11 Eylül 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 11 Eylül 2019 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (11 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün elektronik cihazlarla aran iyi olmayabilir. Bazı şeylerin bozulması veya seni geciktirmesi olası. Elektronik cihazlarla anlaşamaman ve bazı şeylerin gidişatının aksaması gün içinde kendini gergin hissetmene sebep olabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Egzersiz yapmak sağlığına iyi gelecek bugün. Hem gerginlikleri üstünden atmada hem de kaslarını kuvvetlendirmede spor sana iyi bir enerji katacak. Bu güzel harekete bir arkadaşını da davet edebilir ve daha keyifli bir aktiviteye dönüşmesini sağlayabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgi alanlarına bakmak ve bu konular hakkında bir şeyler öğrenmek aranızda daha güzel bir etkinin oluşmasını sağlayabilir. Bu kişi ile konuşabileceğin ortak konuları artırmak kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak.

Para

Bugün belgeler ve faturalar dikkatini çekebilir. Bu konularda hata yapmamak için dikkatli davranman gerekecek. Yeni yükümlülüklere girmek ve bir şeylere imza atmak için acele etmemelisin bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (11 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Bazı şeyler planlamak için iyi bir gün olmayabilir. Bir şeylerin dikkatinden kaçması olası. O yüzden önemli kararlar almadan önce dikkatle düşünmeli ve bazı konuları ertelemelisin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün egzersiz veya diyet konularında değişime gitmek isteyebilirsin. Her zaman takip ettiğin bir egzersiz varsa bunu değiştirmek veya daha farklı yemekler yemek önceliğin olabilir. Yeni şeyler denemek için iyi bir gün.

Aşk

Bugün kendi işlerine odaklanmak ve tek başına vakit geçirmek sana daha iyi gelebilir. Sevdiğin kişi ile kendi işlerinize bakmak size çok daha yapıcı bir enerji katacak. Bugün birlikte vakit geçirmek yerine tek başınıza takılmak iyi olabilir.

Para

Maddi konularda hızlı sonuçlar görmek isteyeceğin bir gün. Ancak bazı şeyleri zamana bırakmak ve kontrolcü davranmamak sana daha iyi gelecek. Bazı durumların gelişmesi için biraz zaman tanıman gerekebilir bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (11 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün havada bir yanlış anlaşılma dalgası olabilir. Bazı şeylerin ters gitmesi, insanlarla fikir ayrılığına düşmen ve ortamın gerilmesi seni biraz yorabilir. Sözlerine ve hareketlerine dikkat etmen gerekecek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kaslarını kuvvetlendirmek için daha fazla egzersiz yapabilirsin. Hem zihnini boşaltmak hem de esneme hareketleri ile kaslarını kuvvetlendirmek için yoga sana çok iyi gelebilir. Bugün bu konuları öğrenmek için iyi bir gün.

Aşk

Geçmişte kalan bir ilişki hakkında düşünürken bulabilirsin kendini. Eskide kalan mevzular, daha önceden yaşananlar bugün aklına tekrar takılabilir. Ancak kendine geçmiş konusunda haksızlık etmemen gerekecek.

Para

Maddi konularda inişler ve çıkışlar olabileceğini kendine hatırlatman gerekecek. Cebinden çıkan her para için üzülmek yerine ileriye bakmak ve daha yapıcı olmak sana daha iyi gelebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (11 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Bir arkadaşınla fikir ayrılığına düşebilirsin bugün. Aranızda bir gerginlik oluşabilir. Bu durumu düzeltmek için acele etmemeli ve iki tarafın da sakinleşmesi için biraz zaman tanımalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün vücuduna daha fazla dikkat etmen gerekebilir. Bir süredir çok yoruluyorsan veya meşguliyetinin artacağı bir döneme giriyorsan kendine dikkat etmeli ve hem yediklerine hem de hijyen konularına özen göstermelisin.

Aşk

Geçmişte kalan bir kişi tekrar aklına gelebilir. Daha önceden yaşadığınız mevzular tekrar gündeme gelerek seni düşündürebilir. Bu kişi ile karşılaşmak veya onun hakkında düşünmek seni biraz yoracak bugün.

Para

Maddi konularda daha farklı düşüncelerin olabilir bugün. Yeni fikirler üretmek, farklı iş alanlarına yönelmek isteyebilirsin. Ancak parasal konularda çok korumacı davranmamalısın bugün. Her şeyi yoluna koymak senin görevin olmayabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (11 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün hareketlerinde daha ölçülü olman gerekecek. Kendini çok fazla yormamalı ve üzmemelisin. Hem davranışlarında hem de genel olarak hareketlerinde dikkatli ve sakin olman gerekebilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve stresi vücudundan atmak için farklı egzersizlere yönelmen gerekebilir. Daha sakin bir gün geçirmek ve meditasyon konularına odaklanmak sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

Yeni bir insandan hoşlanabilir veya bu kişi ile sessizce bir muhabbete girebilirsiniz. Aranızdaki mevzunun gizli kalmasını isteyebilirsiniz bir süre. Bazı şeyleri etrafla paylaşmamak size daha iyi gelebilir.

Para

Etrafındaki insanlar parasal konularda senden faydalanmaya çalışabilir. O yüzden kendini kullandırtmaman gereken bir gün olacak. Çevrendekilerin seni yürüyen bir cüzdan olarak görmesine izin vermemelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (11 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Doğa ile daha fazla iç içe olmak isteyeceğin bir gün olabilir. Temiz havada bol yürüyüş gibi konular seni daha da cezbedecek. Ancak kafana göre çıkıp gitmemeli ve bir plan yapmalısın. Kaybolman işten bile değil!

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendini çok iyi hissedeceksin. Fiziksel enerjin çok yüksek olacak. Bol bol hareket edebilecek ve kaslarını kuvvetlendirebileceksin. Açık hava sporları sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle birbirinize ne kadar değer verirseniz verin, bugün kendi kafanızı dinlemek isteyebilirsiniz. Bazı şeyleri tek başınıza yapmak istemek normal olabilir. O yüzden bugünü kendine ayırman daha iyi gelecek.

Para

Parasal konularda daha dikkatlice bir strateji oluşturman gerekiyor olabilir. Sadece masrafları kısmak sana yetmeyebilir. Daha fazla para kazanmak veya farklı yatırım yollarını düşünmek bugün sana daha iyi gelecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (11 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Maddi konularda kafa karışıklığı yaşayabilirsin. Bazı konularda ikilikler çıkabilir. Sen bir şey söylerken başkası bir başka şey söyleyebilir. O yüzden dikkatli davranmalı ve kanıtlarla yürümelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün egzersiz konularına daha fazla özen göstermelisin. Her zamankinden daha fazla hareket etmen gerekebilir. Enerjini yükseltmek için konfor alanından çıkmalı ve daha fazla hareket etmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda bazı gerginlikler olabilir. Bu gerginlikleri düzeltmek için yapıcı olman gerekecek. Alınganlık ve kestirip atma ile bir sonuca varamayacaksın bugün.

Para

Kendi hedeflerine öncelik vermen gereken bir gün. Masraflar ve harcamalar söz konusu olduğunda sana ait olan fikirlerin gereksiz olduğunu söyleyenlere karşı dik durman gerekecek. Kendi parasal kararlarını kendin almalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (11 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün iletişim araçların istediğin gibi çalışmayabilir. Bazı şeylerin bozulması veya işlerini geciktirmesi söz konusu olabilir. O yüzden hazırlıklı olmalı ve iletişim konularında dikkatli davranmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün egzersiz gibi konularda sevdiğin insanlarla bir şeyler yapmak sana daha iyi gelebilir. Takım oyunları veya bir arkadaşınla yapacağın ortak bir egzersiz programı enerjini daha da yükseltebilir bugün.

Aşk

Geçmişte kalan bir mevzu bugün tekrar gündeme gelebilir. Ayrıldığın bir kişi ile tekrar konuşabilirsin. Geride kalan mevzuları tekrar konuşmak isteyebilirsiniz. Ancak bu konuşmaları sakin kafayla değerlendirmen gerekecek.

Para

Maddi konularda daha dikkatli olman gereken bir gün olacak. Etrafındaki insanların senden bir şeyler saklaması olası. Masraflar ve harcamalar konusunda daha dikkatli davranmalı ve her şeyi anlamadan bu harcamalara girmemelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (11 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün ev eşyalarından bazıları bozulabilir. Her zaman kullandığın ve elinin altında olmasından hoşlandığın elektronik cihazlara dikkat etmen gerekecek. Bunları tek başına tamir etmek yerine bir bilene sormak daha iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediğin yemeklere dikkat etmen gereken bir gün. Sindirim sistemini yormamalı ve hormon dengeni bozacak gıdalar tüketmemelisin. Hangi gıdaların sana yarayıp yaramadığını öğrenebilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli bir vakit geçirmek isteyebilirsin. Ancak ikinizi de gerecek bazı konuların gündeme gelmesi olası. Enerjinizi düşürmemeli ve daha yapıcı konuşmalar yapmalısınız bugün.

Para

Maddi konularda acele kararlar almamalısın. İçine sinmeyen konularda dikkatle düşünmen gerekecek bugün. İnsanların seni acele ettirmelerine ve daha sonradan pişman olabileceğin yükümlülüklerin altına sokmalarına izin vermemelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (11 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Farklı ve yeni bir konuya odaklanmak isteyebilirsin. Ancak hemen eyleme geçmeden önce ne istediğine tam karar vermeli ve iyice araştırarak adım atmalısın. Bazı şeyleri aceleye getirip sonradan pişman olabilirsin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hem fiziksel hem de zihinsel bütünlüğün için egzersiz seçmen gerekebilir bugün. Yoga gibi bir egzersiz ile kafanı boşaltabilir ve kaslarını kuvvetlendirebilirsin. Bugün yoga gibi bir egzersize odaklanman gerekebilir.

Aşk

Bugün kendi isteklerine ve düşüncelerine daha fazla önem verebilirsin. Eğer bir ilişki içerisindeysen, karşındaki insanın hislerini gözardı edebileceğin bir gün. Sözlerine dikkat etmen gerekecek bugün.

Para

Maddi konularda eyleme geçmek ve daha üretken olmak bugün senin enerjini artıracak. Bazı konularda önceliği kendi isteklerine vermen, daha fazla harekete geçmene sebep olabilir. Bugün maddi konularda dikkatli davranacaksın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (11 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün etrafındaki bir insanın sana bazı konular hakkında yalan söylediğini fark edebilirsin. Bu kişinin sana karşı daha dürüst olmasını istemek seni beklenti içine sokabilir. Ancak yalanlara karnının tok olduğunu ona göstermen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kaslarını esnetmek ve biraz da toprağa basmak sana çok iyi gelecek bugün. Stresin ve yorgunluğun vücudundaki etkilerini azaltmak için derin nefes alabileceğin ve kaslarını esnetebileceğin bir ortamda bulunman gerekebilir.

Aşk

Eğer yeni bir ilişkiye başladıysan, bu kişi ile aranda daha güzel ve keyifli bir iletişim olması için ikiniz için de yeni olan şeylere odaklanabilirsiniz bugün. İkinizin birlikte yeni bir şey öğrenmesi size daha iyi gelecek bugün.

Para

Maddi konularda etrafındaki insanlardan farklı düşüneceksin. Önceliklerin, diğerlerine göre daha farklı olabilir. Hem insanlarla iyi geçinmek hem de kendi isteklerine öncelik vermek seni biraz yoracak bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (11 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün kendine vakit ayırmak ve bazı aktiviteleri tek başına yapmak sana daha iyi gelebilir. Çevrenden gelebilecek negatif etkilere fazlaca açık olacaksın. O yüzden günü kendinle geçirmek ve insanlarla fazla muhatap olmamak sana daha iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stresin arttığı noktada ağrılar da baş gösterir. Bugün vücudundaki ağrılara dikkat etmen gereken bir gün. Stresten kaynaklanan baş ağrıları için önlem almalı ve bol bol su tüketerek vücudunun nem oranını yüksek tutmalısın.

Aşk

Bugün kafanı toparlamak için tek başına vakit geçirmek sana daha iyi gelebilir. Sevdiğin kişi ile aranda daha rahat ve keyifli vakitler geçmesi için bugünü kafanı boşaltmaya ayırabilirsin.

Para

Parasal konularda daha çok mantığın ile odaklanman gereken şeyler karşına çıkabilir. Bugün duyguları bir kenara bırakmalı ve olabildiğince analitik davranmalısın. Maddi konuları kalbinle yönetmemelisin bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel