11 Şubat 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 11 Şubat 2020 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (11 Şubat 2020 Salı)

Genel

Bugün günlük rutinlerinden sıkılabilir ve sevdiğin kişiye özen gösterebilirsin. Aşk ve diğer keyifli konulara odaklanmak sana kendini daha iyi hissettirebilir. Günün getirdiği sıkıcı işlere odaklanmak yerine keyifli konulara odaklanabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün yüksek enerjini güzel bir egzersize odaklamak isteyebilirsin. Bu egzersiz sadece spor salonunda yapılan türden olmayabilir. Açık hava yürüyüşleri ve keyifli aktiviteler de sana güzel ektiler sağlayabilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyi mutlu edecek bir ortama götürmen olası bugün. Birlikte keyifli şeylere odaklanmak, biraz hareket etmek ikinize de iyi gelecek. Aranızdaki muhabbeti artırmak için dışarı çıkmanız gerekebilir.

Para

Maddi konularda kendini konumlandırdığın yeri iyi seçmen gerekebilir. Parasal açıdan kendine biçtiğin rolü görmen gerekecek. Herkese destek çıkan kişi mi yoksa kendi hayatına öncelik veren kişi mi olmak istiyorsun? Bu soruya yanıt arayabilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (11 Şubat 2020 Salı)

Genel

Bugün hayatında yolunda gitmeyen konulara özenle odaklanacak bir kuvvet bulabilirsin. İleriyi düşünerek hareket etmek ve hayatında değişimlere yer açmak için yeni kararlar alabilirsin. Sağlığına odaklanmak ve kendini ilerisi için hazırlamak daha iyi olabilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini şarj etmen gereken bir gün olabilir. Enerji seviyeni yükseltmen ve daha iyi hissetmen için yediklerine dikkat etmelisin. Daha sağlıklı hareket edebilmek için esneme hareketlerine de özen göstermen gerekebilir.

Aşk

Aşk konularında emin olmadığın şeyler gündeme gelebilir. Kendi iç sesini duymak için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Aşk konularında ani kararlar almak veya ani tepkiler vermek seni pek mutlu etmeyebilir bugün.

Para

Bugün elindeki paranın miktarını az bulman olası. Ancak kendi değerini cebindeki para ile kıyaslamamalısın. Parasal konularda daha açık fikirli olmak ve değişime hazırlıklı olmak sana daha çok şey katabilir bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (11 Şubat 2020 Salı)

Genel

Bugün aşk konularına daha fazla özen gösterebilirsin. Okuduğun şeyler, dinlediklerin, hislerinde değişimlere sebep olabilir. Aşk konularına başka bir gözle bakarak hayatında değişimlere yer açabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Düzenli egzersiz sana daha iyi gelebilir. İyi bir günlük rutin vücudunun ihtiyaçlarını karşılamanı kolaylaştırabilir. Daha sağlıklı kararlar almak için harekete geçmeli ve günlük bir plan oluşturmalısın.

Aşk

Aşk konusunda fikir değişimi yaşayabilirsin. Birisinden hoşlandığını düşünürken daha farklı bir insana odaklanabilirsin. Duygu değişimlerine yer vermeli ve kendi hislerini görmek için kendine zaman tanımalısın bugün.

Para

Maddi konularda azalan keyfini daha iyi bir şekilde yerine koymak için çevrendeki insanlara destek olman gerekebilir. İnsanlara olumlu yaklaşmak ve bazı konularda yapıcı davranmak sana daha iyi gelecek bugün. Bu hissi üretkenliğe odaklamalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (11 Şubat 2020 Salı)

Genel

Canını sıkan ancak geçmişte kalmış bazı konular tekrar gündeme gelebilir. Bugün yaşananlara daha farklı bir bakış açısıyla bakmana sebep olabilir. Hayatını dengede tutmak ve bu geçmiş yaraların seni çok fazla etkilemesine izin vermemek için keyifli şeylere odaklanman gerekebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihinsel ve fiziksel bütünlüğünü dengede tutman gerekebilir. Yoga gibi egzersizlerle daha iyi hissedebilirsin. Hem zihnini boşaltmak hem de hareket etmek sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

Aşk konusunda yeni şeyler görebilir, yeni şeyler öğrenebilirsin. Çevrendeki bir insana özellikle daha farklı bakmaya başlayabilirsin. Aşk konularında daha keyifli etkilere kendini açman ve etrafında olanları daha dikkatli görmen gerekebilir.

Para

Sahip olduğun eşyaları kontrol etmen gerekebilir. Gerek bankadaki paranı gerekse yastık altındakileri görmen gerekecek. Bir şeylerin kaybolmasına tahammülün daha az olabilir bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (11 Şubat 2020 Salı)

Genel

Ortam değişikliği görmek isteyebilirsin. İlerisi için güzel değişimlere gitmek isteyebilirsin. Farklı seyahat programlarına odaklanmak ve daha keyifli şeyler yapmak istemek, gelecek planlarında daha güzel etkiler oluşturabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Yoga gibi bir egzersize ihtiyacın olabilir. Hem vücudunun esnekliğini korumak hem de zihnini boşaltmak önemli olacak. Sağlıklı bir egzersiz arayışındaysan bugün bu konuya özen gösterebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki muhabbette bazı şeyleri çok fazla zorladığınızı fark edebilirsiniz. Aşk ve ilişkiler konusunda kendiliğinden yoluna girmesi gereken mevzular sizde çok fazla çaba gerektiriyor olabilir. Bugün bu konuları konuşmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Bugün hayallerinin gerçekleşmeye başladığını daha net görebilirsin. Parasal konularda daha iyi sonuçlar alabilirsin. Hedeflediğin konular gözüne daha yakın gelebilir. O yüzden keyfini bozacak şeylerle vaktini boşa harcamamalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (11 Şubat 2020 Salı)

Genel

Bugün önemli insanlarla karşılaşabilirsin. Etrafında işinde başarılı insanlar olabilir. Bu kişilerle iletişime geçmek bakış açını daha da derinleştirebilir. İnsanlardan daha fazla şey öğrenebilirsin bugün. Bu güzel etkiye kendini açman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudundaki enerjiyi dengelemek önemli olabilir. Hem yeteri kadar dinlenmek hem de yeteri kadar egzersize özen göstermek öncelikli olacak senin için. Daha sağlıklı hareket edebilmek için hayatına bu dengeyi getirmen gerekebilir.

Aşk

Aşk konularında düşünceli bir gün olabilir senin için. Eğer bir ilişki içerisindeysen bu ilişki için verdiğin ödünler gözüne batabilir. Bu konuların sıkıntı yaratmaması için sevdiğin kişiye açık olman gerekecek.

Para

İşlerde istikrarlı olmak sana daha fazla para getirebilir. Maddi konularda hedeflerinden şaşmadan, yolunda devam etmeye çalışmalısın. Parasal konularda ileriye dönük hedeflerin daha güzel sonuçlar getirebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (11 Şubat 2020 Salı)

Genel

Yakın çevrende yaşanan olaylar seni biraz tedirgin edebilir. Ancak bu durum ilerisi için daha iyi olabilir. Bazı şeylerin değişime girmesine izin vermeli ve ileriyi düşünerek daha sabırlı davranmalısın. Bu değişimler en çok sana iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudundaki toksinleri atmak için bol bol su tüketmeli ve egzersize özen göstermelisin. Bugün daha fazla hareket etmek ve su tüketimini artırmak enerji seviyende direkt bir etki yaratabilir. Bu konulara özen göstermen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişi için daha keyifli ve eğlenceli şeylere odaklanman gerekebilir. Sıradan olan, her zamanki şeyler sizi mutlu etmeyebilir. Daha keyifli ve hareketli ruh haline girmek ise aşkınıza daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda toleransın iyice zorlanabilir. Bir şeyleri alttan almak, daha iyisine odaklanmak zor gelebilir. Bugün parasal konular ile alakalı sert kararlar alman ve kendini daha düze çıkarman gerekebilir. Elini beline koyma zamanı!
Aslan Burcu Günlük Yorumu (11 Şubat 2020 Salı)

Genel

Başarı ve güzellikler hayatına istikrarlı bir şekilde giriyor. Daha iyisini daha güzelini elde etmek için her geçen gün daha güzel etkilere kendini açabilirsin. Ancak bu ruh halinin bugün seni hemen kutlama moduna sokarak yeme içme alışkanlıklarını değiştirmesine izin vermemelisin. Kutlama yemekleri biraz bekleyebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermen enerji seviyeni dengede tutmana vesile olabilir. Süt ve süt ürünlerini dengeli tüketmek ve aşırıya kaçmamak sana daha iyi gelebilir bugün. Bu konulara özen göstermek isteyebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi bugün daha heyecanlı olabilir. Aşk konularında daha keyifli etkilere kendinizi açabilirsiniz. Birbirinizi mutlu etmek ve keyifli bir gün geçirmek için ekstra şeyler yapmanız gerekebilir.

Para

İç sesin ile gerçekliğin çatışmaması gerektiğini görmelisin. Aklından geçen ile gerçekte gördüklerin uyuşmuyorsa kendine bir ayar çekmen gerekebilir. Bugün maddi konuları gözden geçirmek daha iyi olabilir senin için.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (11 Şubat 2020 Salı)

Genel

Bugün başarı görmek isteyebilir ve güzelliklere odaklanmaya çalışabilirsin. Duygularını işlere katmadığın sürece çok güzel gelişmeler görmen olası. Sevinç ve mutlulukları çevrendekilerle paylaşmak için ise biraz erken olabilir. O yüzden sakin davranmaya çalışmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kan dolaşımını artıracak şeylere odaklanabilirsin. Bol bol su tüketmek, hareket etmek ve daha sağlıklı beslenmek sana yarayabilir. Vücudunu harekete geçirmek ve bu dolaşımı artırmak için çaba göstermek sağlık konularında sana iyi etki sağlayacak.

Aşk

Hiç beklemediğin birisinden beklemediğin bir mesaj veya telefon gelebilir. Aşk konularında sürprizlere açık olman gerekebilir. Senden hoşlanan kişinin seninle iletişime geçmesi seni biraz şaşırtacak belki ancak aşk konularında kalbinin daha hızlı atmasına da vesile olabilir.

Para

Maddi konulara mantıkla bakman gerekecek. Parasal açıdan hislerinle hareket etmek sana zarar ettirebilir. O yüzden olabildiğince soğuk ve mantığa dayalı kararlar almalısın bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (11 Şubat 2020 Salı)

Genel

Eğer kendini ifade etmek senin için çok önemliyse bugün bazı gelişmeler görebilirsin. Kendini yazılı veya sözlü bir şekilde ifade etmek bazı konularda güzel değişimler başlatabilir. Hayatında daha güzel gelişmeler görmek için bugün kendini ifade edebilmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

İşlenmiş gıdalar ve şekerden uzak durmak sana daha iyi gelebilir. Hızlı bir şekilde sağlığına etkisi olacak şeylere odaklanmak istersen eğer ne yediğine özen göstermen gerekebilir. Şekerli gıdaları kesmek enerji düzeyini dengelemene vesile olacak.

Aşk

Sevdiğin kişinin ilgisini çekmek için sıradan yollardan uzak durman gerekebilir. Bu kişiyle daha keyifli vakitler geçirmek için heyecana ve sürprize açık olman gerekecek. Karşındaki insanı heyecanlandırmak aşkta iyi etkiler oluşturabilir.

Para

Hayatın hakkında bazı şeylerin daha iyi gitmesi için büyük değişimler yapman gerekebilir. Özellikle maddi konularda kontrolü elden düşürdüğüne inanıyorsan bugün kolları sıvaman gerekebilir. Eyleme geçmesen bile karar almak dahi sana iyi gelecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (11 Şubat 2020 Salı)

Genel

Bugün sosyal konularda ve yaşadığın alanlarda yaşanabilecek değişimler seni tedirgin edebilir. Bazı kararlara dahil olmak ve sorumluluk almak isteyebilirsin. Bu konularda çaba göstermek, olaylara seyirci kalmanın tedirginliğini üstünden atmanı sağlayabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Fiziksel olarak nelere ihtiyacın olduğunu düşünebilirsin bugün. Gerek egzersiz gerekse yeme biçimi konularında daha dikkatli olabilirsin. Sağlık daha çok ön plana çıkabilir. Alacağın kararlar daha kalıcı olabilir.

Aşk

Aşk konularında ilginç gelişmeler görmen olası. Sevdiğin kişiden alacağın mesajlar veya hoşlandığın kişi ile yapacağın konuşma seni şaşırtabilir. Aşk ve ilişkiler konusuna daha farklı bir gözle bakabilir ve heyecanlanabilirsin.

Para

Maddi konularda ortaklaşa kararlar almak için iyi bir gün olabilir. Eğer bazı konularda ortak sorumluluk alınması gerekiyorsa bugün sözünü geçirebilirsin. Yükleri bölerek daha rahat edebilirsin bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (11 Şubat 2020 Salı)

Genel

Bugün evinde misafir ağırlaman olası. Evine geçici olarak gelenler bir kaos yaratabilir. Ancak bu durum seni keyiflendirecek ve daha farklı konulara odaklanmana vesile olacak. Sevdiklerinle vakit geçirmenin tadını çıkarmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Çevrendeki insanlarla güzel vakitler geçirmek için kendine ayırdığın zamandan feragat etmemelisin. Başkalarına odaklanmak kendi sağlığından vazgeçmek anlamına gelmez. Bugün hayatı dengede tutmayı öğrenmen gerekecek.

Aşk

Sevdiğimiz insanların yanında farklı davranabiliriz. Bir insanın yanındaki tavrımız, bir diğerinin yanındakiyle aynı olmayabilir. Sevdiğin kişi sendeki bu farkı gözlemleyebilir bugün. Birbirinize bakışınız daha da derinleşebilir.

Para

Yasal işlemler ve belgeler söz konusu olduğunda iki kere düşünmen daha doğru olabilir. Parasal konularda önemli kararlar almak için aceleci olmamalısın. Gereksiz hatalara düşmemek için yavaş davranmak daha doğru olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel