11 Mayıs 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 11 Mayıs 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (11 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün bir karar almak sana zor gelebilir. Birden fazla güzel şeyle oyalanabilirsin. Ancak bazı şeylerin ciddiyetini görerek hareket etmek ileride sana daha iyi gelebilir. Dikkatini toparlamaya çalışmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sürekli aynı şeyleri yemek hem vücudunu yoracak hem de zihnini. Daha farklı tarifler denemek ve diyetine canlılık getirmek için mutfağa girmeli ve bir şeyler öğrenmelisin bugün.

Aşk

Aşk konusunda daha güzel etkilere kendini açabilirsin. Yeni flörtler, farklı sohbetler aşk konusunda daha iyi hissetmene vesile olabilir. Yeni başlangıçlar için sağlam adımlar atabilirsin bugün.

Para

Bir şeylerde acele etmemelisin. Maddi açıdan alacağın kararları biraz zamana bırakmak sana daha iyi gelebilir. Yapılacak harcamalar için "ya bugün ya hiç" diyenlerin iyi niyetini sorgulamalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (11 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

İnsanları anlamak zorlaşabilir. Hareketlerinde bir mantık aramak seni yorabilir. O yüzden iletişim söz konusu olduğu noktalarda durup iki kere düşünmek ve ani tepkiler vermemek daha doğru olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerinde dikkatli olmak sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı ve dengeli bir besin tüketimi sana istediğin o enerjiyi sağlayabilir. Bugün yeme planlarına dikkatle bakmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle önemli meseleler hakkında konuşmanız gerekebilir. Aranızda gereksiz yanlış anlaşılmalara yer vermezseniz eğer, bir şeyler daha mantıklı ilerleyebilir. O yüzden konuşmalarınızda dikkatli olmanız gerekecek.

Para

Samimi olduğun insanlara maddi konularda fikrini açmakta bir sıkıntı yok. Ancak çok tanımadığın insanlar karşısında dikkatli olmalısın. Kendini bu tür konularda ifade edebilmek biraz zorlaşabilir. Her şeyi hemen dile getirmemelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (11 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün fiziksel enerjin bol olabilir. Bir şeyleri halletmek için gereken kuvveti içinde bulabilirsin. Daha rahat hareket etmek, alacağın kararların daha mantıklı olmasına da vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Denge kurmak en önemlisi olabilir. Fiziksel ve ruhsal enerjini kuvvetlendirmek için dikkat etmelisin. Egzersizlerde özenli olmanın yanında zihnini boşaltacak aktivitelere de odaklanman gerekecek bugün.

Aşk

Flörtleşmeler, keyifli sohbetler sana daha iyi gelebilir. Hayatında birisi yoksa bile yeni etkilere kendini açabilir ve daha güzel muhabbetlere vakit ayırabilirsin. Aşk konusunda daha iyi etkilerle karşılaşabilirsin bugün.

Para

Elindeki parayı harcamak veya harcamamak konusunda alacağın karar önemli olabilir. Önceliklerine dikkat etmeli ve gereksiz şeylere para harcamamalısın. Ancak halledilmesi gereken bir masraf varsa bunu da geciktirmemen gerekecek. İşin dengesini sen tutturacaksın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (11 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

İnsanlarla iletişimi artırmak sana daha iyi gelebilir. Hayatının her alanında kendini daha sağlam ifade edebilmek için ipleri ele alman gerekecek. Kendini ifade etmek, onların da sorumluluklar almasına ve daha sağlam ilişkiler kurulmasına vesile olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Farklı bir ortamda olmak, kafanı dinlemek istiyor olabilirsin. Bunun için gereken şartlara sahip olmasan da sahip olduğun ortamlar içerisinde bunu nasıl gerçekleştireceğine odaklanman gerekecek. Kendine alan ve sınırlar yaratabilmelisin.

Aşk

Sana karşı ilgisi olan birisiyle karşılaşabilirsin. Onun tavırlarını anlamak için zamana ihtiyacın olabilir. Aşk ve beklentiler konusunda bu kişiyle alakalı biraz zaman sana daha iyi gelecek.

Para

Maddi açıdan bir şeyler planlamasan ve ne yapacağını bilmesen bile boş durmamalı ve kendine bir uğraş bulmalısın. Parasal açıdan daha güzel gelişmeler görmek için kendi çabalarınla bir şeyler elde etmen gerekebilir bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (11 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

Bir şeylere kafanı vermekte zorlanıyor olabilirsin. Dilinin ucuna gelen ama söylenemeyen şeyler, bir şey unutmuşluk hissi baskın olabilir. Kendine biraz zaman tanımak bu tür gerginlikleri üstünden atmana yarayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal gerginliklerin çoğalmaması için zihnini boşaltmaya fırsat tanıman gerekebilir. Stres ve gerginlikle konuşmalara girmek yerine kendini toplayarak ve ani tepkiler vermeden bir şeyler halletmek, gerginliği kontrol etmeni sağlayabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekebilirsin bugün. Ya fiziksel olarak ya da yapacağın sohbetlerle, bu kişinin ilgisini üstünde hissedebilirsin. Aşk konularında kendi etkinin ne kadar baskın olduğunu görebilirsin.

Para

Bazı konularda kendine sınırlar getirmen gerekebilir. Özellikle de maddi konularda. Masrafları kısıtlaman ve senin için önemli olan şeylere vakit ayırman ileride daha rahat etmene vesile olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (11 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

Geleceğine daha keyifle ve huzurla odaklanmak için disiplini elden bırakmaman gerekecek. Hayatına getireceğin disiplin ve çevrene göstereceğin özen, içinin daha rahat olmasına vesile olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunda biriken enerjiyi olumlu bir biçimde harcaman gerekecek. Ev içinde yapabileceğin egzersizler, organizasyon ve düzenleme yeteneklerini geliştirmek ve ev ortamını daha çekilebilir kılmak, enerjine iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişinin sana direkt olarak anlatmadığı şeyler olabilir. Ya senin kalbini kırmamak için ya da tepkini kestiremediği için sana bir şeyler söylemekte zorlanıyor olabilir. Bir şeyleri zamana bırakmanız daha iyi olabilir.

Para

Maddi açıdan daha güzel fikirler üretebilir ve kendine güvenini artırabilirsin. Geleceğin ile alakalı alacağın kararlarda daha sakin düşünebileceksin. O yüzden dikkatle plan ve program yapabilmelisin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (11 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

İş ve maddiyat konularında yanlış anlaşılmaların üstesinden geldiğin anda her şeyin daha iyi gittiğini görebilirsin. İnsanlarla iletişime girmekten çekinmemeli ve bir şeyleri açık açık sormaktan kendini alıkoymamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Biraz dinlenmeye vakit ayırman gerekebilir. Kendini daha iyi hissetmek için kendinle baş başa kalman gerekecek. Uyku düzenine dikkat etmek ve yoga gibi egzersizlere odaklanmak sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile arandaki muhabbetin ne yöne gideceğini sen belirleyebilirsin. Bu konuda atacağın adımlar, kurulacak iletişimler sana bağlı olabilir. Kendi hareketlerini, bu konuda daha fazla gözden geçirebilirsin.

Para

Maddi konularda sabırla ve dikkatle hareket etmen gerekebilir. Masraflardan çok birikim ve yatırım konularına öncelik vermelisin. Üç ay sonra aklına dahi gelmeyecek şeylere para akıtmak yerine geleceğin için birikim yapmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (11 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün kendi yaptıklarına güvenmen ve kendini hor görmemeyi öğrenmen gerekecek. Kendine karşı nazik olmalı ve emeklerinin arkasında durmalısın. Başkalarının sana saygı duyması için önce senin kendine iyi davranman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Etrafındaki insanlarla aranda sağlıklı sınırlar olması, duygusal yorgunlukların önüne geçmesine vesile olabilir. İnsanların sana gereksiz yere yüklenmemesi için sınırları senin çizmen gerekecek. Duygusal gerginliklere karşı dikkatli olmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda gerginlikler oluştuysa bunu sakin bir biçimde çözmeniz gerekecek. Ani tepkiler veya gergin sözlerle bir şeylerin üstesinden gelemeyeceksiniz. Yapıcı olmak ve çözüm odaklı yaklaşmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Maddi açıdan içinde bulunduğun durumu, zekanı kuvvetlendirmek ve bu tür durumlardan çıkmak için kullanman gerekecek. Yeni fikirler üretmek, yeni adımlar atmak ve sadece kendine güvenerek bir harekete girmek daha önemli olabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (11 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

Senin için önemli olabilecek konulara odaklanabilirsin bugün. Kendini daha mantıklı bir biçimde ifade edebilirsin. Atacağın adımlarla önemli değişimler başlatabilir, daha mutlu olmak için çabalara girişebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarına odaklanmak için iyi bir gün olabilir. Ne istediğine değil de neye ihtiyacın olduğuna odaklanmalısın. Sağlıklı beslenmek, bol su tüketimi ve vücudunu dinlendirmek önem kazanacak senin için.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa onunla tanışmak ve konuşmak için iyi bir fırsat elde edebilirsin. Aşk konularında daha keyifli konulara kendini açabileceksin. Hoşlandığın kişiyle konuşmak sana güzel bir etki yaratacak.

Para

Maddi konularda inişler kadar çıkışlar olduğunu da kendine hatırlatman gerekecek. Kendini gereksiz yere yormamalı ve bugün sahip olduklarına şükrederek yarın için daha sağlam planlar yapmalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (11 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

Kararsız olmak sana yaramayacak bugün. Bazı konularda sağlam kararlar alabilmelisin. Kendini daha net ifade edebilmek ve söylediklerinin arkasında durmak bir şeyleri kolaylaştırabilir senin için.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Odaklanabilmekte sıkıntı yaşıyorsan eğer kendine vakit ayırman gerekebilir. Zihninde çok fazla şey olması seni yorabilir. O yüzden bugün zihnini boşaltmak ve senin için önemli olan şeylere vakit ayırmak önemli olacak.

Aşk

İçini sıkan konuları paylaşarak keyif bulacağın birisiyle konuşman olası. Aranızda henüz bir aşk veya romantizm olmasa da bu kişiyle aynı telden konuşmak kalbini ısıtabilir bugün.

Para

Parasal durum hayatının diğer alanlarını da etkiliyor olabilir. O yüzden dikkatli olmalı ve kendini bu konuda çok yormamalısın. Maddi açıdan kendini zorlamamak, diğer şeylere odaklanmanı kolaylaştırabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (11 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

Biraz kendine vakit ayırmak ve aceleci olmamak sana daha iyi gelebilir. Çevrene çok fazla vakit ayırıyor ve kendini ihmal ediyor olabilirsin. Bu aralar kendine vakit ayırmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Vücuduna odaklanabilirsin bugün. Kuvvetini ölçebilir, sahip olduğun bedene şükredebilirsin. Sağlığına daha fazla özen göstermek, zihnini rahatlatmana da büyük etki sağlayacak.

Aşk

Hayatında kimse olmasa da aşk konularında düşünmek isteyebilirsin bugün. Okuyacağın bir kitap, izleyeceğin bir film seni romantizme götürebilir. Bu konuları düşünmek için iyi bir gün.

Para

Maddi konulara odaklanarak güzel gelişmeler görmen olası. Parasal açıdan bir şeylere öncelik vermek ve bu konulara odaklanmak sana daha iyi gelecek. İlerisi için daha iyi kararlar alabilirsin bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (11 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

Bazı konularda için o kadar da rahat etmeyebilir. Bir şeylerde daha rahat hareket edebilmek için şansını zorlayabilirsin. Ancak içine sinmeyen konularda sağlam durmak ve "hayır" diyebilmek sana daha iyi bir etki katacak.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Biraz yavaşlamak, etrafında olan biteni sakin bir kafayla görmek sana daha iyi gelebilir. Kendine ve önceliklerine odaklanmak için zihnini boşaltman ve gergin ortamlardan geri durman gerekebilir bugün.

Aşk

Aşk konusunda keyifli bir gün geçirmen olası. Hayatında birisi olmasa bile bu konularda kendini iyi hissedecek ve flörtlere daha açık olacaksın. Senden hoşlanan kişileri terslemeyebilirsin bugün.

Para

Para harcamadan keyifli bir gün geçirmenin yolunu araman gerekebilir. Parasal açıdan kendini zorlamadan ve şansını yormadan bir şeyler deneyebilirsin. Eskiden keyif aldığın şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel