamanlarında yanında olduğunu bilmek sana güven verebilir. Onlarla her zamankinden daha fazla ilgilenmek senin için çok daha önemli olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz konusunda sınırları zorlamak isteyebilirsin bugün biraz. Eğer sürekli olarak spor yapan birisiysen bu konuda daha farklı bir program denemen olası. Öz disiplinini kuvvetlendirecek şeylere yönelebilirsin.

Aşk

Sevdiğin insanla ilgili yeni şeyler öğrenip bunları onunla konuşma şansın olabilir. Onun hakkında öğrenecek şeylerin olması sana keyif verecek bugün. Beraber geçirdiğiniz zamanın sizin için çok değerli olduğunu düşünebilirsin.

Para

Ailenden birinin birlikte iş yapmak için bir teklifi olabilir bugün. Şartları baştan iyi belirlemek uzun vadeli bir iş için adım atmanıza yardımcı olabilir. Karşı tarafın senin zaaflarından faydalanıp daha kârlı çıkmasına izin vermemelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2022 Pazartesi)

Genel

Kendini çevrendekilerle kıyaslayıp gereksiz yere mutsuz hissedebilirsin bugün. Etrafındaki insanlar gibi olmak zorunda değilsin, bunu kendine hatırlatman gerekecek. Bugün kendinden taviz vermemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kafanı dinleyip gelecek hakkında daha çok düşünebilirsin. Bu da sana biraz stres olarak geri dönebilir. Açık havaya çıkıp nefes egzersizleri yapmayı ihmal etmemelisin o yüzden. Bol su içmek de kendini yenilemene yardımcı olabilir.

Aşk

Bulunduğun ortamda bir insanın sana karşı ilgisinin olduğunu fark etmek keyfini yerine getirebilir bugün. Bu insanla konuşmak senin de ona ilgi duymana sebep olabilir. Aşk konusunda anın tadını çıkarmalısın.

Para

Bugün hesapta olmayan harcamalar karşına çıkabilir biraz. Bu hesapta olmayan masraflarla daha da büyümeden başa çıkmayı tercih edebilirsin. İleriyi düşünerek bugünden bazı masraflar yapman daha mantıklı olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2022 Pazartesi)

Genel

Tembelliğe yenik düşmemek için elinden geleni yapman gerekecek bugün. Sana yardımcı olması için arkadaşlarına güvenebilirsin bu konuda. İşlerinin planladığın gibi gitmesi için programına sadık kalmak, sorumluluklarının farkında olmak önem kazanabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Açık havada daha çok zaman geçirmek senin için önemli olabilir bugün. Planını bu şekilde yapmak sana iyi gelecek o yüzden. Fazla abur cubur tüketmemeye de özen göstermelisin bu arada. Yeterince su içtiğinden emin olman iyi olabilir.

Aşk

Kendini geçmişte kalan bir konuya takılmış şekilde bulabilirsin bugün. Sana zaman kaybettiren bu durumu bir an önce aşman gerek ama. Gelecekle ilgili daha mantıklı beklentiler içinde olmak ve bunlar için uğraşmak senin için aşkta farklı kapılar açabilir.

Para

Yaptığın planlara uymak her zamankinden daha önemli olabilir. Programının sorunsuz işlemesi gelecekte daha fazla fırsatla karşılaşmana sebep olabilir zira. Planladığın gibi çalışmaya devam etmek bugün önemli bir konu haline gelebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2022 Pazartesi)

Genel

İnsanların seninle uğraşmasına çok takılmaman gerekecek bugün. Onlara istediğini verip gereksiz tartışmalara girmemelisin o yüzden. Senin için yararlı olanı yapmaya devam etmek daha önemli olabilir. Her şeyi kişisel algılamamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini yormak yerine bir kenarda oturmak daha mantıklı gelebilir sana. Sessiz ve sakin bir odada kitap okumak senin için daha yararlı olacak bugün. Nefes egzersizlerini ihmal etmemek de gününün daha iyi geçmesini sağlayabilir.

Aşk

Küçük sürprizler sayesinde ilişkinde istediğin heyecanı yaratmak mümkün olabilir. Sevdiğin insanı şaşırtmaya devam etmelisin bugün. Ufak sürprizler ilişkinizin derinleşmesine yardımcı olabilir zira.

Para

Tek başına çalışmak verimliliğinin artmasını sağlayabilir. Yeni fikirleri önce kendi içinde tartman ve bunu kendi başına geliştirmen gerekebilir. Bu konularda kendine zaman tanıyacaksın bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2022 Pazartesi)

Genel

Hayatında daha çok heyecan ve hareket için hazır olman gerekecek bugün. Tekdüze gidişe bir son vermek isteyip heyecan peşinde koşmak sana cazip gelebilir zira. Daha hareketli bir yaşam tarzı karşına daha fazla fırsat çıkmasını sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sindirim konusunda sıkıntı çekmemek için daha dikkatli olmak isteyeceksin bugün. Yediklerin konusunda daha dikkatli olmak senin için iyi olabilir. Sağlıklı beslenmek demek ne noktada hayır demeyi öğrenmek demek olabilir bu aralar.

Aşk

Sevdiğin insanın seninle her zamankinden daha fazla ilgilenmesi seni mutlu edebilir. Birbirinize daha çok zaman ayırmak aranızdaki ilişkinin boyut değiştirmesine yardımı olabilir. Aşkta kalbini kıran bir şey olmayacak bugün.

Para

Yeni iş imkanları hakkında yapıcı düşünmeye devam etmen gerekecek bugün. Sürekli olumlu düşünmek uğraştığın işlerin geliştirilebilir yanlarını görmene yardımcı olabilir çünkü. Bu sayede daha farklı imkanlarla karşılaşma şansın olacak ileride.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2022 Pazartesi)

Genel

Hayallerine ulaşmak için daha fazla çalışmak isteyebilirsin. Uğraştıkça, çabaladıkça iyi şeylere kavuştuğunu göreceksin zira. Harekete geçmekte tembellikten kaçınmak hayallerine düşündüğünden daha çabuk ulaşmana yardımcı olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığın için daha dikkatli davranmak isteyebilirsin bugün. Alışkanlıkların hakkında daha fazla düşünmek, yeni düzenlemeler yapmak ilgini çekebilir zira. Özellikle de yediklerin konusunda daha dikkatli olman gerekecek.

Aşk

Hayalindeki ilişkiyi yaşamak için daha fazla çaba göstermen gerekebilir bugün. Hoşlandığın insanın dikkatini çekmek için yeni yollar deneyebilirsin mesela. Olmadığın gibi görünmekten vazgeçmen gerekecek bu konuda. İletişim ve dürüstlük önde gelmeli.

Para

Maddi konularda daha fazla risk almayı düşünebilirsin bugün. Yeni yatırımlar konusunda daha cesur davranmak sana mantıklı gelecek, ilerisi için daha fazla adım atabilirsin. Daha dikkatli kararlar almak bugün önceliğin olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2022 Pazartesi)

Genel

Uzun vadeli planlar yapmak için en uygun zamanı bulacaksın bugün. Planların hakkında daha uzun düşünmeye fırsatın olabilir. Programını geliştirmek, iyileştirmek ilerisi için daha sağlam düşünceler içinde olmana yardımcı olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini duygusal olarak hassas hissedebilirsin bugün. Dışarıyla daha az iletişim halinde olmayı tercih edebilirsin o yüzden. Egzersizlere ağırlık vermek iyi bir tercih olabilir senin için. Ağır yiyeceklerden uzak durmak da sana iyi gelecek.

Aşk

Başkalarının dedikleri verdiğin kararları etkilememeli bugün. Arkadaşlarının fikirlerini alabilirsin ama senin yerine aşk hayatını şekillendirmesine izin vermemeli, bu konuda dik durmalısın. İstediklerinin peşinden gitmek sana daha iyi gelecek.

Para

Karşına çıkacak yeni fırsatları değerlendirmek için bol bol zamanın olacak bugün. Alacağın kararlar sayesinde daha mantıklı girişimlerde bulunacaksın ilerisi için. Gelecekte yeni gelir kaynakları yaratmak mümkün olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2022 Pazartesi)

Genel

Bugün başkalarına karşı daha anlayışlı olman gerekebilir biraz. Diğerleri olayları senin gördüğün gibi göremeyebilir zira. Bu onlara karşı kırıcı olmanı gerektirmemeli o yüzden. Empati yaparak karşı taraf için daha yapıcı olmak mümkün olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün yalnız kalmak senin için iyi bir tercih olabilir. Egzersiz sayesinde dikkatini daha rahat toplayabileceksin ayrıca. Sakin bir gün geçirip kendine öncelik vermen iyi olabilir.

Aşk

Aşk konusunda sabırsız olmamalısın bugün. Hoşlandığın insanın seninle daha çok görüşme imkanı yaratması ileride bir ilişki yaşama ihtimalini artırabilir. Adımlarını yavaş ve kendinden emin şekilde atmak iyi olacak o yüzden.

Para

Yeni iş imkanları konusunda daha kararlı ve istekli olabilirsin. Yeni yatırım imkanları yaratmak seni motive edecek ilerisi için. Gelecekte saha güzel kazançlar elde edebileceğin konular gündeme gelebilir ve bu seni şaşırtabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2022 Pazartesi)

Genel

Arkadaşlarınla daha fazla zaman geçirmek sana iyi gelebilir bugün. Arkadaş ortamının rahatlığı sayesinde işlerin hakkında da ileride daha doğru kararlar alman mümkün olabilir. İnsanlarla iletişim kurmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün hareketlilik senin için cazip gelmeyebilir belki. O yüzden kapalı ortamda arkadaşlarla bir buluşma ayarlayabilirsin. Keyifli sohbetler kendini daha iyi hissettirebilir. Neşeli şeylere zaman ayırabilirsin.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte gelecek hakkında planlar yapmak isteyebilirsin bugün. Paylaştıklarınız sayesinde gelecekte ne hayal ettiğinizi daha iyi görebilirsiniz. Beraber geçirdiğiniz zaman ilişkinizin geleceği için değerli bir hal alabilir.

Para

Yapacağın seçimlerde güvendiğin insanların fikirlerini almaktan çekinmemelisin bugün. Onların fikirleri farklı şeyleri görmene yardımcı olacak zira. Değerlendirmelerin sayesinde senin için doğru olanı seçmen kolaylaşabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2022 Pazartesi)

Genel

Söylediklerin konusunda daha dikkatli olmak isteyebilirsin bugün. Yorumlarını direkt söylemen iyi bir şey ama arkadaşların bundan alınabilir, aman dikkat. Ailene karşı da daha dikkatli bir yaklaşım sergilemek isteyebilirsin. Onların kalbini kırmamak daha iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün stresten arınmak ve keyfine göre bir gün geçirmek sana iyi gelebilir. Sağlık açısından kafanı kurcalayan bir mevzu ile karşılaşmamak da seni rahatlatabilir genel olarak. İçinin rahat etmesi için meditasyona odaklanman gerekebilir.

Aşk

Karamsarlığa düşmek yerine gelecek hakkında daha olumlu düşüncelere sahip olmalısın bugün. İnsanlarla sert veya kötü konuşmamak, bir şeylere yapıcı bakmak aşkta etkisini gösterebilir. Sosyalleşmeyi önde tutmalısın bugün.

Para

Mevcut iş ortamın hakkında bir değişiklik yapmak isteyebilirsin. Kararlı olmak bu değişikliği yapmana yardımcı olacak ileride. Şu an için sadece kararlar alman yeterli olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2022 Pazartesi)

Genel

Bugün olumlu kalmak için çaba harcaman gerekebilir. Hayatındaki gelişmelere karşı sürekli olumlu taraftan bakmak senin için iyi olacak zira. Kontrolü elinde tutmak da senin için önemli olabilir. Karamsar insanları etrafından uzaklaştırmak genel olarak sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Fiziksel olarak yenilenme ihtiyacı hissedebilirsin bugün. Kendini yoracak egzersizlerden uzak durmak senin için iyi olabilir. Enerjini toplamana ve yenilenmene yardımcı olacak egzersizler tercih etmek senin için bugün yeterli olabilir.

Aşk

Daha mutlu olmak için aldığın kararları uygulamaktan çekinmemelisin bugün. Başkalarının dediklerini çok da dikkate almaman gerekecek o yüzden. Kararlı ve kendinden emin duruşun sayesinde ileride daha mutlu olabilirsin.

Para

Yeni fırsatları değerlendirmek için bakış açını geliştirmek isteyebilirsin bugün. Yeni yaklaşımlar, karşına daha farklı fırsatların çıkmasına sebep olabilir çünkü. Kendini geliştirmek önüne çıkacak seçeneklerin artmasını sağlayabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2022 Pazartesi)

Genel

Bugün başkalarının etkisinde kalmamaya özen göstermelisin bugün. Başkası ne derse desin aldırış etmemek senin için iyi olacak çünkü. İhtiyaçlarını belirleyip sadece kendi istediklerinin peşinden gitmek senin için daha yararlı olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Daha sağlıklı bir gelecek için kesin kararlar alabilirsin bugün. Bu kararları uygulamaya çalışmak senin için büyük bir ilerleme olabilir hatta. Diyet konusunda uzmanlarla görüşmeyi düşünebilirsin ilerisi için.

Aşk

Girdiğin ortamlarda etrafına daha dikkatli bakman gerekebilir bugün. Bir başkasının dikkatini çektiğini bilmek seni mutlu edecek zira. Bu insanın sana ulaşmaya çalışmak için nasıl çabalara girdiğini fark edeceksin.

Para

Yeni iş konularında arkadaşlarına güvenmen gerekebilir, ilerisi için. Onların uzmanlıkları sayesinde yeni ilerlemeler kaydetmek mümkün olacak zira. Güvendiğin arkadaşlarını daha yakın tutmak ilerisi için önemli olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel