11 Kasım 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 11 Kasım 2019 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2019 Pazartesi)

Genel

Yeni şeyler öğrenmek için iyi bir gündesin. Özellikle insanlarla arandaki iletişimi etkileyen konularda bilgi sahibi olmak seni bir tık öne geçirecek. Kimle ne konuştuğun önemli olabilir. Algılarını açık tutmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine vakit ayırmak ve sağlığını düşünerek hareket etmek sana daha iyi gelecek. Kendine iyi gelecek yemekler yemek ve sadece kafanı toparlamak için yapacağın aktivitelere vakit ayırmak hem ruhunu hem de bedenini doyuracak.

Aşk

Sevdiğin kişi ile ilerisi için yapacağınız planlara dikkat etmen gerekebilir. İkinizin de aynı şeyi isteyip istemediğinden emin olmalısın. Sadece sen kendini bu konuda iyi hissediyorsun diye karşı tarafın da seninle aynı düşüncede olması garanti olmayabilir.

Para

İş ve kariyer konularında dikkatli düşünme vakti. Bugün karşına çıkan mevzular bir şeyleri bitirme veya yeni şeylere odaklanmak için sana gaz verebilir. Ancak durumları dikkatle gözden geçirmeli ve pişman olacağın adımlar atmamalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün karşına birden fazla güzel fırsat çıkabilir. Farklı konulara odaklanmak veya karşına çıkan seçeneklerden en çok hoşuna gideni seçmek gibi bir lüksün olacak. Bu güzel enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığın için yeni kararlar almak isteyebilirsin bugün. Farklı doktorlara gitmek, yeni bir yemek planı hazırlamak veya egzersiz konularına özen göstermek isteyebilirsin. Yapacağın değişimler kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak.

Aşk

Bugün bulunduğun bir ortamda çok hoşuna gidecek yeni bir insan ile tanışabilirsin. Bu kişiyi tanımak ve nasıl bir insan olduğunu anlamak için zaman tanıman gerekebilir. Aşkta yeni etkilere kendini açabileceksin.

Para

Bugün sorumluluklarını halletmek için ekstra bir çaba sarf etmen gerekebilir. Yapılması gereken masraflar, ev için yapılan harcamalar, alışverişler seni biraz yorabilir. Ama bugünden halletmen sana daha iyi gelecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2019 Pazartesi)

Genel

Fikir ayrılıklarını çözmek için iletişimini kuvvetlendirmen gerekebilir. Yaşadığın durumlara karşı ters tepkiler vermemeli ve yapıcı olmalısın. Senden farklı düşünen insanlara tavır almak yerine onlarla daha fazla iletişim kurmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendine nasıl davrandığın önemli olacak. Duygusal olarak kendini iyi bir noktaya getirmen stresin etkilerini vücudundan atmana vesile olabilir. Kendini germemeli ve vücuduna dikkat etmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiye vakit ayırman gerekecek bugün. Aranızda azalan bir iletişim varsa bunu eski haline getirmek sana düşebilir. Senden gelecek teklifler daha kıymetli olacak bugün.

Para

Maddi konulara bakış açını yenilemen gerekebilir. Etrafındaki herkesin yoluna koyduğu bazı şeyleri senin henüz yoluna koyamaman bugün sana gidişatını tekrar düşündürtebilir. Yeni planlar yapmak ve bakış açını değiştirmek sana daha iyi gelecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2019 Pazartesi)

Genel

Hayatında bir denge yakalamak için ekstra çaba sarf etmen gerekebilir. İlgilenmen gereken birden fazla konu olabilir bugün. Her bir mevzuya gereken önemi göstermek için zamanlamanı iyi yapman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Gün sonunda yorgunlukları vücudundan atabilmek senin için önemli olabilir. Erken bir saatte yatağa girmek ve uyku düzenini ayarlamak sana daha iyi bir enerji katabilir. Bu düzeni oturtmak için rutinini iyi ayarlaman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile sosyal ortamlara girmek size daha iyi gelebilir. Daha farklı insanlarla muhabbet etmek ve arkadaş çevrenizi genişletmek ilişkinize de iyi gelecek. O yüzden bugün kalabalıklara karışmalısınız.

Para

Bugün parasal konular ile alakalı daha farklı düşünebileceksin. İçinde bulunduğun durumu daha farklı bir bakış açısıyla değerlendirmek sana bir çözüm yolu bulmanda fayda sağlayabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2019 Pazartesi)

Genel

Aşk ve romantizm bugün gündemini meşgul edebilir. İnsanlarla arandaki iletişim ve duygu yoğunluğu alacağın kararlarda da etki edecek. O yüzden güzel ve olumlu bir şekilde bu konulara yaklaşman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Tembelliği bir alışkanlık haline getirmiş olabilirsin. Egzersiz ve hareket konularında sürekli bir bahanenin arkasına sığınıyor olabilirsin. Bugün bu algıyı yıkma ve daha fazla hareket etme günü. Kendine iyi bir egzersiz programı seçmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile kafana yatmayan konularda konuşmak seni yoracak. Ancak aranızda daha net bir iletişim olması, bazı konularda birbirinize daha açık olmanız size çok daha iyi gelecek.

Para

İyi niyet ve sakin bir tavır birçok sıkıntıyı çözmende sana faydalı olacak. Parasal açıdan seni yoran ve üzen mevuzları çözmek için sakin kalmalı ve dikkatli davranmalısın. Niyetini bozmadan, kalp kırmadan hareket etmek sana daha iyi sonuçlar getirebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2019 Pazartesi)

Genel

Romantizm konularında biraz bocalayabilirsin bugün. Sevdiğin kişi ile arandaki iletişim ön plana çıkabilir. Bazı mevzuları daha net bir şekilde ifade etmek sana daha iyi bir etki katabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hem ev hayatına hem de ev dışındaki hayatına odaklanmalısın bugün. Her şeyin bir dengede olduğundan emin olmalısın. Bu denge, genel olarak enerjine yansıyabilir. Hayatını güzel bir dengeye oturtmak için zaman ayırmalısın bugün.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa ancak açılamıyorsan bugün bu kişiyle aranda daha net bir iletişim kurabilirsin. Bu kişi ile arandaki iletişimi artırmak sana çok daha iyi gelecek. Aşk konularında güzel etkiler altındasın.

Para

Gelecekte daha fazla para kazanma konusuna fazla odaklandığında gün içerisinde yaşadığın durumları değerlendirme ihtimalin düşer. Bugüne odaklanmak ve bugün elinde olana göre hareket etmek daha iyi kararlar almana vesile olabilir bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün insan ilişkilerine daha fazla odaklanabilirsin. Gün içerisinde halletmen gereken sorumluluklardan çok kimle ne konuştuğun önemli olacak. Özellikle ikili ilişkilerde kafanın epey yoğun olacağı bir gün olabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Stres ve gerginliğe karşı önlem almalısın bugün. İlgilenmek zorunda olduğun mevzular seni gerebilir ve bu gerginlik kaslarında ağrılara sebep olabilir. Bol bol su tüketmek sana daha iyi bir enerji katacak bugün.

Aşk

Eğer hayatında yeni birisi varsa ve bu kişi ile arandaki iletişim tam şekil almamışsa bugün bu durum üzerine odaklanabileceksin. Bu kişi ile daha keyifli bir gün geçirmen olası. O yüzden planlarına o kişiyi de katman gerekecek.

Para

Maddi konularda uzun vadede getiri sağlayacak konulara daha fazla özen gösterebilirsin bugün. Emeklerinin güzel bir karşılığı olacağını bilerek hareket etmek seni mutlu edecek. Parasal açıdan iyi kararlar alabileceksin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2019 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki insanların sözlerine çok fazla takılmamalısın bugün. Kendi işine odaklanmak ve olaylara kendi bakış açından yaklaşmak sana daha iyi gelebilir. Bazı insanların, bir şeyleri senden daha iyi bildiği yanılgısına kapılmamalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz söz konusu olduğunda sıkıcı spor salonu hareketleri aklına gelmemeli. Sevdiğin insanlarla doğaya çıkmak ve güzel bir yürüyüş yapmak da sana iyi gelebilir. Bunun teklifini sevdiğin insanlara sen götürebilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli aktivitelere vakit ayırmak isteyebilirsin. Bugün hem senin hem de onun keyif alacağı mevzuları gündeme getirmek aranızda daha iyi bir etki oluşturacak. Bu etkinin ilişkinize güzel bir faydası olabilir.

Para

Kendin için ufak tefek şeyler almak seni daha iyi hissettirebilir. Kendin için masraf yapmaktan kaçınmamalısın. Seni mutlu edecek şeylere para ayırmak enerjini yenilemene de vesile olacak. O yüzden alışveriş sana daha iyi gelebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2019 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki insanların sana etkisi daha büyük olacak bugün. O yüzden pozitif etkilerle kendini çevrelemelisin. Bazı konularda ortaklıklar, konuşmalar daha önemli olabilir. O yüzden dış etkilere kendini açman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendini daha iyi hissedeceksin. Bu fiziksel enerjiyi güzel bir egzersiz için kullanabilirsin. Eğer egzersiz için gerekli ortamın yoksa açık hava yürüyüşleri de sana çok iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile anlaşamadığın konuları gündeme getirebilirsiniz. İkinizi de yoran mevzuları konuşmak ve bir çözüme vardırmak için çaba göstermeniz aranızda daha iyi bir etki oluşturabilir. Değişimden ve hareketten korkmamalısın bugün.

Para

Parasal anlamda büyük adımlar atmadan önce iki kere düşünmen gerekecek. Bunun sebebi de çok abartıya kaçabilecek olman. Masraf yapmadan önce iki kere düşünmek bu gereksiz abartıdan uzak durmana vesile olacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2019 Pazartesi)

Genel

Canını sıkan mevzularla başa çıkmak ve bunları dile getirmek senin için iyi olacak. Ancak bu süreçte sinirlenmemeli ve sakin kalmalısın. Kendini ifade etmek için sesini yükseltmemen gerekebilir. Daha dikkatli davranman gerekecek bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Rahat bir ortamda kafanı toparlamak ve kendini dinlendirmek hem kaslarına hem de duygusal bütünlüğüne iyi gelecek. Günün yorgunluğunu üstünden atmak için kendine vakit ayırmak sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişinin nelerden zevk aldığını öğrenmek ona karşı bir adım atmanı kolaylaştırabilir. Bu kişiyi tanımak için kendine zaman vermeli ve olaya dikkatle yaklaşmalısın. Onu tanıdıkça duyguların daha da şekillenebilir.

Para

Maddi konularda fikirlerini gözen geçirmen gerekebilir. Parasal anlamda daha iyi kararlar almak ve etrafındakileri de düşünmek için bugün yeni bir strateji geliştirmen gerekebilir. Kendi egonu biraz törpülemen gerekecek bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2019 Pazartesi)

Genel

Zamanda geçmişe gitmek mümkün olmasa da yapılan yanlışların nerede olduğunu fark etmek için eskiyi hatırlaman mümkün. Bugün daha önceden yapılan hataları gözden geçirmek sana daha iyi bir yol çizmen için fırsat tanıyabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hislerinle barışman duygusal bütünlüğün için gerekli olabilir. Sağlık konularında sadece fiziksel olana odaklanmamalısın. Kalbini kıran mevzuları gündeme getirmek ve bunları çözmek için kararlar almak da kendini iyi hissetmene yarayabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye hediyeler almak ve ona jestler yapmak aranızda daha güzel bir etki oluşturabilir. Bugün birbirinizi mutlu etmenin yollarını aramalısınız. Aranızda daha keyifli bir durum oluşması için birbirinize zaman ayırmanız gerekebilir.

Para

Parasal anlamda harekete geçmen gerekebilir. Eğer bir masrafa girmen gerekiyorsa artık bugün bu işi halletmen gerekecek. Kazançlar ve harcamalar konusunda daha hareketli olmak sana iyi gelebilir bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (11 Kasım 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün senin için iyi bir gün olacak. Sadece bazı şeylerle gereksiz yere inatlaşmamalı ve kendi enerjini düşürmemelisin. Etrafında olan bitene fazla müdahale etmemeli ve kendine güvenerek güzel günün tadını çıkarmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz konularına bodoslama dalmak yerine ufak adımlar atmak sana daha iyi gelebilir. Kendini çok fazla yormadan, düzgün bir egzersiz programı çıkarmalısın. Günün sonunda çok fazla yorulmak değil, kasları doğru çalıştırmak önemli olabilir.

Aşk

Yoğun duygulara sahip olabilirsin bugün. Bu duyguları karşındaki insan ile paylaşmak sana daha iyi gelebilir. Eğer hoşlandığın bir insan yoksa yeni birisine karşı güzel hisler besleyebilirsin.

Para

Maddi konularda güzel fırsatları hızlıca değerlendirmen gerekebilir. Algılarını açık tutmalı ve nereden nasıl para kazanılabileceğini dikkatle düşünmelisin. İş konularında atak olman gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel