11 Mart 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 11 Mart 2022 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2022 Cuma)

Genel

Bugün hayatında daha kontrollü olabilirsin. Ayakların yere basabilir. Hayatında odaklandığın şeyler seni daha memnun edebilir. Kendini mutlu etmek için daha rahat bir enerji yakalayabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün evinin temizliğine odaklanabilirsin. Daha temiz bir alan için kolları sıvaman olası. Özellikle de gereksiz eşyaları ortadan kaldırarak kendine temiz alan açabilirsin bugün.

Aşk

Bugün aşkta mutlu olacaksın. Ne istediğini bileceksin. Sevdiğini ve sevildiğini göreceksin. Bu konularda için daha rahat olacak. Mutluluk için çok büyük çabalara girmene gerek kalmayabilir.

Para

Bugün kendine göre bazı masraflar yapabilirsin. Bu masrafları erkenden planlaman da olası. Eğer ileri tarihli bir masraf olacaksa bugün doğru kararlar alabilirsin. Harcamalar konusunda öne çıkacaksın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2022 Cuma)

Genel

Hayatında odaklandığın şeyleri dikkatlice seçmen gerekebilir. Bazı şeyleri doğru zamanda halletmek önem kazanabilir. Öncelikleri daha iyi belirlemen gerekecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün hijyene özen göstermelisin. Evinin veya çalışma alanının hijyenini sağlaman iyi olabilir. Daha sağlıklı ve temiz bir ortam sağlaman bütün enerjini iyi bir hale getirebilir.

Aşk

Bugün çevrendeki insanlar sana ilgilerini belli edecek. Hiç tahmin etmediğin kişilerden güzel bir ilgi toplaman da olası. Bu konularda büyük beklentilere girmeden keyifli sohbetlere dahil olmak sana iyi gelebilir.

Para

Bugün kendi ihtiyaç ve isteklerine öncelik vermen gerekecek. Bunu kendine yaptığın bir jest olarak da değil, gerçek anlamda bir öncelik ve ihtiyaç olarak görmelisin. Bazı şeyler lüks gibi gelmemeli sana.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2022 Cuma)

Genel

Günü erkenden planlamak sana iyi gelebilir. İşleri belli saatlere ayarlamak sana doğru zamanda doğru işi yaptıracak. Her şeyi aynı anda yapmamalı, zamana bölebilmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün hem kendini hem de sevdiklerini virüse karşı korumak için dikkat edebilirsin. Etrafındaki insanların gevşettiği kurallarda dikkatli olmak ve mesafe kurallarına özen göstermek iyi olabilir.

Aşk

Bugün popüler olacaksın. İnsanların bir gözü senin üstünde olacak. Senden hoşlanan, seninle konuşmaya çalışanlar olabilir. Bu ilgiyi iyi değerlendirebilirsin bugün. Seni daha mutlu edecek durumlar çıkabilir.

Para

Bir süredir ortaya koyduğun bir emek varsa bunun maddi karşılığını alman olası bugün. İçin daha rahat edebilir. Emeklerinin karşılığını görmek madden ve manen seni çok daha memnun edebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2022 Cuma)

Genel

Aşkta ve arkadaşlıkta eski konular tekrar gündeme gelebilir. Hatalarını açıkça görmen olası. Bazı şeyleri daha net fark ederek sonraki adımlarını kontrol edebilirsin. Kendinden ders çıkaracaksın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Virüse karşı önlemleri artırmak için iyi bir gün olabilir. Mesafe ve hijyene özen gösterebilirsin. Maske kullanımında dikkatli olmak da sana iyi gelebilir bugün. Virüs konularında dikkatini artırman iyi olacak.

Aşk

Eskiden yaşanmış konular hakkında kendini kandırmaman gerekecek. Biten bazı şeylerin yolunda gitmeyen konulardan bittiğini hatırlaman gerekecek. Nostaljiye kapılıp bir şeyleri çok toz pembe görmemelisin.

Para

Bugün iş konularında için rahat olabilir. Bazı şeyleri daha net görebilirsin. Hatalarından ders çıkararak hareket edebilirsin. Daha kendinden emin davranarak güzel kararlar alabilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2022 Cuma)

Genel

Temiz olmak için biraz daha çaba gösterebilirsin. Eşyalarının temizliği ve kişisel bakıma daha fazla özen göstermek biraz zaman alsa da sana çok daha iyi bir enerji katabilir. Bugün hijyen özen isteyen bir konu olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Açık havada zaman geçirmek soğuk havalarda insanı zorlar. Ancak bazen buna ihtiyaç olabilir. Temiz havada bulunmak, hareket etmek önemli bir konu olabilir. Bugün açık havada yürüyüş yapabilirsin.

Aşk

Flörtleşmeler daha fazla gündeminde olabilir. Çevrendeki insanların sana olan bakışı daha pozitif olabilir. Popüler olabilirsin, insanların dikkatini çekebilirsin. Bu etkiyi iyi değerlendirmelisin.

Para

İş konularında şansın yaver gidebilir. Güzel bir fırsat ile karşılaşman olası. Eğer bir iş arıyorsan bugün bu arayış sona erebilir. Güzel sonuçlar ve keyifli haberlerle iş konularında daha pozitif düşünebilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2022 Cuma)

Genel

Bugün bol bol telefonlaşabilirsin. İnsanlarla iletişimini sesli olarak yapmak daha etkili olabilir hatta. Eğer e-maillerle bir yere varamıyorsan telefon açman birçok şeyi çözebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hareket etmek sana kendini çok daha iyi hissettirecek. Sürekli oturmamalı, tembelliğe kendini alıştırmamalısın. Gün içerisinde aktif kalmak, hareket etmek, egzersize yönelmek önemli bir konu olabilir.

Aşk

Aşkta yeni durumlarla karşılaşman olası. Yeni bir flört gündeme gelebilir. Bu konuda kafanı toparlamak ve kendi hislerinle yüzleşmek için zamana ihtiyacın olabilir. Acele etmediğin sürece güzel gelişmeler görebilirsin.

Para

Bugün yeni bir proje veya iş için güzel bir gelişmeyle karşılaşman olası. Keyfini yerine getirecek haberler alabilirsin. Eğer yeni bir iş arıyorsan bugün bu konuda şansın yaver gidebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2022 Cuma)

Genel

Bugün senin için daha keyifli bir gün olabilir. Aşk ve insanlarla muhabbet daha baskın olabilir. Güzel bir biçimde kendini ifade edebilir, keyifli konuları kendine çekebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Esneme hareketleri bel ve kas ağrılarından kurtulmanda faydalı olabilir. Bugün biraz daha esneme hareketlerine odaklanabilirsin. Kaslarını esnetmek ve hareket kabiliyetini artırmak önem taşıyabilir.

Aşk

Aşkta keyifli sohbetler baskın olacak. Eğer sevdiğin biri varsa aranızda daha pozitif bir muhabbet dönebilir. Eğer flörtleştiğin birisi varsa onunla da aranızda giderek artan bir sohbete dahil olabilirsin.

Para

Parasal konularda beklenmedik durumlar yaşanabilir. Planları esnek tuttuğun sürece bazı şeyler senin için daha iyi bile olabilir. Ufak tefek kaygılarla kendini acele ettirmemelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2022 Cuma)

Genel

Bugün senin için rahat bir gün olacak. İşlerini doğru zamanda doğru şekilde yoluna koyabileceksin. Bazı şeyleri daha net bir kafada görmen olası. İşler sana daha keyifli ve rahat gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Eğer masa başında çok fazla zaman geçiriyorsan gün içerisinde biraz daha hareket etmek veya çalıştığın ortamları değiştirmek iyi olabilir. Hep aynı yerde oturup kalmak seni olduğundan daha fazla yormasın bugün.

Aşk

Aşkta daha pozitif etkiler görebilirsin bugün. Mutlu olacaksın. Mutlu olmaya hazır olacaksın çünkü. Karşına çıkan durumlar seni çok daha iyi düşünmeye itebilir.

Para

Bugün yeni projeler için doğru zeminleri yoklayabilirsin. İşte akıntıya karşı kürek çekmeyeceksin. Atacağın adımlar seni daha keyifli ve güzel gelişmelere itebilir. Bundan çekinmemelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2022 Cuma)

Genel

Geçmişte yaşanan olayları tekrar hatırlaman olası. Kendi hatalarını daha net görebilirsin. Yaşananlardan ders çıkarmak ve hataları telafi etmek için iyi bir gün olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersize zaman ayırman sana kendini çok daha iyi hissettirecek bugün. Biraz da olsa hareket edebilmelisin. Gün içerisinde aktif kalmak ve enerjini doğru yönlendirmek kilo konularında daha dikkatli olmanı da sağlayabilir.

Aşk

Bugün aşk konularında geçmişten ders çıkarmalısın. Bazı şeyleri daha objektif görmeye başlayabilirsin. İğneyi kendine batırarak çuvaldızı başkasına batırmayı düşünebilirsin. Bugün biraz daha kendi hatalarına odaklanman olası.

Para

İş ortamlarında kimlerle neler paylaştığına dikkat etmen iyi olabilir. Gereksiz dedikodularla günü zorlamaman gerekecek. Bazı şeyleri tadında bırakmayı ve samimiyetin dozunu iyi ayarlamayı öğrenmen gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2022 Cuma)

Genel

Bugün kendince bir gün geçirmelisin. Başkasının beklentilerine göre hareket etmek yerine bugün biraz daha kendi isteklerine öncelik vermen gerekebilir. Öncelikleri tek başına belirlemen gücünü tekrar kazanmanı sağlayabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Daha sağlıklı beslenmek için destek alabilirsin bugün. Bir diyetisyen veya beslenme uzmanına danışmak, enerjini artıracak daha sağlıklı şeyler tüketmek için bir plan ve program çıkarmak doğru bir adım olabilir.

Aşk

Aşkta nostaljiye açık olabilirsin. Biten bir aşkın sanki daha iyi bir hali varmış gibi düşünmen olası. Bunun bir yanılsama olduğunu hatırlaman gerekecek. Bazı şeyler şimdi gözüne güzel gelse de bitmesinin bir sebebi olmalı.

Para

İleriye dönük kararlar alabilirsin. Maddi konularda daha mantıklı düşünebilirsin. İleride yapabileceğin masraflar için bugünden kendini dizginlemek ve birikim yapmak iyi olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2022 Cuma)

Genel

Bir süredir ihmal ettiğin dostların varsa bugün onlarla iletişim kurmak iyi gelebilir sana. Bugün biraz daha keyifli iletişimlere öncelik vermen gerekebilir genel olarak. Ve en iyi yol da sevdiğin insanlarla zaman geçirmek olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Ağız sağlığı önemli bir konu olabilir. Önlemler almak, dişçi koltuğuna oturmaktan daha iyi olabilir. Bugün diş bakımına odaklanarak biraz daha fazla çaba sarf edebilirsin.

Aşk

Aşkta geçmişte kalan konular aklına gelebilir. Daha önceden seni mutlu etmiş ama ardından seni üzmüş bir konu varsa eğer gün içerisinde bunu daha fazla düşünebilirsin. Geçmiş odaklı düşünceler sana bir şeyler öğretebilir.

Para

Paranı yatırım kanallarına yönlendirmek için iyi bir gün olabilir. İleriyi düşünmek ve bugünden bazı yatırımlar yapmak seni memnun edecek. Paranın gereksiz yere değer kaybetmediğini görebilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2022 Cuma)

Genel

Sevdiğin insana zaman ayırman ikinizi de mutlu edebilir. Bugün aşk konuları daha baskın olabilir. Tutkular ve romantik iletişimler gün içerisinde daha fazla zaman alabilir. Buna hazır olmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Cildini ne kadar koruyorsun? Özellikle soğuk havalar ve rüzgarlı günlerden… Bugün cilt bariyerini kuvvetlendirecek kremler kullanman ve kendini çok fazla soğuk havada bırakmaman iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel ve keyifli bir gün geçirebilirsin. Bugünün enerjisi buna açık olabilir. Daha rahat ve keyifli bir biçimde aşka odaklanman olası. Bazı planlamaları sen yapabilirsin.

Para

Eğer parasal konularda birikime açık olursan bugün daha iyi geçebilir. Gereksiz masrafları kısmak ve biraz daha ileriyi düşünmek bugün iyi olacak. Birikim yapmak için güzel bir başlangıca odaklanabilirsin bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel