11 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 11 Haziran 2019 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (11 Haziran 2019 Salı)

Genel

Bugün endişeli olabilirsin biraz. Özellikle maddi konularda gerilimin dozu biraz daha artabilir. Ancak kendine ne kadar destek olursan o kadar faydalı olacak bugün. O yüzden başkasından destek beklemek yerine kendi işini kendin görmeli ve nazik olmayı unutmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Kendine nazik olman gereken bir gün. Gerek hareketlerin gerekse yediklerin olsun vücudunu yoracak şeylerden uzak durmalısın. Kendini çok fazla yormamalı ve iyice dinlendiğinden emin olmalısın.

Aşk

Yeni ve daha tatlı bir aşk hikayesi başlıyor olabilir mi? Daha önceki gibi seni zorlayan bir ilişkiden çok seni sarıp sarmalayacak bir etkiye açman gerekiyor kendini. Güzel sürprizlere hazırlıklı ol.

Para

Maddi konularda ani kararlar almaman gereken bir gün. Kaygıların çoğalabilir ve duygusal kararlara varabilirsin. Bunu engellemek için sakin kalmalı ve yeni bir karar almaktan çekinmelisin bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (11 Haziran 2019 Salı)

Genel

Eğer doğru olan şeyleri yaparsan günün çok daha güzel geçecek. Daha fazla şey başarmak ve daha üretken olmak bugün senin için önemli olabilir. Normalden daha atılgan olabilir ve dediğini daha kolay yaptırabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücuduna dikkat etmen gereken bir gün. Fazla çalışmak veya yorulmak seni kötü hissettirebilir. Sınırlarının olduğunu hatırlamalı ve kendini çok fazla yorarak enerjinin tükenmesini engellemelisin.

Aşk

Eğer bir randevun varsa bugün, kıyafetlerine daha da özen gösterebilirsin. Eğer hoşlandığın ancak ilgisini çekemediğin birisi varsa bugün kendine dikkat ederek o kişinin ilgisini daha kolay kazanabilirsin.

Para

Kariyer ve para konularında güzel kararlar alacağın ve yeni projelere başlayabileceğin bir gün. Bugün alacağın kararlar sana yeni kazanç kapıları için fırsatlar da çıkaracak. Bugünkü enerjiyi iyi kullan.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (11 Haziran 2019 Salı)

Genel

Ani hareketlerden kaçınmalı ve plansız işlere girişmemelisin. Yüksek bir enerjin olacak bugün ancak bu enerjiyi doğru yere yönlendirmek sana zor gelebilir. Daha sonra pişman olacağın şeylere karşı dikkatli olmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Ani duygu değişimleri zihnin çok yorulduğunu gösterir. Kendine zaman ayırmak ve sağlığına önem göstermek bugün daha iyi hissetmeni sağlayacak. O yüzden nefes egzersizleri ve meditasyona daha çok odaklanmalısın.

Aşk

Normalden daha romantik hissedebilirsin bugün. Eğer bir ilişkin varsa bu güzel enerjiyi sevdiğin kişiyle daha da yakın olmak için kullanabilirsin. Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir insanı hayatına sokman olası.

Para

Maddi konularda sıkıntıya girdiğin zaman etrafında çok fazla insanın kalmayacağını biliyorsun. O yüzden maddi durumun hakkında başkasının lafı ile hareket etmek yerine kendine güvenmek ve etrafındakilerle arana bir sınır koymak senin için zor olmayacak bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (11 Haziran 2019 Salı)

Genel

Kava etmemek ya da kavga etmemek… İşte bütün mesele bu bugün. Karşına çıkan ilginç durumlara nasıl tepkiler vereceğin önemli olacak bugün. Sakin kalarak bir şeyleri çözmek için zaman kazanabilir veya kavga ederek bazı şeyleri daha da zora sokabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Enerjini sağlıklı bir şekilde harcamak ve daha yapıcı yerlere yönlendirmek önemli senin için. Egzersiz programları ve keyifli aktiviteler hem vücuduna hem de zihnine iyi gelecek. O yüzden bugün bu tür şeylere daha çok vakit ayırmalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile birbirinize biraz daha fazla fırsat tanıyabilirsiniz. Birbirinizi tanımak ve birlikte daha fazla vakit geçirmek günün konusu olabilir. Bu güzel enerjilere açık olmalısın bugün.

Para

Parasal konularda yeterince kontrolün olmayabilir. Ancak bugün bu durumu değiştirmek için karşına güzel bir fırsat çıkabilir. Kendi paranın hesabını kendin yapman gerekecek bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (11 Haziran 2019 Salı)

Genel

Sabırsız olma bugün. Bazı işlerin yavaş ilerlemesi seni gerebilir. Ancak sabırsızlık ederek daha fazla hataya yol açabileceğini unutmamalısın. Dikkatli ve sakin davranmak sana daha çok şey katacak bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Açık havada daha çok vakit geçirmek ve daha fazla egzersiz yapmak enerjini yükseltecek. Bunu bir de taze sebzeler ile dolu bir yemekle birleştirirsen bugün seni kimse tutamayacak.

Aşk

Sevdiğin kişi ile sakin ve huzurlu bir vakit geçirmen olası. Bu kişiyle yorulmayacağınız ve bol bol muhabbet edeceğiniz bir ortam seçmek ikinize de iyi gelecek. Sakin bir telefon konuşması bile size iyi gelebilir bugün.

Para

Kendi parana nasıl dikkat ediyorsan başkasınınkine de o derece dikkat etmen gerekiyor. Maddi konularda sana güvenen insanlara karşı dikkatli olmalı ve parasal mevzularda riskten kaçınmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (11 Haziran 2019 Salı)

Genel

Bugün kendini gergin hissedebilirsin. Etrafındaki insanlardan mı yoksa kendi içinden mi geldiğini anlayamayabilirsin bu gerginliğin. Günün bir kısmını kendine ayırmak sana çok daha iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sebze tüketimini arttırman gereken bir gün. Daha fazla sebze tüketerek vücudunun ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri alır ve böylece çok daha iyi hissedersin kendini. Yediklerine dikkat etmelisin bugün.

Aşk

İlgini çekecek bir insan ile konuşman olası bugün. Direkt olarak aşk söz konusu olmasa da bu tür konularda sana ilham veren birisi ile karşılaşabilirsin. Bu yeni kişinin sende yaratacağı duygular geleceğine daha keyifle ve hevesle bakmanı sağlayacak.

Para

Parasal konular ve sosyal konular arasında kalabileceğin bir gün. Kendini disiplin altında tutman ve öncelik olarak yapman gerekenleri çıkarman, günün geri kalanında parasal mevzuları düşünmeden keyifle geçirmeni sağlayabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (11 Haziran 2019 Salı)

Genel

Bugün bazı anlaşmazlıklarla karşılaşabilirsin. Bu tür durumlarda etrafındaki insanlarla yaşanan durumları kişisel algılamamak ve anlayışlı olmak daha iyi olur. Bugün kendine dikkat etmeli ve bu tür ufak kavgalara girmekten kaçınmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Yeşil sebze tüketerek kendine bir iyilik yapabilirsin bugün. İnternetten yeşil sebzeler hakkında araştırmalar yapabilir ve bu sebzeler ile yeni tarifler deneyebilirsin. Hem sindirim sistemin hem de yükselen enerji düzeyin güzel bir gün geçirmeni sağlayacak.

Aşk

Eğer hayatında aşka yer vermek istiyorsan bugün fırsatlarını değerlendirmen gerekecek. Daha sosyal olmak ve çevrende daha farklı etkiler bulundurmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Dikkatini verirsen, kimsenin fark etmediği kazançları görebilirsin. Bir masrafı kısmak veya yeni bir gelir sağlamak gibi şeylerle bütçeni genişletebileceğin bir gün. Paraya ve işe odaklanarak güzel şeyler elde etmen olası.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (11 Haziran 2019 Salı)

Genel

Kendine güvenin tavan yapacak bugün. Birçok konuda istediğin gibi bir sonuç almak için senin el atman gerekebilir. Etrafındaki insanların yavaş kaldığını düşünerek bazı şeyleri sen halletmek isteyebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine özel bir alan yaratmak ve bu alanda kafa dinlemek senin için önemli olacak bugün. Kendine zaman ayırmak ve zihnini boşaltmak için meditasyon yapmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Duygularını paylaşmak için güzel bir gündesin. Eğer sevdiğin bir kişi varsa ona nasıl hissettiğini anlatabilir ve hatta bunu ona gösterebilirsin. Sürprizler hazırlamak ve karşındaki insana verdiğin değeri göstermek bugün daha kolay olacak senin için.

Para

Maddi konulara daha fazla odaklanman gerekebilir bugün. Aklın başka yerde olsa da önceliklerini iyi belirleyip hedeflerin için çalışmak daha iyi olacak. Dikkatini işe ve maddi konulara vererek daha güzel bir kazanç sağlayabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (11 Haziran 2019 Salı)

Genel

Emek verdiğin konulara çok daha fazla odaklanabilirsin bugün. Birden fazla işi tek seferde çıkararak zaman kazanabilir ve çok daha fazla iş ile uğraşabilirsin. Üretken olmak bugün ruhunda var.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri alman ve hava kirliliğinden uzak kalman gerekecek bugün. Ciğerlerini temiz tutmak hayat kaliteni çok daha fazla arttıracak. O yüzden bugün bu tür konulara özen göstermelisin.

Aşk

Romantik bir gün geçirmek için sevdiğinle birlikte planlar yapabilirsiniz. Senden bir teklifin gelmesi, karşındaki insanı çok daha mutlu edecek gibi. O yüzden ikinizin de keyif alacağı bir aktivite ayarlaman gerekebilir bugün.

Para

Bugün enerjin yüksek olacak. İş konusunda ve para kazanmak konusunda çok daha enerjik hissedeceksin kendini. Birden fazla meseleyi tek seferde çözmek seni ön plana çıkarabilir bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (11 Haziran 2019 Salı)

Genel

Çevrendeki insanlar ile bazı fikir ayrılıklarına gidebilirsin. Bu gibi durumlarda agresif davranmamalı ve sakince bir orta yol bulmalısın. Eğer o orta yolu göremiyorsan bu konuşmaları sonraya saklamak senin için daha iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Çok hassas olabileceğin bir gün. Bu hassasiyet ve duygu yoğunluğu zihninin dolu olduğunu gösterir. Hayatını bir düzene koyacaksan, ilk olarak fiziksel ve zihinsel sağlığından başlamalısın, bunu unutma bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli ve hareketli bir vakit geçirebilirsin bugün. Bu güzel etki günün çok daha güzel geçmesini sağlayabilir. O yüzden bu tür planlara açık olmalı ve hayır demeden önce tekrar düşünmelisin.

Para

Bugün yoğun geçebilir senin için. İlgilenmen gereken masraflar çoğalabilir. Ancak temelde bu masrafları neden yaptığını hatırlarsan, günün daha rahat geçebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (11 Haziran 2019 Salı)

Genel

Daha fazla şey başarmak için içinde bir istek uyanabilir bugün. Çalıştığın şeylere daha fazla odaklanabilir ve sahip olduğun enerjiyi üretken olmak için harcayabilirsin. Etrafındaki insanlar sana göre yavaş bile kalabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Şekerden uzak durman gereken bir gün. Gereksiz yere vücudunu yormamalı ve enerji iniş çıkışları ile günün keyfini kaçırmamalısın. O yüzden olabildiğince az şeker tüketmelisin.

Aşk

Hoşlandığın kişiye açılmak için güzel bir gün olacak. Aradığın gibi bir fırsat bularak kendini düzgünce ifade edebileceksin. Ayrıca sözlerden çok eylemlerin daha etkili olduğunu da hatırlaman gerekecek bugün.

Para

Parasal konularda şanslı olacağın bir gün. Ancak çok fazla oyalanarak elindeki fırsatları kaçırmamalısın. Yeni bir maddi kazanç kapısı ile alakalı gelişmeler alabilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (11 Haziran 2019 Salı)

Genel

Etrafındaki insanlara olumlu enerjiler saçacağın bir gün olacak. Gülen bir yüz ile etrafında negatif olan birçok şeyi düzeltebileceksin. O yüzden insanların iyi taraflarına odaklanıp günün daha güzel geçmesini sağlamalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz programı hazırlamak kolay gibi görünse de destek alınması gereken bir şey olabilir. Güzel enerjilerini sağlam bir programa dökmek için araştırmalar yapabilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile çok güzel vakitler geçirebilirsin bugün. Aranızdaki uyumun ve duygu bütünlüğünün arttığını hissedebilir ve birbirinizi daha yakından tanıyabilirsiniz. Keyfini çıkar.

Para

Bu hafta para kazanmak senin için çok zor olmayacak gibi. Özellikle bugün parasal konularda şans senden yana olacak. Maddi konularda sürprizlere hazırlıklı olmalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel