11 Kasım 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 11 Kasım 2020 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

Maddi manevi seni yoran her konuda sağlam durman gerek. İçine sinmeyen şeylerden açıkça uzak durmak senin için daha doğru olabilir. Daha mantıklı kararlar almak için kendine zaman ayırabilirsin.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Baş ağrılarını göz ardı etmemen gerekecek. Bol bol su tüketerek ve daha fazla temiz hava alarak bu ağrıların üstesinden gelebilirsin. Bazı şeyleri göz ardı etmek ileride sana daha fazla sıkıntı çıkarabilir.

Aşk

Aşk kadar saygı da önemli bir konu, bunu unutmaman gerek. İlişkinde yeterince saygı görmediğini düşünüyorsan bunu göz ardı etmemelisin. Karşındaki insanın sana karşı duruşundan emin olmalısın.

Para

Kendin için para biriktirmeye başlayabilirsin. Belli bir sebebi olmasa da parasal olarak daha fazla kendine yetebilmek için dikkat etmen gerekecek. Maddi açıdan kendine inanman gerek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

Etrafında seni kandırmak isteyen insanlar olabilir. Bu istek seni zayıf buldukları için değil de sana üstün gelmek istedikleri için şekillenebilir. Bu tür alaverelere karşı nasıl dik duracağın ise sana kalmış.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek için sıkı giyinmek ve bol bol vitamin tüketmek sana iyi gelebilir. Sıcak çorbalar, taze sebzeler sana daha iyi gelebilir bugün. Kendine dikkat etmelisin.

Aşk

Sevgi konularında daha şanslı olabilirsin. Kendini ifade etmen kolaylaşabilir ve karşındaki insanı etkileyebilirsin. Eğer bir ilişkin varsa o kişiye ne kadar değer verdiğini gösterebilirsin.

Para

İş ilişkilerinde "küstüm, oynamıyorum" diyemeyeceğini görmen gerekebilir. Kaprislerle, ısrarlarla hareket etmek yerine sağlam kararlar alarak ve etrafındaki insanlarla iletişimini kontrol ederek hareket edebilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

Yanlış anlaşılmalarla kararlar alıp gününü zehir etmek yerine bir şeyleri iki kere teyit etmek sana daha iyi gelecek. Başkalarının söz oyunlarına gelmemeli ve kendi içinde bir şeylerden emin olmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak gün içerisinde yapacağın en iyi şeylerden birisi olabilir. Duygusal baskılardan kurtulmak ve stresin etkileriyle daha rahat başa çıkabilmek için kendine vakit ayırmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha pozitif bir gün geçirmen olası. Aranızda daha samimi bir enerji olabilir. Birbirinize ne kadar değer verdiğinizi görebilir ve daha da mutlu olabilirsiniz.

Para

Maddi olarak bir sıkıntı olduğunda hemen bütün gemileri yakmamalısın. Bir şeylerde yapıcı olmak, sakin kalmak sana daha iyi gelecek. O yüzden parasal mevzularda dikkatle düşünmen gerek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

Arkadaşlıklarını kuvvetlendirmek adına daha düzgün kararlar alabilirsin. İnsanlarla iletişimini sağlamlaştırmak bazı yanlış anlaşılmaların önüne geçmene vesile olabilir. Bugün insan ilişkilerini sen kontrol edebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendince bir gün geçirmek bir şeyleri daha net görmene ve duygusal baskılardan kurtulmana vesile olacak. Daha mantıklı ve sağlıklı konuşmalar için biraz kafanı toparlamalısın.

Aşk

Aşkta gerçekçi olmakta fayda var. Büyük beklentilere girip kendi kendini üzmek yerine hoşlandığın kişi ile iletişimini senin kuvvetlendirmen gerekebilir. Oturup beklememelisin!

Para

Maddi kaygılarla hareket etmek yerine kendine güvenerek güne başlamak sana daha iyi gelebilir. Kazandığın paranın kendine yetmesi için daha sağlam durman gerekecek. Gerekirse kendin için tasarruf planlarına gidebilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

Kendi iç huzurunu yakalaman diğer konulara odaklanman zorlaşabilir. O yüzden ilk olarak kendi içinde bir huzur aramalısın. Bazı konularda kendi içinde emin olmak daha iyi olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginliklere karşı daha sağlam durabilmek için zihnini boşaltman gerekecek. Yoga ve meditasyon gibi etkinlikler sana daha iyi gelebilir. Hem zihnini hem de bedenini kuvvetlendirmelisin.

Aşk

Aşk konularında beklentilere girmeden önce herkesin her şeyi tam olarak bildiğinden emin olman gerekecek. Karşındaki insanın senin hislerini bilmeden sana adım atmasını beklememelisin bugün.

Para

Sakin bir gün geçirmek ve büyük paralar harcamamak sana daha iyi gelebilir. Maddi açıdan kendini zora sokmamalısın. Parasal konularda daha dikkatli olman gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün zihnin her zamankinden daha açık olabilir. Birden fazla konuya aynı anda odaklanabilirsin. Yarım kalan işleri bitirmek ve daha güzel yeni şeylere başlamak için enerjin olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak için gereken aktivitelere senin karar vermen gerek. Neyden keyif alıyorsan ona vakit ayırman gerekecek. Zihnini tam olarak boşaltmak için bu kaçamağa ihtiyacın olabilir.

Aşk

Aşkta ilk adımı atmak sana daha pozitif bir etki bırakabilir. Karşındaki insanı etkilemek için bir fırsatın olabilir. Bu fırsatı boş geçmemeli ve hislerini ifade etmelisin.

Para

Parasal açıdan kendine güvenerek hareket etmek sana daha iyi gelebilir. Başkasının parasıyla veya düşüncesiyle değil de kendine ait durumlarla hareket edebilirsin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

Arkadaşlıklarına ekstra özen göstermen gereken bir gün olacak. Kimle nasıl vakit geçirdiğine, kime ne söylediğine özen göstermen gerekebilir. Yapıcı olmak ve kırıcı davranmamak değişim yaratabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Hijyene özen göstereceğin bir gün olabilir. Gerek yaşam alanını gerekse çalışma alanını daha hijyenik bir ortama dönüştürmek virüse karşı önlemlerini artırabilir. Dikkat etmelisin!

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa eğer onunla iletişimini artırmadan ondan dünyaları beklememen gerekecek. O kişiye bir gün vahiy inip senden hoşlanmasını beklememeli ve ilk adımı sen atmalısın.

Para

Maddi konularda kafanı karıştıran meseleler karşısında dikkatli olmalısın. Baız masrafları bugünden yapmak için ısrarcı olmamalısın. Parasal konularda aceleci olmamak sana daha iyi gelecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

Canını sıkan şeyler tam olarak neler? Nelerden memnun değilsin? Bugün bu durum ile başa çıkabilmek için olumlu kararlar alabilirsin. İnsanlarla sağlıklı sınırlar çizmek için iyi bir gün olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek ve kendi öğünlerini kendin belirlemek sende daha iyi bir etki yaratabilir. Daha sağlıklı beslenmek için harekete geçebilir ve mutfağa girerek kendin için yemek hazırlayabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle samimi konuşmalar içinizi ısıtabilir. Bu konuşmalar için senin adım atman gerekebilir. Aranızda daha samimi konuşmalar olması için gereken ortamları sen hazırlayabilirsin.

Para

Parasal konularda kendi ihtiyaçlarından taviz vererek hareket etmek seni gereksiz zorluklara itebilir. Bugün kendi ihtiyaçlarına göre para ayırmalı ve başkalarının işine daha az para harcamalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

Sevdiğin kişilere vakit ayıramamak seni üzebilir. Ancak bu hastalık zamanlarında insanlarla mesafeli olmak onlar için ve tabii ki de senin için daha iyi olabilir. Bir şeylere duygusal bakmamalısın bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Ağız ve diş sağlığını boşlamaman gerek. Daha sağlıklı bir ağız sağlığı için hem kontrollerini yaptırmalı hem de evde kendi bakımını daha iyi yapmalısın. Diş ipi kullanman gerekebilir.

Aşk

Bir şeyleri bitirmek, sonlandırmak, senin için daha kolay olabilir. Sürekli devam eden bir mutsuzluk halini kırmak ve kendini özgürleştirmek için zor kararlar alman gerekebilir bugün.

Para

Geleceğine yatırım için ne kadar para ayırsan yetmez derler. Bazı şeyler için masraf yapacaksan eğer doğru şeyler olduğuna emin olman gerekecek. İşin ve geleceğin için harcayabileceğin paralardan çekinmemelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

İnsanlarla iletişimini sakin bir düzeyde tutmak büyük maharet isteyebilir. Etrafındaki insanlarla sakin konuşmalar yapmak için kendine dikkat etmen gerekecek. Bir şeyleri fazla zorlamamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol su tüketimi ve bol bol vitamin almak bünyeni kuvvetlendirebilir. Hem vücudunun su ihtiyacını karşılamalı hem de bol vitamin ile bağışıklığını kuvvetlendirmelisin. Bugün yediğine içtiğine dikkat etmen gerekebilir.

Aşk

Güzel bir aşk şarkısı dinlemek içini ısıtabilir bugün. Hayatında kimse olmasa da sanatsal konulardan ilham almak kalbinin daha hızlı atmasına vesile olabilir. Kendini güzel etkilere açmalısın.

Para

Bugün kazançlar kadar masraflar da önemli olabilir. Parasal açıdan elini kuvvetlendirmen gerekecek. Bütün paranı masraflara gömmemeli ve tasarruf için yer bırakmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

Yeni konulardan ilham alabilirsin. Farklı şeylere odaklanabilir, yeni başlangıçlara vakit ayırabilirsin. Ancak bütün bunlardan önce yarım kalan iş bırakmamak senin için daha iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Uykusuzluk çekiyorsan stres kaynaklarını azaltman gerekebilir. Eğer stres kaynağını azaltamıyorsan bunlarla nasıl başa çıkacağını gözden geçirmen gerek. Yoga ve meditasyon gibi konulara odaklanabilirsin.

Aşk

Hayatında birileri olmasa bile aşka bakış açını daha pozitif hale getirmek isteyebilirsin. Okuyacağın bir roman, izleyeceğin bir film veya dizi bir şeylere daha pozitif bakmanı sağlayabilir.

Para

Tasarruf planları yapmak sana daha iyi gelecek. Geleceğini düşünerek kenarda para biriktirmek, biriken paraları farklı yatırım kollarına vermek senin için daha iyi olacak. Bütün paranı harcamamalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün hayatının gidişatı için daha düzgün kararlar almak isteyebilirsin. Yeni tasarruf planları, yeni başlanacak egzersizler ve diyet gibi konular daha fazla gündeminde yer edinebilir. Kendine bir çekidüzen vermen gerekecek.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hijyen ve mesafe kurallarına ekstra özen göstermen gerekebilir. Daha sağlıklı olmak ve bağışıklığını düşürmemek için bu pandemi sürecinde önlemlerini artırmalısın. Bir şeyleri boşlamaman gerek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle arandaki anlaşmazlıkları çözmek için dikkatli olman gerekecek. Bir şeyleri yakıp yıkmamalısın. Daha yapıcı olmak ve bütün köprüleri yıkmamak içiniz için de önemli olabilir.

Para

Parasal açıdan büyük açılmaman önemli olabilir. Maddi açıdan kendi adımlarını kontrol altına almalısın. Kendini gereksiz yere zorlayacak masraflardan kaçınman gerekebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel