11 Mart 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 11 Mart 2021 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Parasal konularda biraz negatif davranabilirsin. Bir şeyler hiç düzelmeyecekmiş gibi düşünerek kendine işkence etmen olası. Bu ruh halinden bir an önce çıkman gerekecek.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunu ve zihnini çok fazla zorlamış olabilirsin. Biraz sakin bir gün geçirmek, kendine çok fazla yüklenmemek önemli olacak. Dinlenmeye özen göstermelisin.

Aşk

Aşkta bazı konuları konuşmak için doğru bir zaman olmayabilir. Zihnini ve kalbini yoran şeylerle başka bir gün yüzleşebilirsin. Bugün biraz sakin kalma günü olacak senin için.

Para

Maddi konularda bugün gereken gelişmeleri görememiş olabilirsin. Ancak bu durum her zaman böyle olacak değil. O yüzden biraz kendine karşı nazik olman gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Bugün duyduğun her şeye hemen inanmamalısın. Dedikodulara, söylenenlere hemen inanmak seni zor duruma sokabilir. Bazı şeyleri iki kere teyit etmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini yoran şeyleri bir kenara bırakmak ve biraz mola vermek hakkın. Bugün bu konuda daha dikkatli düşünebilirsin. Mantıklı ve sağlıklı bir süreç için biraz kendine vakit ayırmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilecek konuşmalar olmaması önemli olabilir. Birbirinize ne dediğinizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Açık ve net bir iletişim önceliğiniz olabilir.

Para

İş ortamlarında dönen dedikodular canını sıkabilir. Bunlara inanmaman ve hızla hareket etmemen gerekecek. Bir şeyleri tam olarak görmek için biraz zamana ihtiyacın olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Bugün aile arasında bazı atışmalar yaşanabilir. Fikrini belli ederken sesini yükseltenler olabilir. Sakin kalmak ve yapıcı davranmak sana düşebilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Evde tıkılı kalıp zihnini yormak yerine açık havada biraz zaman geçirip nefesini toparlayabilirsin. Ciğerlerini çalıştırmak ve bedenine daha fazla oksijen gitmesi için biraz açık havaya çıkabilirsin.

Aşk

Aşk konularında daha farklı düşünmeye başlayabilirsin bugün. Eğer hayatında birisi yoksa yeni bir insanı hayatına sokmayı düşünebilirsin. Aşkta dikkatli düşünceler önem kazanacak.

Para

Maddi konularda herkesin üstüne düşeni yapması önem kazanacak. Ortak sorumluluklarda herkesin dikkatli olması gerekebilir. Ve bunu kontrol eden taraf sen olabilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Bugün hislerin tavan yapabilir. Arzular, tutkular daha fazla ön plana çıkabilir. Aşka, romantizme daha fazla vakit ayırabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hijyene ve kişisel bakıma özen gösterebilirsin. Aynada gördüğün kişiyle barışmak önceliğin olabilir. Kendine özen göstermek ruhen daha iyi hissetmene vesile olacak.

Aşk

Sevdiğin kişiye zaman ayırman sana çok iyi gelebilir. Birlikte vakit geçirmeniz, bir şeyler konuşmanız aşkta önemli bir gelişme sayılabilir. Hatta günü birbirinize ayırabilirsiniz.

Para

İş ve iş ile alakalı kaygıları bir kenara bırakmak ve kendine biraz zaman yaratmak bugün sana daha iyi gelebilir. Büyük beklentilere girmemelisin bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Bugün biraz canın sıkılabilir. Canını sıkan şey sadece boşluk veya bıkkınlık olabilir. Biraz kendini eğlemeye çalışabilir, zihnini çalıştırmak için farklı konulara odaklanabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Açık havada yürüyüş yapmak sana daha iyi gelebilir. Kendini daha iyi hissetmek için biraz hareket edebilirsin. Açık havada yürümek enerjini toplamana vesile olacak.

Aşk

Sevdiğin birisi yoksa eğer yeni birisini merak etmeye başlayabilirsin. Ancak bu kişiyi çok dikkatle tanıman gerekebilir. Aşkta aceleci olmamalısın.

Para

İş konularında bir şeyler monotonlaştıysa eğer bunları canlandırmak sana düşebilir. Bir şeyleri daha farklı bir yolla denemek, daha farklı şeylere odaklanmak bugün iyi olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Bugün biraz yoğun bir gün olabilir. İşler yoğunluğunu artırabilir, kendini biraz gergin hissedebilirsin. Ama eksik iş bırakmamak ve yarım kalan mevzuları bitirmek bugün için daha doğru olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bolca su tüketmek senin için iyi bir seçenek olacak. Su tüketimini artırmalı ve bunu da ölçmelisin. Ne kadar su içtiğini ölçmek aslında ne kadar az su içtiğini görmene vesile olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye zaman ayıramamak kalbini biraz kırabilir. Ancak işler ve diğer yoğunluklar önce gelecek. Bazı şeyleri yoluna koymak ve ilerisi için zaman açmak daha iyi olabilir.

Para

Maddi konularda daha özenli davranman gerekebilir bugün. Elindeki paranın kıymetini bilmek ve işlere odaklanmak biraz yorucu olsa da ileriye dönük kararların için önemli olacak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Çevrendeki insanlara destek olmak sana çok iyi gelecek. Manevi anlamda kendini daha iyi hissetmek için bugün biraz çevrene odaklanabilirsin. Yardıma ihtiyacı olanları görmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiklerin için bir yemek hazırlayabilirsin. Evde pişen güzel ve sağlıklı bir yemek hem sana hem de sevdiklerine iyi gelebilir. Ruhen ve bedenen doymuş hissedebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel vakitler geçirmek ve iletişimini artırmak kendini çok daha iyi hissetmene vesile olacak. Bugün biraz sevdiğin kişiyle konuşmanın fırsatını kollamalısın.

Para

Paylaşımcı olmak sana iyi gelebilir. İhtiyacı olanlara destek olmak kendi haline şükretmene ve para kaygılarından uzak bir gün geçirmene vesile olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Bugün algıların çok açık olacak. Bazı şeyleri daha net sezebileceksin. O yüzden etrafında olan bitenlere karşı daha dikkatli davranabilirsin. Gözlem yapmak en iyisi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Güzel bir yemek yemek sana kendini iyi hissettirebilir. Mideni ve ruhunu doyurabilirsin. Yediklerine özen göstermek sana daha iyi bir enerji verecek.

Aşk

Çevrendeki insanların aşk hayatı dikkatini çekebilir. Neler yapıp yapmadıklarını görmek isteyebilirsin. Bunu meraktan veya dedikodudan değil de bir şeyleri daha iyi anlamak amacıyla yapacaksın.

Para

Maddi kararlar söz konusuysa kendini acele ettirmemen gerektiğini bir kez daha görebilirsin. Aceleyle senden para almaya çalışanlara karşı dik durman ve hayır demen gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Gün içerisinde modunun düşmemesi için sakin bir biçimde güne başlaman iyi olabilir. Bazı işleri farklı günlere bölüştürebilirsin. Biraz kendine zaman yaratmanda fayda var.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnen yorgun olabilirsin, bunu aşmak için de biraz sakin bir gün geçirmen gerekecek. Zihnini boşaltmak için keyif aldığın şeylere zaman ayırabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle tatlı sohbetler keyfini yerine getirebilir. Birbirinize zaman ayırmakta fayda var o yüzden. Sevdiğin kişiyle keyifli iletişimlere odaklanabilirsin.

Para

Planlamalar yapabilir, ileriye dönük kararlar alabilirsin. Paranı ilerisi için saklaman iyi bir seçenek olabilir. Biraz masraf kısma yoluna girebilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Bazı işlerin aksayabilir. Gecikmeler, ertelemeler gündeme gelebilir. Sakin kalmak ve elindeki işlere odaklanarak neler yapabileceğine bakmak senin için daha iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Mesafe kurallarına özen göstermen bugün senin için iyi olabilir. Kalabalık ortamlara girmekten kaçınabilir, maske ve hijyen kuralları ile kendini korumaya alabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişinin desteğini görmek bütün enerjini değiştirebilir. Gün içerisinde yaşanan aksaklıklarla başa çıkmada sevdiğin kişinin senin yanında olduğunu bilmek ve onun manevi desteğini hissetmek önem kazanacak.

Para

Kendi emeklerine güvenmek ve bundan bir sonuç beklemek daha iyi olabilir. Daha doğru kararlar almak için parasal konularda kendine güvenmelisin, başkasına değil.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Tembellik etmek kendini kötü hissetmene sebep olabilir. Dinleneceğim derken iyice enerjinden olabilirsin. Bunun önüne geçmek için biraz egzersize odaklanabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Fiziksel olarak enerjini toplamak için biraz egzersize odaklanmalısın. Evinin konforunda da bazı hareketleri yapabileceğini unutmamalısın. Esneme hareketleri bile sana iyi gelecek.

Aşk

Senden hoşlanan birisiyle nasıl iletişim kurduğun önemli olabilir. Sen bu kişiyi beğenmesen de ona karşı nazik olman gerekecek. Bu konuda özenli davranmalısın.

Para

Maddi kaygıların seni yormasına izin vermemelisin. Sahip olduklarına şükretmek bunun ilk adımı olabilir. Kendi emeklerinin ve kazancının arkasında durmalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Bugün biraz içine kapanık olabilirsin. Bir şeylere dahil olma fikri bile seni yorabilir. Kafanı toparlamak ve kendi duygularınla yüzleşmek önceliğin olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini yoran bütün detaylar bugün gündeme gelebilir. Bu da seni ister istemez yorabilir. Zihnini boşaltmadan, kendine zaman ayırmadan fiziken de kendini yormaman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle arandaki iletişimi kendi haline bırakmak iyi bir seçenek olabilir. İletişimi zorlamamak şu an için daha iyi olabilir. Bırak bazı şeyler kendiliğinden yolunu bulsun bugün.

Para

Para söz konusu olduğunda yeni kararlar almaktan uzak olabilirsin. Sahip olduklarına odaklanarak sakin bir gün geçirmek daha iyi olabilir. Kendini parasal mevzularda fazla yormayacaksın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel