11 Mart 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 11 Mart 2020 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün insanlarla sınırlarını sağlıklı çizmelisin. Kendini her şeye, herkese koşturmamalısın. Biraz sakin kalmak, nefeslenmek ve kendi hayatına odaklanmak senin için daha iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sadece kendine değil, sevdiklerine de odaklanmayı alışkanlık haline getirmiş olabilirsin. Bu durumu biraz değiştirmen gerekebilir. Uçaklarda bile oksijen maskesi ilk önce kendine takılmalıdır. Bunu unutmamalı ve hareketlerinde dikkatli olmalısın.

Aşk

Aşk konularında daha pozitif yaklaşmak için kendine dikkat etmen gerekebilir. Acele kararlar almamak ve olan biteni dikkatle görmek sana daha iyi gelebilir. Aşk konularında kendine zaman vermelisin.

Para

Maddi konularda hızını ayarlaman gerekebilir. Her şeyi aynı anda, aynı vakitte halletmeye çalışmak sadece sana zarar verebilir. Bugün biraz daha sakin hareket etmek, aceleci olmadan dikkatli kararlar almak sana daha iyi gelecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Kafanı toparlamak ve sakin bir ortamda bulunmak sana çok daha iyi gelebilir. Kendine iyi gelecek bir ortam ayarlamak, etrafında olan biteni daha sakin bir kafayla görmene de vesile olacak. Bugün kendine ayıracağın vakit, aslında etrafı nasıl gözlemlediğini fark etmene vesile olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Fazla enerjini üstünden atmak için illa çok büyük egzersizlere ve hareketlere girmene gerek yoktur. Kendi evinin rahatlığında egzersizini yapabilirsin. Daha rahat hareket etmek ve konfor alanı oluşturmak ruhen ve bedenen sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranda fikir ayrılıkları olabilir. Bu fikir ayrılıklarına sakin bir şekilde yaklaşman gerekebilir. Herkesin farklı düşünme hakkının olduğunu göz önünde bulundurmalı ve bir şeyleri zorlamamalısın.

Para

Maddi konularda daha rahat olmak ve keyfine göre hareket etmek sana daha iyi gelebilir. Eğer "keyfine göre"den kasıt bütün paranı harcamak değilse… Bazı konularda tasarrufa özen göstermek ancak o tasarrufu kendi istediğin şekilde yönlendirmek daha iyi olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün hevesini kıran şeylere odaklanmamalısın. Bir şeylerin istediğin gibi gitmesi için çok fazla çaba göstermek seni aksi yöne itebilir. Bir şeylerle savaşmamalı ve bazı şeyleri oluruna bırakarak kendi keyfine odaklanmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Günlük rutin ve dikkatli hareketler sana daha iyi gelebilir. Tekrarlı hareketlerin vücudunda da zihninde de faydasını görebilirsin. Bir şeyleri rutine bindirmek, sağlığını daha rahat bir şekilde düşünmene vesile olabilir.

Aşk

Geçmişte yaşanan şeyleri hatırlayabilir ve biraz üzülebilirsin. Aşkta başına gelen hayal kırıklıkları, kalbinin tekrar ağrımasına sebep olabilir. Bu negatifliğe odaklanmamak ise sana ait bir karar olacak gibi.

Para

Maddi konulara biraz sakin bir ruh haliyle yaklaşmak isteyebilirsin. Bir anda bütün gemileri yakmaman gerekecek. Parasal açıdan daha sakin kararlar almak ilerisi için daha az hata yapmana vesile olabilir. Sadece bugünü değil yarını da düşünerek hareket etmelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Hayatında büyük değişimler yaşanıyorsa biraz kendini geri çekip neler olup bittiğine bakman gerekebilir. Bugün biraz analiz ve gözlem sana daha iyi gelebilir. Alacağın kararların temiz bir sayfaya yazılması için kafanı boşaltmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Her zamankinden farklı şeyler yapmak seni zorlayabilir bugün. Ancak egzersiz konularında sıradan olandan uzaklaşmak ve daha sağlıklı hareketler yapmak senin ihtiyacın olan şey olabilir. Bugün daha farklı egzersiz türlerine odaklanabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda bir şeyleri zorlamamak daha iyi bir etki oluşturabilir. İlişkin için birden fazla şey yapmak isteyebilirsin. Ancak karşı tarafın bu konuda kendi iç sesini duyması için biraz zamana ihtiyacı olabilir. O yüzden bazı şeyleri oluruna bırakmalısın bugün.

Para

Bugün hem üretecek hem de mutlu olacaksın. Parasal anlamda daha olumlu olabilirsin. Maddi konulara daha pozitif yaklaşman ve başarılı kararlar alman olası. Maddi açıdan daha keyifli bir gün seni bekliyor olacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün sevdiğin insanlara onları ne kadar sevdiğini açabilirsin. Onların varlığı seni mutlu edebilir. Onlar için güzel sürprizler hazırlayabilirsin. Sevdiklerini mutlu etmek seni de çok mutlu edebilir. O yüzden güzel konulara odaklanmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

İç sesine güvenmek ve sana yaramadığını düşündüğün aktiviteleri kesmek iyi olabilir. Gereksiz yere seni yoran etkinlikleri bitirerek daha iyilerine odaklanmak sağlığın açısından sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek isteyebilirsin. Ancak bu o kadar kolay olmayabilir. Daha keyifli ve sakin konulara odaklanmak, bu konuda takıntı yapmanı engelleyebilir. Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek yerine kendi keyif aldığın şeylere odaklanmalısın.

Para

Maddi konularda sana farklı fikirlerle gelenlere sıcak bakmayabilirsin. Sana söylenen şeyler seni cezbetmeyebilir. Maddi konularda kendi kararlarını almak sana daha samimi gelebilir. Bugün kendi işine odaklanmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Öfke ile hareket etmemelisin bugün. Bir anda kan beynine sıçrayabilir, bu normal. Ancak hareketlerini ve tepkilerini kontrol altında tutman gerekebilir. Gereksiz yere olayları büyütmemeli ve seni sinirlendirmeye çalışanlara fırsat vermemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek sana kendini daha iyi hissettirebilir. Sevdiğin yemekleri yemek ruh halinde de güzel etkiler oluşturacak. Hem ruhunu hem de vücudunu beslemeye özen göstermelisin bugün.

Aşk

Aşk konularında yeni kararlar alabilirsin. Bu kararları sakin bir kafayla alman gerekebilir. Gereksiz gerginliklerle yola çıkmak seni yolda bırakabilir. Aşk kararlarını alırken zihnini boşaltman gerekecek.

Para

Bugün planlama, programlama ve üretkenliğe zaman ayırma günü olabilir. Bazı şeyleri ciddiye alarak hareket etmen daha mantıklı çözümler bulmanı kolaylaştırabilir. Parasal olarak kendini daha iyi hissedebilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Kazanamayacağın savaşlara girmekten vazgeçmelisin. Senin için iyi bir sonuç vermeyeceğini bildiğin konulara mesafeli olman gerekebilir. Hedefini ve enerjini çok daha keyifli şeylere odaklamalı ve gereksiz yere savaş moduna girmemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün biraz dinlenmen gerekebilir. Bu dinlenme sürecini tembellikle karıştırmamalısın. Zihnini boşaltmak ve daha keyifli konular için plan ve program yapmak sana daha iyi gelebilir. Duygusal bütünlüğünü sağlamalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle farklı şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Farklı konulara ilgi göstermek, birlikte yeni şeyler öğrenmek gibi durumlar ilişkinizi canlandırabilir. Aranızda konuşmanızı kolaylaştıracak şeylere odaklanabilirsiniz.

Para

Sevdiğin insanlarla dışarıda para harcaman olası. Bu durum seni mutlu edebilir. Ortak planlar yapmak veya bazı masrafların altına eşit sorumluluklarla girmek sana daha iyi gelecek. Parasal olarak daha rahat hissedebilirsin kendini.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün fikirlerini daha açık ve sakin bir şekilde ifade edebilirsin. Çevrendeki insanların senin sözlerini dikkate alması olası. Bilgilerini ve birikimlerini karşı tarafa aktarabilmek senin de kendini daha iyi hissetmene vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Rüyalarını kaydetmek için iyi bir gün. Kendine bir günlük tutabilir ve rüyalarında gördüklerini yazabilirsin. Böylece zihnini gerçekten ne meşgul ediyor daha rahat görebilirsin. Bilinç altına odaklanman gerekebilir bugün.

Aşk

Bugün ümidini kestiğin bir aşk konusu tekrar gündeme gelebilir. "Olmaz bu" diye şans vermediğin konular seni şaşırtabilir. Aşk konusunda ilginç ve merak edeceğin bir güne merhaba diyebilirsin.

Para

Keyifli vakitler geçirmek ve eğlenmek için büyük paralar harcaman gerekmeyebilir bugün. Bir şeyleri sakince yoluna koymak da sana iyi bir ruh hali yaşatabilir. Büyük masraflara girmeden eğlenmenin yollarını bulabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Daha önceden yaptığın bir şey bugün sana pişmanlık yaşatabilir. Bu pişmanlık konularını ciddiye almalı ve sakin bir şekilde geri dönüş aramalısın. Bir şeyleri eskisi gibi yoluna koymak için çaba sarf etmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Her zamanki egzersiz programın sana istediğin kadar fayda sağlamıyorsa bunu değiştirme yoluna gidebilirsin. Sana daha iyi gelecek ve seni sıkmayacak egzersizlere odaklanabilirsin bugün. Ancak bütün olarak hareketi kesmek gibi bir hataya düşmemelisin.

Aşk

Bugün yeni bir aşka merhaba diyebilirsin. Daha önceden arkadaş olarak gördüğün birisi ile alakalı hislerin olduğunu fark etmen olası. Önceden fark edilmemiş bir hissin gündeme gelmesi kalbinin daha hızlı çarpmasına vesile olabilir bugün.

Para

Maddi konularda yaşanan talihsizliklere büyük tepkiler vermemelisin. Cebinden çıkan paralar için büyük tepkiler vermek seni gereksiz bir duruma sokabilir. Olan biteni sakin bir şekilde karşılamak bazı şeyleri geri döndürmene vesile olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Aşk konularına daha açık fikirli yaklaşabilirsin. Hayatında olan biten negatifliğe odaklanmak yerine gönül işlerine öncelik vermen olası. Bu konularda olayları nasıl değerlendirdiğine dikkat etmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermen sana daha iyi gelecek bugün. Sağlıklı beslenmen ve sindirim sistemini yormaman enerji düzeyini artırabilir. Yemek konularında tercih hakkın varsa sağlıklı olan şeyleri tercih etmelisin bugün.

Aşk

Aşk konusunda daha baskın olabilirsin bugün. Güzel şeylere odaklanabilir ve hoşlandığın kişinin ilgisini çekmeye çalışabilirsin. Bugün karşı tarafın hislerini daha net görebilirsin.

Para

Maddi konularda öğrendiğin şeylere vakit ayırman gerekebilir. Yeni kararlar almadan veya yeni masraflara girmeden önce çıkardığın dersleri hatırlaman gerekecek. Parasal olarak büyük adımlar atmamalısın bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Daha önceden yaşanan gerginlikler ve negatiflikler bugün tekrar aklına gelebilir. Bazı şeylerin senin üstünde ağırlık yapmaması için gündemine farklı konular alman gerekecek. Daha pozitif düşüneceğin şeylere öncelik verebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve sevdiğin yemekleri tüketmek sana çok daha iyi bir etki, enerji katabilir. Kendini sağlıklı hissetmek için hem yediklerine dikkat etmeli hem de zihnini boşaltacak aktivitelere odaklanmalısın bugün. Keyifli konular ve güzel sofralar sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda daha cesur olman gerekecek. Karşındaki insana hislerini sorabilirsin. Onun senin hakkındaki fikirlerini görmek isteyebilirsin. Bu adımın, aşk konularında sana bir açıklık getirebilir.

Para

Bugün para harcamak için acele etmemelisin. Maddi konularda dikkatli davranman gerekebilir. Gereksiz yere paranı harcamamalı ve planlı hareket etmelisin. Kendine bir bütçe oluşturup o bütçeyi aşmamak sana daha iyi gelebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Etrafında olan biteni dikkatli bir biçimde görmen gerek. Algıda seçicilik yapmamalı, durumu olduğu gibi görmelisin. Bazı şeyleri kendi isteğine göre şekillendiremeyeceğini görmen gerekebilir. Olaylara objektif yaklaşman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal bir yoğunluk içerisindeysen bu gerginliği ve stresi kontrol altına alman gerekebilir. Yoga ve meditasyon gibi konulara özen göstererek hem hareket edebilir hem de zihnini boşaltabilirsin. Duygusal bütünlüğüne özen göstermelisin bugün.

Aşk

Aşk konuları bugün kafanı biraz karıştırabilir. Duyguların artabilir, hislerini ifade etme isteği duyabilirsin. Bazı şartların istediğin gibi gelişmesine fırsat vermeyebilirsin. O yüzden biraz sakin kalmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konulara eskisi kadar hevesle yaklaşmıyor olabilirsin. Bu süreçte zararlara girmemek için dikkatli olman gerekebilir. Bir şeyleri boşlamamalı ve dikkatli hareket etmelisin. Dikkati elden bırakmadığın sürece güzel gelişmeler görmen olası.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel