11 Şubat 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 11 Şubat 2022 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (11 Şubat 2022 Cuma)

Genel

Bugün arkadaşlıklara ve insanlarla olan iletişimine ekstra özen gösterebilirsin. Sıkıntılı ruh hallerinden çıkabilmek için insanlarla güzel konulara odaklanman olası. Keyfini yerine getirecek aktivitelere katılabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün stres ve gerginliği geride bırakmak için keyifli aktivitelere odaklanmak isteyebilirsin. Arkadaşlarınla zaman geçirmek, bol bol gülmek sana iyi gelecek. Keyifli bir ortama girmek için planlar yapabilirsin.

Aşk

İlişkideki rolünü görmek isteyebilirsin. Nasıl hissettiğinle birlikte nasıl hissettirdiğin de önem kazanabilir. Karşındaki insanın gözündeki değerini görmek isteyebilirsin bugün.

Para

Bugün iş ortamlarındaki gerginlikleri iş ortamında bırakman gerekecek. Bazı şeyleri kişisel algılamaman gerekebilir. İş konularında canını sıkan meseleler varsa bunu normal hayatına yansıtmamayı öğrenmen gerekebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (11 Şubat 2022 Cuma)

Genel

Gününü iyi planlamak ve kendine öncelik vermek bir lüks gibi gelebilir ancak bugün daha iyi bir enerji elde etmek için bunu yapman gerekecek. Gereksiz işlere vakit harcamamalı ve önceliklerini dikkatlice seçmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Temiz çarşaflar, temiz bir oda, rahat nefes alabileceğin bir yer… Daha rahat uyku çekmeni sağlayacak şeylerden sadece bazıları olabilir bunlar. Dinlenebilmeyi öncelik edinebilirsin.

Aşk

Aşktan beklentilerini gözden geçirmen bugün iyi olabilir. Öncelikli olarak senin bir aşka ve ilişkiye ne katabileceğini düşünmen gerekecek. Kendinden emin olduğunda da bir adım atman gerekebilir.

Para

Parasal olarak kaygılardan uzaklaşacağın ve rahat bir nefes alacağın bir gündesin. Bugün gereksiz masraflardan da uzak durursan eğer maddi olarak bir şeyler seni hiç üzemez. Daha rahat bir gün geçirebilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (11 Şubat 2022 Cuma)

Genel

Bugünü kafana göre yaşaman iyi olabilir. Başkası ile alakalı beklentilere girmemen iyi olabilir. Planları tek başına yapman, tek kişilik konulara odaklanman iyi sonuç verebilir. Biraz kafanı toparlayabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Günün sonunda dinlenebilmek ve kafanı boşaltmak önemli olabilir. Yeterince uyku çekebildiğine ve vücudunu dinlendirebildiğine emin olman gerekebilir. Bugün dinlenebilmek için özen göstermen gerekecek.

Aşk

Tek başına ve bağımsız bir dönemde mutlu değilsen bir ilişkide de mutlu olman zorlaşabilir. Kendi mutluluğunu ve neşeni kendin sağlamalısın. Ancak o zaman gireceğin ilişkilerin daha net bir anlamı olabilir senin için.

Para

İş konularında kendi üstüne düşeni yapacaksın. Kendi sorumluluğuna dikkat etmen iyi sonuç verebilir. Başkasının yaptıklarına odaklanmak yerine iğneyi kendine batırman daha doğru olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (11 Şubat 2022 Cuma)

Genel

Bugün kendini biraz sarsman gerekecek. Canını sıkan meseleleri bitirmek, sana iyi gelecek şeylere odaklanmak ve önceliklerini netleştirmek önemli olabilir. Bu tür konulara zaman ayırmak için bugün iyi bir gün olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yeni bir beslenme programına başlaman olası. Bu beslenme programı sana kendini daha iyi hissettirebilir ve enerjini toplamana yardım edebilir. Daha iyi beslenerek kendini iyi hissetmeye başlayabilirsin.

Aşk

Eğer yolunda gitmeyen ve seni mutsuz eden bir ilişki içerisindeysen bunu bitirmeyi düşünebilirsin. Bazı şeylerin seni mutlu etmesi gerektiğini unutmaman gerekecek. Mutluluğu sana başkası borçlu değil, bu konuda borçlu olan tamamen sensin.

Para

Eğer kendi işinin sahibi isen bugün bu işe biraz daha fazla özen göstermen gerektiğini düşünebilirsin. Kendi emeklerine ve çabana odaklanman olası. Başkasındansa kendi yaptıklarına odaklanmalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (11 Şubat 2022 Cuma)

Genel

Algılarını açık tutman gereken bir günden geçebilirsin. Çevrende konuşulanlara dikkat etmen, detaylara odaklanman iyi olabilir. Özellikle iş konularında dikkatini artırman ve alarmda olman iyi sonuçlar verebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Eğer sürekli olarak masa başındaysan ve hareketsiz kalıyorsan bugün bu durumu değiştirmek için bazı seçeneklere odaklanabilirsin. Esneme hareketleri ve masa başında yapabileceğin ufak egzersizler stresi ve ağrıları azaltmanda faydalı olabilir.

Aşk

Aşkta bir netliğe kavuşmak her şeyden önde gelebilir. Hislerin belirsizliğini aşmak ve karşı tarafın ne düşündüğünden emin olmak sana kendini iyi hissettirecek. Sürüncemede olan konuları bir sonuca vardırmak isteyebilirsin.

Para

İş ortamlarındaki konuşmalara dikkat kesilebilirsin. Kimin ne dediği, nasıl dediği önemli bir konu olabilir. İş ortamlarındaki işleyişlerin temeline inmek için iyi bir gün olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (11 Şubat 2022 Cuma)

Genel

Bugün kendince ve sakin bir gün planlamalısın. Gün içerisinde yoğunluk veya kalabalık ile olabildiğince az uğraşman iyi olabilir. Bazı konuları başka günlere ertelemeyi bile düşünebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kas ağrılarını ciddiye alman gerekebilir. Eğer sürekli olarak bilgisayar başındaysan bugün bu durumun sende ekstra ağrı yaşatmaması için dikkat etmen gerekecek. Biraz hareket etmek isteyebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle bazı konuşmalar yapman olası. Aranızda bazı telefonlaşmalar geçebilir, birbirinizi anlamanıza yarayacak mesajlaşmalar yaşanabilir. İletişimin artması bazı şeyleri daha da netleştirebilir.

Para

Elindeki parayı nasıl değerlendireceğin tamamen sana bağlı bir konu olabilir. Başkalarının fikrini alman ille de onların dediğini yapacağın anlamına gelmez. Kendi bağımsızlığına dikkat etmende fayda var bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (11 Şubat 2022 Cuma)

Genel

Etraftaki gerginliklerde payın nedir, bunu düşünmen gerekebilir. Çevrende sürekli gerilen insanlar varsa bugün onların sıkıntısını anlamaya ve onlarla empati yapmaya çalışabilirsin. İğneyi kendine batırman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Stresle başa çıkmak için biraz daha özenli davranabilirsin. Meditasyon ve yoga gibi konulara odaklanmak, kas ağrılarını çözmeye çalışmak iyi olabilir. Esneme hareketleri sana kendini daha iyi hissettirebilir.

Aşk

Aşkta güzel bir gün geçirmek için karşı tarafı anlamaya çalışman gerekecek. O kişinin canını sıkan konulara odaklanmak ve bir çözüm yolu aramak ikinize de iyi gelebilir. Paylaşımcı olmak, birbirinize destek olmak fark yaratabilir.

Para

Maddi olarak kafan rahat olacak. Sahip olduklarına şükredebilirsin. Elindekilerin kıymetini bilerek geçireceğin bir gün sana daha çok şey katabilir. Parasal konularda için rahat olacak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (11 Şubat 2022 Cuma)

Genel

Bugün kendinden emin ve rahat bir gün geçirmek isteyebilirsin. İşlerine yoluna koyarak, eksikleri gidererek ve maddi kaygıları geride bırakarak daha rahat davranman olası. Kafanın rahat olması hayatına yansıyabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün açık havada az da olsa zaman geçirmek sana iyi gelebilir. Zihnini boşaltmak ve kaslarını çalıştırmak için hareket edebilirsin. Nefesini kontrol etmek ve daha rahat yürüyebilmek için açık havada zaman geçirmeye fırsat tanımalısın.

Aşk

Kıskançlığa kapılmadan aşka odaklanman gerekecek. Hayatındaki kişiyi kısıtlamadan bir şeylere odaklanmak bugün zor olabilir. Ama kendini geri çekip olanları düşünmek daha doğru hareket etmeni sağlayabilir.

Para

İhtiyaçlarını satın almak ve önem verdiğin şeyleri gözden geçirmek iyi olacak. Gereksiz masraflar yapmadan ve elindekilerin kıymetini bilerek daha iyi şeylere odaklanabilirsin. İhtiyaçlarını satın alırken fikirlerini de yenilemen olası.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (11 Şubat 2022 Cuma)

Genel

Hayatını yoluna koymak için acele etmemen gerekebilir. Bazı şeyleri iki kere düşünmen, daha dikkatli hareket etmen ve çevrendeki insanların fikrini alman önemli olabilir. Bugün biraz geri durman iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bolca su tüketmek ve şekerli yiyeceklerden uzak durmak sana iyi gelebilir. İşlenmiş ve şeker yükü haline gelmiş gıdalardan uzaklaşman iyi bir fikir olabilir. Enerji seviyeni üstlerde tutmak için bu konuya dikkat etmen gerekebilir.

Aşk

Aşkta kaybeden taraf olduğunu düşünebilirsin. Ancak bu bir yanılsama olacak. Bazen bir şeylerin o anda istediğimiz gibi gitmemesi bizi mutluluktan alıkoymaz. Aksine daha güzeline odaklanabiliriz. Bugün buna dikkat edebilirsin.

Para

Paranı tek bir yatırım aracına bağlamaman gerekecek. Bazı şeyleri dikkatli ve detaylıca düşünmen iyi olabilir. Dimyata pirince giderken elindeki bulgurdan olmamalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (11 Şubat 2022 Cuma)

Genel

Günlük tutmak iyi bir fikir olabilir senin için. Zihnini boşaltmak ve daha sonra yazdıklarını okuyarak bazı çıkarımlar yapabilmek için bugünden bu seçeneği daha dikkatlice düşünebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Virüse karşı en iyi önlemleri almak isteyebilirsin. Dezenfektasyon, maske ve tabii ki de aşı. Eğer aşı konusunda geç kaldıysan bugün harekete geçmen gerekecek. Hem kendini hem de sevdiklerini korumak isteyebilirsin.

Aşk

Aşkını ifade etmekte zorlanabilirsin. Bunun sebebi, daha en başta kendine ifade edemediğin veya kendine dürüst olamadığın konular olabilir. Bugün iğneyi kendine batırman gerekecek aşk için.

Para

Kendine yapacağın masraflar için başkasına hesap vermene gerek olmayacak. Bugün kendi bildiğine odaklanmalı, başkasının fikriyle hareket etmemelisin. İhtiyaçlarını gidermek için icazet alman gerekmiyor.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (11 Şubat 2022 Cuma)

Genel

Yeni bir hobi edinebilir veya var olan hobin için masraf yapabilirsin. Kendini mutlu etmek için bazı masraflara girmen seni yormayacak. Güzel şeylere para ayırmak enerjini daha da artırabilir hatta.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Virüse karşı önlemleri daha da artırmak sana kendini iyi hissettirebilir. Varyasyonlara karşı da dikkatli olman gerekecek. Eğer aşı randevusu almadıysan bugün bu işleri halletmen daha iyi olabilir.

Aşk

Aşkta daha baskın hareketlerin olabilir. Ama bu haklı olduğun anlamına gelmeyebilir. Karşı tarafın kalbini kırmamaya çalışmak iyi bir nokta olacak. Haklı çıkayım derken mutsuz olmamalısın.

Para

Bugün para harcayacaksın. Ve bu harcamalar sana zararlı gelmeyecek. Mantıklı ve bir bütçe içerisinde halledeceğin masraflar seni daha iyi düşünmeye itebilir. Zararda olmayacaksın bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (11 Şubat 2022 Cuma)

Genel

Günü daha rahat geçirmek için bazı düzenlemeler yapabilirsin. İşleri erkenden bitirmek ve gün içerisinde gerçekten ilgini çeken konulara yönelmek iyi olabilir. Bugünü biraz daha planlı yaşayabilir ama daha çok keyif alabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Temiz havayı ciğerlerine çekmeye ihtiyacın olabilir. Her ne kadar virüs dolayısıyla dışarı çıkmak istemesen de tenha ortamlarda nefes egzersizleri yapabilirsin. Nefesini kontrol etmek iyi olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiye hislerini açabilmek zor gelebilir. Ancak bunun için yaratıcı bir yol bulman gerekecek. Çevrendeki insanları gözlemleyebilir ve aşıkların nasıl davrandığına biraz daha dikkat ederek bir örnek çıkarabilirsin.

Para

Güne erken başlayıp öğlene kadar halledilmesi gerekenleri yoluna koymak iyi olabilir. Kendine biraz daha zaman ayırmak, hatta kendin için masraf yapacak bir zaman bulmak daha iyi bir seçenek olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel