11 Kasım 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 11 Kasım 2021 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2021 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanların üzerine fazlaca geldiğini düşünebilirsin. Her şeyi kişisel algılamamak senin için daha iyi olacak. Bazen yanındaki insanlar da gününde olmayabilir. Onlara karşı anlayışlı davranmak senin için daha iyi olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hareketsiz kalmamak için ayrıca uğraşman gerekecek. Mümkün olduğunca yürüyüş yapmak yararına olacak. Açık havada geçireceğin zamanda daha dikkatli olamakta yarar var. Üşütmemeye özen göstermelisin.

Aşk

Aşk konusunda gününde olmayabilirsin. Etrafındaki insanların seninle ilgilenmesi dahi düşünceni değiştirmeyebilir. Bugünü kendine ayırıp senin için doğru olanı düşünmek daha yararlı olacak. Kendini ihmal etmemelisin.

Para

Başarıya ulaşmak için çalışmaya devam etmen gerekecek. İstediğin yere varmak için çalışmak seni mutlu edebilir. İlerisi için kurduğun hayaller sana yardımcı olup yolunu tanımlayacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2021 Perşembe)

Genel

Hareketlerinin sonuçlarına daha çok dikkat etmen gerekebilir. Yanındaki insanları üzmemeye çalışmakta yarar var. Etrafına karşı daha yapıcı davranmak karşına çıkacak fırsatların artmasına sebep olacak. Hayatta daha başarılı olmak mümkün olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Havaların soğuması seni hazırlıksız yakalamamalı. Önlemini almadan dışarıya çıkmamakta yarar var. Egzersiz konusunda daha dikkatli olmak senin için iyi olacak. Bol su içmeyi ihmal etmemelisin.

Aşk

Başkalarının seninle ilgilendiğini görmek kendine güvenini yerine getirebilir. İnsanların ilgi odağı olmak olaylara farklı bakmanı sağlayacak. Gelecek ile ilgili farklı düşünmek yeni bir ilişkiye başlamana sebep olabilir.

Para

işlerinin planladığın gibi gitmesi sana zaman yaratacak. Bu zamanı en iyi şekilde değerlendirip gelecek ile ilgili farklı yatırımlar yapmak için kullanabilirsin. Kendin için para harcamaktan çekinmemelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2021 Perşembe)

Genel

Ailenle birlikte zaman geçirmek seni yorabilir. Onların isteklerini öncelik haline getirmek kendini ihmal etmene sebep olmamalı. Birlikte vakit geçirmekten keyif almak isteyeceksin. Senin için zorunluluk hissi yaratacak şeylerden uzak durmakta yarar var.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Soğuk algınlığına karşı daha dikkatli olmakta yarar var. Önlemini aldığından emin olmak senin için iyi olacak. Açık havada daha az zaman geçirmek isteyebilirsin. Yemek düzenini korumaya çalışmak sağlığın için önemli olacak.

Aşk

Partnerinle birlikte yeni gelecek planları yapmak senin için ilginç olabilir. Olası gelecek hakkında konuşmak sana keyif verecek. Hayaller kurup bir gelecek hakkında fikir yürütmek, ilişkine daha fazla sahip çıkmanı sağlayacak.

Para

Sıkı çalışmanın karşılığını almak seni mutlu edecek. Maddi olarak sağlam bir konuma gelmek kendini iyi hissetmene yardımcı olacak. Bu sayede yeni iş imkanları hakkında farklı düşünmeye başlayabilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2021 Perşembe)

Genel

Her şey istediğin gibi şekillenebilir. Uzun zamandır beklediğin gelişmelerin yavaş yavaş hayata geçmesi seni daha ad cesaretlendirecek. Daha aktif olmaya özen göstereceğin bir gün geçirebilirsin. Sürprizlere hazır olmakta yarar var.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine gereken özeni göstermekten çekinmemelisin. İhtiyaçlarını önemsemek, onlara dikkat etmek senin için iyi olacak. Yeni egzersiz programları konusunda girişimlerin olabilir. Uzmanlarla konuşmayı ihmal etmemelisin.

Aşk

Geçmişte kalan olayların seni gereksiz yere meşgul etmesine izin vermemelisin. Geride kalanı tamamen geride bırakabilmelisin. Tamamen önüne bakıp yeni insanlarla tanışmak senin için daha iyi olacak.

Para

Karşına çıkan fırsatları değerlendirerek mevcut gelirini artırmak mümkün olacak. Daha fazla çalışmak için istekli olacaksın. Karşılığını da maddi olarak almak seni mutlu edecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2021 Perşembe)

Genel

Hayal kurarken dikkatli olmakta yarar var. Aşırı hayalci yaklaşımlardan uzak durmak senin için önemli olacak. Hedeflerinde gerçekçi olmak, başarının senin için daha kolay gelmesini sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hareketten uzak kalmak isteyebilirsin. Kendini gereksiz yere yormak gün içinde çok zamanını alabilir. Bunu engellemek senin için önemli olacak. Yürüyüş yapmayı ihmal etmemekte yarar var.

Aşk

Senden hoşlanan birisiyle daha fazla görüşme imkanın olabilir. Yapacağı görüşme teklifini kabul etmek kendini daha iyi hissetmene sebep olabilir. Yeniliklere açık olmak karşına daha çok fırsat çıkmasını sağlayacak.

Para

Karşına çıkan imkanları değerlendirmek için arkadaşlarından yardım alman gerekebilir. Tek başına zorlanmaktan kaçınmak yararına olacak. Üzerindeki sorumluluğu ve iş yükünü dağıtmak başka fırsatlar ile ilgilenmeni sağlayabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2021 Perşembe)

Genel

Yanındaki insanlar sayesinde hayata karşı daha olumlu durman mümkün. Yapıcı yaklaşım seni her zaman daha güzel olaylarla ve fırsatlarla karşılaştıracak. Yeni girişimlerden çekinmemen gerekecek. Yeni şeyleri takip etmek sana iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

İnsanlarla daha fazla zaman geçirmek senin için daha iyi olacak. Kalabalık ortamlarda olurken temizlik konusunda daha dikkatli olmakta yarar var. Önlemlerini almaya ayrıca özen göstermelisin.

Aşk

Partnerinle birlikte daha çok zaman geçirmek senin için önemli olacak. Programında değişiklik yapmak senin için daha iyi olabilir. Birlikte farklı etkinlikler planlayıp bunları gerçekleştirmek aranızdaki ilişkinin ilerlemesine yardımcı olacak.

Para

Eline geçmesini planladığın para ile yapacaklarını düşünmek isteyebilirsin. Harcama planı oluşturup buna göre hareket etmek ileride rahat etmeni sağlayacak. Bu sayede aşırıya kaçmaktan korunabilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2021 Perşembe)

Genel

Her şeyi kontrol etmeye çalışarak kendini yormamalısın. Bazen işleri akışına bırakmakta yarar var. Bu sayede ertelediğin işlerle ilgilenmek mümkün olabilir. Bu çaba sana yeni fikirler ya da imkanlar sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün zihnen rahatlamak isteyeceksin. Yorucu, tüketici fikirlerle meşgul olmak yerine rahatlamayı denemelisin. Açık havada yürüyüş yapmak sana iyi gelebilir. Bol su içmekte fayda var.

Aşk

Sevdiğin insanla aranızdaki uyum beklentinin üzerinde olabilir. Onunla beraber zaman geçirmek seni her zamankinden fazla mutlu edecek. Beraber geçirdiğiniz zamanın sonunda ilişkinin derinleşmesi ya da boyut değiştirmesi mümkün olacak.

Para

İş konusunda doğru bildiğinden şaşmamak önemli olacak. Diğerlerinin yaptıkları sana uymayabilir. Senin için doğru olan ne ise onun peşinden gitmek daha doğru olacak. Kendi kurallarının peşinden gitmek sana iyi gelecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2021 Perşembe)

Genel

Olumsuz düşüncelerden uzak durmak için uğraşman gerekecek. Olumsuz olan ne varsa araya mesafe koymalısın. Olaylar, insanlar seni karamsar olmaya zorlayan her şeyi görmezden gelmelisin. Günün sonunda daha iyi hissetmen mümkün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İşlerine daha iyi odaklanmak için meditasyonu tercih edebilirsin. Daha zinde bir kafa yapısına ulaşmanı sağlayabilir. Egzersiz konusunda daha kararlı olman gerekecek. Yürüyüş yapmak senin için iyi olacak.

Aşk

İstediğin ilişkiye kavuşmak için kendini değiştirmekten vazgeçmelisin. İnsanların ne isteyeceği ya da beğeneceğini düşünmek yerine sahip olduklarını nasıl değerlendirebileceğini düşünmekte yarar var.

Para

İşlerin yolunda gitmesi seni şaşırtmamalı. Doğal işleyiş sayesinde işlerinin başarılı olması mümkün olacak. Karşılığında beklediğin paraları kazanmak hayal olmayacak. Çalışmanın sonuçları senin için çok iyi olacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2021 Perşembe)

Genel

Bugün duygusal olarak hassas olabilirsin. Etrafındaki gelişmeler seni her zamankinden fazla etkileyebilir. Mantıklı davranmak senin için daha iyi olacak. Olaylara duygusal tepkiler vermekten kaçınmakta yarar var.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini duygusal olarak zorda hissetmemelisin. Dikkatini dağıtmak için bir şeyler yapman gerekecek. Meditasyon sana yardımcı olabilir. Ağır yiyeceklerden uzak durmak odaklanmana yardımcı olacak.

Aşk

Yeni insanlarla tanışmak için daha girişken olman gerekebilir. Olası bir konuşmada kendine güvenip devam etmek daha iyi olacak. Yapmacık ve zorlama yöntemlerden uzak durmak senin için daha iyi olacak. Basit ama etkili olmak iyidir.

Para

Para konusunda daha dikkatli olman gerekecek. Yapmak istediklerin için yeterli miktarda para sahibi olmak sana istediğin özgürlüğü verecek. Hayattaki hedeflerin daha rahat ulaşmak için paranı dikkatli harcamalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2021 Perşembe)

Genel

İnsanlarla konuşurken onların görüşlerini, fikirlerini öğrenmek için daha istekli olabilirsin. Onların önerilerini dinlemek kendini geliştirmek için önemli olacak. Bir şekilde hayallerinin gerçekleşmesi için işleri yoluna sokmanı sağlayabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini daha zinde hissetmek için daha çok uğraşman gerekebilir. Tembellikten kaçmak senin için iyi olacak. Hedeflerine varmak için yorulmayı göze almalısın. Diyet konusunda daha dikkatli olmak senin için iyi olacak.

Aşk

Mevcut ilişkinin gidişatı seni endişelendirebilir. Olayların çok hızlı gittiğini düşünebilirsin. Biraz yavaşlamak daha iyi olacak. Anın tadını çıkarıp işlerin ilerleyişini doğal akışa bırakmak sana iyi gelecek.

Para

Maddi durumunun sağlam olması başka konulara odaklanmana yardımcı olacak. Harcama konusunda zorlanmamak ister istemez başka yatırımlar hakkında düşünmene sebep olabilir. Senin için en uygun olanı seçmek isteyeceksin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2021 Perşembe)

Genel

İnsanlara karşı daha fazla empati yapmak isteyeceksin. Onların düşüncelerini, duygularını anlamaya çalışmak senin için önemli olacak. Bu çaban, kurmak isteyeceğin düzenin temelini oluşturmaya yardımcı olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlık için attığın adımların bir anda değişiklik yaratmasını beklememelisin. Bu sürecin doğru şekilde ilerlemesi istediğin sonuçları verecek. İstikrarı korumak senin için önemli olacak. Yemek konusunda daha dikkatli olmakta yarar var.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte yeni etkinlikler planlamak isteyeceksin. Onunla beraber olası tercihleri değerlendirirken aceleci olmamak gerekecek. İkinizin de programına uygun olan bir etkinlik bulmak mümkün olacak.

Para

Eline geçecek bir miktar para sayesinde daha kesin hayaller kurman mümkün olacak. Gelirini artırmak için yeni iş imkanları hakkında daha yaratıcı düşünmeye başlayabilirsin. Yeni fikirlere açık olmakta yarar var.
Koç Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2021 Perşembe)

Genel

Bugün işler istediğin gibi gitmeyebilir. Gerçekleşen olaylar, memnun olmayacağın sonuçlar doğurabilir. Detaylarda kaybolmaktan vazgeçmelisin. Gelişmelerin genel gelişimine bakmak senin için yararlı olacak şeyi görmeni sağlayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Canlı kalmaya özen göstermelisin. Enerjini yüksek tutmak senin için önemli olacak. Yenilenmeni kolaylaştıracak egzersiz programlarını tercih etmekte yarar var. Bol su içmek sana iyi gelecek.

Aşk

Kendine olan güveninin yerine gelmesi tekrar ortamlarda görünmeni sağlayacak. İstediğin ilişkiyi bulmak için yeni ortamlara girmekten çekinmeyeceksin. Günün sonunda bir çok akılda yer etmen sürpriz olmayacak.

Para

İşlerin istediğin gibi düzene girecek. Beklediğin gelişmelerin gerçekleşmesi seni daha özgür kılacak. Hedeflerine ulaşmak için programına sadık kalmaya dikkat etmelisin. Çabalarının karşılığını alman yakındır.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel