11 Ocak 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 11 Ocak 2020 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (11 Ocak 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün bazı konulara daha tutkulu yaklaşabilirsin. Ancak etrafındaki insanların kalbini kırman olası. Kendini ifade ederken biraz daha sakin kalmalı ve olayları iki taraflı düşünmelisin. Bencillik etmemek ve karşındaki insanı anlamak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendin için yemek hazırlamak hem kafanı dağıtmanı hem de sağlıklı beslenmeni sağlayacak. Hazır gıdalara yönelmek yerine mutfakta sevdiğin yemekleri yapmak daha iyi olabilir. Bugün tükettiğin gıdalara öncelik vermelisin.

Aşk

Uzun zamandır tanıdığın bir insan ile aranda aşk konusunda daha farklı gelişmeler yaşanabilir bugün. Hiç beklemediğin bir anda aşk konusunda ilginç gelişmelerle karşılaşabilirsin. Sana aşkını ilan eden insanlar olabilir bugün.

Para

Parasal konularda yaşanacak gelişmeler insanlarla arandaki iletişime sıkı sıkıya bağlı olabilir. O yüzden iş ve maddi konular ile alakalı her durumu kuvvetlendirilmesi gereken bir iletişim olarak görmelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (11 Ocak 2020 Cumartesi)

Genel

İş ile özel hayatını ayırman gereken bir gündesin. Bazı konulara kendini çok fazla kaptırabilirsin. Olayları kişisel olarak algılamak yerine biraz daha sakin davranmalı ve yapıcı olmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gereken bir gün olabilir. Abur cubur ve şeker içerikli işlenmiş gıdalar tüketmek yerine daha sağlıklı sebze ve meyveler tüketmek sana daha iyi gelecek. İşlenmiş gıdaları hayatından uzak tutmalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin insanın bazı konularda senden farklı düşünmesi bugün kendisini gösterebilir. Aranızda beklenmedik durumlar yaşansa da bu durumlara nasıl tepkiler vereceğin önemli olacak.

Para

Parasal konuların insanlarla arandaki iletişime girmesine izin vermemelisin bugün. Maddi konularda hırslı davranışların her iki tarafı da etkilediğini görmen gerekebilir. Para ile alakalı davranışlarında dikkatli olmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (11 Ocak 2020 Cumartesi)

Genel

Etrafındaki insanlarla uyum içerisinde olman gereken bir gün. Ancak bu durum kendini geri çekmen veya başkalarına öncelik vermen anlamına gelmiyor. Bazı konulara diğer insanlarla eşit olarak yaklaşmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Farklı bir egzersiz türüne odaklanabilirsin bugün. Sağlığını daha iyi bir hale getirmek için egzersize yer vermen gerektiğini bileceksin. Sana uygun bir egzersiz bulmak ise bugün biraz kafanı yorabilir.

Aşk

Kendini çok daha rahat ifade edebileceğin, eğlenebileceğin bir insan ile karşılaşabilir ve güzel bir flört başlatabilirsin. Aşk konularında büyük beklentilere girmediğin sürece keyifli bir gün geçireceksin.

Para

Yeni şeyler öğrenmek için geç değil. Bugün parasal konularda daha farklı hareket etmek için kendini yeni konulara açabilirsin. Yatırım ve birikim ile alakalı konularda daha rahat hareket edebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (11 Ocak 2020 Cumartesi)

Genel

Doğru insanlarla doğru zamanda, doğru yerde olmak senin için önemli olabilir bugün. Gereksiz yere enerjini sömüren insanlarla arana bir sınır koymalı ve sana değer veren kişilerle vakit geçirmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine bir hedef belirlemek, enerjini gereksiz yere tüketmenin önüne geçebilir. Sağlığını düşünerek yeni kararlar almak ve bir rutine girmek enerjini kendine saklamanı sağlayacak.

Aşk

Çok derin konulara, ağır muhabbetlere girmediğin ve beklentilerini çoğaltmadığın sürece aşk konusunda sakin ve keyifli bir gün geçirmen olası. Ancak bazı düşünceleri paylaşmak için güzel bir gün olmayabilir.

Para

Birlikte iş yaptığın veya parasal olarak güvendiğin insanların fikrine kendini açman gerekebilir bugün. Maddi konularda onlardan farklı düşünebilirsin ama yine de tavsiyelere kulak vermende fayda var.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (11 Ocak 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün enerjin yüksek olacak. Bu enerjiyi nereye yönlendirdiğin önemli olabilir. Bazı konularda abartıya kaçmaya daha yakın olabilirsin. Kendini çok fazla yormamak ve öne atmamak için dikkatli olmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bazı konularda kontrolü elinden kaçırmış gibi hissedebilirsin. Ancak söz konusu sağlık ve sağlıklı kararlar olduğunda senden başka kimse kontrol sahibi değil. Bugün vücuduna odaklanman kendini daha iyi hissettirebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli bir gün geçirebilirsin. Bazı konularda senin bir şeyleri hazırlaman ve ona bu konularda sürpriz yapman daha iyi olabilir. Sevdiğin insanı mutlu edebilecek bir kapasitedesin bugün.

Para

Maddi konularda hızlı sonuçlar almak isteyebilirsin bugün. Ancak bazı şeyler kontrolün dışında gelişebilir. Yeni gelişmeleri stresli ve negatif bir ruh haliyle beklemek yerine daha farklı konulara odaklanabilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (11 Ocak 2020 Cumartesi)

Genel

Karşındaki insanın söyleyeceklerini dinlemek daha iyi olabilir. İkili ilişkiler konusunda kafandaki düşüncelerine göre çıkarım yapmak yerine karşındaki insanı anlaman gerekecek. Daha sağlıklı iletişimler kurabilmelisin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Temizlik ve hijyen, ihtiyacın olan bir şey olabilir. Evini veya içinde bulunduğun alanları temizlemek hem mikroplardan arınmanı hem de zihnini boşaltmanı sağlayacak. Bugün temizlik yapmalısın!

Aşk

Etrafındaki insanlar seni daha çekici bulabilir bugün. Eğer hoşlandığın bir insan varsa onun ilgisini kazanabilirsin. Ancak aşk konularına vakit ayırabilmek için hayatında halletmen gereken diğer konuları tamamen çözmen gerekecek.

Para

Eğer eline daha fazla para geçmesini istiyorsan o zaman daha geniş çaplı düşünmenin zamanı gelmiş olabilir. Bugün karşına parasal konularda daha fazla fırsat çıkabilir. Algılarını açık tutmalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (11 Ocak 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün birçok konuda güzel gelişmeler görebilirsin. Bazı sıkıntıları çözmek ve daha keyifli konulara odaklanmak seni mutlu edebilir. İlişkiler konusunda iletişime dikkat ettiğin sürece kafanı kurcalayacak çok fazla şey olmayacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığın söz konusu olduğunda bir şeylere çok fazla yüklenmemelisin. Kendini daha iyi hissetmek için biraz zaman vermen ve keyifli şeylere odaklanman daha iyi olabilir. Her şeyi aynı anda düzeltmeye çalışmak seni gereksiz yere yorabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile dışarı çıkmak, keyifli ortamlara girmek isteyebilirsiniz. Bazı konularda aranızdaki iletişimi artırmak için çevrenizi değiştirmeniz size daha iyi gelebilir. Aşk konularında daha yapıcı olmalısın bugün.

Para

Hayallere dalarak etrafında olan biten güzellikleri kaçırıyor olabilirsin. Parasal konularda ileriye dönük fikir ve hayallere odaklanarak bugün elinde olanlara dikkat etmiyor olabilirsin. Biraz geri durup düşünmek sana daha iyi gelebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (11 Ocak 2020 Cumartesi)

Genel

Bazı şeyleri planlamak için iyi bir gün olacak. Hislerine yenilip ani hareketlere düşmediğin sürece her şey düşündüğün gibi ilerleyebilir. Daha sağlıklı adımlar atmak için biraz sakin kalmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Daha sağlıklı beslenmek önceliğin olabilir. Vücudunun ihtiyacı olan vitamin ve besinleri tüketmesi gerekecek. Vücudunu içten dışa beslemen gerekebilir bugün.

Aşk

Bazı şeyleri ifade etmek senin için daha önemli olabilir. Aşk konularında içinde tuttuğun veya kimsenin bilmediğini düşündüğün konuları açmak isteyeceksin. Etrafındaki insanlar senin, hislerine sahip çıkmandan mutlu olabilir.

Para

Sadece para kazanmak için normalde ilgilenmeyeceğin konulara odaklanmak seni gereksiz yere yorabilir. Kafanı bu tür konularla bozmadan önce neyden keyif alıp almadığını görmen gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (11 Ocak 2020 Cumartesi)

Genel

Hallolması gereken mevzuları halletmek için biraz yere basman gerekebilir. Hayalleri bir kenara bırakmalı ve gerçek hayata dönmelisin. Bazı konularda daha gerçekçi davranmak sana iyi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiğin yemekleri yemek sana daha iyi gelebilir bugün. Sağlığını düşünerek alacağın kararlarda kendini çok fazla zorlamamak da olmalı. Keyif aldığın şeyler tüketmek ruh haline daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularında karşındaki insanın fikirlerine saygı duymak güzeldir ancak kendi hislerinden ödün vermek o kadar da iyi olmayabilir. İçine sinmeyen şeyleri dile getirebilmelisin bugün.

Para

Maddi konularda sıkıntılı bir duruma girdiğinde etrafında kim olduğuna dikkat etmen gerekebilir. Bugün parasal konularda kendini sıkmadan önce yanında olan insanlara güvenmeli ve insanlarla daha yapıcı olmalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (11 Ocak 2020 Cumartesi)

Genel

Kendini ifade etmek, her zamankinden daha fazla önem kazanabilir senin için. İsteklerini dile getirmek için çaba göstermen gerekecek. Ancak bu sayede bazı şeyleri istediğin gibi şekillendirebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendi sağlığına özen göstermen daha iyi olabilir. İlgiyi başkasından beklememelisin. Seni rahatsız eden veya daha iyi bir hale gelmesini istediğin konuları, özellikle de sağlığını kendi başına bir yola koyman gerekecek.

Aşk

Farklı insanlarla konuşmak, yeni aşklara yelken açmak olası. Bugün hoşlanacağın yeni bir insanı görebilirsin. Bu konularda kendini aşka daha fazla açacaksın.

Para

Maddi konularda biraz daha rahat olmak isteyebilirsin bugün. Elde ettiğin kazanç ile alakalı konularda daha rahat olmak ve eğlenceye odaklanmak daha güzel sonuçlar getirebilir. Bugün kendini sadece işle sınırlamamalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (11 Ocak 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün bir çok konuyu halledebilecek kuvvetin olacak. Halledilmesi gereken meseleleri gündemden kaldırmak seni daha da rahatlatabilir. Sadece insanlarla arandaki iletişime dikkat etmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Aynada gördüğün insan ile daha iyi anlaşabilmek için sağlığına dikkat etmen gerekecek. Daha fit olmak ve sağlıklı beslenmek önceliğin olabilir. Bu konuda kafana göre değil de profesyonellere danışarak hareket etmek daha güzel sonuçlar getirecek.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile alakalı yeni şeyler öğrenebilirsin bugün. Bu kişiye bakışın biraz değişebilir. Ancak kulaktan dolma bilgilerle hareket etmek yerine karşındaki insanı tanımak için iletişim kurmalısın.

Para

Para biriktirme konularına normalden daha fazla vakit ayırabilirsin bugün. Yatırım ve birikim konuları önceliğin olabilir. Eline geçen her parayı harcaman gerekmediğini görmen gerekecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (11 Ocak 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün duygularını daha agresif bir dille açabilirsin. Ancak karşındaki insanlar senin tam olarak ne demek veya ne yapmak istediğini anlayamayabilir. Bugün daha sağlıklı iletişimler için kendi işlerine odaklanman daha iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal gerginlikleri aşmak bugün önemli olacak senin için. Bazı konuların vücudunda stres yaratmaması ve kaslarını yormaması için daha açık olman gerekebilir. Yorgunluk ve strese karşı önlemini almalısın.

Aşk

Bazı konularda kendini biraz zorlayabilirsin. Aşk konularında güzel gelişmeler görmek veya günü kavgasız gürültüsüz kapatmak için biraz fazlaca çaba göstermen gerekebilir. Biraz kafanı dinlemek daha iyi olacak bugün.

Para

Maddi konularda bir şeyleri halledebileceğini düşünebilirsin. Ancak aceleci olmamak ve kendine zaman tanımak daha iyi olabilir. Bütün sorumlulukları tek başına üstlenmemelisin bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel