11 Kasım 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 11 Kasım 2022 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Sevdiğin insanlarla zaman geçirmelisin bugün. Kaygıları bir kenara bırakıp keyifli bir zaman için güzel şeylere odaklanmalısın. Bugün bunun için karşına gereken şartlar çıkabilir. Kendini çok daha iyi hissedebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Güzel şeylere odaklanmak, stresten arınmak o kadar da zor gelmeyebilir bugün. Daha keyifle geçireceğin bir gün olabilir. Sağlık açısından seni çok fazla zorlayan şey olmayabilir. Bu durum sana çok iyi gelecek, enerjini tazeleyebileceksin.

Aşk

Bugünü sevdiğin kişiyle geçirmek sana çok iyi gelecek. Eğer son zamanlarda canını sıkan, seni zorlayan şeylerle karşılaştıysan bütün enerjini yenileme fırsatı bulabilirsin onunla. Aşka kesinlikle öncelik vermelisin.

Para

Bugün maddi kaygıları kenara bırakabilirsin. İşe öncelik vermemen de olası hatta. Bir şeyleri kendi haline bırakabilme lüksüne sahip olabilirsin. Zihnen ve bedenen başka önceliklerin olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Bugün hayatında birden fazla şeyin yoluna girmeye başladığını görebilir, biraz rahat bir nefes alabilirsin. Sadece aşk konularında bir şeyleri cepte görmemeye özen göstermelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bu aralar tükettiğin şeker ve tuz miktarını arttırdıysan bunları azaltmak için elinden geleni yapman önemli olabilir. Gereksiz yere vücuduna bu tür maddeleri yüklememen gerekebilir. Özellikle de ödeme karşı önlemini almalısın.

Aşk

Bugün aşkta bir şeyleri zorlamaman iyi olacak. Yapıcı davranmak ve sevdiğin kişinin kıymetini bilerek hareket etmek sana yetmeli. Eğer yolunda gitmeyen bir şeyler varsa bunların düzelmesi için biraz zaman gerekebilir.

Para

Maddi açıdan bir şeyler daha rahat yoluna girebilir. İçine bir şeylerin daha da sindiğini görebilirsin. Kendini fazla yıpratmadan iyi sonuçlar alabildiğini görmek, doğru yolda olduğunu gösterebilir bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Duygusal tarafınla barışmak bir zayıflık değildir. Hislerini görmek ve ona göre hareket etmek seni diğerlerinden geri düşürmez. Bu tür konularda kendine zulmetmemeli ve kalbinin sesini dinlemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Açık hava yürüyüşü bugün sana daha iyi gelebilir. Hatta bunu biraz daha büyütüp adım sayma işlerine de gelebilirsin. Adımsayar cihazlarla gün içerisinde ne kadar aktif kaldığını ölçebilirsin.

Aşk

Bugün hislerini karşı tarafa açman gerekecek. Bunun için kimseden icazet almamalısın. Olayları mantık çerçevesinde değerlendirirken kendini detaylarda kaybetmemelisin. Sadece ne hissettiğini ifade etmelisin. Böylesi daha iyi.

Para

İş konusunda içine sinmeyen hiçbir şeyi kabul etmemelisin. Her ne kadar şu anda mantıklı gelse de ileride içine sinmeyecek durumlara girmemek için bugünden biraz kendine dikkat etmen gerekebilir. İçine sinmeyen şeyleri ayırt edebilmelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Bugün enerjinin her şeyle ve herkesle uyum içerisinde olduğunu hissedebilirsin. Bütün gözler sana dönebilir. Aşka daha sıcak bakabilirsin. İş konusunda daha şanslı olabilirsin. Odaklandığın her ne varsa güzel sonuçlanabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Güne erken başlamak düşündüğünden çok daha iyi sonuçlanabilir. Bugün kendine zaman ayırmak ve enerjini daha dengeli kullanabilmek için güne erken başlamalısın. Bu vesileyle her şeyi yoluna koyacak ve kendine ayıracak zamanı bulabilirsin.

Aşk

İnsanlar sana daha fazla ilgi gösterebilir bugün. Bu güzel ilgi iyi bir flörte ve aşka da dönüşebilir. Kendini bu tür şeylere açmak çok daha mutlu olmanı sağlayacak. Aşkta daha pozitif etkileri sana çekecek.

Para

Bugün daha güzel sonuçlar almak için iyi bir gün olacak. Eğer bir süredir üzerinde uğraştığın bir proje varsa bu proje çok iyi sonuç verebilir. Güzel kazançlar için şans kapıların daha açık olacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Bugünden itibaren burcunda aşk etkileri daha net kendini belli edebilir. Bir şeylerin yoluna giriyormuş gibi hissettirmesi olası. Bu durum daha çok aşkta kendini belli edebilir. Daha keyifli zamanlara kendini açabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Aşırı tuz tüketimi sende ödeme yol açabilir. Bunun önüne geçebilmek için yediklerinde biraz daha seçici olabilirsin. Eğer yemeğe sonradan tuz dökenlerdensen bu konuda kendini kontrol etmen ve daha az tuz kullanman gerekebilir.

Aşk

Bugün bir süredir sıkıntıda giden şeyleri düzeltmek için yeterince şanslı olabilirsin. Aşka odaklanmak seni yormayacak. Kalbini güzel insanlara açabileceksin. Eğer hayatında gelgitli bir durum varsa bunu bir yola koyabilirsin.

Para

Maddi açıdan bir şeyleri öngörebilirsin bugün. Bir şeylerin ters gitmesine gerek de yok bunun için. Önden önlem alabilmek ve ileride yaşanabileceklere göre bugünden hareket etmek ne kadar vizyon sahibi olduğunu gösterebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Yokuş aşağı tam gaz gidermiş gibi bir his veya kızgın kumlardan serin sulara atlamak... Bugün sendeki enerjiyi böyle düşünebiliriz. Ancak her şey bu kadar güzelken duvara toslamamayı da düşünmen gerekecek. Acele kararlar almaman en iyisi bu konuda.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün neşen ve keyfin yerinde olacak. Canını sıkabilecek şeylerle karşılaşmaman olası. Sadece yediklerinde biraz daha seçici olman gerekebilir. Çok yağlı ve tuzlu şeyler tüketmemeye özen göstermek bugün miden için daha iyi olacak.

Aşk

Aşk konusunda her şey tam gaz gidebilir. Kalbin hızlı atabilir. Kendini bir anda aşka açık bir halde bulabilirsin. Kalbinin sesini duymak, uzun zaman sonra sana çok iyi gelecek. Aşka zaman ayırmalısın.

Para

Parasal anlamda ve iş konularında bir şeyler yoluna girebilir. Ancak yine de bir karar alınacağı zaman çok riskle hareket etmemen gerekecek. Bazı şeyleri zamana yaymak ve uzun vadeli sonuçlar doğurabilecek konularda kontrollü olmak iyi olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Bugün aşka odaklanmak sana çok iyi gelebilir. Günün önceliği sevdiğin kişi olabilir. Birbirinizle zaman geçirmek, romantik bir güne odaklanmak her ikinize de çok iyi gelecek. Bunun için senin bazı önceliklerini değiştirmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kişisel bakım sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. Bakım kürleri için zaman ayırabilirsin. Biraz dinlenebilir ve lenf drenajı için bir şeyler yapabilirsin. At kılı fırçaları ve gua sha gibi taşlarla bu konuda kendine bir iyilik edebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın ancak açılamadığın birisi varsa bu durumu artık platonik bir durumdan çıkarmanın zamanı gelmiş olabilir. Yeni iletişimlere açık olman gerekecek. Hatta gerektiği noktada ilk adımı da senin atman gerekebilir. Bu tür konularda senin harekete geçmen daha anlamlı olabilir.

Para

Parasal anlamda zihnen seni negatife sürükleyecek şeylerle karşılaşmaman olası bugün. Bir şeyler daha rahat ilerleyebilir. Eğer yeni bir iş arayışındaysan bugün bu konularda daha şanslı olabilirsin. Pozitif etkiler burcunda kendini gösterecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Kararlılık ve disiplin normalde iyi şeylerdir. Ancak muhatap olduğun insanlar bazı şeylere biraz daha duygusal yaklaşabilir bugün. Onlarla uyum sağlamak adına biraz daha yumuşak olabilirsin bugün. Kalp kırıyor gibi durmamak daha önemli olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Eğer vücudun ödem tutuyorsa bunu aşmak için bir şeyler yapman gerekebilir. Bolca sıvı tüketmek, tuzu azaltmak, ödem söktürücü bitki çayları içmek gibi şeyler daha fazla gündemde olabilir bugün. Ne tükettiğine dikkat etmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi duygularıyla hareket ederken sen mantığa odaklanabilirsin. Bu durumun aranızda anlaşmazlık çıkarmasına izin vermemelisin. Aranızdaki uyumu tekrar yakalayabilmek için anda kalmak ve biraz kendi hislerine kulak kabartmak iyi olabilir.

Para

Para konusunda şanslı olacaksın. Bol bol telefonunu ve maillerini kontrol edebilirsin bugün hatta. Zira sana gelecek güzel haberler, alacağın mesajlar sana çok daha fazlasını katabilir. Yeni fırsatlar kapını çalabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Sevdiğin ve değer verdiğin insanlarla daha farklı bir boyutta anlaşmaya başladığını hissedebilirsin bugün. Enerjin insanlarla uyuşacak. Bir şeyler daha anlaşılabilir, daha uzlaşılabilir hale gelebilir senin için.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yakın mesafelerde araç kullanmamak, biraz daha fazla adım atmak sana iyi gelebilir. Hatta kendine bir iyilik edip günde 10 bin adım attığını gösterebilecek, bunu ölçebilecek saatlerden kullanabilirsin. Ne kadar hareket, o kadar bereket olacak senin için.

Aşk

Eğer ayrıldığın veya konuşmayı kestiğin birisi varsa bugün aranızdaki iletişim tekrar canlanabilir. Bu kez bir şeylerin daha doğru iletildiğinden, karşı tarafın seni daha da olması gerektiği gibi anladığından emin olman gerekecek. Bu konuda şanslı olabilirsin.

Para

İş mülakatları insanı zihnen çok yorabilir. Eğer sen de bu aralar iş mülakatlarıyla cebelleşiyorsan bugün şans senden yana olacak ama. Bazı şeylerin bütün bu yorgunluklara değdiğini görebilirsin. Şans senden yana!
İkizler Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Bugün resmen ruhundan ışık saçılabilir. Enerjin o kadar artacak ki sen bile buna inanamayacaksın. Sanki birden yolundaki tüm engeller kalkmış gibi, sanki sana yürü ya kulum denmiş gibi hissedebilirsin. Bu enerjiyi sonuna dek kullanman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Eğer son zamanlarda çok fazla şeker tükettiysen bugün bu konuda kendine biraz çeki düzen vermen gerekebilir. Gereksiz yere bünyene şeker yüklememen gerekecek. Şekeri azaltmak için bazı adımlar atabilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha iyi anlaşabilirsin bugün. Aranızdaki iletişim sıkıntıları çözülebilir. Birbirinizi daha net anlamaya başlayabilirsiniz. Aşkta daha keyifli etkileri kendinize çekebilirsiniz. Bu güzel enerjinin kıymetini bilmelisin.

Para

Para konusunda her şeyi yavaş yavaş yoluna koymaya başladığını görmek kaygılarını azaltabilir. Bugün maddi anlamda daha şanslı olduğunu görebilirsin. Elini attığın işler çok kolay hallolabilir. Bu da sana iyi gelecek bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Etrafındaki insanların seni sınadığını hissedebilirsin. Ne söylersen söyle kimseyi memnun edemiyormuş gibi düşünmen olası. Ancak bu durumun geçici bir etki olduğunu veya sana karşı kişisel bir öfke olmadığını hatırlaman gerekecek. Bir şeylere egoyla yaklaşmaman en iyisi.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Eğer içinde bulunduğun ortam sana stres yaratıyorsa bu konuda senin bir şeyler yapman gerekebilir. O ortamdan olabildiğince uzaklaşmak, kendine zaman ayırmak bu aralar daha önemli olabilir. Kendi zihnini dinlendirmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin kendi hayatında canını sıkan şeyler olabilir. Ve sen her ne kadar ona iyimser yaklaşmak istesen de o bunu ters algılayabilir. Bazen insanların yalnız kalıp kafasını toparlamaya ihtiyacı olabilir. Bu tür durumları kişisel bir sıkıntı olarak algılamaman gerekecek.

Para

Bugün kendini işine verebilirsin. Ancak yapacağın işte bireysellik daha fazla ön plana çıkmalı. Ekip işlerinden çok kendi emeklerini tartman ve kendi yapabildiklerine odaklanman çok daha fayda edebilir. Bu konuda daha dikkatli davranabilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Bugün ışıldama zamanı! Kendini geri çekmemelisin. İnsanlara kendini göstermelisin. Emeklerinin arkasında durmalı, etrafa ışık saçmalısın. İster iş ister sosyal hayat olsun bugün iyi enerjiler üstünde olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Enerjinin giderek arttığını hissedebilirsin bugün. Daha rahat bir biçimde güne odaklanabilirsin. Hem zihinsel olarak hem de fiziksel olarak seni fazla yoran bir şey olmayacak. Tabii buna güvenerek dengesiz beslenmemeye dikkat etmen gerekebilir.

Aşk

Bugün sana ilgi gösteren insanlar olabilir. Sosyal çevrende popüler bir insan olabilirsin. İnsanlar sana sosyal medyadan da mesajlar atabilir. İlgileri üstünde toplamak özgüvenini de artıracak tabii.

Para

Eğer sonuçlanmasını beklediğin bir iş veya proje varsa bugün çok güzel bir biçimde geri dönüş alabilirsin. Emeklerin karşılık bulacak. İşte de parada da şansın yerinde olacak. Yeni bir iş arayışın varsa bu arayış çok güzel sonuçlanabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel