11 Temmuz 2021 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 11 Temmuz 2021 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2021 Pazar)

Genel

Parasal konularda kaygılar yaşaman olası. Ama bu kaygıların bütün gününü yönetmesine izin vermemelisin. Bir şeyleri gözlemlemek ve analiz etmek bir şey, bunun üzerinde gününü harcamak başka bir şeydir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendine göre bir gün geçirmek ve deşarj olmak önemli olabilir. Gün içerisinde istediğin şeylere zaman ayırabilir, kendini mutlu edecek aktivitelere yönelebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda kendi hislerini gözden geçirmen gerekebilir bugün. Karşı tarafın ne düşündüğünden çok senin nasıl hissettiğin önemli olacak. Kendine dürüst olmalısın.

Para

Kendini çok fazla yormamalı ve büyük beklentilerle kendini zora sokmamalısın. Elindekilere şükretmek ve yapıcı düşünmek önem arz edebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2021 Pazar)

Genel

Bugün çevrendeki insanlarla iletişimine dikkat etmen gerekecek. Kalbini kırdığın insanlardan özür dilemeli ve kendi davranışlarını gözden geçirmelisin. Sürekli tekrar eden toksik davranışları kendin bulman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Açık havada yürüyüş yapmak sana iyi gelebilir. Kendini daha iyi hissetmek için biraz temiz hava önemli olabilir. Zihnini boşaltmak için uzun yürüyüşler yapabilirsin.

Aşk

Bugün aşkı zorlamamak iyi olabilir. Kalbini başkasına açmadan önce kendi hislerinle yüzleşmen daha iyi olabilir. Önce, bir şeylerden senin emin olman gerekebilir.

Para

Bugün parasal konulardaki kaygılarını kendi içinde yaşaman daha iyi olabilir. Maddi açıdan ileride neler olabileceğine dair çıkarımlarda bulunmamalı, bugün elinde neler var ona odaklanmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2021 Pazar)

Genel

Bir arkadaşının sana kızgın olduğu gibi bir hissiyata kapılabilirsin. Bunu anlamak için o kişiyle açık iletişim kurman gerekecek. İmalardan veya mesajlaşma gibi direkt olmayan iletişim yollarından uzak durmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak önceliğin olabilir. Keyif alacağın aktivitelere zaman ayırmak ve deşarj olmak olaylara daha pozitif bakmana vesile olabilir. Buna öncelik vermenin etkisini görebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle iletişimini net tutmalısın. Olabildiğince net ve açık bir iletişim, aranızda yaşanabilecek gereksiz yanlış anlaşılmaların önünü alabilir.

Para

Yeni bir iş konusu gündeme gelebilir. Ama bu aceleyle karar almanı gerektirmiyor. Biraz durup düşünmeli ve bu konuda neler yapabileceğini gözden geçirmelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2021 Pazar)

Genel

Aşk konusunda kafana takılanlarla yüzleşmen gerekecek bugün. Tam olarak içine sinmeyen şeyleri gözden geçirmeli ve bunu dile getirmelisin. Bir şeyleri içine atmamalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün egzersiz için zaman ayırman zihnini boşaltmana da vesile olacak. Daha fazla hareket ederek kendini çok daha iyi hissedebilirsin. O yüzden evde tembellik etmemelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki sıkıntıları konuşarak çözmeniz gerekecek. Aşk konusunda bir şeylerin mucizevi bir biçimde yoluna girmesini beklemek seni üzebilir.

Para

Bugün parasal konularda şükretmek iyi olabilir. Elindekilerle yetinmek ve ileriye odaklanırken şu anda sahip olduklarınla yola çıkmak önemli bir detay olacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2021 Pazar)

Genel

Daha fazla para kazanmak adına atabileceğin adımlar hakkında düşüncelerin yoğunlaşabilir. Ama bazı şeylere çok fazla odaklanmak bu konularda kaygılara sebep olabilir. Biraz kendine mola verdirmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihinsel bir yorgunluk içerisinde olabilirsin. Bunu aşmak için bugün biraz mola vermen gerekebilir. Kendini daha fazla yormamak bugünün önceliği olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli zamanlar geçirmek enerjini toplamana vesile olabilir. Odak noktanda sevdiğin kişi olması hayatına bakış açını daha da olumlu bir hale getirebilir.

Para

İş konularını bir kenara bırakmak ve olaylara uzaktan bakmak bakış açını değiştirebilir. Bugün kendi zihnini yormadan iş konularını uzaktan gözlemlemelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2021 Pazar)

Genel

Yeni tanıştığın birisi ile oldukça iyi anlaşmaya başlayabilirsin. Bu kişi hatta romantik anlamda bazı düşüncelere dalmana da sebep olabilir. O kişiyi tanımak seni mutlu edecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün şekerli gıdalardan uzak durmak ve daha sağlıklı beslenmeye odaklanmak sana iyi gelecek. Taze sebze ve meyve tüketebilir, bol bol su içebilirsin. Bu değişim midene iyi gelecek.

Aşk

Aşk konusunda daha keyifli etkiler altında olabilirsin. Güzel sohbetlerin kalbinin daha hızlı atmasına vesile olduğunu görmen olası. Aşk seni daha memnun edecek bugün.

Para

Parasal konularda yeni adımlar atmadan önce şu anda hangi noktada durduğunu görmen iyi olabilir. Yeni masraflara girmeden önce bütçe belirlemen gerekebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2021 Pazar)

Genel

Bugün beklediğin bir şeyin geciktiğini görebilirsin. Bu konuda kendini yormaman önemli olacak. Bazı aksilikler ve gecikmelere karşı esnek kalman iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün bol bol temiz hava almalı ve yürüyüş yapmalısın. Enerjini kontrol edebilmek ve derin nefes egzersizlerinde bulunmak sana çok daha iyi bir ruh hali katabilir.

Aşk

Bugün aşk konularında dikkatlice düşünmen gerekecek. Sadece hislerle değil aynı zamanda mantıkla da hareket etmelisin. Bu sana çok daha iyi bir bakış açısı kazandırabilir.

Para

İş konularında acele etmek seni yorabilir. Bugün sakince düşünmek ve bir şeyleri gözden geçirmek daha iyi olacak. O yüzden hızlı hareket etmemelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2021 Pazar)

Genel

Etrafındaki insanların nedensiz kaygılarıyla kendini yormaman gerekecek. Çevrendeki insanlara faydan olmasından çok kendine bir fayda sağlamaya dönmelisin yüzünü. Bu hareketin çevrendeki yorucu etkileri daha net görmene vesile olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün stres ve gerginlikle gününü baltalamaya çalışanlara inat kendince keyfini çıkaracağın aktivitelere odaklanmalısın. Kendi enerjini kendin yükseltmelisin.

Aşk

Aşk konusunda büyük beklentilere girmemek iyi olabilir. Çevrende yeni bir aşk için güzel etkiler olsa da bazı şartlar tam olarak düşündüğün gibi şekillenmemiş olabilir.

Para

Parasal konularda kendine öncelik verebilirsin. Kazançta da masraflarda da isteklerine ve ihtiyaçlarına odaklanman gerekecek. Bunlar için başkasından izin almamalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2021 Pazar)

Genel

Yeni bir iş konusuna odaklanma arzun çevrendeki insanlar tarafından şüpheyle karşılanabilir. Çevrendeki insanlar senin içinde bulunduğun durumu tam olarak anlamadan fikirler sunabilirler. Bunları kişisel algılamamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün yediklerine özen göstermeli ve bir şeyleri abartmamalısın. Çok fazla yemek yemek ve bunu hızlı tüketmek midende ağrılara sebep olabilir. Buna fırsat vermemek önemli olacak.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile aranda yanlış anlaşılmalar oluşmaması önemli olabilir. İletişiminiz olabildiğince açık olmalı. Kelimeleri dikkatlice seçmeli ve anlaşıldığından emin olmalısın.

Para

Eğer bir iş değişimine gideceksen çevrenden bu konuda destek beklememen en başta daha iyi olabilir. Kendi kararlarını kendin vermeli ve sorumluluk almalısın. Bu daha önemli olacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2021 Pazar)

Genel

Bugün değer verdiğin bir kişinin giderek sessizleştiğini görebilirsin. O kişinin ne düşündüğünü anlamak ve ona destek olmak için iyi bir gün. Ama bunu zorlayıcı ve ısrarcı bir dille yapmaman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün güneşin zararlı ışınlarından korunmak önceliğin olabilir. Güneş kremi kullanımını ciddiye alabilir ve bu konuda araştırmalar yapabilirsin. Buna yatırım yapmak iyi bir seçenek olabilir.

Aşk

Aşk konusunda ısrarcı tavırlar takınmaman gerekecek. Hoşlandığın kişinin üstüne gitmek ters tepebilir. O yüzden bugün biraz daha geri durman gerekebilir.

Para

Para konusunda kafan daha rahat edebilir. Büyük kaygılara girmeden sakin bir gün geçirmek öncelikli olabilir. Yeni masraflardan önce nerede durduğunu görmelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2021 Pazar)

Genel

Aklına yeni fikirler gelebilir. Ama bu fikirleri tam olarak gerçeğe dökmeden önce şartların yeteri kadar doğru olup olmadığına bakmalısın. Bazı şeyler için biraz beklemen doğru olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün bol bol su tüketmek ve şekerden uzak durmak sana iyi gelebilir. Vücudunun enerjisini daha da stabil bir hale getirmek ve mod değişimleri yaşamamak için bu önemli olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle keyifli sohbetler başlatmak bugün enerjini yerine getirebilir. Dikkatini sevdiğin kişiye vermek ruhen ve kalben sana çok daha keyifli bir etki sağlayacak.

Para

Bugün iş ve maddiyat ile alakalı kararlarda acele etmemen gerekecek. Daha doğru ve sakin ilerleyebilmek için bugün biraz düşünmen ve şartları gözden geçirmen iyi olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2021 Pazar)

Genel

Kendi işlerini halletmek önceliğin olabilir. Başkasına yardıma koşmadan önce kendi yarım kalan işlerini bitirmen iyi olacak. Bu dengeyi iyi koruman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün açık havada yürüyüş yapmak sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. O yüzden bugün biraz yürüyüşe özen gösterebilirsin. Evde tıkılı kalmamak iyi bir hareket olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin neler düşündüğünü önemsemek iyi bir şey. Ama bütün hayatını sadece o düşüncelere göre kurgulamak kötü olabilir. Biraz kendine dönmelisin bugün.

Para

Parasal konularda nelere öncelik verdiğine özen göstermen gereken bir gün olabilir. Bazı hesaplamalar ve bütçeler hazırlayabilirsin. Masrafları dikkatlice planlamak iyi bir seçenek olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel