11 Haziran 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 11 Haziran 2021 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (11 Haziran 2021 Cuma)

Genel

Bugün biraz dinlenmelisin. Zihnen ve bedenen bu dinlenceye ihtiyacın olabilir. Enerjini toplamak, zihnini yeni konulara açmak için bu dinlenme sürecini yönetmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun dengesini görmezden gelmemelisin. Bir şeylere abanman iyi olmayabilir. Her şeyde bir denge yakalamak iyi olacak. Yediklerinde, hareketlerinde ve dinlenmende bir denge olmalı.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek adına iletişim başlatabilirsin. Bu kişiyle olabilecek iletişimleri gözünde büyütmemeli ve ilk adımı atmaktan çekinmemelisin.

Para

Parasal olarak beklentilere girmemen ve daha rahat bir biçimde güne odaklanman önem kazanabilir. Gerginlikle işe odaklanmamalı, bir şeyleri erteleyebilmelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (11 Haziran 2021 Cuma)

Genel

Hassas olman olası. Ama olaylara bu hassasiyet ve alınganlıkla değil daha istikrarlı bir mantık ile yaklaşacaksın. Canını sıkan meseleler varsa bunları daha rahat kontrol edebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Kişisel olarak sağlığa odaklanman önemli olabilir. Sadece etrafındaki insanların sağlığı için değil, kendi sağlığın için de dikkat etmeli ve hareketlerini kontrol etmelisin.

Aşk

Aşk konusunda ani tepkilerden kaçınmak sana daha iyi ve huzurlu bir gün geçirtebilir. Bugün duygusal yoğunluklarla olaylara yaklaşmamalı ve biraz dikkatli davranarak mantığa sığınmalısın.

Para

Maddi kararlarını dikkatle almak seni öne geçirecek. Yapacağın masraflarda ve atacağın adımlarda önceliği mantığa verebilir ve daha doğru kararlar alabilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (11 Haziran 2021 Cuma)

Genel

Gerginlikle güne odaklanmaman gerekecek bugün. Biraz daha sakin kalman sana iyi gelebilir. Ani tepkiler seni üzebilir o yüzden bunlardan uzak durmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek zihnen ve bedenen kendini biraz daha iyi hissetmene vesile olabilir. Gerginlikleri ve ödemi üstünden atmak adına bolca su tüketmeye özen göstermelisin.

Aşk

Bugün ani tepkilerle patlamaman gerekecek. Sakin bir biçimde, keyiflice iletişime odaklanmak ve bir şeyleri büyütüp olay çıkarmamak senin elinde olabilir.

Para

Sakin bir biçimde paraya odaklandığın zaman herkesin yaptığı hatayı daha net görebilirsin. Ama ani ve gergin tepkilerle maddi konulara odaklanırsan aynı hataları sen de yapabilirsin. Aman dikkat.
Yay Burcu Günlük Yorumu (11 Haziran 2021 Cuma)

Genel

Duygusal gerginliklerin gününü belirlemesine izin vermemelisin. Olaylara ani ve duygusal yaklaşmaman gerekecek. Sakin kalmalı ve ani tepkilerden uzaklaşmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün zihnini boşaltmak, duygusal gerginlikleri üstünden atmak önemli bir konu olabilir. Biraz meditasyon veya yoga gibi egzersizlerle günün kontrol edebilirsin. Dikkat etmen gerekecek.

Aşk

Aşk konusunda kendini iyi şeylere yönlendirmen gerekecek. Güzel flörtler veya sohbetlere odaklanmak ve kavgadan kaçınmak önemli bir detay olabilir. Buna dikkat etmelisin.

Para

Parasal konulara duygusal yaklaşmak seni zarara sokabilir. Bunun önünü almak öncelikli olacak. Kendini maddi konularda acele etmeye itmemelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (11 Haziran 2021 Cuma)

Genel

Bir kapı kapanırsa bir diğeri açılır. Bir dönem biterse bir diğeri başlar. Bugün bunu unutmamalı ve biten şeylerin ardından üzülmemeli, yeni başlangıçlara odaklanmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Tükettiğin yiyecekler hakkında bilgi edinmek bu konulardaki tercihlerini sorgulamana sebep olabilir. Sağlıklı diye tükettiğin bir şeyin sana yaramadığını görmen ve bu konuda değişimler yapman olası.

Aşk

Aşk konusunda yeni başlangıçlara odaklanabilirsin. Eski etkilerdense yeni yaşanabilecekler daha baskın olabilir. Kendini buna odaklaman kalbini daha hızlı attırabilir.

Para

Bugün sahip olduğun şeylere şükretmen ve onların keyfini çıkarman sana daha iyi gelebilir. Zihnen kendini iyi olana odaklaman ve bunların kıymetini bilmen maddi konuda fayda sağlayabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (11 Haziran 2021 Cuma)

Genel

İnsan ilişkilerinden çekinmemelisin. Zorlayıcı konuşmalardan veya fikir ayrılıklarından kaçınmaman gerekecek. Çünkü bunlardan daha fazla şey öğrenebilirsin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Gerginlikle hayata odaklanmak ve hep bir aksilik beklemek hiç şaşmadan sana beklediğini verir. O yüzden bugün olumlu bir enerji yakalamaya ve daha pozitif düşünmeye odaklanmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda yaşanabilecek gergin konuşmalardan çekinmemen gerekecek. Açık ve net olmak, dürüst olmak bazı sıkıntıları çözmenize vesile olabilir. Bundan korkmamalısın.

Para

Maddi konularda çevrendeki insanlardan daha fazlasını öğrenmen olası. Kendini daha iyi ifade edebileceğin ve iş ortamında daha baskın hareketlere geçebileceğin konularda sana yol gösterebilirler.
Başak Burcu Günlük Yorumu (11 Haziran 2021 Cuma)

Genel

Bugün sınandığını hissedebilirsin. Aşkta, işte, arkadaşlıklarda… Tam olarak neye odaklanıyorsan bu konularda bazı gerginliklerle karşılaşman olası. Nasıl tepkiler vereceğine dikkat etmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak önceliğin olabilir. Bugün dikkatli davranmalısın. Kendini zihinsel olarak yormamalı, enerjini toplamaya öncelik vermelisin. Meditasyon gibi konular iyi olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini üstünde görmek istiyorsan onunla eğlenceli ve hareketli şeylere odaklanmalısın. Bir şeyleri içine atıp beklemek yerine eyleme geçmen ve karşı taraf ile iletişimde olman gerekebilir.

Para

Bugün parasal açıdan kendini çok fazla zorlamaman gerekecek. Zira bu zorlamalar gözünde kat kat büyüyebilir. Ve altından kalkamayacağın şeylere itebilir seni. Aman dikkat!
Aslan Burcu Günlük Yorumu (11 Haziran 2021 Cuma)

Genel

Sosyal hayatında veya iş konusunda değişimler yapmak istiyorsan farklı düşünmeye kendini açman gerekecek. Aksi takdirde değişime gitsen bile bugüne kadar gördüklerin gibi şeyler tercih edeceksin.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Ödem atmaya öncelik vermelisin. Vücudun gereğinden fazla su tutuyor olabilir. Lenfleri boşaltmaya, biraz hareket ile daha rahat etmeye odaklanmalı, detoksa zaman ayırmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile ayrılık konuşmaları yapılabilir. Bu konuşmalar seni gerebilir ancak içinde tutmaktansa kendini ifade etmeyi tercih edebilirsin. Bazı şeyleri bitirmek sana iyi gelebilir.

Para

İş değiştirmek istiyorsan bir sonraki işin, şu anki işten daha farklı ve daha keyifli olmasına odaklanabilirsin. Aksi takdirde hiçbir işe yaramayabilir bu değişim. Algılarını açık tutmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (11 Haziran 2021 Cuma)

Genel

Gerçekler her zaman o kadar da heyecan verici değildir. Ama bugün sahip olduğun gerçeklerden keyif alman gerekecek. Sahip olduklarına şükretmek ve onlara göre bir gün belirlemek önemli olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunu rahatlatmak, derin nefes egzersizlerine odaklanmak sana daha mantıklı gelebilir. Bugün vücudunu dinlendirmeli ve kendine odaklanmalısın. Meditasyon sana iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki durumu açıkça konuşmanız gerekecek. Bazı şeyleri olduğu gibi görmelisiniz, beklentilerinizde olduğu gibi değil. Gerçeklerle yüzleşmek önem kazanabilir.

Para

Elindeki para ile yetinmeli, bundan keyif almalısın. Başkasına bağımlı olmadan, sana ait parayla bir adım atman diğer yoldan çok daha kıymetli olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (11 Haziran 2021 Cuma)

Genel

Her şeye zaman ayırmak isteyebilirsin. Bunun için bir öncelikler sırası belirlemek işlerini kolaylaştıracak. Halledilmesi gereken şeylere bir sıra vermen sana iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gün içerisinde molalar vermen iyi olabilir, o yüzden biraz buna dikkat etmen gerekecek. Biraz dinlenebilmeli ve kendince zaman geçirebilmelisin. Enerjini toplaman gerekecek.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile fikir ayrılıkları olabilir. Buna saygı ile yaklaşmalı ve olay çıkarmamalısın. Karşı tarafın düşüncesine saygıyla yaklaşman ve kelimeleri dikkatle seçmen gerekecek.

Para

Bugün kendini çok fazla yormak değil de işleri zamanlıca yoluna koymak önemli olmalı. Her şeyi aynı anda yapmaya çalışmamalı, kendine zaman tanımalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (11 Haziran 2021 Cuma)

Genel

Halledilmesi gereken bir sürü iş birikmiş olabilir. Bugün bunlara zaman ayırman sana iyi gelecek. Eğer evrak işleri varsa gündeminde, bunları düzenlemek senin için önemli olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün temizlik yapmak sana kendini daha iyi hissettirebilir. Evini veya çalışma alanını derleyip toplamak, kışlıkları kaldırmak sana iyi gelecek. Temizliğe öncelik vermelisin.

Aşk

Açık olmak birçok şeyin çözümü olabilir. Sevdiğin kişiyle birbirinize karşı net olmalı, dürüstlüğe özen göstermelisiniz. Aksi takdirde söylenecek yalanlar ayağınıza dolanabilir.

Para

İşe daha fazla odaklanabilirsin. Halledilmesi gereken, yarım kalan işleri yoluna koymak maddi açıdan önem kazanabilir. Yeni bir işe başlamadan önce, yarım kalanları bitirmelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (11 Haziran 2021 Cuma)

Genel

Günün iyi geçecek ama yine de mucizeler beklememelisin. Bir şeyleri abartmadan gününe odaklanman daha iyi olabilir. Bol bol şükretmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gün içerisinde enerjini iyi değerlendirmek önceliğin olacak. Aşırı yorgunluklara düşmeden, sakince işlerini belli zamanlarda yoluna koymak ve bir iş programı çıkarmak sana iyi gelebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle daha da yakınlaşman olası. Aranızda güzel ve keyifli bir sohbet başlayabilir. Bu kişiyi daha yakından tanımak ona olan hislerini netleştirecek.

Para

Bugün iş konularında bir şeyleri yoluna koymada zorlanmayacaksın. Ama büyük beklentilere girip büyük paralar düşlemek seni yolda bırakabilir. Beklentilerini kontrol altına almak önceliğin olmalı.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel