11 Nisan 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 11 Nisan 2020 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (11 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Emeklerinin karşılığını almak seni mutlu edebilir. Hayatında birden fazla güzel gelişme görebilirsin. Ancak bu güzel gelişmeleri negatif bir hissiyat ile karşılamamalısın. Hislerini kontrol etmek ve mantıklı davranmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sana iyi gelecek bir egzersiz arayabilirsin bugün. Seni sıkmayan ve çok zor duruma sokmayan bir egzersiz bulman sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı kararlar için biraz zihnini açman ve araştırma yapman gerekecek.

Aşk

Bugün birden fazla konuya odaklanman gerekebilir. Ancak sevdiğin kişiye de vakit ayırman gerekecek. Güzel ve keyifli bir vakit geçirmek için fikir birliği yapabilir, bazı sorumlulukları paylaşabilirsiniz. Böylece uyumunuzun arttığını daha rahat görebileceksiniz.

Para

Sevdiğin kişilere masraf yapmak isteyebilirsin. Onları mutlu etmek adına elin cebine gidebilir. Ancak dikkatli olmanda fayda var. Bir şeyleri abartmaya meyilli olabilirsin bugün. Gereksiz masraflara girmemeye dikkat etmen gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (11 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Fikir değişimi yaşaman olası. Bazı konuları iki kere düşünmen gerekebilir. Acele kararlar almamalı ve kendine tekrar düşünme adına şans vermelisin. Bazı konuları biraz zamana bırakmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Kaslarını esnetmek ve kan dolaşımını artırmak sana yarayabilir bugün. Yoga gibi egzersizlere odaklanabilirsin. Bu konuları araştırmak ve vücudunu hareket ettirerek zihnini boşaltmak senin için büyük fark yaratabilir.

Aşk

Birlikte yeni kararlar almak ve fikirler geliştirmek, sevdiğin kişiyle aranda daha keyifli bir uyum oluşturabilir. Hemen bugün için bir şeyler yapamayacak olsanız da ileriyi planlamak sizi daha da canlandırabilir.

Para

Bugün hemen sonuca atlamamalısın. Parasal anlamda elin hemen cebine gitmemeli. Bir şeyleri para ile düzelteceğini düşünmek bir yanılsama olabilir. Kendini bu konuda çok sıkmaman gerekecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (11 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Hayaller kurmak ve yeni hedeflere odaklanmak sana iyi gelecek. Ancak bu hedefler için hemen adım atmamalısın. Bazı şartların daha da sağlıklı bir halde gelişmesi için olan bitene fırsat vermen gerekecek. Aceleci olmaman gereken bir gün bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve biraz kafanı toparlamak için iyi bir gün olabilir bugün. Biraz yalnız kalmak ve içinde bulunduğun ortama odaklanmak sana daha iyi gelecek. Zihnini bir dengeye oturtmak için bu sakinliği kullanman gerekebilir.

Aşk

Bugün iletişime özen göstermen gerekebilir. Hoşlandığın kişiyle aranda daha sağlıklı bir iletişim kurman gerekecek. Ancak aceleci davranarak bir sonuç beklememelisin. Bugün öncelik sadece iletişim olmalı, beklentiler değil.

Para

Bugün yeni bir işe başlamak, farklı girişimlerde bulunmak gibi sonu olmayacak şeylere odaklanabilirsin. Elindeki şeylere odaklanmak ve sahip olduklarına şükretmek daha iyi sonuçlanabilir. Bir şeylere başlama fikri yarına kalabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (11 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün hedeflerin için daha fazla adım atabilirsin. Daha planlı ve hedef odaklı hareket etmek sana güzel başarılar getirebilir. Bu tür konulara odaklanmak üretkenliği artırmana vesile olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendi vücudunun ihtiyaçlarına odaklanmak iyi olabilir. Ancak sen etrafındaki insanların da kendilerini iyi hissettiğinden emin olmak isteyebilirsin. Sağlıklı yemekler ve temiz bir ortam sağlamak için çaba gösterebilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyi şaşırtmak ve mutlu etmek isteyebilirsin. Ona ufak tefek hediyeler alman mümkün. Sevdiğin kişiyle keyifli bir gün geçirmek için onu şaşırtman ve sevindirmen gerekebilir.

Para

Maddi konularda planlı programlı bir düzene alışmalısın. Şu anda para harcamak istemiyor olsan bile ileride para harcamaya daha yatkın olabilirsin. Her şeyi planlamak ve gereksiz masraflara girmemek sana daha iyi gelebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (11 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Bir şeylere odaklanmak ve daha fazla şey üretmek isteyebilirsin. Bazı konularda daha baskın olmak için dikkatli hareket etmen gerekecek. Eline birden fazla güzel gelişme geçebilir ancak insanlarla bu konuları konuşurken dikkatli olman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Mutfağa girmek ve sağlıklı yemekler yapmak yeme alışkanlıklarını değiştirebilir. Bir şeyler için senin çaba göstermen yediklerinin kıymetini anlamanı ve daha sağlıklı tercihler yapmanı sağlayacak bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli konulara odaklanmak isteyebilirsiniz. Daha önceden yaşanan bazı konular gündeme gelebilir, güzel günleri yad edebilirsiniz. Eskileri düşünmek ilerisi için daha keyifli adımlar atmanızı kolaylaştırabilir.

Para

Analitik düşünmek iyidir ancak her şeyi belli bir mantıkta düşünmek esas görmen gerekenleri engelleyebilir. Bugün para ile arana mesafe koyup insanlarla iletişimine odaklanman daha iyi olabilir. Maddi açıdan büyük beklentilere girmemelisin bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (11 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Uzun süreli planlar yapmak sana daha iyi gelebilir. Sadece bugünü ve yarını düşünmemeli, zaman açısından daha geniş çaplı bakmalısın olaylara. İleride elde edebileceklerine odaklanmak sende daha iyi hisler yaratabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Fiziksel olarak daha fazla hareket edebilecek bir kapasiten olabilir. Yorgunlukla egzersiz arasındaki farkı görerek hareket edebilirsin. Sağlıklı kararlar almak ve daha aktif olmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda güzel değişimlere kendini açman gerekecek. Hayatında yeni birisi olmayabilir veya içinde bulunduğun şartlar sana pek iç açıcı gelmeyebilir. Ancak aşk konularında kendini yeni fikirlere açman daha kolay olabilir bugün.

Para

Etrafında senin parasal konularınla fazladan ilgilenen insanlarla arana bir sınır çekmen gerekebilir bugün. Çevrene maddi konuları fazla açmamalısın. Bazı şeylerde insanlarla arana sınır çekmen gerekebilir bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (11 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Herkesin fikrini dile getirdiği ortamlarda bulunman gerekiyorsa kendine dikkat etmen gerekebilir. Kime ne kadar güveneceğin test edilebilir bugün. O yüzden gözlem yapmak ve acele kararlar almamak sana daha iyi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve yeni hedefler koymak sana daha iyi gelecek. Sağlıklı kararlar alarak hareket etmek, kendin için iyi bir enerji yakalamanı sağlayabilir. Bugün zihinsel olarak bir denge yakalaman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda gereksiz yanlış anlaşılmalar olmamalı bugün. Birbirinize karşı alıngan olmamalısınız. Bu tür negatifliklerden uzak durmak için sağlam bir iletişim ve az beklenti daha iyi olabilir.

Para

Maddi konulara dikkat etmen gereken bir gündesin. Nelere para ayırıp ayıramayacağını planlamak sana iyi bir yol çizebilir. Parasal açıdan bir şeyleri planlamak, ilerisini düşünerek hareket etmeni kolaylaştıracak bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (11 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün parasal açıdan bazı şeylere odaklanmak sana daha çekici gelebilir. Ancak işin insan yanını da düşünmen gerekecek. İleride insanlarla aranda maddi açıdan daha iyi ilişkiler olması, eline büyük paralar geçmesinden daha önemli olabilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Öz disiplin, vücudunun ihtiyaçları için önemli olacak. Egzersiz ve diyet gibi konularda istikrarlı olmalı ve sebat etmelisin. Kendini bu konuda geliştirmek için sağlam bir rutin oluşturman gerekebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiye hislerini açmak isteyebilirsin. Onunla aranızdaki iletişimi artırmak sana daha iyi gelebilir. Bu konunun mantıklı olmadığını bilmen bile hislerini bastırmanı zorlaştıracak. Bazı şeyleri açıkça dile getirmek daha rahat olmana vesile olabilir.

Para

Üretkenlik ve dikkat toplama gibi konulara bugünden dikkat etmen gerekebilir. eLine daha fazla para geçmesi ve masrafları düzene bindirme gibi plan isteyen konularda daha fazla çaban olabilir. Bir şeyleri bugünden halletmen ilerisi için daha iyi olabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (11 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Sevdiğin kişilerle arana stres ve gerginlikler girebilir. Farklı konulardan duyacağın gerginlik arkadaşlıklarına yansıyabilir. O yüzden bugün dikkatli davranmalı ve insan ilişkilerine özen göstermelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bir şeylere sabrının tükendiğini hissedebilirsin. Bu duygusal gerginliği üstünden atmak için kendine zaman ayırman gerekecek. Kafanı boşaltacak şeylere odaklanmak ve biraz da egzersiz yapmak sende daha iyi bir etki oluşturabilir.

Aşk

Bugün sosyal ortamlara daha fazla girebilirsin. Farklı insanlarla daha farklı iletişimler kurabilirsin. Aşk adına daha keyifli bir duruma girebilmen olası. O yüzden bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Para

Ufak masrafları kontrol altına alman gerekebilir. Nasıl olsa ufak diye gözardı ettiğin masraflar çığ gibi büyüyebilir. Tasarruf planları ve kesenin ağzını sıkı tutmak sana daha iyi gelecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (11 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Kendini mutlu etmek adına bir şeyleri fazla tüketmek sana iyi gelmeyebilir. Dengeli olmak ve her şeye eşit düzeyde özen göstermek önemli olacak. Bir şeyleri aşırı tüketmek seni zorlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Yeteri kadar su tüketmek sana daha iyi gelebilir. Hem vücudunda biriken toksinleri atmak hem de duygusal olarak daha sakin hissetmek için su tüketmen gerekecek. Vücudunu bir dengeye oturtmak su içmekle daha kolaylaşabilir.

Aşk

Aşk konusunda ileride daha iyi etkilere kendini açabilirsin. Bugün kafanı toparlaman ve etrafında olan biteni dikkatli görmen gerekecek. Aşk konusunda ilk gelişmeyi kendi içinde yaşayabilirsin.

Para

Maddi konularda sadece yarını düşünmemelisin. Bugünden önlemler almak ve dikkatli davranmak daha iyi olabilir. Parasal açıdan ileride sana zorluk yaşatabilecek şeylerin önüne bugünden geçmen gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (11 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün enerjin çekilmiş gibi hissedebilirsin. Bir şeylere odaklanmak, hareket etmek seni zorlayabilir. Vücuduna fazla yüklenmemek ve hareketlerinde dikkatli olmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığını göz önünde bulundurarak hareketlerinde daha dikkatli olman gerekebilir. Kendine karşı nazik olmalı ve dinlenmeye özen göstermelisin bugün. Hem zihnini boşaltmalı hem de enerjini toplamalısın.

Aşk

Aşkta iletişime özen göstermen gerekecek. Karşı tarafa nasıl hissettiğini açıkça dile getirmek farklılık yaratabilir. Bazı konularda kendini daha iyi hissedebilmek için kendini nasıl ifade ettiğine özen göstermelisin.

Para

Bazı şeylere daha fazla odaklanman gerekebilir. İş ve başarılara odaklanmak ve yeni planlamalar yapmak sana daha fazla para kazandırabilir. Algılarını açık tutmalı ve etrafında olan biteni gözlemlemelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (11 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Sevdiğin kişilere vakit ayırmak isterken bir şeyleri iptal etmen gerekebilir. Daha farklı öncelikler ortaya çıkabilir. Bu durum seni biraz üzse de sorumluluklarına özen göstermek için vakit ayırmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmelisin bugün. Organik gıdalara odaklanmak, işlenmiş gıdalardan uzak durmak daha iyi olabilir. Eğer seçme fırsatın varsa ikisi arasından en tazesini, en iyisini seçmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda daha anlayışlı bir etki olabilir. Birbirinizi daha iyi anlayabilir, beklentilerinizi ona göre şekillendirebilirsiniz. Kafanızı vermeniz gereken şeylere odaklanmakta fikir birliği yapmanız olası.

Para

Bugün paraya daha az odaklanmalı ve insan ilişkilerine özen göstermelisin. İş ve başarı söz konusu olduğunda sadece parayı düşünmemek ve insanlarla ortak işler yaptığını görmek daha iyi olabilir. Uyum sağlamak sana daha iyi gelecek bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel