11 Temmuz 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 11 Temmuz 2020 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2020 Cumartesi)

Genel

Kendini çok fazla yorman ve her şeyi tek başına üstlenmen çevrendekileri tedirgin edebilir. Bugün iş paylaşımı yapman gerekecek. Çevrendeki herkesin eşit sorumluluk yüklendiğine emin olmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerini önceden planlamak sana daha iyi gelebilir. Son dakikada yiyecek bir şey bulamayıp ekmeğe gömülmek yerine yenecekleri bilerek hareket etmek senin için daha doğru olacak bugün.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişi ile aşk meşk konularında bir gelişme görmekten çok iletişim ve mantık yönünden ağırlık vermen gerekebilir. Karşındaki kişiyi daha iyi anlamak, kalbine göre hareket etmekten önemli olabilir.

Para

Bugün içinden geldiğin gibi davranmak isteyebilirsin. Parasal konularda içine sinmeyen şeylere yaklaşmaman olası. Bazı şeyler tam olarak aklına yatmıyorsa eğer iki kere düşünmek seni daha mutlu edebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün sıkı çalışmalarının sonucunu görmeye başlayabilirsin ufaktan. Bazı şeyler sana daha iyi gelmeye başlayabilir. Henüz arkana yaslanıp rahatlayacak aşamada olmasan da bugün biraz daha pozitif olabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bir egzersiz rutini oluşturmak zordur. Ancak rutinler, bazı alışkanlıklar edinmemizi kolaylaştırabilir. Bugün egzersiz için bir program yapmalı ve kesinlikle tembelliğe yenik düşmemelisin.

Aşk

Seninle benzer düşüncelere sahip birisi ile tanışabilir ve ona karşı bazı hoşlantılar besleyebilirsin. Aşkta flörtleşmeye öncelik verebilir ve karşındaki insanı tanımaya çalışabilirsin bugün.

Para

Maddi konularda durumlar çok farklılaşabilir. Bu farklılıkta kendi yolunu bulmak için çaba göstermen gerekecek. Maddi olarak kendi düşüncene göre bir gelişme için hazırlık yapman gerekebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün hızını iyi ayarlaman gerekecek. Bir şeylere çok fazla yüklenmek, emeklerini artırmak ve kendini yormak uzun vadede işe yaramayabilir. Biraz hızını ayarlaman sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmen gereken bir gün olacak. Hem enerji seviyeni yüksek tutmak hem de bünyende biriken toksinleri atmak için… Bugün su içmeyi alışkanlık haline getirmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle hep aynı şeyleri yapmak ruhen seni yorabilir. Bir değişim istediğini ifade etmen gerekecek. Ufak da olsa birbirinizi mutlu edecek bazı değişimler sizin için daha doğru olabilir.

Para

Bugün güvendiğin insanlara arkanı dönmemelisin. Onların desteğini almak her zamankinden önemli olabilir. Parasal konularda kendini sağlama alarak hareket etmek için iş birliği yapman gerekebilir bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün keyfin yerinde olacak ama dikkatin biraz dağılabilir. Bir şeylere daha sağlıklı odaklanmak için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Sahip olduğun güzel enerjiyi keyifli konularda harcamak daha iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun kontrolünü ve kuvvetini elinde tutman gerekebilir. Bunun için de egzersizlere özen göstermelisin. Kendine bir disiplin kazandırmak enerji seviyeni artırmanı da kolaylaştırabilir bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi daha iyi tanımak için güzel bir fırsatın olabilir bugün. Aşk konularında kendini yeni etkilere açabilirsin. Karşındaki insanı tanımak için çok iyi bir ortam yaratabilirsin bugün.

Para

Basit hedeflere ulaşmak için gereksiz detaylarda kaybolmamalısın. Maddi konularda bir gidişat belirlemek önemlidir ama bu gidişattaki her şeyi kontrol etmek seni yorabilir. Bugün bir şeyleri olduğu gibi yaşamayı öğrenmen gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün etrafındaki insanlara nasıl tepkiler vereceğini planlaman gerekebilir. Ani ve beklenmedik hareketlere geçmemeli, hareketlerinde ölçülü olmalısın. Çünkü etrafında ani tepkilerinden beslenenler olabilir, aman dikkat!

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltman gereken bir gün olabilir. Bir şeylere daha dikkatle odaklanabilmek için duygusal gerginliklerle arana mesafe koyman gerekecek. Bugünkü önceliği zihinsel sağlığa verebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda cesur olman gereken bir gün. Kendini geri çekmek veya başkalarının senin yerine konuşması iyi etkiler olmayabilir. Açık açık konuşmak ve kendini belli etmek sana daha iyi gelecek.

Para

Geleceğe odaklanırken maddi konularda biraz fazlaca kendini kaptırabilirsin. Ancak tutumlu olman gerekecek. Bol bol para saçmak seni düşündüğün geleceğe götürmeyebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2020 Cumartesi)

Genel

Adım atmak, harekete geçmek sana daha iyi gelecek. Negatifliklere odaklanarak kendini geri çekmemelisin. Kendini yeterince sağlama aldığını bilerek harekete geçmek sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermen ve sağlıklı bir beslenme planı çıkarman önemli olabilir. Çevrendekiler ne yiyorsa onları yemek yerine disiplinli davranarak kendi yemeklerini kendin çözmelisin. Mutfağa girmekten çekinmemelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiye karşı adımlarını kuvvetlendirmen gerekebilir. Onun, senin hislerini daha net görmesi için buna ihtiyacı olabilir. Aşk konularında daha atak olman gerekecek bugün.

Para

Maddi konularda yeni planlara odaklanabilir ve fikirlerini iyi bir biçimde ifade edebilirsin. Parasal açıdan sana getirisi olacak şeylere odaklanırken kendini daha iyi sunman olası.
Başak Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2020 Cumartesi)

Genel

Hedeflerine odaklanmak ve ileriye dönük kararlar almak için iyi bir gün. Bugünkü enerji bugünden harekete geçmeni söyleyecek. Ve bugünden harekete geçerek bir şeyleri daha iyi hale getirmek için plan yapman gerekebilir. O yüzden algıları açık tutmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hafif bir egzersiz sana daha iyi gelebilir. Vücudunu çok fazla yormadan ama tembelliğe girmeden bir egzersiz türü bulabilirsin. Esneme hareketleri ile işe başlamak enerjini artırabilir.

Aşk

Bugün aşk konularına odaklanmaktansa kendine vakit ayırman daha iyi olabilir. Bazı şeyleri daha net görmen ve atacağın adımları düşünmen için kendini geri çekmen gerekebilir bugün.

Para

Maddi konularda yedek planının olması gerekebilir. Parasal olarak kendini kuvvetlendirmek için her açıyı görmen gerekecek. Bir şeyler için bütçe ayırırken iki kere düşünmen iyi olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün kendini göstermek için iyi bir gün olacak. İnsanlar emeklerini ve enerjini görüp sana ayak uydurmak isteyebilir. Hayatında daha iyi adımlar atarak dikkat toplamak için bugün iyi bir gün olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugünkü enerjini kendine sağlıklı bir ortam hazırlamaya harcayabilirsin. Temiz ve sakin bir ortam yaratıp dinlenmek için kendine vakit vermen bu enerjiyi katlamana vesile olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye ilgini belli etmenin yollarını aramalısın. Aranızda azalan iletişim veya bir şeyleri açıkça ifade etmeme isteği, aşkın azaldığı imasını yaratabilir. Sevdiğin kişiye daha açık olmalısın.

Para

Maddi gelişmeler görmen, insanlarla iletişimini artırmandan geçebilir. Parasal açıdan daha iyi şeyler elde etmek için kendini bu yönde kuvvetlendirmelisin. İnsanlarla iletişimin sana çok daha iyi gelebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün bazı şeyleri daha net görmeye başlayabilirsin. Olanı biteni daha objektif görmen, sana yapılan haksızlıkları da fark etmeni sağlayabilir. Kendini ağırdan satmak ve keyfine odaklanmak için iyi bir gün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

İhtiyaçlarına odaklanmak için iyi bir gün olabilir. Yeterince dinlenmek ve sağlıklı beslenmek enerjini yenilemeni sağlayabilir. Keyfine göre bir yemek hazırlamak seni mutlu edebilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle ileriyi düşünerek hareket etmek isteyebilirsin. Birlikte planlar yapmak, yeni kararlar almak sizi birbirinize daha da yakınlaştırabilir. İki tarafın da isteğini daha net ifade edebilmesi gerekebilir bugün.

Para

Ailende parasal anlamda endişe duyan bir tek sen isen o zaman kendini geri çekme vakti gelmiş demektir. Sevdiklerinin de sorumluluk alması gerekebilir. Bugün her şeye tek başına atlamamalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün keyfine göre bir gün geçirme ihtimalin yüksek. İstediğin gelişmeleri görebilir, kendine göre daha keyifli durumlar yaşayabilirsin. Günün eğlencesinden geri durmamalı yüzünü güldürmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine odaklanmak ve sağlıklı beslenmek sana çok daha iyi gelebilir. Yeşil sebze tüketmekten çekinmemelisin. Daha sağlıklı şeyler yemek sana kendini iyi hissettirecek bugün.

Aşk

Sıkıntıları çözmek ve daha iyiye odaklanmak için iyi bir gün olabilir. Eğer bir ilişki içerisindeysen ve sevdiğin kişiyle iletişiminde sıkıntılar varsa, bunları çözmenin bir yolunu bularak ilişkinizi kuvvetlendirebilirsiniz.

Para

Kendini biraz geri çekmen gerekebilir maddi konularda. 'Kahraman' olmak için kendini zorlaman ters tepebilir. Bırak insanlar senin kıymetini anlamak için biraz düşünsünler. Sen de kendine odaklan o sırada.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2020 Cumartesi)

Genel

Bir şeyleri halletmek için cesur olman gerekecek bugün. Etrafında olan bitenle başa çıkmak, sağlıklı çözüm yolları bulmak için harekete geçmek sana daha iyi gelebilir. Bugün geri durmamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

İnsanlarla keyifli vakitler geçirmek de stresin etkilerini atmanı kolaylaştırabilir. Sağlıklı ve huzur dolu bir gün için keyifli konulara odaklanmalı, sevdiklerine vakit ayırmalısın. Bugün sağlığın için stresin etkilerini azaltman şart.

Aşk

Kendini ifade etmekte zorlanabilirsin sevdiğin kişiye karşı. Ancak aşk bir yolunu bulabilir. Bazı konularda daha rahat hareket etmek için bir şeyleri oluruna bırakman gerekebilir.

Para

Yeni şeyler denemek sana iyi paralar getirebilir. Maddi konularda içinin rahat etmesi için kendini yeniliklere açman gerekebilir. Öğrenim ve eğitim konularında kendini geliştirebilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (11 Temmuz 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün senin için iyi bir gün olacak. Negatiflikleri hayatından çıkarmak, terazini dengelemek ve etrafındaki insanlarla iletişiminde dikkatli olmak için güzel bir etki görebilirsin. Bir şeyleri yoluna koymak sana çok iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Esneme hareketleri kaslarını ve eklemlerini çalıştırarak vücudunda biriken hareketsizlik kaynaklı gerginlikleri atmanı kolaylaştırır. Bugün esneme hareketlerine odaklanmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle ciddi konularda konuşmanız gerekebilir. Gözardı ettiğiniz, konuşmak istemediğiniz ancak size üzüntü veren şeyleri dile getirmek, bu sıkıntıları çözmenizi kolaylaştırabilir. Bazı şeyler düşündüğün kadar kötü olmayabilir.

Para

Maddi konularda sabır ve istikrar en büyük dostun olabilir. Verdiğin emeklerde sakin olmak ve ileriyi düşünerek sağlıklı hareket etmek sana iyi gelecek. Bugünden çözüm üretmen zorlaştıysa yarından vazgeçmemeli ve sağlam bir biçimde yola devam etmelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel